Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Brakonieriavimas, GA veikla, nacionalinių ir regioninių parkų taisyklės, kritika, idėjos, pasiūlymai
 #685049   Aqua v.
 25 Gru 2016 16:45
Aqua v. rašė:Tau paskutini kart mandagiai.... As su tavim zmoniskai... Bet dar kart issiziosi ...
Cia as turiu labai konkreciu ir labai asmeniskai 'argumentuotu' argumentu :neutral:
arabas rašė:...Lineli, kažkaip tu čia labai nemandagiai... ;-)
jei del tamstos, tai tik del to, kad tamsta nemandagiai, siaip nesunkiai buciau nutylejes.
Jei as neteisus, nes kazka ne taip supratau - galesiu ir atsiprasyt. Bet skaityt siaip moku, ir maciau tik piktus podkolus, o ne ismintinga "Kai pritrūkstama argumentų, protingi žmonės nusileidžia arba patyli, ..."
 #685051   SauliusM
 25 Gru 2016 16:56
Aqua v. rašė:
SauliusM rašė:Linai, gal tu baik mane gąsdinti?
;-) pirma kart perspejau. ir visai nenorejau, neplanavau.
Tikiuosi. Kad supratęs , kokias nesąmones rašai, ne tik pirmą, bet ir paskutinį... Nes man šitie tavo bajeriai jau pradeda atsibost.
 #685056   upinis
 25 Gru 2016 19:21
Atleiskite, kolegos, ar blaiviomis galvomis jūs čia "diskutuojate"?
Aš asmeniškai sutikčiau pagyventi pusantros paros be vandens tiekimo tam, kad gabalas Neries nebūtų užpiltas š--u. Suprantu, kad tokių - mažuma. Tiesa, pripažįstu, jog nežinau, kaip techniškai tai galima atlikti.
Bet esu tikras, kad Šimašiaus pasirinkimą nulėmė ne techninis, o politinis problemos aspektas.
Užsukęs vandenį per šventes Šimašius su "nepriklausomos" žiniasklaidos pagalba būtų kramtomas ilgai ir nuobodžiai. Dabar skandaliuką dalinai užgoš šventės.
Optimaliausio varianto visiems niekas net neieškojo. Deja... :(
 #685057   Kairys
 25 Gru 2016 19:51
Agua, esi rimtas žvejys, ir žvejoti moki, bet liežuvis kartais yra tavo priešas, mano manymu, nekiršink žmonių. :-ug Prieš tai rašiau ilgą postą, bet ištryniau netyčia... :-ug Ar tai, kas įvyko, priklauso nuo mūsų, paprastų žvejų, tamstos paklausius ir paskaičius regis, kad jei jau gyveni Vilniuje, tai mažiausiai esi parazitas, kuris nori kauniečių gyvenimą ir vandenų kokybę sugadinti.. Eik geriau kūčiūkų su aguopieniu pavalgyt, gal ramesnis, tamsta, būsi...
 #685060   SauliusM
 25 Gru 2016 21:23
upinis rašė: Aš asmeniškai sutikčiau pagyventi pusantros paros be vandens tiekimo tam, kad gabalas Neries nebūtų užpiltas š--u.
Tu gal ir sutiktum o ką su visais sergančiais vaikais daryt? Kurių Beje dabar be galo daug Vilniuj. Paskutinėmis dienomis tik po pusę klasės į mokyklas ateidavo. Sporto būrelį vienam iš trijų komandų vienos varžyboms nesurinko. Ar jums proto bokštai ir sergantys vaikai dapy.zdy ?
 #685062   upinis
 25 Gru 2016 22:01
SauliusM rašė: Ar jums proto bokštai ir sergantys vaikai dapy.zdy ?
Man, "proto bokštui", aišku, kad ne mano kompetencijai spręsti, kokios yra techninės galimybės atjungti nuo vandens tiekimo atskirus miesto objektus. Bet vilties teikia patirtis, kad man prireikus per pusvalandį atjungiamas vanduo laiptinėje. Arba atliekant hidraulinius bandymus be vandens kurį laiką tenka pakentėti ištisiems rajonams.
Ir dar man, "proto bokštui", nekelia pasitikėjimo tie diskutuotojai, kurie visais klausimais viską žino geriau už kitus ::hai-bai .
 #685064   tukasG
 25 Gru 2016 23:04
Aqua v. rašė:Kad ir uzsukti vandeni laikinai. Nebus vandens, nebus (beveik) ir nuoteku.
Kadangi esu šioks toks santechnikas ir esu ne vieną vamzdį savom rankom keitęs (remontavęs), tai neiškenčiau neįsiterpęs. Patikėkit, net viename daugiabučio laiptinės "narvelyje" vienam stovui užsukus vandenį ir pašnekėjus su visų butų gyventojais, kad keletą valandų dėl vykdomų darbų geranoriškai pasistengtų nesinaudot kanalizacija, vis vien būtinai iš kažkur atūžia porcija "snikeriukų" pačiu netinkamiausiu momentu, kai viskas jau išardyta ir dar naujai nesujungta. O jūsų aptariamu atveju tikimasi supratingumo iš didžiulio gabalo švenčiančio miesto... Neužtvenksi "upės" bėgimo... ;-) Kad ir Šimašium būdamas. :-)
 #686995   TheStyl
 12 Sau 2017 20:56
Del negyvu lasisu papasakosiu paprastai. Vienas zmogus pagavo patina negyva uz uodegos ir istrauke, visi aplinkui puole fotkint, kad nuo "Sudu mire". Kitoje upes puseje dar rado 2 negyvus patinus, viena 140cm kita mazesni. Ir kas netingejo tampe juos nuo vieno krasto iki kito - taip ir gime istorija kad mire desimtys lasisu patinu, o istikruju skirtingi zvejai fotkino 3 tas pacias zuvis. Kiekvienais metais ziema ar pavasari randu negyvu patinu bet nedaugiau 2-3 vnt.
Taip kad nepuciam burbulo del tu fekaliju. Jei dustu zuvys nuo ju tai ne tik lasisos, o ir balta zuvis, kuriu TURETU BUTI BALTOS PAKRANTES.
 #687215   Evaldas Z
 16 Sau 2017 13:29
Kas ka tyre ir kas tampe, tai viena, o per nacionaline zveju laida buvo pasakyta, kad del tu fekaliju "labai daug zveju randa nugaisusius slakius ir lasisas".
Dabar kaip ir aisku, kad ruosiant laida "galai buvo suvesti" remiantis gandais, o ne sulaukus tyrimu rezultatu.
 #687235   Pfk
 16 Sau 2017 18:13
jo, uzkliuvo ir man sita pastaba. bet be jokio papildomo konteksto manau savo galva naudojantys zmones isvadas patys pasidarys. manau leptelejo kazka ir tiek, kas nebuvo itraukta i scenariju.
nors seip jo, per televizija tokius dalykus reiketu atsargiau kalbeti...
 #687354   Ulafas
 17 Sau 2017 22:16
Per TV3 žinias parodytas žvejys Julius, kuris vietoje žvejo bilieto kiša medžiotojo :-D linksmiausia tai, kad žvejybos reikmenų parduotuvės savininkas daugiau nei 10 metų :-D dabar "Kotą" atstovauja. Prieš pora mėnesių "pasimovė" alytiškis, dabar panevėžiokas "juk niekada nereikėjo, kaip čia dabar, kad reikia" :-D :-D
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė