Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gružlys, am. lašiša, nėgė, seliava, muskie... vėžys
 #512838   Lydeka
 06 Spa 2013 17:31
Kaip su plekšnėmis ant Palangos tilto
 #521408   Memelis
 06 Lap 2013 09:52
Pirmadieni vakare buvom. Tai pagrinde menkes gaudė prisistatę po niolika kuolų.
 #521424   Sokratas
 06 Lap 2013 10:23
jei per daug kotų, reikėjo skambint GA
 #521733   Pfk
 07 Lap 2013 11:10
rašo: pirmadieni vakare. kaip žinia vakarais GA nelabai nori dirbt, nes ne darbo valandos :neutral:
 #521790   Sokratas
 07 Lap 2013 15:35
na tada tiesiai Mazūroniui, juk telefoną buvo paviešinęs..
 #521961   Pfk
 08 Lap 2013 11:37
prie gerų norų būtų galima juos ten pakratyti, jeigu iš tikrųjų yra pažeidimai daromi.
aišku atvykus GA piliečiai gali pareikšti kad meškerės ne jų, ir visai nebūtų jiems gaila kad konfiskuos dvidešimt litų nekainuojančius pagalius. bet kiek žinau tiltą ne viena kamera filmuot gali. tai padarius pora kartų vat tokius prevencinius reidukus, pasklistu žinia ir gal biški pradėtu mąstyti vyrukai.
seniau gerai pakratė tuos kurie turėklus pjaustė - dabar nebepjausto.
 #522255   augutis
 09 Lap 2013 18:34
Nu vyrai sakykit jus ka norit,bet kai kalba eina apie pleksne ir apie jura, manau gan juokinga butu tuos. GA kviest,nelabai as isivaizduoju kokia gamtai zala vietiniai daro gaudydami pleksnes su 10 kuolu, tai juk pleksnes, jos juroj tiek,kad jos kainuoja 3 lt/kg, su tinklais tonom semia!!! O cia pensininkas gaus 1000 bauda uz pleksnes... Nzn, man ranka nepakiltu, ne lasisa gi ir ne ezeria kokiam gaudo, tai juk jura, visiems zuvies uzteks...
 #522263   p.arturas
 09 Lap 2013 19:12
o tai *PYP* su 10 kuolu gaudyt jei tik 3Lt/kg???
 #522290   RoBass
 09 Lap 2013 22:59
augutis rašė:Nu vyrai sakykit jus ka norit,bet kai kalba eina apie pleksne ir apie jura, manau gan juokinga butu tuos. GA kviest,nelabai as isivaizduoju kokia gamtai zala vietiniai daro gaudydami pleksnes su 10 kuolu, tai juk pleksnes, jos juroj tiek,kad jos kainuoja 3 lt/kg, su tinklais tonom semia!!! O cia pensininkas gaus 1000 bauda uz pleksnes... Nzn, man ranka nepakiltu, ne lasisa gi ir ne ezeria kokiam gaudo, tai juk jura, visiems zuvies uzteks...
+1 :gutgut
Ne be reikalo tas pensininkas su 10 kuolu gaudo, cia kiek vienam turetu buti aisku, jog del zuvies, kad daugiau pagautu. O kam pensininkui kuo daugiau zuvies reikia, turbut irgi turetu buti aisku, jei turi artimu pensininkui......tai....
P.S sneku tik apie Baltijos juros zvejyba.
P.P.S cia mano asmenine nuomone.
 #522301   augutis
 10 Lap 2013 05:12
P.arturai, jai dazniau I Palanga atlektum ir tuos vietinius pamatytum, tada suprastum,kad ne is gero gyvenimo jie taip ir neissipi****ja kaip atvaziave,nemeto sudraskytu pleksniu per borta,o viska kibiran!
 #522486   Pfk
 11 Lap 2013 00:00
gal nuskambės ir perdėm kategoriškai, bet tada gal ir vogt atitinkamos socialinės padėties žmonėms reikėtų leisti? arba tam tikros šeimyninės padėties žmonėms nepaisyti KET?
jeigu yra taisyklės, tai jų privalu laikytis visiems. o be to, normą galima pasigauti ir su padoriu įrankių skaičiumi.
 #522487   p.arturas
 11 Lap 2013 00:43
aha, ir jei esi socialiai remtinas tai sodra tinkliuka isduoda, kaip prieda prie pasalpos...
 #522494   augutis
 11 Lap 2013 06:31
Nu nereikia cis iskart tinklais svaistytis, tiesiog. Norejau pasakyt,kad kartais hebra perlenke lazda su visais tais GA iskvietimais, o ipac kai kalba eina apie Jura :)
 #522541   Pfk
 11 Lap 2013 12:10
o kuo skiriasi jūros fauna nuo vidaus vandenų? tipo jos ten neaprėpiamai daug ir galima su ja elgtis belenkaip?
niekas čia nebuvo siūlęs kiek pamenu GA kviest, tiesiog mano idėja buvo tokia, kad pati GA imtųsi iniciatyvos prižiūrėti ar tvarkingai vyrai žaidžia.
nors kiek man tenka ten kartais nuvažiuot, retokai tematau kad kažkas piktnaudžiautų.
 #526332   Sakys
 28 Lap 2013 10:58
augutis rašė:Nu nereikia cis iskart tinklais svaistytis, tiesiog. Norejau pasakyt,kad kartais hebra perlenke lazda su visais tais GA iskvietimais, o ipac kai kalba eina apie Jura :)
nzn senai bebuvau ant tilto bet budavo graudu ziuret kai į kibira keliauja viskas kas užibo ant kabliuko, kalbu apie didzius! O kad jura jau kažkas tokio, kad būtų galima imti viska ir belekiek tai dar didesnis briedas.
 #526487   JesterHead
 28 Lap 2013 19:52
Sakys rašė:
augutis rašė:Nu nereikia cis iskart tinklais svaistytis, tiesiog. Norejau pasakyt,kad kartais hebra perlenke lazda su visais tais GA iskvietimais, o ipac kai kalba eina apie Jura :)
nzn senai bebuvau ant tilto bet budavo graudu ziuret kai į kibira keliauja viskas kas užibo ant kabliuko, kalbu apie didzius! O kad jura jau kažkas tokio, kad būtų galima imti viska ir belekiek tai dar didesnis briedas.
Taip, dydziai ten nesvarbu viskas keliauja i kibira pas daug ka. Su pleksnem tai dar suprantu mazytes kibimas praktiskai nesimato jei nuo tilto zvejoji, o kai jau istrauki ja, tai kablys subinej ir be peilio pagalbos neistrauksi kablio. Vieninteliu ko negaila juroj tai ,,bycioku" tie brudai uzknisa, apskritus metus isigudrino kibt.
kalbant apie meskeriu skaiciu, tai ten pagrindinis vienas vietinis kaip suprantu kur ,,sluotom" zvejoja menkes. Nesenei buvau, tai suskaiciavau 8 ,,sluotas" ir dar dvi normalias meskeres imerkes juron buvo. Siaip dauguma zveju kiek esu mates tai zvejoja su 1-3 meskerem, aisku isimciu buna, kaip bebutu gaila.
 #568686   RoBass
 18 Geg 2014 20:18
ToSis:D rašė:Kaip su plekšnėm ant tilto?
Siandiena buvau paziureti, pleksniu nemaciau, bet byciokus trauke neblogai. Traukia byciokus, o uz nugaros stovi dezute su isrukytais, ant pardavimo :lol:
 #568764   Ovidijus
 19 Geg 2014 08:57
Bet tai kai lupikas tas diedukas... :superšokas už visai mažiuka prašo tris lietuviškus pinigus kur truputi jau didesnis tai visus ir keturis... :superšokas
 #568765   Ovidijus
 19 Geg 2014 09:00
Beto buvau užvakar ant tilto, tai mačiau, kaip ištraukė kelias plekšnes. Tokias jau kaip korsakas traukė per šia laidą... :) ir vėjažuvių mačiau diedas pora išsitraukė...
 #568823   RoBass
 19 Geg 2014 14:33
tai reiskia, vakar as tas vejazuvias maciau isrukytas irgi ant pardavimo :lol:
 #570012   Pfk
 24 Geg 2014 14:16
su tom rukytom žuvim ten ant tilto stovi kosmonautai. matosi žmonės ten tokie ne kokie, ne iš gero gyvenimo už tą šlamštą prašo tiek kiek prašo. gal ne tiek iš negero gyvenimo, kiek iš noro po prekybos įkalt...
 #570033   tipozvejas
 24 Geg 2014 18:36
Pfk rašė:su tom rukytom žuvim ten ant tilto stovi kosmonautai. matosi žmonės ten tokie ne kokie, ne iš gero gyvenimo už tą šlamštą prašo tiek kiek prašo. gal ne tiek iš negero gyvenimo, kiek iš noro po prekybos įkalt...
O perka ateiviai :mėlynvarla :lol: :lol: :lol:
 #570073   ėrnis
 25 Geg 2014 10:48
tipozvejas rašė:
Pfk rašė:su tom rukytom žuvim ten ant tilto stovi kosmonautai. matosi žmonės ten tokie ne kokie, ne iš gero gyvenimo už tą šlamštą prašo tiek kiek prašo. gal ne tiek iš negero gyvenimo, kiek iš noro po prekybos įkalt...
O perka ateiviai :mėlynvarla :lol: :lol: :lol:
perka ir dar kaip perka jei esu mates kaip per 1h visa dėžute savo parduoda :-D o šiaip žvuis ta rukyta tikrai skani.
 #570084   Pfk
 25 Geg 2014 12:29
kaip jau ir sakiau kažkada, ne ant tos tautos užsirovė grundulai. išgaudys ir suvalgys, nebespės nei į raudonąją knygą įtraukt :-D
 #570093   Sokratas
 25 Geg 2014 13:08
;-var-var. :lol:

pritariu šiai nuomonei :lol:
 #657069   Wytux
 10 Kov 2016 23:08
Kanadoj skaidriam vandeny priekrantej bandziau, gal nevisai mikrikas, toks pusetino dydzio tvisteris- velkant ar sokdinant susidomi, bet prisoka ir griebia kai su pauze paguli ant dugno. Kadangi kablys toks svelniai tariant vidutinis- dazniausia ytraukdavo uodega kol kablys atsiremia i snuki ir laukia. Kelias pagavau :donknow' delno dydzio.
 #657070   MINDULE
 10 Kov 2016 23:12
bent jau pas mus 3 coliu shtorm'o zhuvytes letai trukiant dugnu griebia, lygiai taip pat griebia 3/4 oz krokodil'a ;-) Fotkiu neieskosiu, pries kelis metus tikrai esu i foruma kelias ;-)
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė