Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #16667   Skumbrotas
 20 Lap 2006 09:40
Šeštadienį popiet bandžiau žiobriųpagaudyt Minijoj. Liaudies kaip per atlaidus, nusėstos visos vietos, pagrindinai atvažiavusios iš toliau kompanijos, pasišventusios viso savaitgalio žvejybai. O žuvies :!fig! Šiaip ne taip prisiklijavus šalia vieno kolchozėlio per 3 žvejybos valandas per 10 rybokų tebuvo ištraukti tik 3 nedičkiai žiobriukai....
Aplinkui nuolat vaikštinėjo čiulpdami bambalius vietinės faunos atstovai. Tarpusavio pokalbiuose nuolat šaipėsi iš žvejojančių - tipo tie atvykėliai tikri mažvaikiai, žaidžia su meškerėlėmis durneliai, kai tuo tarpu jie, rimti vyrai, neužsiima niekais, jei jau žvejoja, tai su inkarais (trišakiais kam neaišku), ir pagauna tiek, kad ir kiaulėms pašerti savaitei lieka...
Besitvarkant prie mašinos prėjo toks seniokas, sakė šalia gyvena, pats žvejoja, o ir šiaip pasivaikščiodamas bent tris kartus per dieną paupiu praeina. Įsišnekėjom, pabambėjau kad žiobriai nenori kibti. Tai, sako, jų čia mažai ir beliko, nes kai taip stipriai sukyla vanduo, tai žiobriai lengvai pereina užtvanką ir pasiduoda aukštyn. Dabar teks palaukti, kol vėl jų susirinks, tik jei pradės daug lyti ir vanduo vėl pakils - tai ir vėl jie iškeliaus.
Tai tiek žinių iš žiobrių fronto. Šįryt vienas gargždiškis bendradarbis sakė, kad vakar pavakarę, kai nebeliko normalių žvejų, vėl buvo priplūdę vietinių "inkaristų", ir vėl vyko skerdynės...

 #16675   Donis
 20 Lap 2006 12:06
Taip,tai teisybe,kai sukyla vanduo jie nesilaiko ir bejokiu problemu iveikia ir taip jau sroves gan stipriai suniokota uztvanka,siuo metu girdejau ziobrius gan normaliai gaudo ties Kertena.

 #27013   kamstis
 21 Kov 2007 21:25
Pirmieji jau pasirode Neryje ;-) Buvau uzsukes i zvejybos reikmenu parduotuve,tai sake ,kad jau jama po truputi :roll: Ryt prasuksiu pro iprastas vieteles, paveizeti,jei teisybe,sestadieni jamsim ;-)

 #27889   blight
 01 Bal 2007 20:45
Buvau tevishkej savaitagli (kas netinges - profile paziures :tia-tau ), tai zhiobriakai jau ima kai reikals. pazhystams 6ni 25 paeme per diena. Gaila kad shiandie reikejo angsti ishlekt, tai pazhvejojau nuo 6 ryto iki 15.00, bet realiai kliovas 12.00-14.30 buvo tik, tai pajamiau apie 10-12 (pasilikau didzhiausius), da karshiux netoli kilo. Kita savaigali gal stintos ateis iki tenuis, reix bandyt (vakar ties vieshvile kic pazhystams 8kg :) )

 #28015   kursis
 03 Bal 2007 20:28
Klausimuks blight"ui -ar ziobrius dugnine gaudo?Masalas "matylis"(uodo truklio lerva)?Bo pats zadu svaitgali tuose krastuse pabuvot, tai butu idomu i Nemuna "ilysti" !-kliovas-!

 #28514   blight
 10 Bal 2007 21:10
kursis rašė:Klausimuks blight"ui -ar ziobrius dugnine gaudo?Masalas "matylis"(uodo truklio lerva)?Bo pats zadu svaitgali tuose krastuse pabuvot, tai butu idomu i Nemuna "ilysti" !-kliovas-!
Jau turbut paveluotai, bet viskas teisingai - dugnine, matylis. Jei buvai gaudyt tai kaip sekes?
Beje vakar (pirmadieni) zhiobriai kibo kai pasiute, nors ir diena buvo snieguota ir vejuota, bet pakrante buvo pilna zhveju, per diena kai kas 25 vnt pagavo, ir kas keista visai arti kranto, laisvai buvo galima traukt su pludine. Shiandie deja bet jau visai pieshingai, daugelis nei kliovo nemate, vienas kitas 2-3 pagavo (daugiausia pludine).

 #34172   Sokratas
 24 Bir 2007 21:54
Na, mielieji, draudimas gaudyti žiobrius jau baigėsi. O rezultatų, kažkodėl nematyti :). Aš tai jų atsižvejojau iki soties Latvijos pusėje, kai pas mus dar buvo draudžiama. Nepamenu kas buvo užsiminęs, kad žiobrius gaudyti neįdomu, nes jie silpni. Tikrai nesutinku. Oi turi jie sveikatos, oi turi... matyt gerai raumenis patreniruoja, kol iki mūsų atplaukia išneršti. net nesuskaičiuočiau, kiek 0,12 pavadėlių nutraukė šiemet ...

 #34583   Sokratas
 30 Bir 2007 20:25
Naujausios žinios apie žiorius. Pats kibimo bumas, girdėjau, buvo praeitos savaitės viduryje, nes jie grįžinėjo po neršto. Sakė nešė maišais. Vienas gyrėsi, net šešiasdešimt per dieną paėmęs su dugnine. Sakau, kur tiek dėjai, ai, sako, išdalinau... O tai ne jis vienas žvejoja, o pusė Mažeikių. Reikia tik pamąstyt, kiek jų išgaudoma. Pagrindinis kibimas būna už naujosios elektrinės, kur, pagal taisykles, iš vis 100 metrų žvejoti negalima. Bet kai kimba, o niekas nesaugo, tai ir pirmyn...Dar visa laimė, kad išneršę jau.Liūdnos tokelės.....

 #40504   tench
 16 Spa 2007 15:45
Išėjau į kiemą parukyt, susitikau tokį vietinį senuką. Klausiu kas apie žiobrius girdėt. Šudas, sako, šiandien ryte buvau tai kaip šulyny. Sako taip blogai kaip šiemet dar nebuvo. Sako girdėjo, kad prie Priekulės viskas tinklais užstatyta... :(

 #40537   kursis
 16 Spa 2007 20:58
Buvau ir as prie Minijos nulekes, tai keli rybokai bande su pludinem ziobrius vilioti, bet kad ka pagautu nepastebejau :(

 #40799   tench
 19 Spa 2007 23:35
Maž patarsit, kokiose upės vietose, kokiose gyliose ir t.t. juos geriau gaudyt?

 #40802   Sokratas
 20 Spa 2007 07:59
Kaip gaudo aplink Gargždus yra rodęs Korsakas. Gaudo su plūdinėmis, meta į srovę ir leidžia pasroviui truputį prilaikydami. Pas mus Ventoje gaudo su dugninėmis, bet tik pavasariais, o rudenį nesu girdėjęs kad kas gaudytų....

:)

 #40809   Zvejukas
 20 Spa 2007 11:05
Gargzduose gaudyt geriausia manau ant burbuliuko... apvali pludele ish putos, kuri kelia na koki 6gr, apacioje tris svinukai apvalus uzspausti, gali buti didesni uz pludes mase,auksciau ju 5cm pavadelis ilgas apie 30-50cm su matyliukais, plude meti pries srove ir surinkinedamas stebi , gylis truputeli padarytas didesnis nei gylis upes, ji kliuna uz dugno velkasi svinukai, kibimas matosi kai plude niurkteli ir pavazhiuoja y sona...

 #41064   kursis
 23 Spa 2007 19:22
ziobriu minijoje ties gargzdais nerasta, nu bent niekas ju negaudo (buvau razvedkoj), keista :?:

 #41073   tench
 23 Spa 2007 21:04
Gaudo gaudo. Va ir Korsakas su filmavimo grupe prie mano namų šiandien bandė žiobrį jamt. Seniokas vienas sakė kad biški pajamė. Paskuj atejo kitas seniokas ir tam pirmam seniokuj sako "aš tave žinau, tu melagis" :-D A, dar tas antras seniokas sakė "Čia tai ne kliovas. Va prieš porą metų buvo — net nemačiau kur užmetu (girtas buvau), tai ar į kitą krantą užmeti, ar per kito žvejo valą permeti, vistiek žiobrį ištrauki".
O aš ir vėl vakare bandžiau ir vėl nepajamiau...
 #41074   tench
 23 Spa 2007 21:10
Zvejukas rašė:plude meti pries srove ir surinkinedamas stebi
Tikrai turėjai omeny pries srove? Nes kiek mačiau čia atvirkščiai visi daro.

.

 #41222   Zvejukas
 25 Spa 2007 08:14
na, yra du gaudymo budai arba su burbulu arba su drocke, kaip vadinu tampymu... su burbuliuku tai pries srove uzmeti ir leidi su srove , skambinau Pauliukui, bet tas matyt po ziobriu dar neatsiciukino :D vakar zmones buvo ish siauliu tai per diena po 5 sugraibe... nieko yspudingo, krito vanduo, reikia ishkoti kitur, manau prie raganaites kurnors, jei kelio darbai ant tilto nebevyksta tai turetu ir po tiltu but, geros vietos ten.

 #44141   Algirdas
 01 Gru 2007 14:12
gelmes rašė:Gal kas žiobrius viliojate. Kalbos iš toli ateina, kad jie kimba. O tai kelios dienos, tik vėgėlė da stinta.
Na mariose ziobrio tai tirsta nes verslininkai vos tinklus pakelia kiek prilenda tai bus ir upese tik va cia palei klp prieit iki ju dabar subkoka kie vandens. :(

asd

 #50446   carllos
 12 Vas 2008 12:50
sekmadieni tevas minijoj gargzduose prie pylos.. ant dugninikes 6 ziobriai;)

 #50827   Vladivostokas
 17 Vas 2008 22:53
Kur arciau kauno apie ziobrius negirdet nieko dar?

 #53242   kursis
 14 Kov 2008 14:03
Nu va katiki nuo Minijos grizau, stintos dar nera, o va ziobriuku pagauna :)

 #54502   PauliuS
 25 Kov 2008 14:10
Vakar gryzau is dubysos bandziau vobleriu upetaki ar sapala pagaut, deja nepagavau. Zveju sutikau nemazai ir visi ant ziobrio sedejo ir pagavo tiesa nedaug gal 2 ziobriukus turejo bet pagavo!!!

 #55442   briedux
 31 Kov 2008 00:30
Gal sy savitgali kam teko dubysoj ziobriu pagaudyt :?: :roll:

 #56059   Vladivostokas
 04 Bal 2008 10:49
Nejau nieko negirdet apie ziobrius?Kaune, neryje ar tai nevezyje?

 #56068   cyma
 04 Bal 2008 11:18
Vakar jau mačiau po autostrados tiltu mašinų buvo, tik nežinau gal ten žioplinėtojų daugiau.....,pažystamas sakė šiandien pabandys prazonduoti....

 #56126   Vladivostokas
 04 Bal 2008 18:07
Laukiam rezultatu!Seip ten maciau ir ana savaite buvo mashinu bet dar negausiai, negausiai...

 #56147   Mike
 04 Bal 2008 19:04
Cyma, nieka ten tas pažystamas nepagavo, nedaug ir tegaudė. Jokio judesio nėra, buvau ir aš paspoksoti nuvažiavęs.

 #56164   kamstis
 04 Bal 2008 19:47
Dar nesikabina :( As irgi bandziau tik kitoje vietoje,nulis ,vanduo per saltas,aplamai kimba tik vietiniai ziobriukai ir kita balta zuvis ,tu didziuju dar nera :(

 #56195   Vladivostokas
 05 Bal 2008 09:47
2 savaites iki draudimo teliko :(

 #56357   inf
 07 Bal 2008 06:46
kodel iki draudimo. draudimas tik nuo birzelio 1 berods. nuo balandzio 20d reikia licenzija isipirkti ir gali gaudyti drasiai. Siaip vakar nery brolis su draugu bande dugnines pametyti neryje prie lapiu tai tuscias reikalas.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė