Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #365868   eLPi
 23 Bal 2012 10:04
Jis savo čempionišką karmą išnaudojo važiuodamas už "Ferrari" :?
 #417983   vava
 27 Spa 2012 11:06
galit kokia nuoroda paziurejimui per kompa??
 #425961   SatanKlaus
 25 Lap 2012 20:30
Na ką, sezonas baigėsi, įdomesnių finalinių lenktynių turbūt ir nesugalvotum, gaila bet teks laukt jau kitų metų sezono ::hai-bai
 #457861   ciapajavas
 16 Kov 2013 20:24
gal galit surasyt gerus savo naudojamus stream puslapius internete? tik viena sport24.lt zinau :/ noretusi normalios kokybes, kad nekibinetu ir lietuviu, anglu balso. kiek yra teke sport24 naudotis tai buna visi strymai kibineja arba komentaras kokiu nors kirgizu kalba :/
 #457935   theK
 17 Kov 2013 01:17
ciapajavas rašė:gal galit surasyt gerus savo naudojamus stream puslapius internete? tik viena sport24.lt zinau :/ noretusi normalios kokybes, kad nekibinetu ir lietuviu, anglu balso. kiek yra teke sport24 naudotis tai buna visi strymai kibineja arba komentaras kokiu nors kirgizu kalba :/
Parsisiunti Sopcast programele. Eini i www.livetv.ru ir ziuri praktiskai betkoki sporto ivyki nemokamai su HD kokybe.
 #458004   edmundaxx
 17 Kov 2013 11:34
SatanKlaus rašė:Fantastika, Kimis dievas :gutgut . Kols kas sezonas tobulas :!:
:-D :-D :-D :-D ir dar :-D :-D :-D Pirmos lenktynės, o jau Dievas ir tobulas sezonas. :-D :-D :-D :-D :-D
 #458057   SatanKlaus
 17 Kov 2013 18:09
Asiliuk tu asiliuk, tu dar negimes buvai kai aš jau formule žiūrėjau, o tu tyrbūt šiandien tik Raikoneneo pavardę sužinojai? :-D . Tobulas KOL KAS todėl kad VISADA sirgau už KIMI :!:
 #458094   kamstis
 17 Kov 2013 19:37
SatanKlaus rašė:Asiliuk tu asiliuk, tu dar negimes buvai kai aš jau formule žiūrėjau, o tu tyrbūt šiandien tik Raikoneneo pavardę sužinojai? :-D . Tobulas KOL KAS todėl kad VISADA sirgau už KIMI :!:
Kam tobulas?Tau ar Kimiui :roll:
 #458139   ciapajavas
 17 Kov 2013 21:54
SatanKlaus rašė:Asiliuk tu asiliuk, tu dar negimes buvai kai aš jau formule žiūrėjau, o tu tyrbūt šiandien tik Raikoneneo pavardę sužinojai? :-D . Tobulas KOL KAS todėl kad VISADA sirgau už KIMI :!:
tu gal vienas is f1.lt komentatoriu? kur sulenda gauja tikru vyru kurie ziuri f1 nuo to laiko kai kiti dar nera gime ir tai jiems suteikia kazkoki VIP'a ir teise kalbeti kaip silpnaprociui. rimtas esi, rimtas...
siaip man labai patiko vaizdialis, maloniai nustebino sutilas. ferai ir mersai irgi gerai suvaziavo, bet kazkaip panasaus scenarijaus ir tikejaus.
 #458427   ciapajavas
 18 Kov 2013 19:44
as tau siulau eiti i f-1.lt diskutuoti tom temom, ten renkasi panasaus mentaliteto zmones, pritapsi greitai. ir galesi i valias asiliuotis.
 #458512   SatanKlaus
 18 Kov 2013 23:06
Isvis zmogau is kur tu atsiradai? Pasijautei užkalbintas? Ar aš tau ka nors sakiau? Kažko klausiau? kai paklausiu tai ir atsakyk tada, o dabar neįsijausk per daug į svieto lygintojo rolę :/braj; , atsirado mat advokatas :/nek . Ir išvis keisti jūs žmonės: pasakai žmogus savo nuomonę, nei ją aš kam nors peršu nei ką, tiesiog pasidžiaugiau, bet ne, tuoj atsiranda viską žinantys, super jautrūs intelektualai-advokatai ir pradeda loti... Ir neaiškink kur man eit ir ką kur komentuoti :klasta!:
 #458525   vava
 19 Kov 2013 08:01
nesiparink, edmundeliui blogai su teksto suvokimu, tad ir komentarai atitinkami
 #458638   pensininkas
 19 Kov 2013 11:03
siaip, ne tik sitoj temoj jam su tuo suvokimu blogai :lol:
 #458642   edmundaxx
 19 Kov 2013 11:08
Kur dar? Krepšinio?
Man atrodo, kažkam išvis ne kažkas, jei net krepšinio nežiūri, o bando į diskusijas pasijungt. :/braj;


O po pirmų gonkių teigt, kad laimėtojas (tąkart Kimis) Dievas, tai kažinau... :-D Toks vaizdas, kad žmogus pirmą kartą F-1 matė, nežino, kad pirmas gali laimėt išvis belenkas.... pvz net nepretenduojantis realiai laimėt titulą...
 #458665   vava
 19 Kov 2013 11:43
nu tu keistas?? zmogus parase vienu lenktyniu ispudzius. tai kas ten blogai? Ka Kimis blogai vaziavo? Juk labai protingai vaziavo + truputis sekmes ir turi pergale. Ta diena jis buvo dievas ir Satanklaus namuose buvo svente, o kita diena bus kiti dievai ir pergales tostus kels kiti gerbejai... anetaip??
 #458671   edmundaxx
 19 Kov 2013 11:51
Nu aš iš vienų gonkių Dievo statuso nei vienam neskirčiau. :grin: Nebent pradėtų iš galo rikiuotės ir laimėtų. ;-) O jei jis tuo metu šventė, kai rašė tą postą, tai jo, pateisinama priežastis (bet mes jos nežinojom komentuodami, tad ne mes kalti). :grin:
"Dievai" jei tokių atsiras, pasimatys antroj sezono pusėj. Bet aš kažkaip tikiu, kad šitas sezonas bus atkaklus ir be "Dievų".
 #458682   ciapajavas
 19 Kov 2013 12:37
SatanKlaus rašė:Isvis zmogau is kur tu atsiradai? Pasijautei užkalbintas? Ar aš tau ka nors sakiau? Kažko klausiau? kai paklausiu tai ir atsakyk tada, o dabar neįsijausk per daug į svieto lygintojo rolę :/braj; , atsirado mat advokatas :/nek . Ir išvis keisti jūs žmonės: pasakai žmogus savo nuomonę, nei ją aš kam nors peršu nei ką, tiesiog pasidžiaugiau, bet ne, tuoj atsiranda viską žinantys, super jautrūs intelektualai-advokatai ir pradeda loti... Ir neaiškink kur man eit ir ką kur komentuoti :klasta!:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with their own rich experience.”
 #458687   ramkis
 19 Kov 2013 12:42
Nu blemba kokias aistras sukele kai laimejo suomis, idomu kokias aistras sukeltu jei laimetu koks Kobajasis ar dar koks netikelis :shock:
 #458689   edmundaxx
 19 Kov 2013 12:44
ramkis rašė:Nu blemba kokias aistras sukele kai laimejo suomis, idomu kokias aistras sukeltu jei laimetu koks Kobajasis ar dar koks netikelis :shock:
Nuostabą sukeltų ir reikėtų pagirt. :grin:
 #458721   ciapajavas
 19 Kov 2013 13:27
ramkis rašė:Nu blemba kokias aistras sukele kai laimejo suomis, idomu kokias aistras sukeltu jei laimetu koks Kobajasis ar dar koks netikelis :shock:
o kuom tas kobojašis nusikalto? :lol: bent jau karts nuo karto duodavo vaizdu, ne kaip kokie kiti amzinieji "vidutiniokai", kaip toro roso chebra, senna, hulkenbergas... bent jau as ju net neprisiminsiu po kazkiek laiko, ne taip kaip kobojašio lenkimus :D
 #458723   ramkis
 19 Kov 2013 13:32
Tai as te tu kitu ir neprisimenu, o sita prisimenu tik del pavaredes juokingos :-D
 #458808   SatanKlaus
 19 Kov 2013 15:58
ciapajavas rašė:
SatanKlaus rašė:Isvis zmogau is kur tu atsiradai? Pasijautei užkalbintas? Ar aš tau ka nors sakiau? Kažko klausiau? kai paklausiu tai ir atsakyk tada, o dabar neįsijausk per daug į svieto lygintojo rolę :/braj; , atsirado mat advokatas :/nek . Ir išvis keisti jūs žmonės: pasakai žmogus savo nuomonę, nei ją aš kam nors peršu nei ką, tiesiog pasidžiaugiau, bet ne, tuoj atsiranda viską žinantys, super jautrūs intelektualai-advokatai ir pradeda loti... Ir neaiškink kur man eit ir ką kur komentuoti :klasta!:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with their own rich experience.”
Šitą kaip tiksau turėtum taikyti.
 #458809   SatanKlaus
 19 Kov 2013 15:58
edmundaxx rašė:Nu aš iš vienų gonkių Dievo statuso nei vienam neskirčiau. :grin: Nebent pradėtų iš galo rikiuotės ir laimėtų. ;-) O jei jis tuo metu šventė, kai rašė tą postą, tai jo, pateisinama priežastis (bet mes jos nežinojom komentuodami, tad ne mes kalti). :grin:
"Dievai" jei tokių atsiras, pasimatys antroj sezono pusėj. Bet aš kažkaip tikiu, kad šitas sezonas bus atkaklus ir be "Dievų".
Bet tu kvailesnis negu maniau... ok, nesvarbu.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė