Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #622623   pensininkas
 14 Bal 2015 16:49
Štai ir baigėsi Žalgiriui sezonas su TOP-16 varžybom. Baigėsi ir mūsų totalizatorius. Pagaliau :lol:

Atrodo, 13 turas buvo lengviausias spėjant "kiek laimės", tiesiog reikėjo pataikyt kuo tiksliau skaičiuką, bet ... 2 lyderiai nusprendė pamiegot ir lyg susitarę nepateikė savo spėjimo į PM :-D '''bum :-D
Todėl atsirado intriga
2014-15_TOP16-13.jpg
Susiklosčius tokiai situacijai, pasikeitė toto lyderis, kuriam reikėjo nepramiegot ir tiesiog sutvarkyt visus formalumus. Ir jis ... Nepramiegojo :lol:
2014-15_TOP16-14.jpg
Taigi, sveikinam I-os vietos nugalėtoją - jashas :inflovers:
Nedaug trūko, vienu metu etatiniam toto lyderiui dainiuška, kuris užima II-ą vietą :inflovers:
Paskutinis prizininkų trejetą užbaigia Ulafas, užėmęs III-ą vietą, apmaudžiai pramiegojęs ir taip, mano manymu, praradęs visus šansus tapti nugalėtoju.

Ačiū dalyvavusiems viso sezono metu bei nepasidavusiems pusiaukelėje ::hai-bai
jashas rašė:Gal jau Pensininkas nebekaninks ir ikels galutine lentele :D
Laimėjai :-D
 #622635   Ulafas
 14 Bal 2015 18:08
pensininkas rašė:Paskutinis prizininkų trejetą užbaigia Ulafas, užėmęs III-ą vietą, apmaudžiai pramiegojęs ir taip, mano manymu, praradęs visus šansus tapti nugalėtoju.
As nepramiegojau, tik per savo durna galva pateikiau temoje, o ne per PM. Pensininkas tai pastebejes spejima temoje istryne, neuzskaite kaip spejimo (nes ne per PM), o mane ispejo zinute, kuria pamaciau per velai. Tai Pensininkui paaiskinau laiske, taciau jis skirtingai nei zaidimui ipusejus kai kam, nutare neiskaityti spejimo, ir taip praradau 25 taskus. Taigi nepramiegojau, o apsizioplinau 'viarkt
Nieko tokio, tai jo "darzas" ir jo taisykles :/braj;
Buvo smagu bet kokiu atveju, ir dekoju Pensininkui uz sioki toki azarta ;-var-var.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė