Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #701931   krioklis
 19 Rgp 2017 10:24
Ta D.M reikia pirmoje eileje atkabinti ir siusti i Kinija treniruotis. Bet nenores uzgauti didzio zaidejo ambiciju tai ir paliks kreivaranki rinktineje. Bus kaip su Javtoku pensininku sedes ant suolo ir uzims kito zaidejo vieta kuris galetu zaist rinktineje.
 #701937   Ulafas
 19 Rgp 2017 12:12
krioklis rašė:Ta D.M reikia pirmoje eileje atkabinti ir siusti i Kinija treniruotis. Bet nenores uzgauti didzio zaidejo ambiciju tai ir paliks kreivaranki rinktineje. Bus kaip su Javtoku pensininku sedes ant suolo ir uzims kito zaidejo vieta kuris galetu zaist rinktineje.
nereiktu nuvertinti Donato, kai jis zaidzia taip, kaip gali - viskas labai graziai atrodo. Kai sukasi zaidimas per ji, mes tikrai gerai atrodom: judrus, kamuolys vaiksto, nera bumsejimo, JV ne pagrindinis tampa ir jam laisviau judeti, galimybiu atakuoti daugiau. Antro tokio pas mumis nera (keista, kad Bendzius nebandomas arba tik epizodiskai). DMo beda - neturi praktikos ir labai sunkiai isivaziuoja. Mano galva vakar reikejo jam daugiau leisti zaisti, gal net kokias 35 minutes ir perlauzineti.
 #701938   ramkis
 19 Rgp 2017 14:10
Dėl D-Mo viską Ulafas teisingai surašė. Jei Adomaitis viską teisingai sudėlios,tai jis bus pirma opcija puolime,plius gerai ginasi prieš judrius žaidėjus,o kur dar labai geras aikštės matymas ir laiku atliekami perdavimai. Su juo labai išsiplečia aikštė ir laisvi lieka kiti žaidėjai. Jis turi fenomenalių savybių,bet trauma ir neteisingi agentų veiksmai jam truputį sušiko reikalus,ko pasekoje mažai žaidybinės praktikos. Bet paminėsit mano žodį,per EČ jis bus vienas naudingiausių. Jei gerai bus išnaudojamas,tai aš galvosiu apie medalius.
 #701939   Ulafas
 19 Rgp 2017 16:13
ramkis rašė:Dėl D-Mo viską Ulafas teisingai surašė. Jei Adomaitis viską teisingai sudėlios,tai jis bus pirma opcija puolime,plius gerai ginasi prieš judrius žaidėjus,o kur dar labai geras aikštės matymas ir laiku atliekami perdavimai. Su juo labai išsiplečia aikštė ir laisvi lieka kiti žaidėjai. Jis turi fenomenalių savybių,bet trauma ir neteisingi agentų veiksmai jam truputį sušiko reikalus,ko pasekoje mažai žaidybinės praktikos. Bet paminėsit mano žodį,per EČ jis bus vienas naudingiausių. Jei gerai bus išnaudojamas,tai aš galvosiu apie medalius.
pavojus, jog 1 uzdengus p...iec viskam. :-D
 #701943   Ulafas
 19 Rgp 2017 18:47
ziuriu i Motiejuna ir sast mintis - jis zaidzia nejausdamas malonumo krepsiniui. Dirba, aria, lyg noretu irodyti savo verte bet kokia kaina, lyg atsakomybes nasta butu sunkiai pakeliama. O pasimegavimo nejaucia (ka tik greitoje irideno kamuoli ir eina i minutine nuleides galva, o nesidziaugia). Kazkaip taip susidare ispudis.
 #701945   krioklis
 19 Rgp 2017 19:00
Net krepsinio dievai emigruoja is Lietuvos i Latvija :-D
 #701946   Ulafas
 19 Rgp 2017 19:26
krioklis rašė:Net krepsinio dievai emigruoja is Lietuvos i Latvija :-D
latviams nugaleti lietuvius - pasiekimas, mums nugaleti latvius - nieko neiprasto. Toks ir skirtumas :-D
 #701947   krioklis
 19 Rgp 2017 19:40
Ulafas rašė:
krioklis rašė:Net krepsinio dievai emigruoja is Lietuvos i Latvija :-D
latviams nugaleti lietuvius - pasiekimas, mums nugaleti latvius - nieko neiprasto. Toks ir skirtumas :-D
Jo, jo paskutinius kelerius metus lietuviai spausdami bezdala vos vos sugeba zaisti pries latvius. Ko pasekoje jau latviai yra svente ne viena pergale pries lietuvius ''plot ''plot ''plot
 #701949   giedriuzzz
 19 Rgp 2017 20:06
O lietuviams būti sutriuskintiems latvių tai čia kieno pasiekimas? :grin:
 #701950   ramkis
 19 Rgp 2017 20:10
Nusiraminkit. Tai viso labo draugiškos. Duokit juos mums 1/4 ir pažiūrėsim. Netrieskit. Suprantu,kad žopa, bet ne ant tiek
 #701951   krioklis
 19 Rgp 2017 20:15
ramkis rašė:Nusiraminkit. Tai viso labo draugiškos. Duokit juos mums 1/4 ir pažiūrėsim. Netrieskit. Suprantu,kad žopa, bet ne ant tiek
Duotume bet itariu lietuviams iki 1/4 kaip iki Kinijos keturiom.
 #701952   giedriuzzz
 19 Rgp 2017 20:17
O galvoji latviukai jau visa jėga žaidžia :grin:
P.s. Ispanai jau nustatė kad lietuviai 1/4 neperzengs :grin:
 #701954   ramkis
 19 Rgp 2017 20:36
Tegu ispanai tik peržengia :grin:
 #701956   Wytux
 19 Rgp 2017 20:50
Dmo praktikos neturejimas suprantamas, bet JV be kamuolio begiojimas Reptoriuose isvis grazino ji i 18 mciu, kur ten plia - 16meciu lygi.
 #701957   ramkis
 19 Rgp 2017 20:57
Wytux rašė:Dmo praktikos neturejimas suprantamas, bet JV be kamuolio begiojimas Reptoriuose isvis grazino ji i 18 mciu, kur ten plia - 16meciu lygi.
Labai teisingas pastebėjimas :grin:
 #701958   andrius0302
 19 Rgp 2017 21:47
krioklis rašė:
ramkis rašė:Nusiraminkit. Tai viso labo draugiškos. Duokit juos mums 1/4 ir pažiūrėsim. Netrieskit. Suprantu,kad žopa, bet ne ant tiek
Duotume bet itariu lietuviams iki 1/4 kaip iki Kinijos keturiom.


Nu jo latviai monstrai, is metu i metus triuskina lietuvius nevykelius. Tik paskaiciuokim kiek medaliu parsiveza lietuviai nevykeliai ir kiek galingi pagal tavo logika latviai?
Paims medalius garbinsi lietuvos rinktine, jei pralos anksciau sakysi visiski nevykeliai. Tikras Lietuvos rinktines sirglius.
 #701963   krioklis
 19 Rgp 2017 23:09
andrius0302 rašė:
krioklis rašė:
ramkis rašė:Nusiraminkit. Tai viso labo draugiškos. Duokit juos mums 1/4 ir pažiūrėsim. Netrieskit. Suprantu,kad žopa, bet ne ant tiek
Duotume bet itariu lietuviams iki 1/4 kaip iki Kinijos keturiom.


Nu jo latviai monstrai, is metu i metus triuskina lietuvius nevykelius. Tik paskaiciuokim kiek medaliu parsiveza lietuviai nevykeliai ir kiek galingi pagal tavo logika latviai?
Paims medalius garbinsi lietuvos rinktine, jei pralos anksciau sakysi visiski nevykeliai. Tikras Lietuvos rinktines sirglius.
Kazkaip man visiskai nusivilpt ant krepsinio ar 1 vieta ar 5 ar 10. Mano gyvenimas nuo to nepageres ir mano seima nebus sveikesne nuo to. Yra laiko paziuriu kaip losia nera laiko paskaitau koks rezultatas. o eiti ten su atributika issidazius face su spalvom, ryti alu su kepta duona ir kriokt visa gerkle Lietuva, cia ne man.
 #701992   ramass
 20 Rgp 2017 16:59
krioklis rašė:Kazkaip man visiskai nusivilpt ant krepsinio ar 1 vieta ar 5 ar 10. Mano gyvenimas nuo to nepageres ir mano seima nebus sveikesne nuo to. Yra laiko paziuriu kaip losia nera laiko paskaitau koks rezultatas. o eiti ten su atributika issidazius face su spalvom, ryti alu su kepta duona ir kriokt visa gerkle Lietuva, cia ne man.
Nesupyk , bet kam ateiti i krepsinio tema , paloti ant saviskiu , jei ant kasio tau "nusisvilpt"? Cia kazkokia iskrypusio savirealizavimo forma? :-kvankt
 #701995   zipas
 20 Rgp 2017 17:27
Manau didziausia beda kad kasiorau trenerio negerbia, per daug mala s ir po pertraukeles vel ta pati daro. Kazkokie perdaug poxujistai atrodo... Nepatinka kad laiko tuos kurie tikrai neverti to. Milaknis grybauja, bet tikrai ana pasiims. Gaila kad musu tankas Maciulis irgi be ugneles losia. Dalis tikrai stengias, kiti nelabai. Siaip labiause gaila Manto, susiko jy ta trauma visiskai. Stengiasi, bet nesiseka. Visad jis man patiko, ir dabar ne nesvarbu. Dar su D.Mo irgi bedos, pamenu paskutini cempa kai zaide. Visas dege po kiekvieno pataikymo, o Valanciunas vos ne kai medis su 0 emociju buvo. Dabar tikrai nejaucia malonumo zaidziant. Trauma gali palaust zaidejus psichologiskai. Tikiuos Mantas su juo dar atsities. Jus pagalvokit kaip xujovai turi jaustis kai pamena ka dare abu pries traumas, o dabar ka i ka bedarytu tiesiog nesigauna. O apie Valanciuna nk negaliu pasakyt. Uzsiaugino barzda, nuo kurios tikrai geriau nezais kaip mano bendravardis, svarbiausia kad nenueitu Kleizos sukuosenos keliu, tada beliks tik perzegnot ir pamirst ta Valanciuna. Tai va tiek tam kartui.
 #702056   Wytux
 21 Rgp 2017 19:41
Gal maza toto kas du like nelaimeliai ? :-D

Gynėjai
Mantas Kalnietis (Milano „Emporio Armani“)
Lukas Lekavičius (Atėnų „Panathinaikos“)
Adas Juškevičius (Panevėžio „Lietkabelis“)
Artūras Milaknis (Kauno „Žalgiris“)
Marius Grigonis (Berlyno ALBA)
Martynas Gecevičius (be klubo)

Puolėjai
Mindaugas Kuzminskas (Niujorko „Knicks“)
Jonas Mačiulis (Madrido „Real“)
Edgaras Ulanovas (Kauno „Žalgiris“)
Eimantas Bendžius (Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“)
Donatas Motiejūnas (Šandongo „Golden Stars“)

Vidurio puolėjai
Evaldas Kairys (Biujukčekmedžės „Demir Insaat“)
Jonas Valančiūnas (Toronto „Raptors“)
Artūras Gudaitis (Vilniaus „Lietuvos rytas“)

Statau uz Ada ir Evalda :ruko
 #702059   ramkis
 21 Rgp 2017 20:01
Nu pritarčiau tau. Nors Evaldukas paliko neblogą įspūdį visai. Bet ką atkabinti vietoj jo? Silpniausiai iš likusių atrodo Milaknis, nei ginyba nei puolimas. Ir pozicijos ne tos. Lieka kažkas iš puolėjų. Tiksliau iš dviejų - Bendžius ir Ulanovas. Bendžius žiūrėjosi gerai,žaidė iš dūšios. O vat Ulanovas nepaliko gero įspūdžioo ir šiaip jis man nelabai,nors ginasi neblogai,bet su latviukais net ir tai jam nesisekė. Dilema. Todėl galvoju,kad neliks Ado ir Ulanovo,arba Bendžiaus.
 #702060   vava
 21 Rgp 2017 20:07
Siandie per telika sake, kad del Bendziaus, Juskeviciaus ir Kairio neaisku. Kiti tipo jau vaziuoja...
Tiesa, o cia tik man atrodo, kad is Milaknio labai daug tikimasi ir jam daug laiko duodama ( mano galva per daug)....
 #702064   ramkis
 21 Rgp 2017 20:23
Milaknis šūdo vertas žaidėjas. Nesuprantu kaip iš viso jį paėmė. Gynyboje visiškas analfabetas,o ir puolime labai jau ribotas. Ulanovas neblogai atrodė Ž,bet gaudamas daug žaidybinio laiko buvo mažai produktyvus. Tad klausimas kodėl jo nėra sąraše. Bendžius gerai žaidė Ispanijoje,o ir draugiškose rungtynėse tikrai žaidė gerai. Ir gynėsi ir puolime neblogai gaudėsi. Judėjimas jo tikrai geras. Plius gali mesti iš toli,ko nelabai gali daryti Ulanovas. O dabar Kairys. Tikriausiai vienas tų kurie gali žaisti 4 ir 5 numeriu. Plius apsiginti prieš judrius C tokius kaip Porzingis. Ko nelabai gali padaryti Gudaitis,o juo labiau JV. Na dar tai gali padaryti D-Mo. Bet jis nėra vidurio puolėjaskai tuo tarpu Evaldas labiau centras. Tiesa apie jį daugnežinome,bet to ką mačiau,man paliko įspūdį. Išprincipo,kas bus 11-12 žaidėjas ne taip ir svarbu. Bet Evaldui su Bendžium duočiau šancą. Palikdamas už borto Adą ir Ulanovą. Aišku norėčiau,kad nebūtu ūr Milaknio,bet tada neina į poziciją. Nors Bendžius gal galėtų ir antru pažaisti. Bet nežinome tikros padėties su Grigoniu,todėl Milaknis liks kaip atsarginis variantas gynėjų grandyje. Jis rotacijoje priklausomai nuo aplinkybių nebus svarbi opcija.
 #702067   Ulafas
 21 Rgp 2017 20:54
Wytux rašė:Gal maza toto kas du like nelaimeliai ? :-D
koks prizas? :-D

Adas 100% lieka, speju ir E.Bendzius. Kairys liks, kaip 4'as, kuris keis DMo.

Milaknis tikrai liks. Nesu jo zaidimo megejas, bet nelabai ji ir isnaudoja. Ir is viso keistas visas pasirengimas - turime slifuoti 10'uka, o dar ieskome kas vaziuos ir kas ne. Nemanau, kad traumos pasiteisinimas, nes tiek keitimu ir skirtingu sudeciu seniai maciau. Gal tai ir leme neuztikrinta zaidima su latviais. Su Islandija bandysime likusius 2, po to Ispanija - ten nesusidelios ant "i" tikrai, daugiau emocines varzybos. Ir ciampas - bijau, kad laiko susizaisti nebera. Na gal grupej...
 #702069   Wytux
 21 Rgp 2017 21:06
Eeee, Raseiniai- gal nereikia taip stumti ant Zalgirieciu :twisted: Ule turejo tikrai gera sezona ir progresuoja. Gerai zaidzia nugara, gerai ginasi, gali suleist pora trapaku ar su kamuoliu kaip regbininkas perbegt visa aikste- tikrai rinktines lygio bicas. Gal po treniruociu su Wesbrukais ar kuom ten dar nelabai atsigavo ar isipaiso i Adomaicio schemas, bet vaziuoja 100% ir pelnytai.
Milkanis beabejo ne starte turi zais- manau taip ir bus prasidejus rimtom rungtynems ir galutinai acigavus Grigoniui.
 #702070   Wytux
 21 Rgp 2017 21:10
Ulafas rašė: koks prizas? :-D ..
I laimejusiojo komentarus/patarimus Adomaitis aCizvelgs cempo metu :cool:
 #702071   ramkis
 21 Rgp 2017 21:13
Eeeee. Nieks nestumia. Tiesiog anas žaidžia daug,bet produktyvumas mažas. Gynyboje neblogai juda,o vat puolime... Vien tai kaip anas išmeta kamuolį mane lengvai supurto :grin: Bet aišku,atkabins Adą ir Bendžių.
 #702072   ramkis
 21 Rgp 2017 21:14
Wytux rašė:
Ulafas rašė: koks prizas? :-D ..
I laimejusiojo komentarus/patarimus Adomaitis aCizvelgs cempo metu :cool:
Adomaitis jau turėjo atsižvelgti,o jis dar net dvyliktuko neturi :cool:
 #702074   Wytux
 21 Rgp 2017 21:39
ramkis rašė:.....Vien tai kaip anas išmeta kamuolį mane lengvai supurto....
Nu as irgi nepriprantu niekaip prie jo metimo, bet kai kamuolys praskrodzia tinkleli tai kazkaip daugiau dziaugsmo nei kokiam kitam murziui imetus 'teisinga technika' :-D

Tai kaip tau Adomaitis suformuos 12-ka jei cia sprendimas vienbalsiai dar nepriimtas? :roll: Tai zmogus po viena atkabineja namiokais.....
 #702078   ramkis
 21 Rgp 2017 23:01
Na dvyliktukas čia buvo sudarytas jau kai tik paskelbė išplėstinį. Tik reikėjo nepatingėt ir perskaityt. Atsirinkt,kas rimtai ką šneka,o kas ant durniaus šlebezavoja. Pasidaryt išvadas,pasitart su Šyška ir psio. Tada jau žiūrėtis žaidimo plano ir panašiai. :cool:
  • 1
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 357
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė