Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #436684   Kipas
 06 Sau 2013 19:35
Nr.6
keletas foto is siandienos pasibraidymo :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

4 islupau (viena is trecio karto normaliai isikabino)
2 atitruko
1 nespejo davyti (keliant vobleri is vandens issoko paskui vobleri bet nebepasieke :? )
visos zuvys paleistos ir gyvena toliau,sezonas atidarytas sekmingai ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #436863   MINDULE
 07 Sau 2013 03:51
Nr. 7

Na va, po 2 metu pertrukos pagaliau pavyko uzhlipti ant ledo, pastarojo pernai nebuvo tam atstume kuri ash nusiteikes iveikti...

O viskas prasidejo dar priesh kelias dienas, kai draugo paprashiau patikrinti ledo stori, sako "viskas tvarkoje, yra kokie 5 centimetrai", paskui paskambino po keliu dienu, kad dar sustorejo... Tai vakar ar uzhvakar pakalbinau savo tevuka, kad reiktu nuvazhiuoti dienos metu pasibovyti, ne pagauti ar prisilupti zhuvies, bet tiesiog pabuti ant ledo, pakvepuoti grynu oru, o jei kas uzhkibs, tai bus bonusas... O man prie viso to reikejo ishbandyti "naujus batus" - naujus tik tiek, kad pirma karta ant ledo lipsiu, nors nusipirkau dar pernai... Taip pat naujas spiningelis ir nauja rituke...

Kaip planavom, taip ir padarem, ishsimiegojom, atsikelem 9, ish namu po 10, prie vandens tik apie 11:30... O kai zhiema anksti temsta, tai ir zhvejyba baigem apie 16:30... Bendra zhvejyba apie 5 valandas...

Ash buvau nusiteikes tampyti balansyra visa diena, dar kelias blizgutes turejau, o tevukas sake zhiures, ar balansuos, ar marmyshkins...

Pradzhia buvo sunki, pas mane 5toje eketeje esheriukas, 10ote eketeje antras, pas tevuka tylu...

Veliau radau pora ekechiu kur per 10min koks 10 esheriu ant ledo... Tuo metu tevukas ishtrauke viena :D

Tai va iki vakaro ash ishprashiau koki 20, o tevukas veliau persikele i mano laimingasias eketes ir ishmarmyshkino gal 12...

Galinis rezultatas 33 esheriukai ir bass'iukas (3.5kg zhuvies)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dar i pabaiga zhvejybos kertant zhuvi nukirtau laimingaji balansyra, teks pasizhiurineti parduotuve daugiau panashiu...

Galima sakyti tai buvo mano pirmas normalus bandymas panaudoti balansyrus, nes iki shiol tik marmyshkinau... Taigis savo zhvejyba pats uzhskaitau ;)
 #439092   Kipas
 13 Sau 2013 18:46
NR.14
Sioks toks reportazas is siandien mano zvejybos :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
kol ledas neuzsitrauke dar spejau siandien ilupt keleta silkuciu ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
zuvis plaukioja toliau ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
nusileidus saulei saltis isvis isnaglejo :evil:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #439215   MINDULE
 14 Sau 2013 07:34
Nr. 15

Praeita sekmadieni, pirma karta po 2 metu pertraukos pavyko uzhlipti ant ledo, kai kazhkas ant LT gaude karshiukus, dar kazhkas trauke lydzhius Danijoje, dar kiti trauke sau smagiai upetakius... Na kur chia jums nepavydesi???

Bet kaip ir kieviena zhiema, turiu bloga savybe, stebeti orus savo zhvejybiniuose plotuose, ir jei tik pasitaiko pliusine temperatura tuo metu kai ash laisvas, retai kada praleidzhiu tokia proga... Kad ir va praejes savaitgalis gali buti geras to pavyzdys... Dar antradieni matau, kad nusimaro bent jau +5... Sinoptikais nepasitikiu, todel stebiu orus toliau... Ketvirtadieni pradedu ikalbineti savo tevuka, kad vis del to butu neblogai palekus sumerkti meskerias, nes kada bus kitas savaitgalis su tokiais orais neaishku... Ikalbeti man pasiseka, todel 5dieni susiruoshe irankius, antra nakties pajudam i zhukles plotus...

Zukle padeti galima 7:06 ryte, mes truputi velinames, nes i mashinu stovejimo aikshtele isukame 7:30 ir esam jau 10-as automobilis... Neskubedami rengiames ir einam prie upes zhinodami kad pagrindiniai tashkai bus uzhimti, bet kur nors isiprausime, kas nors gal pasitrauks ir pan...

Atejus prie vandens situacija kaip ir nuspeta, stovi ir 4-5 pludininkai, ir vienas muselinis, ir keletas bottom bouncer'iu tokiu kaip ir mes su tevuku... Ash su vienu pludininku pasishneku, sako kad vienas zhuviokas jam nutruko, bet daugiau zhuvies nemate...

Tevukas stojas virsh pludininku, ash einu zhemiau ju... Gal kokia valanda ramu visiems, kol pagaliau vienas ish pludininku isega zhuvi... Pazhaidus minuchiu 10, zhuvis nulauzhia jam kabliuka... Situacija grazheja, reishkias zhuvies yra... Po kokiu 15 minuchiu segu zhuvi ir ash... O yeee... tikrai zhuvis, tik kad ne mano, ir dar atminimui pasilieka auskara (musele)... Tevukas ateina ir atsistoja prie manes... ir ka... ogi nieko - sega ir jis zhuvi, bet ta atitruksta... dar po keliolikos minuchiu ash isegu antra, kuri kaip bebutu gaila - taip pat atitruksta... Toliau vel ramu visiems...

Truputi po 10 nusima 3 pludininkai - Slenkames i virshu ten kur stovejo jie... ish kokio 5 metimo kitam valo gale jau kazhkas spurda... Pazhaidus kelias min pirma zhuvis krante... Shiemet taip susikloste, kad esu prisizhadejes zhuvies, todel legali zhuvis veriama ant virves ir i foto kadra nepatenka, pagalvojau kad veliau, ko taip ir nepadariau...

Nusiima dar vienas pludininkas, vietos daugeja, praleidimas laisvesnis, o tai tik i nauda man, nes segu dar viena... Jauchiu, kad kitam gale ne shiaip jau prieshininkas, bet vienas ish grazhesniu, ar net trofejinis laimikis... Zhaidzhiu minuchiu 15, kol galiausiai ishprashau shita grazhuole:

Paveikslėlis
79cm 5kg Zuvis amnestuota, na negaliu ash tokiu grazhiu atiduoti kazhkam suvalgyti...

Tevukas mano taip pat nesnaudzhia, zhuvi traukia, tik fotkintis su zhuvimi nenori:

Paveikslėlis
Amnestuota...

Po kurio laiko segu dar viena monstriuka:

Paveikslėlis
81cm 5.5kg

Kibimai nesiliauja, kazhkas nutruksta, kazhka ishtraukiam... Mazhesniu net nefotkinu, o ir nezhinau kuri mano pagauta, o kuri tevuko, zhinau tik kad dejau savo meskere salia, vien tam kad zhuvies dydis matytusi...


Paveikslėlis

Ir ish visu tu kibimu, turiu dar viena laiveli krante, gaila foto nelabai kokybishka, zhuvis matosi prastai:

Paveikslėlis
Vel 79cm.

O chia mano tevukas su viena ish savo zhuvu:

Paveikslėlis

Zhvejojam iki 16 val... Ash apturiu 15 kibimu, ish kuriu 6 zhuvys krante... Tevukas mano apturi 11 ir 5 "pachiupineja"... Diena nuostabi kaip sausio viduryje NY valstijos shiaureje, oras sushyla iki +9C...

Sekmadienio rytas, ishmiegoje vieshbutyje bandom atvazhiuoti ankschiau, sustojame aikshteleje 6:40 ir esam jau 7 automobilis... Na situacija aishki, tashkai bus uzhimti... Ash prie vandens nueinu 7:05, zhinau laika, nes esantys zhvejai pamini ir kad jau galima pradeti zhvejoti... Neskubedamas sudedu savo kota, paskui tevuko kota, nes jis uzhtruko prie mashinos gerdamas kava, ir vis dar nebrendu, man per tamsu, o dar ir apsiniauke, lietumi grasina, tai ir kuprine supakuoju i celafanini maisha, kad ne pershlaptu kol pats vandenyje isibrides...

Na gal ir nuskambes kaip pagyros, bet pirma zhuvi isegu ash... Pavedzhiojus ji nutruksta... Po vakar dienos mazhiausiai jaudinuosi, nes zhvejyba ir taip pavykusi... Po kurio laiko nutruksta antra... Tevukas ishprasho pirma, mamatuoju - 56cm, buchiuoju ir paleidzhiu... Tada tevukas ishprasho antra - 67cm... Vis dar reikia pazhadus pildyti, todel zhuvis veriama ant shniuro... Man nutruksta trechia... Jau negerai, panashu kad tevukas shiandien mane apgaudys... Bet dzhiaugiuosi uzh ji, vertinu kartu praleista kiekviena minute zhvejyboje...

Diena vel grazhi, pranashauto lietaus taip ir nesulaukem... Nors kibimas ir silpnesnis nei vakar, abu su tevuku apturim po 5 kibimus, ir abu ishtraukiam po 2 zhuvis iki 12 val dienos, jei jis mane ir apgaude, tai tik ant zhuvu dydzhio... Viena ish savuju taip pat pasilieku. Tai ka parsineshem prie mashinos:

Paveikslėlis
Tevuko didesnioji, mano mazhesnioji... Zhuvys tokios juodos, nes guli ant sniego, vis grazhiau nei ant asfalto...

Susumuojamt - laikas prie upes nuostabus... Sheshtadieni ishtrauktos 3 zhuvys virsh 30 coliu (76cm) ir dar viena panashi nutrukusi... Vel skauda ranka, nes su zhieminiais rubais zhaisti su laivukais nera taip paprasta, dar ir kai valai ploni... Jei ka domina tai paminesiu, kad Tevuko pagrindinis Seguar Inviz 8lbz, mano pagrindinis Seguar Tatcu 10lbs... Abu naudojom pavadelius Grand Max Soft Plus 0.185mm/8.2lbs... O turbut svarbiausias faktas tas, kad visos zhuvys sugautos ant mano surishtu museliu...

P.S. Sauliau, dar nepersigalvojai? :lol:
 #443687   MINDULE
 28 Sau 2013 05:37
Nr.26

Kazhkaip zhiuriu mazhoka chia tu reportazhu, o ir numerius rashyti nustojome... gal moderatoriai sudetu, kai tures laisva akimirka...

Ash shiandien galiausiai neapsikenchiau ir nuvazhivau kelioms valandoms pabalansuoti... Bet kaip daugelis turbut pastebejote, esu pakankamai ishpindejes, ir eilini karta nusprendzhiau subines neshalti... Prie vandens atvazhiavau 12 dienos, kol persirengiau, kol su draugu pasishnekejau, skyles grezhti pradejau apie 12:30...

Zhvejojau tik balansyru, virsh Fleksonito pavadelio prie suktuko prisirishes 3-5cm pavadeli ir musele...

Per 5val zhvejybos eseriu norma ishprashiau, o bassiukas, tai kaip mazhas bonusas... Koks 35-40% kibimu buvo ant museles... Negaliu sakyti kad kibo, teko tikrai padirbeti ir pagrindinis kibimas buvo jau po 3 dienos, kai nusirinko visi megejai pasivezhinti pachiuzhomis...

Laimikio foto jau po zhvejybos, tamsoje ir darytos telefonu, kokybe nelabai kokia...

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #444779   MINDULE
 31 Sau 2013 08:30
Nr. 29 (jei neklystu)

Kaip yra pasakes Mao Dzedunas: "Norint ishmokti plaukti, reikia plaukti"...
Tikiuosi tauta nesupyks, jei perfrazuosiu aukschiau pateikta fraze ir pasakysiu: "Norint sugauti zhuvi, riekia zhvejoti", ka turbut ir darome daugelis ish musu, t.y. zhvejojame, o kai kurie net ir pagauname ;-) bet apie viska manau reikia ish pradzhiu...

Susikloschius aplinkybem atsitiko taip, kad nei ash, nei mano tevukas shia savaite nedirbame. Ash kaip visada seku orus 10 dienu i prieki ir jau praeitos savaite viduryje pradedu kalbinti tevuka, kad po shalchiu nusimato staugus (dvieju dienu) atlydys, o paskui vel shalta, ir kad negalima praleisti tokiu progu, kad reikia susirinkti savo zhaislus ir vazhiuoti zhvejoti...

Kaip bebutu keista, bet sinoptikai musu tikrai neapgauna, vakar oro temperatura pakylo iki +8, o shiandien net iki +13, tik kad shiandien mes zhvejybos vieta palikome kai dar buvo apie +10... Zhinant kad priesh tai daugiau nei savaite spaude -10, o poryt zhada kad bus -8, tai dvi dienas ishtaikeme nerelaus oro sausio pabaigoje...

Daugelis jusu turbut jau perzhvelge foto, ir suprato ka mes gaudem... Taip, taip taip... tikrai, mes vel trenkemes 5-6 val i viena puse kad sugauti musu upiu zhiemos karalius - steelhead'us...

Is namu pajudame 1 nakties, prie upes 7 ryto... Sustojam aikshteleje pirmieji, nei vienos mashinos - jega!!! Ash persirengiu ir maunu prie vandens, o tevukas ramiai pusrychiauja, megaujasi kavos puodeliu ir niekur neskuba. Jam bevalgant privazhiuoja dar keleta mashinu, bet sekme shypsosi toliau, zhvejai nueina i kitas vietas, ir prie upes beveik visa diena mes tik dviese... Pradzhia sunki, gera valanda jokio kibimo, bet tevukas sega pirma, nedidukas, bet zhuvis krante... Fotografuotis nepanoro, zhuvi greitai paleidzhia ir zhvejoja tokiau... Tada tevukas isega antra ir trechia, abejos nutruksta, o pas mane tylu...

Jau prededa ir mintys kirbeti, kad busiu apgaudytas ar kad darau kazhka ne taip, tik sportinis azartas neleidzhia pasiduoti... Nezhinau ar dievulis ishgirdo mano tylias maldas, ar tiesiog darbas dave savo vaisiu, bet uzhsikabina pirmas:

Paveikslėlis

Zhuvis tikrai grazhi visi 80 cm, tik kaip amerikonai pasakytu - too bad it was a snag... Ka tai reishkia - zhuvis uzhkabinta ish peleko, ir ja nedelsiant reikia paleisti, ta ash ir padarau ishkarto po foto sesijos... Tik va jau zhinau, kad vandenyje yra zhuvies, jei su 10 numerio kabliuku, sugebu pakabinti tokia grazhia zhuvyte... Dabar belieka tik surasti masala, kuriuo shios zhuvys susidomes... Be to ir zhvejybos salygos labai specifines: labai zhemas ir labai skaidrus vanduo, su salyginai leta tekme, todel zhuvis turi visas salygas apzhiureti jei pateikiama masala.

Kas negaudes steelhaed'u, turbut nelabai isivaizduoja kokios jos inoringos, ir kad ju "skonis" gali keistis dienos begyje. Daugelis dazhniau juos gaudanchiu pataria masalo spalva keisti kas 15 metimu jei nera kibimo, ash dar turbut per daug apsileides, kad musele keichiu kas 20-30 minuchiu... Taip be ekspermentuojant tevukui nutruksta dar viena, o ash dar viena ishprashau i kranta:

Paveikslėlis

68 cm 3.6 kg.

Pastaroji sugauta legaliai, todel rishama ant shniuro, bet po jos kibimas galima sakyti nurimsta, o gal tiesiog mes nerandame tinkamo masalo, taigis nusprendzhiu pasigrozeti mane supanchiais vaizdais, shtai kelios foto jusu akytems:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paskutinej foto matyti mano tevukas...

Truputi pasivaikschiojes gryzhtu ir ash prie zhvejybos, kolkas rezultatai nera auksiniai, bet diena dar net neipusejo, todel tesiu ekspermentus... Bandau pasliulyti zhuvims ivairiu spalvu museliu, nesulaukes norimo rezultato, jas vis keichiu, aishku kartais bunu priverstas rishti nauja, nes dugne pilna kliuviniu... Galiausiai nusprendzhiu pabandyti ka nors neutralaus, pasiimu musele surishta ant 12 numerio kabliuko... Pastaroji visai neishvaizdi, pasukta truputi alyvines (olive - kaip zhalia alyvuoge) spalvos ir ish raudonu siulu padaryta uodegyte... Pirmas metimas - kibimas, po neperilgiausios kovos zhuvis krante:

Paveikslėlis

77 cm 5.4 kg. Po foto sesijos shita zhuvis taip pat keliauja ant virves...

Antras metimas su ta pachia "alyvine" musele ir vel kibimas, ir vel zhuvis krante:

Paveikslėlis

Panashu, kad radau ta masala kurio reikia... Sakau tevukui, kad ir jam metas prisirishti tokia pachia musele, ka jis ir padaro... Mazha beda tame, kad tokias museles turiu tik 3...
Toliau seka tevuko pirmas metimas ir jam kibimas, ir jis ishprasho antra zhuvi i kranta... Kadangi zhvejui i diena galima paimti tik 1 steelhead'a ne mazhesni nei 53 cm, o pas mus jau 2 zhuvys ant virviu, paskutines dvi zhuvys buvo paleistos...

Zvejojam mes toliau, bet zhuvys nurimsta, o gal pasibaide po triju metimu ir triju kibimu... Nors ilgai laukti nereikia, nepraejus nei 20 minuchiu turiu kibima ir zhuvis nuplaukia su atminimu... Rishu askutine "alyvine musele"... Per ta laika mano tevukas turi kibima... Ilagai zhaidzhia su zhuvim, beveik prisitraukia zhuvi prie kranto, o ash prisirishes nauja musele bandau uzhbristi ant akmens nuo kurio gaudau... Tevuko vedzhiojama zhuvis pasibaido, spurtuoja ir toliau (tikekimes) ramiai sau plaukioja su musele prisiminimui...

Ta diena daugiau zhuvies krante nemateme, nors uzhkibusiu buvo... Viena paturejau tokia kurios nuo dugno neatkeliau ir kuri taip pat nuplauke su musele...

Po ilgos keliones ir beveik visos dienos zhvejybos pasijauchia nuovargis, todel zhvejyba baigiame tarp 3-ios ir 4-os valandos po pietu...

Nauja diena, naujos viltys... Po nakvynes vieshbutyje, dar priesh 7 stojam aikshteleje ir jau esame antra mashina... Ash vel pirmas persirengiu ir einu prie vandens... Na juk negalim upe dzhiaugtis vieniems antra diena ish eiles... Zhvejas atvazhiaves priesh mus, stovi ant to akmens, ant kurio ash stovejau vakar... Gerai tik tiek, kad jis pazhystamas, steelhead'us gaudo jau daug metu, gaudo ta pachia sistema kaip ir mes, todel zhinau, kad vieni kitiems netrugdysime... Ash stojuosi truputi pastroviui ir mes vienu metu pradedame zhvejyba... Ash pradedu zhvejyba pirktine nimfa tokia lygtais shieno spalvos, tik kad sugebu ja greitai nutraukti, o ji pas mane paskutine :-( Tada rishu panashia musele i vakarykschia "alyvine", tik vietoj alyvines spalvos, shiandien ryshki, zhalia elektrine (chartreuse)... Pastarasias museles turiu 4. Uzhbegdamas yvykiams uzh akiu, pasakysiu, kad visos 4 nuplauke su zhuvimis...

Kol ateina mano tevukas, man speja viena zhuvis atsikabinti, o toliau galima sakyti pas mane shokiai ir zhaidimai:

Pirma zhuvis krante:

Paveikslėlis

Nediduke, nors ir legali - 56 cm - po foto sesijos greitai amnestuojama...


Paveikslėlis

Antra zhuvis krante - kazhkur 64 cm, keliauja ant virves...


Paveikslėlis

Trechia zhuvis - Vel mazhulyte, todel labai nesistengiant, kol ishsitraukiu telefona ji jau vandenyje bando pabegti, vos speju nupaveiksluoti prie savo koju ir ji nepasakiusi viso gero nuplaukia augti toliau...


Paveikslėlis

Ketvirta zhuvis - apie 70 cm, taip pat vazhiuos namo (pagaliau supratau kad yra negerai tureti draugu kurie megsta zhuvi)

Chia kazhkur nutruksta paskutine tokios spalvos musele... Prasideda ekspermentai, rishu panashios isvaizdos musele, tik vietoj zalios, jau geltona spalva. Pastaroji kombinacija dave neblogus rezultatus pernai metais vasario menesi, tik ar tai dirbs shiandien - nezhinau... Bet ir shiandien musele dirba:

Paveikslėlis

Nedidukas - amnestuotas...

Paveikslėlis

Na musele tikrai dirba... Zhuvis krante, kuri taip pat buvo amnestuota, jei ir matavau, jau ilgio nepamenu... Paskutinej foto kaip tik matyti akmenukas, ant kurio prastovejau diena ankschiau...

12 val dienos, zhvejyba baigeme, nes dar reikia ir namu sugryzhti, kelias ilgas, todel geriau didesne kelio dali, nuvazhiuoti su shviesa...

Tevukui mano antra zhvejybos diena buvo nesekminga... Uzhkibo jam dvi zhuvys, bet nei viena kranto taip ir nepamate, o ash ish 15 i kranta ishprashiau 6... Ai, tiesa, nepaminejau, kad pirma zvejybos diena tevukas ish 7 kibimu realizavo 2, o ash ish 12 - 4...

Aishku tik tiek, kad sekmingiausia musele zhvejyboje yra ta, kurios turi tik viena ar kelias, ir joms pasibaigus norisi begti ir prisirishti nauju tokiu pachiu, tik va ar jos vilios zhuvis kita karta??? Tos museles ant kuriu kibo priesh pora savaichiu, beveik nedave jokio efekto... Bet neprisirishti daugiau tokiu ant kuriu kibo, butu griekas...

Gerai praleistas laikas, geru oru sausio pabaigoje... Belieka tiketis, kad dar shiemet turesime panashiu galimybiu pazhvejoti ir jums parodyti grazhiu laimikiu...

Dekui kad peskaitete ir iki kitu susitikimu ;-)
 #445935   Donis
 04 Vas 2013 10:29
Nr 31

Saunus reportazai vyruciai :gutgut

Maniskis taipogi is Kursiu mariu,bet is kitos puses. Rusija.

Kursiu marios,Rusijos puse,tolumoje matosi Nida.

Paveikslėlis

eseriai kibo gerai ir grazus,labai retai tenai buna kitaip.cia nedidele dalele laimikio :)
Paveikslėlis

ir tos dienos sekmingiausia musele,pavadinau ja stintele :oops:

Paveikslėlis

kai kas eserius rado iskarto,kai kas pravaiksciojo ir keleta valandu,bet kai rasdavo,prasidedavo tikras sou,ispudingesni laimikiai sunkiai lysdavo per ekete :grin: vadinamieji dvikupriai eseriai :gutgut
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kursmariu skulpturos
Paveikslėlis
1,150 kg eserys
Paveikslėlis

as asmeniskai pagavau virs 100 zuvu,tiesa pasakius pameciau skaiciu,sekanti karta meginsim pamusti rekorda,ne kiekio,bet svorio.
Iki kito karto kolegos :/braj;
 #448682   MINDULE
 14 Vas 2013 05:09
Nr. 37.

Na va, kazhkas stintas shimtais ish po ledo traukia, o kazhkas neturedamas galimybes uzhlipti ant ledo, tenkinasi kelias valandas po darbo stabteleti prie upelio ir palaikyti savo Croix'a rankose bei patikrinti kaip dirba shvieziai surishtos muses...

O dirba jos visai pakenchiamai... Prie vandens 10:30 ir labai nustembu, kad nei vieno zhvejo mano megstamoje vietoje, tik keli shimtai metru pasroviui kazkas zhvejoja... Na ash pradedu savo zhvejyba ir antru metimu sedi shita storuliuke:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

71 cm...

Antro kibimo tenka laukti daugiau nei valanda, bet laukimas atsiperka, antra storiuliuke krante:

Paveikslėlis

76 cm

Po ne pilnu 5 minuchiu labai grazhiai paprashius dar viena sutinka papozuoti priesh mano telefono objektyva:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Negaliu patiketi - ish triju trys krante... Bet chia turbut todel, kad vienas, su niekuo neshneku, klaidu nedarau, visa erdve tik man, o gal tiesiog sekme, kuri eme ir nusisuko...

Sekanchios 6 plaukia savo keliais, kaikurios atsikabina, kaikurios pasilieka auskarus prisiminimui... Viena buvau iseges, kad per 10min nuo dugno neatkeliau, net nemachiau kas per monstras buvo...

I dienos pabaiga pavyko ishprashyti dar pora zhuvychiu foto sesijai:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dienos rezultatas penkios ish dvylikos per 7 val zhvejybos... Negaliu sakyti kad kibo, bet ir kad nekibo negaliu skustis...
 #449398   MINDULE
 16 Vas 2013 07:04
Nr. 39

Pamastes, kad negaliu pabaigti darbo savaites nepazhvejojes, priesh pajudant link namu, po darbo stabtelejau penkioms valandelems prie upelio... Jau be vazhiuodamas zhinojau, kad situacija bus kitokia, nei visose ankstesnese zhvejybose, uzhtvanka pakelusi savo shliuzus ir vandes bus gal net dvigubai daugiau, be to nuo tirpstanchio snieko valduo yra pasidrumstes... Shlove visagaliam internetui, kad galima kartais susirasti ir naudingos informacijos, ne vien apie tai, kaip rusijoje krenta meteoritai ;-) (bet tai jau kita istorija)

Taigis mashina parkuojuosi apie 9:30 ryto, be manes ten 3 mashinos, tik panashu kad dvi ish ju atvyko vos keliomis minutemis ankschiau, dar pamastau, kad jie viena kompanija, bet suklydau, vienas su museline meshkere greitai apsirenges ishskuba prie vandens... Ishskuba taip, kad net vairuotojo dureles palieka atviras... Na su juo viskas aishku, lekia uzhsiimti vieta... Antros mashinos ekipazhas kiek idomesnis, gal ne zhmonem, bet i mashina atremtom meshkerem - du kotai, kokie 6 pedu spiningai, ritese suvyniotas kokia 50lbs pintas valas, uzhdetas gal 1/4 uncijos svarelis ir pririshtas nelegalaus dydzhio kabliukas, numeris koks 2/0 ar net 3/0 (man tokie ir vandenyne per dideli)... gerai kad dar vienshakis o ne trishakis... Mazha paguoda kad du tipai ishlipe mandagiai uzhdare paliktas atviras dureles ir kazhkur krumynais ir sniegynais nuejo prie upes... Ka ir kur jie dare, tikrai nezhinau, bet man akyse nesimaishe...

O ash pats persirenges nueinu prie vandens, museliautojas stovi ant to akmens, ant kurio patinka stoveti man, truputi zhemiau (kitoje perspektyvioje vietoje) stovi dar vienas zhvejas... Pasishneku su juo, zhvejoja nuo 8 ryto, viena zhuvis nutruko... Kas man belieka, paeinu mandagu atstuma pasroviui ir pradedu zhvejyba... Kaip jau minejau, vanduo aukshtesnis ir drumstesnis nei iprasta, tenka kazhkaip prisitaikyti... Bet tai nera didele problema, esu ir prie aukshtesnio vandens gaudes, ne tik gaudes, bet ir pagaves... Praktika daro savo, kokiame penktame metime kitam valo gale kazhkas spurda... Po geru 5 minuchiu kovos, pirma storuliuke krante:

Paveikslėlis

Beveik 74cm

Paveikslėlis

O chia matyti ka ji griebe ir kur sedejo mano musele...

Gera pradzhia puse darbo, gaudome toliau ir nelabai ilgai trukus antra zhuvis kante:

Paveikslėlis

Koks 60cm turejo buti, bet per skubejima paleisti pamirshau pamatuoti... Kas uzhsifiksavo, kad zhuvis be vienos akies ir labai plachia uodega, kovojo tikrai agresyviai...

Dar po kokio pusvalandzhio turiu ir trechia zhuvi krante...

Paveikslėlis

Storuliuke, bet truputuka mazhesne 71cm

Paveikslėlis

Dar speju nupaveiksluoti priesh jai nuplaukiant...

Neilgai trukus, priesh mane pozuoja jau ketvirta shios dienos zhuvis, vel storuliuke, tik mazhyte, todel jos net nematuoju:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ten kur kruvina lupa - sedejo mano musele...

Pats save stebinu, keturi kibimai, keturios zhuvys papozavo... Negaliu patiketi kad pavyko ishtraukti visu 100%... Tik va kad dzhiaugtis galima tik tuo... Kibimai baigesi... Jauchiu pora valandu ramu buvo, kad jau mintyse buvo kiles noras namo vazhiuoti... Zadejau zhvejoti iki 15 val, bet kai nekibo kuri laika, sakau pabunu iki 14:30, ir jei tushchia, vazhiuosiu, nera chia ko shaldytis, o ir kelias namo tolimas... Bet kur tau, ponulis dievulis suplanaves viska kitaip, nes 14:15 vel turiu ka fotografuoti:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nedidukas, bet zhuvis... Planas kaip ir ivykdytas - penkios zhuvys per penkias zhvejybos valandas... Jei dar kas ir kibs, tai bus Bonusas :-D

Ir keistas tas sutverimas likimas... Be triju minuchiu trys, pats sau sakau - "Na dar trys metimai, i pakuojuos"... Patinka kai likimas shaiposi tokiu budu - po tos minties apie 3 metimus pirmu metimu segu zhuvi, kuri tiesiu taikymu pasiduoda i kita kranta ir pradeda plaukti pasroviui... Galiu tik pasidzhiaugti, kad vanduo aukshtas, o tai senai butu nusitraukusi i akmenys, nors mintyse su ja kaip ir atsisveikinau, nes taip plaukianchios zhuvies ishtraukti nepavyksta, bent jau iki shiandien nepavyko... Po daugiau nei 10 minuchiu kovos sugebu ja apsukti, parsiplukdyti atgal ir pasiguldyti po kojomis... O priesh mane mano asmeninis steelhead'o rekordas:

Paveikslėlis

87.5 cm, patinas... kaip jau pavyko ji praminti "Baby Monster" :-D

Dar foto atsisveikinimui:

Paveikslėlis

Ir daugiau nebeuzmetes susirenku savo zhaislus ir pajudu link namu...

Noretusi verkti, kad kibimo nebuvo... Del pagauti zhuvu, tikrai reikejo ideti daug darbo, bet kai uzhkibo sheshios, papozavo taip pat sheshios, o paskutine dar ir asmeninis rekordas, tikrai nevarysiu dievulio i medi... Diena pavyko, kaip kazhkas ish draugu pasakytu: "Uzhskaitau" ;-) :-D
 #451878   julius69
 24 Vas 2013 23:16
Nr. 43

sveiki zvejai :) siandien buvau susiruoses ir nusiteikes upetakiu zvejybai , bet kolega atkalbejo ir sako varom lydeku pamegint spesim tu upetakiu. Nenorom susiruosiau daigtus ir 11 valanda mes jau kely. 12 jau esam vietoj ir susimete dugnines su saldyta skumbre. Netrunka nei 15 minuciu ir kolegai jau groja signalizatorius, kerta - yra, neina atkelt nuo dugno, bet po minuteles atsikabina, geras krokodilas buvo. Nepraejus nei keliom minutem uzdainuoja manoji meskere , prieinu kertu-yra atrodo nedidele , bet pritraukus prasideda cirkai , ejimas i prieki, bugnelis zviegia, pora zvakiu ir stai ji jau graibste.
Paveikslėlis
sorry uz foto kokybe kaip visada per geriausias zukles fotoaparatas buna pamirstas namie

Paveikslėlis
Paveikslėlis

svere grazuole 5.6 po atkabinomo keliavo atgal http://www.youtube.com/watch?v=wxLuqVDr ... e=youtu.be

Nepraejus nei 15 minuciu ir nespejus atsigauti vel dainuoja mano signalizatorius :) kertu - yra stabdis traska, ranka skauda, bet viskai baigesi gerai zuvis krante :) Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

tikrai nekokios kokybes nuotraukos ir nelabai matos bet sita svere 7.5kg pilvai abieju buvo labai stori pavalgiusios mamkos.

ir stai jos paleidimas gaila kad pritruko keletos sekundziu visi video kasko tik po 14 sek. filmavo :(
http://www.youtube.com/watch?v=Qg9-QT_E ... e=youtu.be

Tada pasidaro ramu keleta valandu snekames, ilsimes. Sulaukiame ir kompanijos netoli isitaiso kiti zvejai, trumpai pasedejo pora valandu pagavo dvi lydekaites apie 3 kg ir isvaziavo.
O mes pradejom nobuodziauti tai sugalvojom pakeisti vieta. pirma atsijungiau visa yranga, pasiemiau kedes dezutes meskeres palikau ir nuejau. gryzes meskeriu, ziuriu meskere lambada soka :) gerai kad gerai istates buvau ir vel grazi zuvyte

Paveikslėlis

svere 4.5 kg

http://www.youtube.com/watch?v=LwdkuRJs ... e=youtu.be

Ir pabuve gera pusvalanduka naujoj vietoj sega dar viena bet jau kukli

Paveikslėlis

ir paleidimas http://www.youtube.com/watch?v=Fnkz8ZTO ... e=youtu.be

Tai vat tokia siandienos istorija gan smagi, bet dabar prasideda upetakiu metas tad tikiuosi iki rudens su lydekom nebebendrauti :)
 #453763   julius69
 03 Kov 2013 23:43
47
:) nu ka pabandysiu papasakoti savo ilgai lauktos dinos nuotikius. Kadangi pas mus kovo 1d. atsidaro margiu sezonas tai penktadieni jau drebedamas laukiau darbo pabaigos. skambinu kolegai , jis sako upelyje zvejoju nimfas puola tolka tak po to pokalbio laikas pradejo ejti dar leciau :) nu ir ismusus mano laikui ibegu i namus uz meskeriu ir pirmyn bet nusprendem vaziuoti i ezeriuka.
Stojam ant lieptelio ir ziurim kaip visi traukia, o mes ne :D turejau pasiemes dvi meskeres viena plaukianciu kita skestanciu sniuru,tai praejo gera valandike kol isiaiskinom tehnika ir tada prasidejo :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

pritraukem po norma paleidom po tiek pat ir dar neistrauktu tiek pat ispudziu ir malonumo pilnos kelnes.
ir jau vaziuodamas namo suku plana kaip rytoi vel grysti. ir 8 valand ryto as jau vel ten :) vel visi traukia tik ne as :) praejo pora valandu kol vel issiaiskinau kas ir kaip, penktadieni su plaukianciu sniuru ejosi super, bet kita diena dvi val sudeginau bandydamas, o paciupes skestanti viskas pasisuko kita linkme.Ir vel laimes pilnos kelnes :)

Paveikslėlis
ir vel tiek pat keliavo tgal ir dar begale nerealizuotu
Paveikslėlis

visi kibimai labai smagus kala kaip i kelma ir labai stipriai priesinosi nu buvo super :)
Paveikslėlis

cia noriu parodyti kokie lieptukai ejna aplink visa ezera priziureti ilgi platus labai smagu tokiuose zvejoti ,ir prieziura gera vaiksto tikrina leidimus zuvis ir izuvina po kelis kart per metus. kai biski gamta atsigaus nufilmuosiu kaip bulkuoja vakarais tie upetakiai nerealus vaizdas po 100 vienu metu islenda nu verda tiesiog ,plaukioja aip rykliai nugaras iskise. negalvokit kad cia toks padarytas akvariumas upeliuose dedasi lygiai tas pats bus vaizdu ir is ten :) iki greito
 #453764   Kipas
 03 Kov 2013 23:44
Nr.48
Kelios nuotraukos is siandienos pasibraidimo :)
ledas po truputi atsitraukia
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
ir siandien jau buvo galima rast vietos kur galima pametit ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
zvejojau nuo 14.00 iki 18.30
bet visos uzkibo tarp 17-18 valandos
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
turejau 4 smugius ir visas 4 isprasiau i kranta.
nieko rimtesnio siandien nepakliuvo bet vistiek duse rami bus iki kito savaidgalio :gazieta:
 #455579   MINDULE
 10 Kov 2013 06:45
Kazhkas labai grazhiai atsidarineja, o tokie ishlepinti lodoriai kaip ash, sezonus uzhsidarineja...

Pagal mano skaichiavima chia reportazhas koks Nr. 55 (bet jei ka, tai pataisykite ;-) )

Taigis kaip jau uzhsiminiau, pora dienu uzhdarinejau savo steelhead'u sezona, nes uzh savaites kitos, prasides kitos zhuvys, archiau namu, ir nebereikes belstis tu 500km i viena puse... Uzdarymas buvo toks pusetinas...

Ketvirtadienio popiete, pajudam link zhvejybos vietos... Vieshbuti pasiekiam jau sutemus, todel zhvejybos kaip ir nebuvo...

Penktadienis... Keliames 4 ryto, ash prie vandens kelios minutes po 6-iu, o ten jau du pazhystami zhvejai vieta uzhsieme... Pradedam shneketis, kol ash susidedu savo Avid'a i vietas, jie papraschiausiai shnekasi ir nezhvejoja, nors galima pradeti 6... Klausiu ju kodel nezhvejoja, tai vienas ish ju shvysteli ir pirmu metimu sega zhuvi. Kol ja ishtraukia, ateina ir mano tevukas prie vandens po rytines kavos puoduko... Man asmenishkai tai blogas zhenklas, kai po pirmo metimo zhuvis krante... Jauchiu tuom pats save ir uzhkalbejau... Bet pradedu zhvejyba ir ash... Kuri laika ramu... Antras ish pazhystamu zhveju ishtraukia zhuvi... Na ir po kurio laiko ash segu savo pirma... Shtai ji jau krante:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ne per didzhiausia, bet 68 cm tikrai sieke...

Deshimties minuchiu begyje apturiu malonuma pazhaisti su antra, bet ineshusi pagrindini vala i akmenis, zhuvis truksta... Tevukas irgi pakabina viena, bet ir jam ishtraukti zhuvies nepavyksta... Tuo musu dzhiaugsmas nurimsta beveik pusdieniui...
Kad zhuvies yra, parodo vienas ish dvieju sutiktu zhveju, nes iki vienuoliktos valandos sugeba ishtraukti dar viena, bei dvi nutruksta jau visai prie kranto, priesh pat paimant i graibshta... Tik va apie 11 val nuo jo sekme nusisuka, nepasizhiuredams zhengia zhigsni atbulas ir uzh kliuves uz akmens atidaro maudymosi sezona... Zhmogelis jau metuose (65+), ant nugaros, su kojomis i virshu muistosi vandenyje ir negali atsistoti... Bridgelnes pilnos oro ishkelusios kojas i pavirshiu kuriu jis negali nuleisti ant dugno... Tevukas paima jo meshkere, o ash ji partraukiu iki kranto kur jis pagaliau gali atsistoti... Bet va po maudyniu atidarymo Kovo 8-osios proga, tenka jam pabaigti zhvejyba... Taigis 2 zhvejai nusiima...
Kadangi kibimo nera, tevukas taip nusrendzhia nueiti iki mashinos sushilti... Ash pats slenkuosi i virshu priesh srove, ten kur stovejo kiti... Pradzhiai tuschia, sekantis kibimas 12:45, bet zhuvis labai greitai nusipurto... ir vel ramu... Ash toliau ekpermentuoju, keichiu museles ir pagaliau 13:30 vel yra... Pazhaidus isprashau i kranta zhvejybos didzhiausia:

Paveikslėlis

Kokie 74 cm... Zhuvis keliavo ant virves ir foto padre tevukas veliau atejes prie upes...


O ash zhvejoju toliau ir po 10 minuchiu dzhiaugiuosi dar viena zhuvim krante:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Zuvis nebuvo didele, bet apie 62 cm tikrai buvo


Kuri laika ramu, bet pakeitus musele i kita spalva ja susidomi shis mazhuliukas grazhuoliukas ;-) :-D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Ir dar po kokiu 10min seka kibimas ir zhuvis vel krante... Shiandien jau paskutine:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Veliau apsirodo tevukas praleides vis dzhiaugsma... iki 5 vakaro jam nutruksta dvi zhuvys, o man trys, nei viena kranto taip ir nepasiekia...


Sheshtadienis... Pasizhiurejes valandine oru prognoze, pamatau, kad 6 ryto zhada -4C, nusprendzhiu pamiegoti valanda ilgiau, o ryte zhadintuva perstatau dar valanda veliau... Tai kaip ir buvo klaida, nes visas veiksmas prie upes pasibaige vos ne ishkarto kai mes ten pasirodem... Nors kai mashina paparkavom, jos termometras rode kad lauke 22F (-5,5C)... Ash prie vandens 8:20... Sutikti zhvejai papasakojo, kad visas veiksmas buvo iki 8... pats kaltas kad shalchio ishsigandau... Na bet 8:30 turiu mazhuliuka zhuveliuka krante, jis net pagal dydi nelegalas, truksta jam poses colio:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tevukui taip niekas daugiau ir neuzhkibo, o ash apturiu dar viena zhaidima, kai nenuvaldau zhuvies ir po kokiu 5min kovos istorija kartojasi, valas akmenyse kitame krante, zhuvis toliau ji suka ish rites, ir nieko ash padaryti negaliu... truksta 0.185mm pavadelis... Dar pora valandu pasvaidzhius ir nesulaukus kibimo, sezona baigiame...

Dekui uzh demesi... :)
 #459860   MINDULE
 22 Kov 2013 04:08
Nr. 61

Na ash kaip ir uzhsidariau stealhead'u sezona ir jau pasiruoshiau visai kitai zhuviai, bet kaip daugelis jau zhinote, dazhnai planai pasikeichia to net nesitinkt... Taip ir pas mane... Orai dar per shalti, kad laukiamas American Shad pradetu kibti, o ir netiketas vadinamas "emergency" ishkvietimas i teritorija, kuri tik valanda kelio nuo zhvejybos vietos... Teko ant smugio susimesti ne tik meshkeres, bet ir yrankius, ir pajudeti link darbo vietos...

Kelias sakychiau toks nelabai koks, ivertinkite patys:

Paveikslėlis

Toliau seka tokie vaizdai:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kazhkas ir priesh mano nosi vos nesusidraugauja su kelkraschiu, pasiseke, kad ishvairavo... Dar pora machiau nuvazhiavusiu ne ten kur reikia, tik nebuvo kada telefona traukti... Tokia buvo kelione i prieki... Pora dienu darbo ir priesh vazhiuojant namo, bandau ish ryto pasiekti upe:

Paveikslėlis

Sekasi sunkiai, bet kaip bebutu keista, truputi po 7 ryto ash jau parkuoju mashina standartineje vietoje... Mashos termometras rodo, kad lauke -8C. Ir kur mane velnias atneshe, bet jei jau atvazhiavau, tai rengiuosi ir pradedu savo kelia prie vandens. Mane pasitinka shtai tokis vaizdelis, akivaizdu kad shiandien brisiu pirmas:

Paveikslėlis

Atejes prie upes darau pora kadru ant smugio, nes zhinau, kad pradejus zhvejoti, laiko tam kaip ir nebeturesiu:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Zvejyba pradedu 7:30... Visishkai jokios nuojautos, kad shiandien ka nors pagausiu... na nera to vadinamo "nyuxo"... Tai koks nusiteikimas, tokia ir zhvejyba... Pirma zhuvis uzhkima 8:10, bet po neilgos kovos, atsikabina... Tada seka 50 min pertrauka bekeichiant muses, ekpermentuoju su spalvomis... Galiausiai po eilinio kliuvinio ish dugno ant kabliuku ishtraukiu apsiuvos narveli, o jame mazhuliuke apsiuva... Shiaip, pa prikolu, apsiuva kabinu ant museles kabliuko ir sviedzhiu... Juokiasi turbut ish manes likimas, pirmu metimu uzhkimba zhuvis, su kuria kovoju ilgai, gal 10min, o ji net nuo dugno nepakyla, ir galiausiai nusinesha auskara atminimui... Tai ir nezhinau kas suveike, ar musele, ar apsiuvos kvapas, ar apsiuvos geltona spalva... Pikta ant saves, kad nesugebejau ishtaukiti, bet gal todel ir vadiname tai Zhvejyba, o ne Sugavimu :-D

Veliau shiaip ne taip ishrashau pora mazhu zhuvelioku foto sesijai, po kurios abudu buvo paleisti:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Veliau dar apturiu 3 kibimus, bet zhuvys kranto nepasieke... Gal ir neblogas extreme'as, visa dieno teko valyti zhiedus kas 4-5 metimus, be to ir kibimu daug nebuvo... Taigis pradejau shalti kokia 1 val dienos, jau 2 val nebeapsikenchiau ir nusprendzhiau, kad metas judeti link namu... Vistiek zhuvi jums parodyti sugebejau, pakvepavau grynu oru, pasimegavau tenkanchio vandens keliamu garsu, pailsinau smegenis nuo kasdienybes, o ko man daugiau reikia ;-)
 #472441   Agis
 28 Bal 2013 22:17
Nr.U1


Atsidarėm.
Rodos kaip visada, bet kiekvieną kartą vis kitaip :lol:
Neramus miegas prieš pirmą šių metų plekšnių lankymą, vėliau kompanijonų surinkimas, kelionė patamsėse per nestiprų lietų, rūką, "pagrojimas" su Palangos keliukų "dūdele" :lol: ir mes jau prie Braliukų kolonėlės.Nors visą kelią bandėm pabambėti, kad išvažiavome vėlai, tačiau kolonėlėje nusiraminom, nes teko palaukti kol atidarys.Atsidarius apsirūpiname "Makškerešanas Karte" kas metams, kas trims mėnesiams ir dar po kažkiek laiko ir kilometrų mes jau pamėgtoje vietoje.
Toliau amunicijos susirinkimas, metimai, laukimai....traukimai, paleidimai arba (parašysiu žudymai, tai kažkam nepatiks, nors tesiogine prasme taip jau ir elgemės su kaikuriais laimikiais, juo labiau kad geriau padaryti taip, jog nedustų pora trejetą valandų, kol užsilenks) dėjimas krepšin :lol:

Dažna žvejyba nuo jūros kranto mažina susikūprinimą, nes stovėjimas užvertus galvą aukštyn, tiesina stuburą :-D

Paveikslėlis

Dabar gailiuosi, jog kai kam pamaišiau, pabandyti nueiti iki galo, būtų gerų kadrų apie pavasarines maudynes buvę :-D

Paveikslėlis

Diego treniruojasi prieš Papę rimtai

Paveikslėlis

Būtų rudeninė, tai suktinukų iš filiukų vienai gerai porcijai būtų išėję, dabar gi nebent kokiam dizaineriui pasiūlyti kokius originalius ščiablietus pagaminti ir sostinės gatvėmis pereiti su plekšnės odos batais :-D

Paveikslėlis

Fotografuoju.Šypsomės. Marmaleeeeeeeeeeeedas :lol:

Paveikslėlis

Čia maniškės, kuriom pagailėjau kabliuko su pavadėliu :lol: Kitos dabar šamais apsimeta ir plaukioja su vienu ilgu ūsu :lol:

Paveikslėlis

VIskas.Nors buvau pasiruošęs dar vieno stiliaus žvejybai, bet....apie tai gal kada pavyks kitą kartą, nes šiandien tą įrangą tik pravėdinau, plekšnių virš miško nebūna, vėjas buvo ne pasalūniškas ir pūtė į veidą, o ne į kuprą ;-)

Ai, dar prisiminiau: šiemet Naglasis kirstukas aplankė mane anksčiau :-D Ir Baltijoj jie gyvena :-D
 #474391   Kipas
 04 Geg 2013 21:01
Nr.U2
kagi kolegos,siandien ivyko oficialus mano lydeku sezono atidarimas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

''plot su draugu jau eile metu turim tokia tradicija: pirma geguzes savaitgali vaziuojam zvejot lydeku i musu pamegta ezeriuka.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

siemet oras pakliuvo nedekingas,saltas vejas,visa zvejyba nedaug truko iki lietaus...6 ryto pradejom zvejyba,tradiciskai pradejau nuo stambesniu masalu jerku :ruko .po valandos masalu kaitaliojimo nieko nepeses :mėlynvarla i rankas paemiau lengvesni iranki :neutral: .prakaitaliojau eile tvicinginiu vobleriu irgi tylu :e:e .apie 8 ryto pradejau krankus kabinti...su krankais pasirode pirmieji gyvybes zenklai ;uolrait nors vangiai, bet viena kita nedicke issaudavo :gutgut.nors pasitaikydavo vienas kitas kibimas, vistiek kazko dusioj neramu buvo ir kaitaliojau storuliukus,kol galu gale apie 9 ryto daug nesitikedamas uzsidejau rapalos barskuti,kuris tik uziminejo vieta dezei, bet vandens dar nebuvo mates :nujau-ne
Paveikslėlis

.ir ka jus manot?vat tada ir prasidejo linksmybes :yaaah!.greitas pravedimas su trumpom pauzem vede raibasones is proto :devil:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
o atsisveikinimui dar ir dryzius kale per barskala :lol:
Paveikslėlis
stai siandienos kaltininkas ;-var-var.
Paveikslėlis

istraukiau 20
nedatraukiau 7
smugiai pro sali 3
ir pats pikciausias ezero dryzius :-D
visos raibasones gyvena toliau ;-var-var.
 #474841   Kipas
 06 Geg 2013 21:34
Nr.U3
nutariau paimti antra raunda savaitgali :twisted: ir si karta kiekybes ner tiek daug...bet kokybe siek tiek geresne :ruko
taigi,nauja diena,kitas ezeras,kitas oras,kitos taisykles dedant masalus.reportaze Nr.14, kur sestadieni zvejojau ten visa laika dominavo ryskios ir rekiancios spalvos.o vat seme ezere, kiek esu lydeku istraukes tai 90% su naturaliu spalvu voblikais.sis sekmadienis irgi nebuvo isimtis,uzsidejus naturalios spalvos voblika ant 5-7 metimu pirmas smugis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
ir stai pirmas idomesnis mano laimikis jau valtyje
Paveikslėlis
Paveikslėlis
kogero kliuvo vargselei nuo variklio propeilerio
Paveikslėlis
gera,i kad zuvis nejaucia skausmo, nes kitu atveju turetu skaudet :-niak'
Paveikslėlis
zinoma, zuvis keliauja atgal i vandeni
Paveikslėlis
po 10 min darbo vel smugis,uzkertu, ir vel kitam gale kazkas beldziasi ''plot
Paveikslėlis
neuzilgo save prisistato dar viena grazi raibasone
Paveikslėlis
Paveikslėlis

o stai taip atrodo 30ties metu vaikas :-D :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
o stai ir prie liudnosios dalies priejome :? dar koki pusvalanduka pamecius vel smugis.tik si karta kai akmenin kol tas akmuo pradeda judeti savo kriptimi.bandau surinkti kazkiek valo bet jokio tolko,as rankenele suku sau o spule sukasi kiton pusen...matau kad anam gale kazkam nelabai rupi kad ja bando kazkas pagauti :-D tai paverziu stabdi bet vistiek jokio tolko nei kriptis nei greitis nesikeice,pastabdau siek tiek spule niksciu ir po akimirkos tas mum visiem pazistamas nemalonus jausmas kai jauti tik voblerio vibracija :cry:.kagi al kita karta man labiau pasiseks.nors spiningo foto parodisiu :roll:
Paveikslėlis
kagi,vaziuojam toliau.matau kad siandien zuvis nepersmulkiausios tai imu i tankas jerkini koplekta,pasisvaidau ir vel BUM
Paveikslėlis
Paveikslėlis
siek tiek pasitampius gaunu nuskausminamuju nesenei patirtai nuoskaudai numarinti :-D :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
padarius dar keles nuotraukas zuvis paleidzema
Paveikslėlis
na nezinau kaip cia gaunasi siemet bet jau antra zvejyba is eiles paskutini zodi tare dryzius :-D.
Paveikslėlis
ir aisku yra paleidzemas :/braj; .pas dryzius as grysiu i si ezeriuka jau birzeli su tam skirtais irankeis jiems gaudit.
Paveikslėlis
tai tiek kolegos is manes :) geru jums pojuciiu gamtoje :/braj;
 #481669   Mike
 27 Geg 2013 21:07
Nr.U4
Šiek tiek apie "Baltic fishing challenge 2013".
Kadangi paskutiniu metu į spiningavimo rungtį penktadienio vakare niekaip nespėju, o plekšnes dugnine meškere žvejoju tik bėdos prispirtas, tai tenka būti eiliniu stebėtoju.
Spiningavimas: daug žvejų, septyni įskaitiniai uotai, nulis vėjažuvių ir krūva užkabliautų plekšnių. Kažkokios keistokos ir šiek tiek už mėgėjiškos žūklės ribų išeinančios varžybos, kurių taisykles verkiant reikia keisti. Kažkas įsigudrina žvejoti 80 g. pilkeriuku ir pagauti daugiau uotų nei kiti. Ateityje to būti neturėtų. Didžiausias uotas berods šiek tiek virš 900 g.
Dugninė: žvejų apie 50, oras neblogas, plekšnių daug ir labai daug. Šiemet kibo. Taip kibo, kad Latvijos jūra buvo nusiaubta ir neteko berods 380 kg žuvies. Pirmą vietą lėmė beveik 21 kg plekšnių, antra vieta atsiliko tik 70 g. Gražūs ir kokybiški įrankiai, porcijų kvapas, plekšnės, "byčiokai", alus ir dar daug visko Papėje.
Šiek tiek foto:
Paveikslėlis
image hosting 12mb
Įrankiai:
Paveikslėlis
image hosting tumblr
Smulkmenos:
Paveikslėlis
image ru
Masalai:
Paveikslėlis
image hosting above 5 mb
Žvejai:
Paveikslėlis
free photo upload
Laimikiai:
Paveikslėlis
screen capture program
Paskutinį kartą redagavo 2 Mike. Iš viso redaguota 27 kartus.
 #485402   Kipas
 09 Bir 2013 14:13
Nr.U5
sioks toks reportaziukas ir is mano puses :).buvau nusiteikes vakar eseriu pamikrint ir didziaja dienos dali praleisti metant mikrius.o tvicingini kota pasiemiau, nes dezei turejau dar nemirkytu vobleriu ir knietejo pasiziuret, kaip jie dirba.nuo vobleriu bandymu ir pradejau ilgai laukt nereikejo pirmos raibasones.
pirma
Paveikslėlis
uz 15 min antra
Paveikslėlis
nusiteikimas vis dar liepe imti ir metyt mikrius, taciau ir tada lydekos neatstojo :grin: buvo gera kova su lengvu spiningeliu :lol:
Paveikslėlis
dar siek tiek pamikrinus pasirode ir eserys
Paveikslėlis
poto vel tyla privertusi imti i rankas stambesnio kalibro kota su tuo paciu zipu ir daug netruko sulauk smugio
Paveikslėlis
pakeitus zukles vieta, vel metau mikrius, uz keliu minuciu dar vienas dryzius valtyje
Paveikslėlis
apsiciupinejas su mikriais sektoriu aplink valti paemiau tvicingini kota ir vel kazkas sedi
Paveikslėlis
tvicinu toliau toj pacioj vietoj, kur mikriais praejau ir jau nebe smugis, o tankus spurdejimas, kas aiskiai pasako, kad anam gale sedi dryzius
Paveikslėlis
faktai kalba uz save, kogero teks didziaja dali zukles skirti ne mikriam, kaip buvo planuota, o stambesniems voblikam
Paveikslėlis
megabasas vakar irgi kelis gerus darbus nuveike ;uolrait
Paveikslėlis
jau kelinta karta pastebejau astrius zipo kablius...kuo daugiau zuvis malasi, tuo labiau jie istringa.su lydekom daznai buna lygiai tas pats
Paveikslėlis
dar vienas megabaso geras darbas ;-var-var.
Paveikslėlis
kelios foto ir adgal i vandieni
Paveikslėlis
o sis jau paskutinis atsisveikinimui :/braj;
Paveikslėlis
taigi kolegos sios dienos rezultatas:
15 eseriu
8 lydekos,viena atitruko,viena buvau pakeles i ora su LC sammy, bet kaip daznai pasitaiko zvejojant, pavirsutiniais gaunasi daug promahu, kai jos kerta... nors ir neikabini jos, bet vistiek gera adrenalino doze jinai suteikia, kada issokus ore saltuka padaro ''plot
tiem kam yra skirtumas:zukle vyko danijoi!!!!!
 #485585   Kipas
 09 Bir 2013 21:48
pensininkas rašė:tik gal kalibro skirtumas yr
nu del kalibro tai turiu sutikti.lietuvoi per savaite zvejojimo viena 3,5kg kelio poros kg o visos kitos silkutes buvo
marenas rašė:kipai ir mes nuorim i danija :roll: :gutgut
taigi ne siaures koreja seskit ir vaziuokit :grin: tik kam tau to reik?tu ir lietuvoi geru radai :gutgut
 #485611   SauliusM
 09 Bir 2013 22:37
Kipas rašė: nu del kalibro tai turiu sutikti.lietuvoi per savaite zvejojimo viena 3,5kg kelio poros kg o visos kitos silkutes buvo
sorry, teksto neskaiciau, tik fotkes permeciau, bet kazkaip irgi silkes pagrinde pasirode.
 #485615   Kipas
 09 Bir 2013 22:46
SauliusM rašė:
Kipas rašė: nu del kalibro tai turiu sutikti.lietuvoi per savaite zvejojimo viena 3,5kg kelio poros kg o visos kitos silkutes buvo
sorry, teksto neskaiciau, tik fotkes permeciau, bet kazkaip irgi silkes pagrinde pasirode.
kogero pensininkas viena is ankstesniu reportazu omeny turejo ten siek tiek stambesnes buvo...
 #485619   SauliusM
 09 Bir 2013 22:59
Kipas rašė:kogero pensininkas viena is ankstesniu reportazu omeny turejo ten siek tiek stambesnes buvo...
nu nebent.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė