Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #613827   ramkis
 18 Vas 2015 14:33
pensininkas rašė:NUO ANTRO RATO VARŽYBŲ, T.Y.

2015-02-26.
ZALGIRIS KAUNAS - GALATASARAY LIV HOSPITAL ISTAMBUL

VISI SPĖJIMAI EINA TIK MAN I PM !!!
A kodėl čia taip? Kokia prasmė ir tikslas? Aišku tu čia glavnas, bet vot įdomu pasidarė :ks>
 #613832   ramkis
 18 Vas 2015 15:13
pensininkas rašė:kad nesidubliuotų skirtingų žmonių vienodi spėjimai ;uolrait
O tai jei jie siųs tau į privatą tai nesidubliuos, ar tu juos "pakoreguosi" savo nuožiūra, kad to neatsitiktu? :-D :-D :-D Plius dar krūva rungtynių, suprasčiau, kad paskutiniam turui tas būtu taikoma, bet dabar...
 #613837   pensininkas
 18 Vas 2015 15:52
krč, gal *PYP* nebesvaik su visom savo iškreiptom mintim apie sąmokslo teorijas apie kažkokius koreguojamus spėjimus? Koks tiklas, kokia nauda? Tai tik - megėjiškas, be jokių įsipareigojimų totalizatorius, kuris vyksta tik Jūsų - vartotojų, pareiškusių norą dalyvauti jame, dėka. Aš tikrai turiu gyvenime ką veikti, nei galvoti, kaip pakoreguot kažkokius kažkieno spėjamus per pm totalizatoriaus rezultatus. Suprantu, jog nuo paranojos nėr vaistų ... Bet iki tokio lygio ... Nū, atrodai lyg ir rimtas diedas, bet kad nusišnekėjai ... '''bum
 #613838   ramkis
 18 Vas 2015 15:59
Atvėsk, nesikarščiuok. Jokių sąmokslo teorijų aš čia nekuriu. Ir man giliai pofig kas ką laimės ar nelaimės. Jei silpnokai bendrauji su jumoru, atleisk, nežinojau. Ir keiktis nereikia, negražu.
ž +7
Ir papūsk man į uodegą :tia-tau
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė