Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Brakonieriavimas, GA veikla, nacionalinių ir regioninių parkų taisyklės, kritika, idėjos, pasiūlymai
 #565718   Tadunce
 05 Geg 2014 19:58
pjonas7 rašė:
Turbūt jokių mokslinių tyrimų nėra šia tema, nes juos ir atlikti būtų gana sudėtinga ir neįmanoma praktiškai, todėl belieka tik spėlioti ir svarstyti.
O, prašau, nebekalbėk... :je-heh

Jei tingi pasigooglint bent 2minutes ir rasti tokių tyrimų rezultatus, tai neteik erezijų...

Tavo visi argumentai, kaip matau, tai tuo ir pasibaigia, kad
pjonas7 rašė:belieka tik spėlioti ir svarstyti.
 #565727   pjonas7
 05 Geg 2014 20:20
O, prašau, nebekalbėk... :je-heh

Jei tingi pasigooglint bent 2minutes ir rasti tokių tyrimų rezultatus, tai neteik erezijų...
Ko tu čia dabar karščiuojiesi? Juk nesakau, kad tikrai nėra, sakau TURBŪT nėra. Jeigu yra ir žinai gerą mokslinį realiais ir praktiniais tyrimais paremtą straipsnį, pateik nuorodą ir pasiskaitysim pasisemsim išminties :D o ne ištraukinėk mano žodžius iš konteksto :D Beje Tandunce turiu tau labai labai blogą naujieną, nori sužinoti kokią? :D
 #565744   Tadunce
 05 Geg 2014 20:43
http://www3.carleton.ca/fecpl/pdfs/Bart ... Review.pdf

Pradėk nuo šito.

Karščiuotis nesikarščiuoju, skaičiau visą diskusiją nuolat, bet tik dabar įsiterpiau, kai jau iki absoliučiai niekinių pasisakymų nusiritai su savo asmeninėm mintim.

Tai, kad visą mintį nukopijavau, o ne traukiau iš konteksto.

P.s. Pagal vieną iš tyrimų (PETA puslapyje yra, todėl neabejotinai pats blogiausias faktas piešiamas) žuvų, kurios giliai įrijo masalus ir buvo paleistos mirtingumas iki 43%.

Bet, petoj rašoma, kad apskritai taip yra. Kas yra melas. Nepatinėjau pasigooglint labiau ir radau, kad kaip ir rašiau anksčiau, kad kalbama apie tai, kurios giliai įryja. Žvejojant dirbtiniu masalu, musele, 9/10 išgyvena.

Darant tyrimą su marlinais, nuo kablių dydžio ir formos priklausė. Su vienais, mirtingumas buvo apskritai 0%. Duomenys daugiamečiai. Žymėdavo ir rinkdavo duomenis 6metus, berods.
 #565747   pjonas7
 05 Geg 2014 20:47
Karščiuotis nesikarščiuoju, skaičiau visą diskusiją nuolat, bet tik dabar įsiterpiau, kai jau iki absoliučiai niekinių pasisakymų nusiritai su savo asmeninėm mintim.
Va vėl karščiuojiesi, mano visos mintys tikrai nėra niekinės ir nežadu aš tau čia to įrodinėti ir nereikia visko subsoliutinit :) Jeigu jau kalbu apie lydeku išgyvenamumą po traumų tai jau reiškia visos mintys niekinės, nu šita tavo tezė tai super niekinė :D Beje ta blogoji naujiena, kurią tau norėjau pasakyti, tai akd mano šaldiklyje jau nebe 1 lydeka o 2 :DDD Ok einu skaityti straipsnio :D

Eik tu sau reikėjo sakyt, kad angliškai. Aš studijuodamas seminarams ruoštis tingiu iš užsienio literatūros, o čia sakitysiu apie žuvis. Beje akį užmečiau tai ten lyg kalbama apie jūrines žuvis ir gerokai didesnes už mūsų lydekaites. Be to jei isgyvena 9/10 vadinasi vistiek iš dalies buvau teisus iš kur tu žinai ta tavo pagauta ir paleista bus 8, 5 , o gal ta statistinė nelaimėlė 10. Esmė tame, kad egzistuoja daug faktorių ir nereikia spręsti pagal save. Žuvies dydis, masalo tipas, įryjimo laipsnis, to žvejo kuris atkabins giliai masalą įrijusią lydeką meistriškumas ir įrankiai ( atkabinti kuo mažiau sužalojant). Aš neteigiau, kad didelis mirtingumas paleidžiant egzistuoja visada, bet vis tik jis egzistuoja ir net tu to nuginčyti negali, kalba eina nebent apie to mirtingumo dydį, o kaip ir pats teigei įrijus giliai tas mirtingumas gali būti dar didesnis.
Paskutinį kartą redagavo 1 pjonas7. Iš viso redaguota 5 kartus.
 #565756   Tadunce
 05 Geg 2014 20:57
Esox lucius
Northern pike 1 (VIENAS PROCENTAS MIRTINGUMAS NURODYTOMIS SĄLYGOMIS) 25 max – 46 (33–76) Treble hook DuBois et al. (1994)

Jei aklas, tai atsimerk.
Niekinės, nes Tavo fantazijų vaisius, o ne rimti argumentai.
 #565757   martiz-zz
 05 Geg 2014 20:58
paskaitinejau nu ir na... kaip jus cia varot :-D :-D pjonas7 gerai sako, kad is lydekos daugiau naudos visiems kai ji saldytuve. juk jei paleisi iskart nudves, o jei nenudves paaugs ir vistiek nudvesus supus dugne...
 #565758   ansanas
 05 Geg 2014 21:00
[quot/e="Tadunce"]http://www3.carleton.ca/fecpl/pdfs/Bart ... Review.pdf



Bet, petoj rašoma, kad apskritai taip yra. Kas yra melas. Nepatinėjau pasigooglint labiau ir radau, kad kaip ir rašiau anksčiau, kad kalbama apie tai, kurios giliai įryja. Žvejojant dirbtiniu masalu, musele, 9/10 išgyvena.

Darant tyrimą su marlinais, nuo kablių dydžio ir formos priklausė. Su vienais, mirtingumas buvo apskritai 0%. Duomenys daugiamečiai. Žymėdavo ir rinkdavo duomenis 6metus, berods.[/quote]

sitas 9/10 galioja nebent kokiam karosui, raudei ar kitam slamstui kur naudojamas vienas kabliukas, joks man profiesorius neirodys, kad tarkim lydeka kuriai vos ne is subines buvo istrauktas trisaskis gali ilgai ir laimingai paleista gyvent.
Pvz eseriai is vis tam reikalui neatsparus ir tikrai nepatikesiu as tokia statistika jeigu as matau, jog paleisti eseria labai greit ant sono krenta ir pavirsiui maskatuojas.. jei delikatnai pagautas kokiu guminuku uz lupos tai taip, bet istrauktas giliai irytas kablis eseriui lygu mirtis.
 #565760   pjonas7
 05 Geg 2014 21:01
VIENAS PROCENTAS MIRTINGUMAS NURODYTOMIS SĄLYGOMIS)
nu o tai nesiskaito tas 1 procentas? Gal tavo paleistos lydekos įeina į tą vieną procentą :DD


Didelis naivuolis esi ir tiki tuom kuom nori tikėti tai tiek.
 #565763   Tadunce
 05 Geg 2014 21:04
http://www.adfg.alaska.gov/FedAidPDFs/fds92-03.pdf

8 puslapio galas - RESULTS.

NEI VIENA iš 90 pagautų lydekų eksperimento metu nemirė.
19 pagavo 2x
8 pagavo 3x
1 pagavo 4x
1 pagavo 8x.

Kur čia tas, kuris rėkė, kad stebuklas pagauti tą pačią lydeką ir žuvys paleidžiamos protingėja??

Kiek protinga turi būt lydeka, kad per 102 dienas užkibti 8 kartus?
 #565768   pjonas7
 05 Geg 2014 21:12
Kodas: Pasirinkti visus
Kur čia tas, kuris rėkė, kad stebuklas pagauti tą pačią lydeką ir žuvys paleidžiamos protingėja?? 

Kiek protinga turi būt lydeka, kad per 102 dienas užkibti 8 kartus?
Visų pirma aš niekada nesakiau, kad jos protingėja, niekada. Visų antra kadangi ekspermnentą vykdė mokslininkai, tai negi manai, jog jie pasirinko patį didžiausią vandens telkinį? Gaila nenurodo to telkinio dydžio. Jei jie atlikinėjo ekspermentą tarkim 3 ha ežeriukyje kuriame gausų lydekų, tai tas pats kas man vonioje 100 kartų užkibtų tas pats karosas ir sakyčiau stebūklas :D Viskas visada priklauso nuo aplinkybių. Visų pirma reikėtų išmokti vertinti informaciją kritiškai. Be to tavo minėto ekspermento metu lydekos nemirė nei viena. Kodėl? Gal dėl to, kad nei veina nepatyrė atitinkamų sužalojimų? Tačiau ankščiau teigiai, kad mirtingumas kitokiomis sąlygomis 1 procentas. Per daug kintamųjų veiksnių, kad būtų galima vienareikšmiškai nsupręsti, bet ką galima užtikrintai pasakyti, kad mirtingumas egzistuoja ir visai nesvarbu kokio jis dydžio.
 #565772   Tadunce
 05 Geg 2014 21:15
O kur aš rašiau, kad Tu sakei, kad protingėja?

Jei esi tinginys, koks matau, kad ir esi, tai gali savo sapaliojimus toliau ir rašinėt.
Du PILNI tyrimai aprašyti, o jis savo....
 #565773   Wytux
 05 Geg 2014 21:16
palikit jus ta jonuka ramybej ....
 #565774   pjonas7
 05 Geg 2014 21:20
Jei esi tinginys, koks matau, kad ir esi, tai gali savo sapaliojimus toliau ir rašinėt.
Du PILNI tyrimai aprašyti, o jis savo....
Visų pirma mano atžvilgiu tai tu jau pažeidi 19. šio forumo taisyklių punktą. Visų antra pats tuos du tyrimus pakomentavai, anot tavęs vienas tyrimas užfiksavo 1 procento mirtingumą, o kitas 0 mirtingumą. Susumavau ir padariau išvadas, kad tam tikromis sąlygomis mirtingumas paleidžiant egzistuoja. Tai klausiu tavęs, o kas tau neaišku? Iš pradžių pats nurodai, kad atitinkamomis sąlygomis mirtingumas egzsituoja ( nors ir 1 proc), o po to sakai, kad mirtingumas iš viso neegzistuoja pagavaus ir paleidžiant? Tu tiesiog pats nematai akivaizdaus ir laviruoji taip, kad išeitų taip kaip tau norisi, deja yra kitaip. Ir ne aš tą nurodžiau o tu pats.
 #565777   Taacis
 05 Geg 2014 21:24
Tadunce rašė:O kur aš rašiau, kad Tu sakei, kad protingėja?

Jei esi tinginys, koks matau, kad ir esi, tai gali savo sapaliojimus toliau ir rašinėt.
Du PILNI tyrimai aprašyti, o jis savo....
Nu nelieskit trolio. Tikrai yra patogu ysitraukti tinginius ir veltedzius y prieshus, jie tikrai to verti.
 #565780   martiz-zz
 05 Geg 2014 21:26
nesuprantu kam jus dar su tuo pjonas7 diskutuojat? kazkaip tikrai keistas asmuo jis... atejo cia ir pizdelina, o kokia nauda? argumentu 0.

va tau GYVAS pavizdys, kad lydekom pofik visi suzalojimai, kabliai tavo ir t.t... (gal zanelis uz ikelima video nesupyks) uzsidek akinius ir ziurek nuo 0.54min, tik nenumirk kai pamatysi, nes lydeka gyva https://www.youtube.com/watch?v=agUs524j_WA

pats esu pagaves zuvu ir be peleku daliu, su randais belekokiais, kad ir va sita foto, tik joje nesimato zaizdos gilumo, ji kiaura iki zarnyno, turbut udros darbas, ir ka? ji toliau maitinas ir uzkibo man ir vel paleista, tada po menesio laiko VEL pagavo ja mano kolega
Prikabinti failai
4bc05cef77e33.jpg
4bc05cef77e33.jpg (189.35 KiB) Peržiūrėta 8237 kartus(ų)
Paskutinį kartą redagavo 1 martiz-zz. Iš viso redaguota 5 kartus.
 #565781   ansanas
 05 Geg 2014 21:27
cia as sakiau, kad protingeja. A tai vadinas cia sutapimas, kad dabar kaip niekad reik nusiplonint su valais gaudant bet kokia zuvi, spiningu gaudant masalai turi but bent Rapala smapola firmos, su kokia sena gera Jurate tas pats kas ant pievos zvejot. Ar cia tu nori pasakyt, kad del musu murziu zuvies taip drastiskai sumazejo ir del to taip prastai kimba.
O i tavo i klausima kiek turi but protinga lydeka, kad kad per 102 dienas uzkibt 8 kart..(maziau nei po karta kas 10 dienu) tai tam,kad atsakyt reiketu zinot koks telkinio dydis kuriame sedejo tos lydekos ir is vis kokios salygos, jei ten prudas 20x20 ir apart lydeku nieko nera, jos ryja viena kita tai nieko nuostabaus, kad uzkimba. (neskaiciau tos ataskaitos, nes tyngiu gal ten kas ir buvo mineta paie telkinio dydi ir gyvenimo salygas.)
As sakau, kad akivaizdu,kad taip kaip gaudydavo visi pries 15metu ar daugiau dabar be sansu pagaudyt ir nieko tai neturi bendro su zuvies skaicium. Buna matai kad mailius taskos i salis, bet siulyk tu ka nori neima ir viskas ir bene vienintelis budas iskrapstyt tai gaudyt gyva zuvele, kuria lengviau apgaut lydeka.
Paskutinį kartą redagavo 1 ansanas. Iš viso redaguota 5 kartus.
 #565783   pjonas7
 05 Geg 2014 21:29
[quoteNu nelieskit trolio. Tikrai yra patogu ysitraukti tinginius ir veltedzius y prieshus, jie tikrai to verti.][/quote]

Dar veinas įžeidimas, vėl 19 punktas pažeistas, bet kažkodėl tai igoruojama :D

Beje su tavim tai iš viso neturiu ką kalbėti, esi brakonierius. Lydekas gaudai ir mėtai į dilgėles, o dabar gaudai ir naikini ešerius? Siaubas, tu čia gal su gamtosaugininkais suderinęs? Kas tau leido šitaip savaivaliauti iš viso? Įdomu daug tokių kaip tu, ekologinės pusiasvyros atstatinėtojų? :DD Siaubas
 #565784   Aqua v.
 05 Geg 2014 21:30
dar apie zuvu, YPAC eseriu mirtinguma. To paties zvejo tas pats eserys 20min laikotarpiu. Irijes 'edama' guma, spinfeederio metodu :) :oops:
ESERIAI.jpg
 #565788   pjonas7
 05 Geg 2014 21:33
esuprantu kam jus dar su tuo pjonas7 diskutuojat? kazkaip tikrai keistas asmuo jis... atejo cia ir pizdelina, o kokia nauda? argumentu 0.
Argumetų? būtent kokiu klausimu ir kokių? Nes mėtytis žodžiais tai visi jųs gebat, bet pagrįsti sunkiai išeina :)) Pagavot lydeką su šviežia žaizda, abejoju jog tas tavo draugas pagavo vėl tą pačia, tu gal ją ženklinai? Nebent draugas įsivaizduojamas buvo... :D

Smagu, kad visi gali pasidalinti skirtinga patiritmi nu ir kuris teisesnis? Tu pagavai du kartus tą patį ešerį per 20 min. dar nenudvėsusį, o čia kažkuris, kalbėjo, akd paleidus matė kaip nudvėsė nu rezultatas 1:1. ir kokias išvadas galima padaryti? Tai dabar visi numiršta ar visi gyvena? Tai gal kai kurie numiršta, o kiti gyvena. Beje tas tavo ešerys po 20 min sakai buvo gyvas, po paros gal pastipo, kaip patikrint?
Paskutinį kartą redagavo 2 pjonas7. Iš viso redaguota 5 kartus.
 #565790   ansanas
 05 Geg 2014 21:34
gaila nepridariau nuotrauku su pluduriujanciom ant sono ir dvesianciom paleistom zuvim... kazkaip nepagalvojau,kad gali prireikt :roll:
 #565794   Tadunce
 05 Geg 2014 21:37
pjonas7 rašė:
Jeigu yra ir žinai gerą mokslinį realiais ir praktiniais tyrimais paremtą straipsnį, pateik nuorodą ir pasiskaitysim pasisemsim išminties
pjonas7 rašė: Aš studijuodamas seminarams ruoštis tingiu iš užsienio literatūros, o čia sakitysiu apie žuvis.
Ką ten apie 19 punktą minėjai?

Pirmiausia savo pasakymuose atsirink, o tik tada prie mano "išvadų" ,kurias pats padarei, prisikabint bandyk.

Du išsamūs tyrimai panosėj.

Daugiau nebeturiu ką diskutuot su, liežuvis neapsiverčia pavadint kolega
ansanas rašė:(neskaiciau tos ataskaitos, nes tyngiu gal ten kas ir buvo mineta paie telkinio dydi ir gyvenimo salygas.)
Taip, viskas buvo paminėta, bet jei ji jau žinotų kas jos laukia, tai tikrai nekibtų vėl :)
ansanas rašė: Buna matai kad mailius taskos i salis, bet siulyk tu ka nori neima ir viskas ir bene vienintelis budas iskrapstyt tai gaudyt gyva zuvele, kuria lengviau apgaut lydeka.
Tikrai būna, kad "Živcininkai" rūko, o iš po skritulių patrauki su dirbtiniu masalu.

Dėl blizgių ir valų, tai siūlau pamėginti, o ne sakyt, kad reikia plonų...
Su 0.3 storio metaliniu pavadėliu šapalus gaudau ir nesiskundžiu.. Gal per daug įtariai viską pats vertini? :)
pjonas7 rašė:
Dar veinas įžeidimas, vėl 19 punktas pažeistas, bet kažkodėl tai igoruojama :D
Šiaip jau, dalyvi, ar ne per daug visus pasakymus sau priimat ir taikot?
 #565799   martiz-zz
 05 Geg 2014 21:40
pjonas7 rašė:
Pagavot lydeką su šviežia žaizda, abejoju jog tas tavo draugas pagavo vėl tą pačia, tu gal ją ženklinai? Nebent draugas įsivaizduojamas buvo... :D
tu tikrai nesveikas ar kas? :shock: video ziurejai? irgi katik nukastas pavadelis? kam perkasta lydeka zymet kaip, jei randas ir taip matos??? ar manai, kad dvi lydekas lygiai taip pat suzalojo udra???
 #565803   pjonas7
 05 Geg 2014 21:46
sox lucius
Northern pike 1 (VIENAS PROCENTAS MIRTINGUMAS NURODYTOMIS SĄLYGOMIS) 25 max – 46 (33–76) Treble hook DuBois et al. (1994)

Jei aklas, tai atsimerk.
Niekinės, nes Tavo fantazijų vaisius, o ne rimti argumentai.
Štai pats rašai, kad mirtingumas 1 procentas atitinkamomis sąlygomis, tai ką tu dar neigi?

Tai, kad aš sakiau, jog tingiu skaityti daug rimtesnę mokslinę literatūrą užsienio kalbom negu tu čia nurodėi, dar nereiškia, akd aš jos visai ir niekada neskaitau. Maža to tinginiu savęs nelaikau ir tau tokios teisės niekas nesuteikė mane tokiu laikyti nes manęs kaip ri visai nepažįsti. Dėl to kito dalyvio pareiškimų, na jis jau ne primą kartą rašo apie tuos trolius. Šiaip trolis yra mitinis tikrai ne koks padaras todėl palyginimai man nepriimtini, bet ką dabar tegu prasivardžiuoja, kaip darželinukas smėlio dėžėje :)))

Juk manau prieš forumo taisykles visi lygūs, kodėl aš turėčiau būti mažiau lygus? Čia gal tu pats nusprendi kuriems taikyti taisykles, o kuriesm tų pačių taisyklių netaikant taip išeina diskriminuoti? Taip, akd dalyvi priimu sau tuos pasakymu, kurie man akivaizdžiai ir skirti, o kai kurie jau ne primą kartą, todėl akivaizdžiau nebūna, be to kad ir kam jie skirti būtų vsitiek tai pažeidžia 19 . šio forumo taisyklių punktą, arba tada konkrečiai apibrėškite ką jųs laikote įžeidimu šiame forume.

Man tai yra jau įžeidimas, kad taip gamtą ir jos ekologinę pusiasvyrą niekinantis žmokus kaip niekinantis Taacis iš viso čia egzistuoja.
 #565806   pjonas7
 05 Geg 2014 21:49
tu tikrai nesveikas ar kas? :shock: video ziurejai? irgi katik nukastas pavadelis? kam perkasta lydeka zymet kaip, jei randas ir taip matos??? ar manai, kad dvi lydekas lygiai taip pat suzalojo udra???
Na ne lydeka matomai ta pati. Nors žaizda atrodo rimtai matomai pasisekė lydekai, kad tik atrodo rimtai, nes nereikia piešti lydekų kaip kokių nemirtingų :D Savaime pasigydančių ir t.t. Ir paskritai jau jeigu užfiksavai vieną tokį atvejį tai vadinasi taip visur ir visada nutinka?
 #565813   pjonas7
 05 Geg 2014 21:55
Tadunce, aš pasakiau, kad tingiu, tai dar nereiškia, kad esu tinginys, tingėti kartais yra viena, o tingėti visada yra kita ir lygu degraduoti, bent jau mano supratimu. Trolis irgi neįžeidimas pagal tave, tai gal jei pavadintų gaidžiu irgi neįžeistų? Juk gaidys tai tik paukštis, o priedo dar ir Prnacūzijos simbolis gal visai nieko.

Tadunce, dar kartą paskaityk savo mintis ir mano mintis, kur aš ne kartą pabrėžiu tik paprastas išvadas, pagal tavo pateiktus duomenis, kad visaks visada priklauso nuo aplinkybių ir tai kad mirtingumas paleidžiamų žuvų egzistuoja tai yra faktas galim ginčytis tik dėl to mirtingumo dydžio, bet vėl gi nurodo jog 1 procentas. Tai daug ar mažai čia jau filosofija :D

Tavo nuoroda neveikianti, be to aš pats žinau kas yra trolis - mitologinis padaras. O jei jis čia mėtosi visokiais anglizmais, skoliniais ar barbarizmais, tegu sulietuvina. Nes šis žodis turi kelias reikšmes tokiu atveju.
Paskutinį kartą redagavo 2 pjonas7. Iš viso redaguota 5 kartus.
 #565814   martiz-zz
 05 Geg 2014 21:57
pjonas7 rašė:

Na ne lydeka matomai ta pati. Nors žaizda atrodo rimtai matomai pasisekė lydekai, kad tik atrodo rimtai, nes nereikia piešti lydekų kaip kokių nemirtingų :D Savaime pasigydančių ir t.t. Ir paskritai jau jeigu užfiksavai vieną tokį atvejį tai vadinasi taip visur ir visada nutinka?
zinoma ne, bet tai parodo,kad jom tokie pazeidimai, kaip kablio isikabinimas kazkur i burna yra visiskai nereiksmingas. pavadelis gerkleje, parodo, kad jei lydeka ir irijus, ja galima paleist nukirpus pavadeli(gaudant gyva zuvele) ir tai parodo tikrai, kad nera kaip sakot, kad jei lydekai vos kraujas pasimato, jai bus kapai...
 #565818   pjonas7
 05 Geg 2014 22:04
zinoma ne, bet tai parodo,kad jom tokie pazeidimai, kaip kablio isikabinimas kazkur i burna yra visiskai nereiksmingas. pavadelis gerkleje, parodo, kad jei lydeka ir irijus, ja galima paleist nukirpus pavadeli(gaudant gyva zuvele) ir tai parodo tikrai, kad nera kaip sakot, kad jei lydekai vos kraujas pasimato, jai bus kapai...
Aš tikrai nesakiau, kad lydekai vos kraujui pasirodžius mirtis. Aišku, kad ne, nu bet vėl įrijo ji tą trišakį, bet kiek gyvens neaišku, mėnesį? gal du mėnsesius? o gal tris? Abejoju ar tai užtikrina jos ilgaamžiškumą.... Vėl pasisekė kaip minėjau dėl įrijimo, kitai gali taip nepasisekt prasidūrus svarbius vidaus organus gali ilgai ir neišgyventi. Juk męs negalim imti ir patikrinti kiekvieno atvejo ar ne? Mokslininkai tam darė tyrimus, kuriuos nurodė Tadunce ir paaiškėjo, kad vienokiomis sąlygomis egzistuoja mirtingumas, kitokiomis ne. Vadinasi tikimybė, kad jums paleidus tokią lydeką kaip kad rodei jog ji numir tikrai yra :) Aišku mirtingumas nėra toks didelis, kaip įsivaizdavau pradžioje ir tai nėra tvirtas argumentas lydekų nepaleidime, nes yra daug tvirtesnių, tačiau kadangi kalbame apie mirtingumą, o kažkas minėjo, kad jo iš viso nėra, na pasirodo vis tik yra.
 #565819   ansanas
 05 Geg 2014 22:06
niekaip neissivaizduoju, kaip ji galetu maitintis su giliai gerkleje esanciu trisakiu.. jis gi ryt trukdytu.. galiausiai zuvis besikankindama nuo bado nudvestu.
Ai tingiu teisintis, nors lyg ir jokiu taisykliu nepazeidziu, buna paleidziu buna pasiemu, tai kaip ir netureciau teisintis, bet su jumis pabendravus gali itiket, kad esi kazkoks blogas blogas zmogus.. gamtos vagis, prievartautojas, nieksas paskutinis. :)
Einu ramesne tema susirasiu.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė