Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #677098   ramkis
 24 Rgs 2016 17:55
Nu gale susitvarkė
 #677103   Wytux
 24 Rgs 2016 19:41
Parode kazkiek gyvybes :-D Nu bet Robke .... kodel jam nieks nieko nepasako ????
 #677118   vava
 25 Rgs 2016 07:14
O ka jam pasakyt?? Kad jo tatiske afigienna??
 #677356   Wytux
 27 Rgs 2016 12:18
vava rašė:O ka jam pasakyt?? Kad jo tatiske afigienna??
Jo, reikia paskyt, kad jo tatuske afigiena- laikas atsidaryt tatooo salona ir kabint kedus ant cveko.

Turesim nauja vada :
j-kazlausko-perkalbeti-nepavyko-lietuvos-rinktine-tures-nauja-treneri

http://www.delfi.lt/krepsinis/herojai/j ... d=72403260
 #677361   ramkis
 27 Rgs 2016 13:17
Gintarai-sveikas atvykęs :-D
 #677362   vava
 27 Rgs 2016 13:53
ramkis rašė:Gintarai-sveikas atvykęs :-D
ot davaj nereikia taip juokaut...
 #677363   renaldas
 27 Rgs 2016 13:54
vava rašė:
ramkis rašė:Gintarai-sveikas atvykęs :-D
ot davaj nereikia taip juokaut...
Sakai geriau Maskolis?
 #677365   Wytux
 27 Rgs 2016 14:15
Tai kad didelio skirtumo turbut nebus ( ka bepaskirs) ... bus tik daug nepatenkintu kad paskyre ne ta o ana.... ir taip tol kol visu neismegins. Vienzodziu Sabas vistiek liks kaltas.
 #677369   Ulafas
 27 Rgs 2016 14:46
Wytux rašė:Tai kad didelio skirtumo turbut nebus ( ka bepaskirs) ... bus tik daug nepatenkintu kad paskyre ne ta o ana.... ir taip tol kol visu neismegins. Vienzodziu Sabas vistiek liks kaltas.
Nea, nebus. Jis niekada nebuna "kaltas", kad ir tuo atveju, kad neskubėtume kito trenerio skirti, nes gal Kazlauskas dar bus :-D
– Kas tai sakė? Federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas? Tai tada jo ir klauskite. Dar kartą kartoju – žmogus labai daug atidavė Lietuvos krepšiniui – jis nusprendė pailsėti. Kas dar neaišku...
 #677386   Wytux
 27 Rgs 2016 17:05
Ulafai, o gal tu ir vienas is tu kurie sako kad Sabas zemai puole Lidla reklamuodamas ? :roll:
 #677396   Ulafas
 27 Rgs 2016 18:15
Wytux rašė:Ulafai, o gal tu ir vienas is tu kurie sako kad Sabas zemai puole Lidla reklamuodamas ? :roll:
kodel? Man nepatinka susireikšminę žmonės. Man nepatinka Sabas ir Kazlas tuo aspektu, kad "žaidžia" su tauta daugeliu klausimu, o po to pasako "viskas, nuspresta, nebeklauskit". Nemenkinu nuopelnu, jokiu budu ne. Kam zaisti "iseinu, palauki paziurekim, ateis laikas ir pamatysim", kai buvo viskas ir taip aisku? Ar kai Jakilaitis klause tiesiai sviesiai, o treneris atsako "nenoreciau bendrauti su federacija per spauda"? Visa tai taip vaikiska ir nerimta, ir mano nuomone, nepagarbu gerbeju atzvilgiu. Daba Sabas sako "as sakiau? paklauskit, pas ta, kas sake" Nu jbtv, tai federcijos direktorius kas toks? Ne jo pavaldinys, ne federacija atstovauja?
Arba kai FIBA cirkus krete - vietoje to, kad autoritetu uzdengtu krepsini, suburtu i grupe didziaja dali Europos federaciju ir kirstu atgal - vieni is pirmu nere i krumus lyg apsislapine. Tfu. Butu itakos igave Europoje, o dabar bailiais pasirode. Kai nereikia - tai kieti, o kai reikia kiausu jau neber.
Del Lidl - manau (nezinau tiksliai) Sabas reklamuoja uz dyka. Tiksliau uz parama Lietuvos krepsiniui. Tai labai garbinga ir dziugu. Jei ir uz pinigus - vis tiek labai gerai, nes Lidl tapo remeju krepsinio.
 #677408   Wytux
 27 Rgs 2016 20:04
Ehhh kad visi su tokiais turkumais butu :-D
 #677915   Wytux
 04 Spa 2016 09:13
Neesu as Realo didis gerbejas, bet maloniai vakar cirkacius ataude :gutgut
 #678773   renaldas
 14 Spa 2016 19:36
priminkit per kur vargoliui galima interne krapsis paveiziet?
 #679104   ramkis
 17 Spa 2016 22:54
vava rašė:aiskumai del trenerio atsiranda. kokios mintys, protingieji kurmiai?
http://www.krepsinis.net/naujiena/lietu ... ura/266605 ?
Man kažkaip atrodo,kad kuo toliau tuo labiau LKF pradeda panašėti į LFF :-D Ir viso to priežastis MŠ. Gal aš klystu,bet kažkaip panašiai. O AS11, tik gražus paveikslėlis. Irgi galiu klysti.
 #679120   Wytux
 18 Spa 2016 07:44
Tai kad aisku tiek ,kad zurnalistas suzinojo kad su Adomaiciu buvo kalbetasi - ir koks cia stebuklas, nes turbut su visais galimais treneriais buvo kalbetasi be issimciu. Nes realiai nieko nera superinio, gal kiek auksciau Kurtis ( cia ne mano nuomone) , bet jis su ziauriais minusais. Nepavydziu LKF, nes sprendimas bus sunkus ir bet kuriuo atveju nepopuliarus.As pasiliksiu prie savo teiginio, kad ka bepaskirtu - vistiek bus didelis burys nepatenkintu viskuom ir tik keli laimingi :-D
 #679126   Ulafas
 18 Spa 2016 08:01
Wytux rašė:Nes realiai nieko nera superinio, gal kiek auksciau Kurtis ( cia ne mano nuomone) , bet jis su ziauriais minusais.
Kokie minusai pas Kurti del rinktines treniravimo?
 #679128   p.arturas
 18 Spa 2016 08:22
Kurtis eilini karta kaip boba , kiekvienam interviu vis aiskina, kad treniruodamas kluba tikrai netreniruos rinktines, o dabar piktinasi kad jo nekviecia. kam? kad galetu atsisakyti?
 #679131   Ulafas
 18 Spa 2016 08:36
p.arturas rašė:Kurtis eilini karta kaip boba , kiekvienam interviu vis aiskina, kad treniruodamas kluba tikrai netreniruos rinktines, o dabar piktinasi kad jo nekviecia. kam? kad galetu atsisakyti?
Na jo, jei reikia ne geriausio, o to, kuris nešneka - Adomaitis geras variantas. Savas, tyli kai reikia, nesikiša į UAB LKF. Kodėl nepaėmus?
 #679155   Wytux
 18 Spa 2016 11:03
Ulafas rašė:
Wytux rašė:Nes realiai nieko nera superinio, gal kiek auksciau Kurtis ( cia ne mano nuomone) , bet jis su ziauriais minusais.
Kokie minusai pas Kurti del rinktines treniravimo?
Tai kad rasiau jau kelis kartus - be LR dvieju sezonu kai paaejo Edisono korta nematau as jo rezultatu- visos rinktines kurias treniravo - nieko gero, klubai (atmetus LR) treniruoti - nekazka irgi(ruseliai geriau sumokejo kad netreniruotu). Nemaza dali fiasko Lenkijoje priskiriu irgi asmeniskai jam (Jomantas izaidejas, o Kalnas su Maciuliu ant suolo). Rinktinej rimtesne hebra, kaip LR uzpakaliu manau kad nepaspardysi- tokios 'kompetencijos'bijau kad neuzteks. Manau kad bus zaideju, kurie tik del jo gali nevaziuot i rinktine. Ir dar klausimas ar jis pats labai nori- kolkas didelio noro nematau. Taip, siai dienai 'ant popieriaus" jis atrodo kieciausiai is lietuviu, bet jo darbo rezultatai manes (asmeniskai) nezavi. Tai vat ir klausimas- ar skirt alia seniausia vilka(nors ikisioliniai rezultatai nezavi), ar duot sansa jaunam bet nepatyrusiam atsiskleist(Adomaitis, Jaska, Maskvytis ...) ar imt kazka gero is uzsienio. As pabrukciau uodega ir turbut imciau padoru uzsienieti siai dienai :oops: Jei butu geras aiskus variantas- manau Sabas senai butu pritravines (Kazla pritravino savo laiku), bet kai situacija tokia - as jiems visiems nepavydziu :-D
 #679218   Ulafas
 18 Spa 2016 17:46
Wytux rašė:"Geras " poziuris - " Sako kelk, bet aš netikiu, kad aš ten būsiu reikalingas“ :?
realus tas poziuris, nei geras, nei blogas.
Del jo minusu - visi minusu turi, ir ne viskas susiklosto sekmingai. Nemanau, kad vienas Eidsonas dare taures, o treneris mirke kojas bliude. Kazlas kazkada turejo stipriausia Eurolygos sudeti (ne viena zaideja, o sudeti), ir tai finala *pyp* taktiskai. Arba kitaip galima pasakyti - jei ne Bowie ir Edney tai ir Kazlas Eurolygos nebutu laimejes. Kiek Kazlas su Graikijos rinktine atsiskleide? Bet musiskiams tiko. O vat kodel "avansu" netinka Kurtinaitis, tai reikia klausti UAB "LKF" vadovu, kurie pradeda LFF stiliuka perimti. Jiems "zalias" Adomaitis - fizdiec koks treneris, teisiog ziba dulkese ir niekur jam kilti nebera, kaip tik i rinktine.
Del fiasko Lenkijoje, tai kiek pamenu treneriu buvo Butautas, ir jie aiskiai buvo atskire kas pirmas ir kas antras. Ir man imponuoja, kad isejo kartu, o ne pasiliko uzmetes visa kalte ant Butauto.
Bet kaip vertinant Kurtis daugiausia nusipelnes pabandyti savo jegas rinktineje, nei bet kurie kiti. O vykstantis spektaklis labai negrazus.
 #679219   Rapolas
 18 Spa 2016 17:53
Kaip visuomet (nu, dažniausiai ), Ulafas :gutgut
+10
 #679229   Ulafas
 18 Spa 2016 19:17
O kaip sis fokusas patinka? http://sportas.lrytas.lt/krepsinis/a-sa ... -dienu.htm
Nu visiska biliberda, jau tiek reiksmingi, kad net bailiais pasidare. Dideliu vyru mazi zaidimai smelio dezeje :-D
Ir agrastas neatsilieka savo auksiniais pasisakymais:
"Mažai apie tai galvoju, bet matau, kad kyla šurmulys"
"trenerio laukia svarbūs uždaviniai iki 2020 metų olimpiados, jis turi pakeisti sudėtį, įvesti naujų žaidėjų." - tipo visada buvo be uzduociu, o vat dabar, tai jau skirsim uzduotis viena po kitos :-D
"Šie sprendimai nėra priimami visiškai uždarame rate – yra kandidatai, už kuriuos balsuos vykdomasis komitetas. Viskas yra labai paprasta, tiesiog dabar situacija kažkaip išėjo bloga." :-D
".. po 2009 metais vykusio Europos čempionato, nors treneriai buvo Ramūnas Butautas ir R. Kurtinaitis, užėmus dešimtą vietą, ne juos, o mane kalė prie kryžiaus, sakė „eik lauk iš federacijos“. Apie trenerius visi užmiršta, jiems lengviausia, nes prezidentas ir neša tą atsakomybę. Jis pats siūlo ir garantuoja dėl trenerio.". Tai kas isejo 2009 ir 2011? :-D
(http://sportas.lrytas.lt/krepsinis/vlad ... laptis.htm )
 #679231   Wytux
 18 Spa 2016 19:22
Ulafas rašė:
Wytux rašė:"Geras " poziuris - " Sako kelk, bet aš netikiu, kad aš ten būsiu reikalingas“ :?
realus tas poziuris, nei geras, nei blogas.
Del jo minusu - visi minusu turi, ir ne viskas susiklosto sekmingai. Nemanau, kad vienas Eidsonas dare taures, o treneris mirke kojas bliude. Kazlas kazkada turejo stipriausia Eurolygos sudeti (ne viena zaideja, o sudeti), ir tai finala *pyp* taktiskai. Arba kitaip galima pasakyti - jei ne Bowie ir Edney tai ir Kazlas Eurolygos nebutu laimejes. Kiek Kazlas su Graikijos rinktine atsiskleide? Bet musiskiams tiko. O vat kodel "avansu" netinka Kurtinaitis, tai reikia klausti UAB "LKF" vadovu, kurie pradeda LFF stiliuka perimti. Jiems "zalias" Adomaitis - fizdiec koks treneris, teisiog ziba dulkese ir niekur jam kilti nebera, kaip tik i rinktine.
Del fiasko Lenkijoje, tai kiek pamenu treneriu buvo Butautas, ir jie aiskiai buvo atskire kas pirmas ir kas antras. Ir man imponuoja, kad isejo kartu, o ne pasiliko uzmetes visa kalte ant Butauto.
Bet kaip vertinant Kurtis daugiausia nusipelnes pabandyti savo jegas rinktineje, nei bet kurie kiti. O vykstantis spektaklis labai negrazus.
Poziuris ne blogas, o labai blogas. 100 kartu maciau pas save kai motyvuotas bet maziau patirties turintis robotukas padaro daug daugiau nei patyres bet poxujistas.
Tai tu pavardink daugiau Kurcio pasiekimu be LR (netyciuko?) , nesikuklink :roll: O lyginimas su Kazlu tai isvis absurdas- Kazlo 'nesekmes' butu Kurcio svajoniu issipildymas. Nu sutik, kad nesviecia jam nei Graikijos rinktine treniruot, nei eurolygos finale jo treniruojama komanda matyt, jau nesnekant apie eurolygos laimejima-tai gal nereiketu nesulyginamu dalyku lygint.
Kas del Lenkijos tai taip- oficialiai jie ten pasiskirste pareigas buvo, tik kad Lenkijoj jau Rimukas norejo parodyti kad jau vertas oficialiai pirmojo posto ir buvo peremes iniciatyva is Butauto- kas gavosi- geriau pamirst.
Bet kurio atveju pasirinkimas ( is lietuviu) nekoks siai dienai. Dziugu, kad Gintaro kandidatura nera svarstoma :-D Ir jei tikrai siulys 4 metus tai klausimas kas geriau- ar Kurtis kuris ir po 4 metu bus tam paciam lygy kaip dabar ( seno Kurcio nauju triuku neismokinsi) ar eis vabank su kokiu jaunikliu kad galimai turet jau aukstesnio lugio (nei Kurtis) treneri po ciklo.
O del UAB "LKF" dar ilgai prisiminsi ir savo vaikams pasakosi, kad kazkada prie ju Lietuva buvo 3 pasaulio reitinge ::hai-bai
  • 1
  • 328
  • 329
  • 330
  • 331
  • 332
  • 357
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė