Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gružlys, am. lašiša, nėgė, seliava, muskie... vėžys
 #324429   Agis
 04 Gru 2011 19:49
Manau šiomis dienomis, tikrai nebuvo pasišventusių ten stovėti per tokį vėją, lietų, krušą, tai tikriausia ir nepasakys nieks ar šiuo metu kimba :lol:
 #324444   Sokratas
 04 Gru 2011 21:20
plekšės, ir dar Palangoj , kimba visada... Geriausiai - ant žalių masalų, kur su Daukanto galva :lol:
 #331317   RoBass
 06 Sau 2012 19:45
Ech vyrai,kad tokios kibtu Klaipedoj nuo molo ;-var-var.
pries pusmeti,buvau uzejes i Islandija,uzmeciau (nuleidau is borto :grin: ) dugnine su surfine sistemele.o netoliese bandziau menkike pagauti su pilkeriuku.gavos taip,kad pilkeriuka teko padeti i deze ir uzsiimti pleksniu zvejyba,kurios visai nesitikejau. :cool:

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

ech gerai buvo....
 #331425   dusys
 07 Sau 2012 10:19
yra tema zukle uzsienyje.
 #331524   RoBass
 07 Sau 2012 16:38
dusys rašė:yra tema zukle uzsienyje.
taip zinau,bet ten "zvejyba Islandijoje" nera,o sukurti neapsimoka,nes manau tik mano vieno ten straipsnis butu.... :roll: bet ten pleksnes gaudziau,tai ir imeciau i "pleksnes".
a labai nusizengiau? :roll:
 #331915   RoBass
 09 Sau 2012 02:28
vo blin :roll: :-D nu kadangi nesenai prisiregistraves esu ir dar ne viska zinau,tai manau atleistina.... :?:
 #346102   Memelis
 28 Vas 2012 10:24
Kaži ar plekšnių galima pagaut jūroj nuo kranto, ar dar kiek ankstoka? Kada jos pasirodo, gal kas papasakos?
 #346113   Skumbrotas
 28 Vas 2012 11:04
Mėnesį dar gali spakainas būt :/braj;
 #347984   Zvejoklis.7
 04 Kov 2012 20:20
Islandijos pakrantes visos prieplaukos apsciai cia tu pleksniu nespeji uzmetes dugnine padet meskeres kaip jau ziuri kad kitam gale tempia ir cia ju kibimas ira labai grubus kiek zvejojau ant kreveciu ir supjaustitos menkes isos upsio ir ttt... tai geriausiu rezultatu sulaukdavau uzkabines rukitos mesos gabaliuka
cia beto ira ka pagauditi ne vien pleksnes ir nereike nuomotis laivuko kaskur plaukt ar dar panasei solidziu laimikiu gali pagaut nuo molu uostu kur galima tik prieit zuvies islandijoj tikrai netruksta
 #348306   RoBass
 05 Kov 2012 20:06
kad zuvies visur pilna, tai tikrai, bet kad pleksniu visur tai nepasakyciau...tik vienam uoste is daugeliu papuole pleksnes, bent jau man....siaip del geros zvejybos tu teisus ;-var-var.
kazkaip nesupratau tavo pasakymo,kad nereikia nuomuotis laivelio, cia siaip as su tuo laiveliu atplaukiau i ta uosta, nes kaip ir jureivis esu :roll: :lol:
 #349060   RoBass
 07 Kov 2012 22:33
Oi zinok nepamenu, tu uostu pavadinimu nelabai stengiuosi prisiminti nes jie man visi panasus :grin: . Nors sito uosto pavadinima tikrai noreciau prisiminti.O kokiuose tu gaudei, gal pameni?
 #349092   dusys
 08 Kov 2012 05:33
Tai jus gal per PM pasikalbekit, Nes nei i tema pataikot ,nei kamnors idomu.
 #349140   RoBass
 08 Kov 2012 10:31
dusys rašė:Tai jus gal per PM pasikalbekit, Nes nei i tema pataikot ,nei kamnors idomu.
Tai jei tau neidomu, tai ir neskaityk ar tave tai labai paliete? :evil: O jei buciau tas pleksnes Klaipedoj pagaves, tai iskarto butu visiem idomu, kas kur ir kaip, ane?
O del i temos nepataikyma, tai imeciau tas fotkes, kai buvau nesenai prisiregistraves ir nelabai zinojau, kas ir kur cia. Siaip tai pastebejau,kad kuo seniau prisiregistraves, tai tuo save sustresniu laiko ir daugiau pizdelina ant kitu, tipo as cia viska zinau ir galiu vaziuoti ant naujoku. :/nek
Jei manes paklause, tai as ir atsakau, o nesikraunu. Oi palauk as tau i PM parasysiu nes cia tuoj uzsipuls mus,kad ne cia ir ne taip parasiau :lol: :lol: :lol:

:-ug
 #349218   augutis
 08 Kov 2012 15:36
Vyrai, ne pyktis cia susirinkom :) Bet pritariu "muzikantui"... Mazai is cia esanciu plauks ir gaudys pleksnes tuose krastuose kur Jums teko pabuvoti, sioje temoje manau aktualiau yra pleksne gaudoma LT/LV pakrantese, tai gal tikrai baikit trashket ir perkelkit savo pokalby i PM???
 #349219   SauliusM
 08 Kov 2012 15:42
Agis rašė:Jo pirmosios būdavo kovo gale
http://www.youtube.com/watch?v=KbCrkLELIiE
permeciau akim savo archyvus, ale tikrai, anksciausiai esu jas normaliai gaudes kovo 24 d. tik metais 2007...
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... 05.21973-=(1455398450

o veliausiai per Kaledas irgi 2007:
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... 89.21973-=(728700370

is vis 2007 kazkokie smarkiai juriniai metai man buvo.

kas dar idomu, kad tada per kaledas dar pleksnes buvo pajury gaudomos, o lygiai po savaites per naujameti jau palei Moletus ant ledo buvo lipama lydeku:
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... 81.21973-=(1794817271
 #349222   RoBass
 08 Kov 2012 15:53
augutis rašė:Vyrai, ne pyktis cia susirinkom :) Bet pritariu "muzikantui"... Mazai is cia esanciu plauks ir gaudys pleksnes tuose krastuose kur Jums teko pabuvoti, sioje temoje manau aktualiau yra pleksne gaudoma LT/LV pakrantese, tai gal tikrai baikit trashket ir perkelkit savo pokalby i PM???
Pilai sutinku su tavim,kad nesipykti susirinkome, bet tai jau tikrai besinti pradeda,nes ne karta esu pastebejes kaip senbuviai uzsipuola ant naujoku,ne cia parasei, ne taip padarei ir t.t....as per nezinojima ikeliau cia tas nuotraukas,o zvejoklis.7 perskaites norejo pasidometi ir as jam atrasiau, tai kas cia tokio nutiko, nieko.

:/brazasista
 #349223   Agis
 08 Kov 2012 15:53
Prieš pora ar trejetą metų kai važiavome atsidarinėti su plekšnėmis, tai dar buvo ledas ir ekologiniame poste policininkas perspėjo, kad tipo vyrai nelipkit ant ledo, jau pavojinga, yra properšų :lol: Žinau, kad kažko įspūdingo nebuvo, bet atsidarėme ir kas keisčiausia kibimas buvo labai trumpas tik prašvitus ir iki kokių 9 val. nu gal iki 10 :roll: nepamenu, tik atsimenu, kad pervažiavom kitur, bet ir ten jau nekrutino.
Aš manau pirmiausia pasistengsiu nuvažiuoti iki žieminio "balkono" :lol: gal net kitą savaitgalį :roll:
 #349225   SauliusM
 08 Kov 2012 15:58
o tai katruo metu laiku tas but galejo? ar irgi kovo antra puse? nes nu bandyt esu ne karta bandes bet tas laikotarpis nuo kaledu iki kovo antros puses kazkoks mires man su pleksnem. o gal ir gerai kad taip. o tai nei ant ledo uzliptum nei upetaki gaudyt bandytum jei butu kitaip...
 #349232   Agis
 08 Kov 2012 16:15
Pagal nuotraukų archyvą, tai sekantis savaitgalis po Kaziuko, taigi tipo, kaip kad šį savaitgalį, o ir padėtis panaši, tik vat šios savaitės šaltukas manau sustabdė viską savaitei, taigi nuo kito savaitgalio jau reikia bandyti :lol: nes daugiau nėra kur, nebent stoti į eilę pasivaikščiojimui palei Šventąją :lol:
 #349258   SauliusM
 08 Kov 2012 17:19
a jo ten ziauru prie Sventosios... pamenu su kazbeku sausio 2 nuvaziavom, tai jau karo takai nutrypti buvo krantais... ir tai tik antra diena po zaprieto pabaigos, o iskaitant kad pirma diena visi gatavi buvo po naujamecio (as tame tarpe irgi tik del to sausio 2 teissivilkau), tai nu ar bereik ten tu komentaru. o as tai mastau gal dar ant ledo pora savaitgaliu reik lipt. permazai man siemet ziemos gal buvo, gal todel kad ana prasidejo tik sausio gale, kai as jau amerikoj sedejau, tai man tik gryzus vasari ji teprasidejo...
 #349259   Skumbrotas
 08 Kov 2012 17:26
Agis rašė:Prieš pora ar trejetą metų kai važiavome atsidarinėti su plekšnėmis, tai dar buvo ledas ir ekologiniame poste policininkas perspėjo, kad tipo vyrai nelipkit ant ledo, jau pavojinga, yra properšų :lol: Žinau, kad kažko įspūdingo nebuvo, bet atsidarėme ir kas keisčiausia kibimas buvo labai trumpas tik prašvitus ir iki kokių 9 val. nu gal iki 10 :roll: ......
Kiek pamenu pagavot su Kuzmičium 1 ar 2 plekšnes, kurios paskui paslaptingai išgaravo balutėj, kur buvo paleistos prasivėdint :lol:
Tiek ir dabar pagautumėt, o plekšnės atsiras kai bent iki +4C vanduo sušils, nes dabar prie 0C joms paprasčiausiai nier ko veikt prie kranto, nes biški tolėliau prie dugno yra tas +4C ir ten visa gyvybė pasitraukus bei jųjų maistas taip pat... :ruko
 #349334   Mike
 08 Kov 2012 20:03
Kokiais 2007 m. kovo 11 d. plekšnės puikiai kibo nuo Palangos tilto. Nedidukės, bet kibo. Dar kažkur Tribūnoje aprašymą žūklės buvau įdėjęs. Bet tada šilta buvo, gal kokia 12 šilumos.
 #349387   Skumbrotas
 08 Kov 2012 20:56
Mike rašė:A vo, radau aprašymą: http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... &start=120
Kažkur į galą to puslapio. Metus sumaišiau.
Kaip ir sakiau - žiūrėt reik į šilumą, o ne į kalendorių :) Jei Agis naktinius rinko, o mes tom dienom įsibridę lašius medžiojom - vanduo tikrai buvo net šiltesnis nei +4C :lol:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė