Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gružlys, am. lašiša, nėgė, seliava, muskie... vėžys

 #77589   Skumbrotas
 24 Spa 2008 09:42
Esu eksperimentavęs su tais kvapais daug kartų. Išvada pasidariau vieną - jei masalas šviežias, is pats savaime turi pakankamai stiprų kvapą, nieko papildomo nereik, svarbu netingėti dažniau juos keisti, nemirkyti ilgai. Jei jau masalai pastovėję (čia daugiau taikau porcijoms)arba kokios ne itin kvapnios žuvies - geriausia natūralūs kvapai, tokie kaip krevečių, krabų.
Galima ir pačiam kvapų pasiruošti - pvz pavirinti labai nedideliam kiekyje vandens maximines krevetes, būtinai su galvom ir kiautais, arba midijas. Midijų kvapas labai efektingas vėlų rudenį ir žiemą, nes tuo metu dreisenos ir kitokios kriauklės yra pagrindinis plekšnių maistas. Gautame koncentruotame nuovire žvejybos metu laikyti pamerktas paruoštas porcijas.

 #77593   Agis
 24 Spa 2008 10:11
Ydomu, jeigu ta virala daryti suru, kad nesusmirstu per viena zukle, ar veiktu :roll:
Beje paskutiniu laiku kreveciu jau nelupu, tik nulauziu galva ir kabinu.Didesnems pleksnems, kaip pastebejau tai visiskai netrukdo praryti iki siknos :lol: o mazos mano manymu taip greitai nenulesa.

 #77596   Skumbrotas
 24 Spa 2008 10:24
Nesu bandęs su druska, nežinau.

 #79204   zanka
 01 Lap 2008 20:28
gal kas buvot liepojoj ar jau kmba pleksnes

 #85262   jashas
 04 Gru 2008 13:59
Sveiki,
vakar buvom nuvaziave dviese su draugu ant pleksniu po balkonais. Kibimas buvo zymiai geresnis nei prie koki menesi kai buvau ir pleksnes didesnes. Kas 10min traukdavai ir vis po dupleta. Srove is mariu buvo. Tai tiek trumpa apie vakarykste zukle. ;-)

 #95328   Ignelis
 04 Vas 2009 15:41
na taip shi straipsni jau buvau skaites priesh tai... ;-) taciau butu ji galima dar puikiai papildyti kuriuo metu laiku jos geriausiai gaudomos... :lol: artimiausiu laiku planuoju pirma karta ishsiruoshti ju zhuklei, ar butu galima tiketis kibimo..?? :idea: :)

 #95337   jashas
 04 Vas 2009 16:27
Ignelis rašė:na taip shi straipsni jau buvau skaites priesh tai... ;-) taciau butu ji galima dar puikiai papildyti kuriuo metu laiku jos geriausiai gaudomos... :lol: artimiausiu laiku planuoju pirma karta ishsiruoshti ju zhuklei, ar butu galima tiketis kibimo..?? :idea: :)
As tai siulyciau tau dar pakentet biski, geriau varyk kovo pabaigoj balandzio pradzioj tada prie krantu didziosios pleksnes pareina bet atitinkamai ir kolhozas buna didelis, cia juros pusej. Gali ir veliau bandyt tada ir kolhozas mazesnis buna ir pleksnes normaliai kimba gal jau ne tos didziosios, bet pirmam kartui uzkabliuos ;-)

 #95339   Ignelis
 04 Vas 2009 16:37
na ishtikruju man ne mesa svarbiausia siuo metu yra... ;-) paprasciausiai noras pagauti ta zhuvi kurios dar nebuvau pagaves... :oops: :roll: ar imanoma siuo metu ka nors pagauti ir mazhdaug kokio kibimo ir kuriuo parosmetu reiketu tiketis..? ;-)

 #95340   Agis
 04 Vas 2009 16:48
Jei neapsimetineji, tai turetum suprasti, kad salant tikrai nebus malonumo zvejoti, plius yrankiai, valai, porcijos sals.
Palauk atlydziu arba jau stabilesnes pliusines temperaturos, nes numesti reikia tikrai ne 20 m.

 #95341   Ignelis
 04 Vas 2009 16:59
ash svarsciau apie zvejyba nuo molo...., praeita savaite buvau pasidairyti. maciau vienas zhmogelis gaude tik neajshku ar pagavo ka, ajshku salygos nekokios siuo momentu.... :twisted: bet minusine temperatura ilgai nesilaikys ir ant savaitgalio jau pliusas pranashaujamas. pasitaikius ramesnesniam vejui gal ir butu galima pabandyti manau..? ir nkajp nesulaikiau atsakymo :-D ar yra galimybe pagauti..? kokiu paros laiku..? nuo juros ar mariu puses..? ;-)

 #95342   jashas
 04 Vas 2009 17:22
Imanoma pagaut, geriau mariu pusej, bet manau vistiek dar galetum pakentet :-D

 #95349   Ignelis
 04 Vas 2009 18:05
o paros laikas..? :-D rytas vakaras...? :grin:

 #95350   jashas
 04 Vas 2009 18:25
Ignelis rašė:o paros laikas..? :-D rytas vakaras...? :grin:
Tiksliai negaliu pasakyt nes tokiu laiku nesu vaziaves pleksniu, bet siaip kai vaziuodavom kibimai suaktyvedavo ryte anksti ir sutemus diena kazkaip prasciau, tai jau pats spresk ar su pirmu keltu varyt ar iki paskutinio kelto ;)

 #95358   Ignelis
 04 Vas 2009 20:09
tai jau jauciu su pasutiniu patogiausiai butu, bet akumuliatorium su apsvietimu jau reikia pasirupinti... :idea: papildomi rupesciai ir svoris... i molo gala geriausiai varyt ar ur ties viduriu..? :oops:

 #95373   jashas
 04 Vas 2009 21:50
Kazkaip tu cia nelogiskai per toki ora zadi varyt tamsoj ir dar ant molo galo? :-D Gyvent nusibodo :?:

 #95477   Ignelis
 05 Vas 2009 13:43
juk nekiekviena diena dangus su zeme maishosi.. ;-) buna vakaru kai jura ramikaip stiklas ir vos vejas jauciamas... :) nematau ash tame jokios rizikos.... ;-)

 #98480   ssierass
 20 Vas 2009 23:02
vakar ir siandie gaudydami stintas poligone tai paliginus neblogu pleksniu uzkibdavo.....

 #98770   Ignelis
 22 Vas 2009 18:08
nu aslaukiu kol truputeli tas minusas ishnyx, ir sauletesni orai bus tada tj lipsiu ant molo.. ;-) trbut ateina laikas jau jom potruputi... praeita savaitgali as kursmaresepagavau tarpnidosirpreilos ish poledo...

 #98790   Vitolis
 22 Vas 2009 19:29
Ignelis rašė:nu aslaukiu kol truputeli tas minusas ishnyx, ir sauletesni orai bus tada tj lipsiu ant molo.. ;-) trbut ateina laikas jau jom potruputi... praeita savaitgaliaskursmaresepagavautarpnidosirpreilos ish poledo...
:-D :grin:

 #98976   ssierass
 23 Vas 2009 11:13
o tu i smiltine varai ant molo ar is klp puses?

 #99216   Ignelis
 24 Vas 2009 00:19
VITOLIS, Ka as cia tokio juokingo pasakiau..??? ;-) :lol:

anksciau niekada pleksniu negaudydavau bet sheis metais jau rimtai nusiteikes ir pradesiu jas gaudyti, bandysiu ir ten ir ten.., kazhkodel manau kad nuo molo ish smiltines puses turetu buti geresniu rezultatu... jei kas manot kitaip pataisykit... :idea:

 #99228   Agis
 24 Vas 2009 08:29
Manau jam kaip ir man uzkliuvo ne pasakymas, bet sudetingas parasymas

savaitgaliaskursmaresepagavautarpnidosirpreilos :-D

 #99294   TIX
 24 Vas 2009 13:23
Ignelis rašė:kazhkodel manau kad nuo molo ish smiltines puses turetu buti geresniu rezultatu... jei kas manot kitaip pataisykit... :idea:
Nu ka ash galiu pasakyt. Vis bandau karts nuo karto papleksniaut. Smagiausia man buna Karklej pavasari. Te kazkokia stebuklinga pakrante. Arciau Rekynes upelio, pavykus toleliau mestelet - jama pleksnikes po 200-300 gr. Pakrantej - patogu, smagu. Nesunku prisikviest ir nezvejojancios kompanijos. Jie maistelio ant grotikiu pasigamina, patinginiuaja ant smeliuko...
Kazkada galvojau kad joms reikia gylio - tada eis pagaut didesniu. Todel keleta kartu bandziau smiltynej, nuo netoli muziejaus esancios aikshteles sveist link Farvaterio. Bandziau nuo Smiltynės molo i mariu puse. Nieko yspudingo. Gal nepataikiau kybio... Dabar i smiltyne nebesikeliu.
Kam rishtis prie kelto, kulniuot nuo jo iki molo...
Daba jei tikrai noreciau pagaut, ir nesvarbu dydis - tadu sesciau Klaipėdos pusej, ant "senosios" molo dalies, ir mesciau i juros puse. Jei galvot apie didesnes - tada gal jau geriau butu lipt ant naujai supiltojo molo "papildymo", ir mest i juros puse, Del metimo i mariu puse - man dar kyla abejoniu. Nes visi mano bandymai sveist i farvateri, kur gylis didziausias, tikintis didesniu egzemplioriu - buvo nesekmingi. Kas kita sveist i juros puse, kur nera tiek ishgilinta, ir dugnas turbut naturalesnis, nei farvaterio skardziai.
Farvateris 100proc pasiteisino tik pereita rudeni tikslingai gaudant ant tu skardziu menkes. Turejau pora smagiu zvejybum kol akmenu neaptrauke ledas, ir tapo pavojinga jais karstytis. Tuo tarpu salia gaudes kolega, aishkiai nedamesdavo - ir liko ne jomo nepamates.
Tai tiek mano pastebejimu.

 #101434   Ignelis
 05 Kov 2009 16:00
tai kada tas stebuklingaslaikas ateis ir bus galima pradet smagiai plekshnes gaudyt..? :-D nekantrauju pabandyt ta zhuvi pagaut... :lol: :oops:

 #101447   eLPi
 05 Kov 2009 16:58
Praejusiais metais mes jau kovo 9 d. jas prie Nidos traukem :roll:

 #101461   Ignelis
 05 Kov 2009 18:12
o ties klaipedos ar smiltynes molu ...? :lol:

 #102017   Mantas26
 09 Kov 2009 12:39
tai gal jau kas buvote si savaitgali pleksnese?

 #102020   Laukinis
 09 Kov 2009 12:57
Palangos zvejai nuo tilto pagauna bet mazos,bet sako kimba neblogai..........pats garantuoti negaliu nes savo akim nemaciau

 #102024   Mantas26
 09 Kov 2009 13:11
na jei dar mazytes tada biski dar ankstoka, nes i kranta didziosios atplaukia isnersti atsilus, praejusiais metais balandzio 10 buvau latvijoje nuo kranto gaudziau ant kreveciu tai per nakti kibira pagau ir gan dideliu. Palangoj kimba smulkesnes, gal kad tinklus uzstato? nu gal si savaitgali reiks jau meginti

 #102025   Laukinis
 09 Kov 2009 13:15
latviai jau megina,bet pasigirti ir anie negali
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė