Prasideda LAČ (Lietuvos aukšlininkų čempionatas) kurį šiemet sudarys trys turai - Pavasario, Vasaros ir Rudens.Varžybose gali dalyvauti visi norintys.Komand sudaro du asmenys.Gali būti iš skirtingų klubų ar miestų nes be komandinių varžybų dar fiksuojamos ir pirmos trys vietos užimtos asmeninėje įskaitoje.
LIETUVOS AUKŠLININKŲ ČEMPIONATAS I turas
Vieta:Kauno raj. Bubiai, Nemunas
Data: 2011-05-01
08.00-08.30-Dalyvių registracija
08.30-09.00-Varžybų atydarimas,burtų traukimas
09.00-10.00-Pasiruošimas
10.00-12.30-I turas
12.30-13.00-Svėrimas,burtų traukimas
13.00-14.00-Pasiruošimas
14.00-16.30-II turas
16.30-17.30-Svėrimas,rezultatų paskelbimas,apdovanojimas.
Strartinis-20lt.komandai
P.s.gyvas priedas (muses lervos)-1litras turui
Draudžima naudoti uodo truklio lervas ir džiokerį
Primenu kad komandų registracija baigiasi balandžio 26d.
Informacija tel.865765347
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=473 ... tops,zebra
Iki dabar uzsiregistravo:
1.Varėna-1
2.SALMO Kaunas-1
3.Kaunas Matchfising.lt-1
4.TINCA-1kom.
5.Vokė-1
6.Artlyga-2+1asmeninkas
7.Kėdainių Lifosa-1
8.Žvejonys-2
9.Jonava-1kom.
10.Rukla-1kom.
11.Vilkaviškis-1kom.
12.Marijampolė-1kom.
13.Fortuna-1kom.
Asmenininkai:A.Krivosejevas,J.Jablonskis
Kviečiame visus aktyviai prisidėti ir sudalyvauti šiose varžybose.Taip jūs prisidėsite prie sportinės žūklės plėtojimo bei turėsite puikią galimybę pasigati šių skanių žuvyčių bei susikauti ir išbandyti jėgas su stipriausiais Lietuvos aukšlių žvejojimo grandais.
LIETUVOS AUKŠLININKŲ ČEMPIONATAS I turas
Vieta:Kauno raj. Bubiai, Nemunas
Data: 2011-05-01
08.00-08.30-Dalyvių registracija
08.30-09.00-Varžybų atydarimas,burtų traukimas
09.00-10.00-Pasiruošimas
10.00-12.30-I turas
12.30-13.00-Svėrimas,burtų traukimas
13.00-14.00-Pasiruošimas
14.00-16.30-II turas
16.30-17.30-Svėrimas,rezultatų paskelbimas,apdovanojimas.
Strartinis-20lt.komandai
P.s.gyvas priedas (muses lervos)-1litras turui
Draudžima naudoti uodo truklio lervas ir džiokerį
Primenu kad komandų registracija baigiasi balandžio 26d.
Informacija tel.865765347
http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=473 ... tops,zebra
Iki dabar uzsiregistravo:
1.Varėna-1
2.SALMO Kaunas-1
3.Kaunas Matchfising.lt-1
4.TINCA-1kom.
5.Vokė-1
6.Artlyga-2+1asmeninkas
7.Kėdainių Lifosa-1
8.Žvejonys-2
9.Jonava-1kom.
10.Rukla-1kom.
11.Vilkaviškis-1kom.
12.Marijampolė-1kom.
13.Fortuna-1kom.
Asmenininkai:A.Krivosejevas,J.Jablonskis
Kviečiame visus aktyviai prisidėti ir sudalyvauti šiose varžybose.Taip jūs prisidėsite prie sportinės žūklės plėtojimo bei turėsite puikią galimybę pasigati šių skanių žuvyčių bei susikauti ir išbandyti jėgas su stipriausiais Lietuvos aukšlių žvejojimo grandais.
Žveju gimstama, o ne tampama...