Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Brakonieriavimas, GA veikla, nacionalinių ir regioninių parkų taisyklės, kritika, idėjos, pasiūlymai
 #681977   Mazeika
 19 Lap 2016 10:54
alkanas rašė:Koks jis profas- gi matosi iš elgesio ir girdisi iš kalbos- intelektu nesuzalotas eilinis kaimietis, žvejyboje irgi bent jau kas liečia spiningavima pradedantysis, ta ir pats seniau yra pripažinęs.
Man tai pats tupiausias vedėjas Algirdas Vilius ir laida Apie žūklę tokia pat nieko verta, beveik visad paziuriu tik jos įrašą , prasukdamas
Na turbut pati tupiausia laida "siandien kimba" jau pavauna cigartini eseriuka tai visa valanda kisa i ta kamera,ir ju ismanymas prastesnis uz Algirdo :(
 #681997   alkanas
 19 Lap 2016 14:59
Bangoj rašė :


AlgirdasAZ ra:
Sveiki gyvi – čia laida "Apie žūklę" ir Algirdas Vilius
Dėl reportažo apie mane LRT TV laidoje "Gamtos patruliai" tikrai nesiruošiu teisintis prieš neigiamai nusiteikusius skaitytojus, tik išdėstysiu tą man atsitikusią nemalonią situaciją tiems, kurie nori sužinoti kaip viskas buvo iš tiesų – galima pavadinti tai mano versija.
Tą dieną vykdėme laidos filmavimus Atmatoje ir Kuršių mariose. Tikslas buvo nufilmuoti paruošiamuosius kadrus ir ištirti žvejybinę situaciją. Aktyviai žvejoti tą dieną nesiruošėme, todėl ir kortelės pirkti nebuvo būtinybės. Jau apie 13 valandą buvome ant krantinės beveik susidėję daiktus, nes viską ką suplanavome buvome atlikę, o žvejoti ruošėmės kitą dieną, kuomet ir buvo nufilmuota laida (įsigijus kortelę). Tada atvažiavo "Gamtos patrulių" filmavimo grupė bei du Aplinkosaugos "Bosai". Visa ši kompanija su visom kamerom apspito mane ir paprašė parodyti leidimą. Aš jiems pateikiau savo metinį leidimą ir tada prasidėjo visas "cirkas" – kaltinimai, kad Nemuno deltos regioniniame parke žvejojau be kortelės. Tiesą sakant dėl savo kameros kelis kartus užmečiau spiningo masalą, tačiau to nematė nei aplinkosaugininkai, nei kaip nors kitaip tai buvo užfiksuota. Aplinkosaugininkai "pasigavo" mano žodžius kad "žvejojau" ir netikėtai rado labai tinkamą "pažeidėją" (nereikėjo net "lakierkų" sušlapinti), o "Gamtos patruliai" tiesig seansaciją, kokios net tikėtis nesitikėjo – niekam beveik nežinoma nauja laida gavo netikėtą žiūrimumo impulsą – tokios progos tikrai nepraleis joks prodiuseris. Kiekvienas mano vietoje būtų susinervinęs gal net labiau už mane. Supratau, kad visa situacija ne mano naudai, todėl vėliau nusiraminau ir pasirašiau protokolą (po to susimokėjau 86 eurus baudą – vistiktai kelis kartus masalą užmečiau, tai ir kaltas), kad dar daugiau "malkų nepriskaldyt". Situacija labai dviprasmiška - žinoma, galėjau bylinėtis su Aplinkosauga, o po to ir su "Gamtos patruliais", (advokatas prognozavo 80 procentų tikimybę laimėti su visais padariniais) tačiau neturiu tam nei noro nei laiko – geriau tą laiką praleisiu žvejyboje ir sukursiu gerą laidą.
Pasikartosiu, kad nesiruošiu teisintis, tik paaiškinu situaciją geros valios žvejams ir savo žiūrovams. Pagiežingi interneto "ereliai", užsimaskavę nikais, galite nesivarginti – daugiau jokių žinučių iš mano pusės jums nebus – esu užsiauginęs "storą odą" nuo visokių neigiamų komentarų ir iš jų tik pasijuokiu.
Su visa pagarba meškeriotojų visuomenei
Algirdas Vilius
TV laida "Apie žūklę" [/c]

http://banga.tv3.lt/lt/2forum.showPosts/602114.41.141-=(222894834
 #682001   Agis
 19 Lap 2016 16:53
Manau tokioje situacijoje tereikėjo tiesiog prisipažinti, kad suklydo, o ne dėl savo kaltės ieškoti kitų kaltų "Bosų" ar filmuojančių kitoms laidoms.Visi mes suklystame, tad tą ir pripažinkime, o ne savo klysteliams ieškoti pasiteisinimų.
 #682010   nafanialt
 19 Lap 2016 18:04
Agis rašė:Manau tokioje situacijoje tereikėjo tiesiog prisipažinti, kad suklydo, o ne dėl savo kaltės ieškoti kitų kaltų "Bosų" ar filmuojančių kitoms laidoms.Visi mes suklystame, tad tą ir pripažinkime, o ne savo klysteliams ieškoti pasiteisinimų.
Va va... konkrečiai tą patį irgi galvoju. Na bet mūsuose neįprasta pripažinti klydus, čia jau, matyt, kraujyje =) na o komentaras tai jau sudėjo visus taškus ant i. Dar kažkiek nevalingai norėjos pateisint, o ir tikrai galvojau netyčia kortos nepasiėmė, bet po tokių pareiškimų nekažką. Hehe, aktyviai neketino žvejot... jei čia būtų bajeris- užskaityčiau.
 #684994   Aqua v.
 24 Gru 2016 11:20
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=73265756
Blin, varo Simasius (buten asmeniskai Simasius su VLN miesto taryba) srutas i Nery, ir nesiima elementariu (bet nelabai populiariu) gamtos apsaugos veiksmu. Kad ir uzsukti vandeni laikinai. Nebus vandens, nebus (beveik) ir nuoteku. Suprantu sventes, suprantu nepatogumas, nu bet pilti srutas ir s... tiesiai i upe - viskas, jei Liberalu kvaila zaliota del juodu pinigu dar siek tiek 'supratau', tai dabar niekad niekas is mano seimos uz situos facebookinius issisiepelius nebalsuos.
Ir dar nieksas piarinasi ant nelaimes, blin :-ug
 #685001   Pfk
 24 Gru 2016 16:22
poto suras atsakingus uz avarija, isieskos zala gamtai(pinigai nukeliaus neaisku kur, netikiu kad griebsis gerinti vandens kokybe avarijos vietoje, plius cia ne prudas, cia didele upe...) ir feizbuke pasiskelbs kaip efektyviai suvalde krize.
o simasiaus kakai kaip plauke taip ir plauks, atplauks ir pas mus i zemupi...
 #685002   Aqua v.
 24 Gru 2016 16:52
Tai protinga Aplinkos ministerija pirmiausia ir turetu zalos pareikalaut is savivaldybes, nes savivaldybe pila srutas i upe, ne incidento kaltininkas.
Net jei is kaltininko pareikalautu zalos, garantuotai del tokiu pinigu advokatai pakovos, pvz gelezinis argumentas teisme bus, kad neisvengiama zala buvo vamzdynui, nu ir kokia valanda-maxtrys po to zala gamtai. Viskas veliau - jau Simasiaus sprendimais nulemta zala, tai lai jis ir susimoka uz savo pasirinkima politiniu reitingu, o ne gamtos apsaugos naudai.
 #685014   SauliusM
 24 Gru 2016 21:40
Aqua v. rašė:Kai kurie ir mokescius pakele per nakti :-D , kai reikejo :)
O kad keli vilnieciai pries Kucias butu nenusiskute, tai geriau nei sikt tiesiai i Neri :/braj; .
Tai vat ir visa bėda tame, kad ne keli, o konkrečiai pusė Vilniaus.
Nu nieko, bus karšiai riebesni ir maurų vasarą daugiau sužels, tai za odno ir šapalai su kuojom atsiganys :-D
 #685018   Aqua v.
 25 Gru 2016 10:23
SauliusM rašė:..Tai vat ir visa bėda tame, kad ne keli, o konkrečiai pusė Vilniaus.
Nu nieko, bus karšiai riebesni ir maurų vasarą daugiau sužels, tai za odno ir šapalai su kuojom atsiganys :-D
sutinku, nera lengvo sprendimo, bet pats supranti, kokia alternatyva. Kazin, ar yra nors vienas, kuris neuzsisuktu visu kraneliu, jei kanalizacija begtu i jo ASMENINI kiema (ar buta). Tada klausimas net nekiltu. Bet cia tas atvejas, kur "kaip ir nevisai mano"...
Nu, bet gerai, kad bent avarija atrodo likviduota...

p.s. Sauliau ;-) :) , suprantu, kad nelengva stot 'seno draugo' Jonausko pusen. Bet kaip sioks toks (nu gerai - didelis :grin: ) Gamtos draugas turetum rinktis 'svarios upes' puse, o ne pagal senas antipatijas ;-)
 #685019   SauliusM
 25 Gru 2016 11:05
Linai. Reikėjo atvažiuoti ir pasižiūrėti kaip ten iš tikrųjų buvo. O ne vėl Jonauskui vėjų palojus, pačiam tokius pačius vėjus tampyt po internetą. Čia akivaizdžiai Jonausko ir Šimašiaus politinė dvikova. O jūs šokinėjant kaip marionetės prisiskaitę užsakomųjų straipsnių. Nors ne... Ne dvikova čia. Čia tiesiog Jonauskas įkasti bandė, bet sunkiai apsiziot gavosi. O Šimašius kažin net ar pajautė... Va jau senas Jonausko pakalikas Janonis delfy žiūriu žurnalistinis burbulus apie nieką be jokios konkretikos pučia.
 #685034   arabas
 25 Gru 2016 15:07
Labai paprasta sėdint ant sofkutes, kur nors Kauno apylinkėse, drabstyti putas ir postringauti apie ekologines katastrofas, užsukimus ir išjungimus. :-vimt

Žinoma, nieko čia gero nėra, kai šūdai pilasi į upę, bet ypatingos tragedijos tikrai nėra.
Vidutinis Neries debitas apie 180 m3/s. Išleidžiamų nevalytų nuotekų debitas - 0,3 m3/s. Kiek kartų prasiskiedė, skaičiuokit patys. Tai viena. Antra, nuotekos yra ne pramoninės, o buitinės, t.y. pagrindinis teršalas organika, nuo kurio upė sugeba apsivalyti pati. Kol Vilniuje nebuvo biologinių valymo įrenginių, šitas gėris nors ir šiek tiek apvalytas "legaliai" patekdavo į Nerį.

O šitie turgaus bobų posakiai "reikia išjungti vandenį", tai tik kelia norą pirštu prie smilkinio pasukioti. Nesakau, kad tai super sudėtinga kaip stabdant atominę, bet ir nėra taip paprasta, kaip išjungti skalbimo mašiną. O juk ir vamzdynai yra užžiedinti. Sustabdysi vieną vandenvietę, vandenėlis atitekės iš kitos. Taip kad tektų "užsukti" didesnę Vilniaus dalį, o po nakties vėl "atsukti". Abejoju, ar labai patiktų tokios apkrovos ne pirmos jaunystės Vilniaus vamzdynams. Na, bet jeigu Kaunas nori, kad Vilniuje po tokio "išjungiam-įjungiam" atsirastų dar keli šūdo geizeriai, tai galima ir pamėginti.
Yra dar daug visokių techninių ir technologinių dalykų, bet tingiu prasidėti aiškinant kiek bus 2x2. Geriau eisiu ruoštis rytojaus žvejybai.



VGTU
Aplinkos inžinierijos fakultetas
Specialybė: Vandentiekis ir nuotekų valymas.
 #685035   Aqua v.
 25 Gru 2016 15:25
arabas rašė:....VGTU Aplinkos inžinierijos fakultetas Specialybė: Vandentiekis ir nuotekų valymas.
Reikejo geriau mokytis :/braj; , tada suprastu ir vgtu bobutes (net paplikusios ;-) ), kad kubinis metras nelygu kubiniam metrui. Ir zinotu, kad buitines miesto nuotekos jokiu budu nelygu organikai, ir kad nelabai paprasta procedura gali atlikti zmones jaunesni, galvas dar turintys ir pns .... ;-)
be to zinokit, kad kai kuriu portugalu skystas triedalas greiciausiai toliau Grigiskiu nenuplauks, taigi patys ir rukinsit savo rukyklose tuos pacius gemorojinius karsius. Juo lab nuoteku valymo :superšokas "inzinierius" sako, kad tai normalu, ir tas vandens valymas - ponu ismislas.
 #685038   Aqua v.
 25 Gru 2016 15:38
Nepamirsau Sauliau, bet tai atskira ir ilga tema. Jei trumpai metaforom, tai nesenai ir po rusu gyvenom, nelabai senai ir pasaulinis karas buvo, ir daug kas buvo kitaip...
O del arabo "profesionaus" parasymo, tai as turiu savo (kitokia) nuomone.
 #685043   kablys
 25 Gru 2016 16:18
Aqua v. rašė:Liberalu kvaila zaliota del juodu pinigu dar siek tiek 'supratau', tai dabar niekad niekas is mano seimos uz situos facebookinius issisiepelius nebalsuos.
Galima pagalvoti, kad tipo kada nors tai jau balsavo...
 #685048   jaunikaitis
 25 Gru 2016 16:40
Aqua v. rašė:Tau paskutini kart mandagiai: prilaikyk savo kumeles. As su tavim zmoniskai, nes esam pazistami ir pns. Bet dar kart issiziosi panasiu tonu, mandagi 'konspiracija' baigsis.
Nevaidink tu čia mandaguolio, pilnas forumas patyčiomis dvelkiančių postų. Jau senai reikėjo patylėt..
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 104
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė