Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #661903   Grifas
 21 Bal 2016 09:39
Jau ir as slapinu savajo naujaji 4m Honwave. Labai patenkintas pirkiniu ir kokia aerodinamika. Mercury 6ag be vargo mane viena 115kg iskelia i 19km/h glisa su spiningavimo iranga ir inkaru
Dabar laukiu kada galesiu is marijampoles pasiimti priekaba savo barkaseliui. Uzsisakiau su papildoma pasikeliancia platforma uztempimo palengvinimui...

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #661908   Grifas
 21 Bal 2016 10:09
Kartu kai buvau sveduose uz 50€ prigriebiau pakisamus ratukus iki 90kg. Ir labai pasiteisino. Nes as seip pries bet kokius greziojimus i tranca...
Tokiu ratuku pilnas ebejus jei kam reikia.

Paveikslėlis
 #662038   Martiz
 22 Bal 2016 12:03
Rolandas19 rašė:Va tokia pasiemiau,manau gumeskei su slidem geriau nei su ratukais.
priglaudziau ir as tokia :ruko
pvc valtim tik su slidem, su ratukais tik plastikui, aliumui ir pan.
porino, kad ratukai pvc migom sudraskys.
 #662127   Vitolis
 23 Bal 2016 06:23
Martiz rašė:
Rolandas19 rašė:Va tokia pasiemiau,manau gumeskei su slidem geriau nei su ratukais.
priglaudziau ir as tokia :ruko
pvc valtim tik su slidem, su ratukais tik plastikui, aliumui ir pan.
porino, kad ratukai pvc migom sudraskys.
Keleta metu ant ratuku savadarbiu ir siauromu vezionau Honwave ir viskas buvo ciki
 #662414   Virgism
 25 Bal 2016 14:59
Sveiki, norėčiau jūsų paklausti. Įsigijau pripučiamą PVC žvejybinę valtį ProMarine IPB250, išpakavau, bet neradau jokios instrukcijos. Klausimas - kiek ją reikia pūsti ? Ar "iš akies", kad kameros kietos būtų, o gal būna koks vožtuvas, kuris pripūtus nebeleidžia daugiau jų pūsti ?
 #662422   Rolandas19
 25 Bal 2016 16:30
Virgism rašė:Sveiki, norėčiau jūsų paklausti. Įsigijau pripučiamą PVC žvejybinę valtį ProMarine IPB250, išpakavau, bet neradau jokios instrukcijos. Klausimas - kiek ją reikia pūsti ? Ar "iš akies", kad kameros kietos būtų, o gal būna koks vožtuvas, kuris pripūtus nebeleidžia daugiau jų pūsti ?
O dezej nebuvo tokio matoklio oro slegio(nezinau kaip jis vadinamas) :?:
 #662474   Mr_G
 25 Bal 2016 20:53
Laba vakara,
Esu dekingas visiems uz suteikta informacija sitame forume bei draugiskus patarimus isigyjant valti bei varikli. Pirmas isplaukimas buvo tikrai malonus.
Mazas klausimas Bush valciu turetojams - ar jums neatrodo, kad dugno surinkimas turetu buti lengvesnis nei jis yra dabar, ar butent crab tipo valtims tai budinga ? Nes pirmas jausmas renkant buvo, kad jis 3-4 cm per ilgas..
 #662487   zdankus
 25 Bal 2016 21:45
Aha, mano crab'o irgi dažnai per ilgas dugnas susirinkdavo, tai net buvau kylio pripūtimo vietos pirmoje dugno lentoje angą padidinęs :lol:
o šiaip man užteko pusės sezono surinkinėt/išrinkinėt, kol pradėjau paruoštą ant stogo vežiotis, pažiūrėsim kiek tu kantrybės turėsi :grin:
 #662502   tatvidas
 26 Bal 2016 07:18
Mr_G rašė:Laba vakara,
Esu dekingas visiems uz suteikta informacija sitame forume bei draugiskus patarimus isigyjant valti bei varikli. Pirmas isplaukimas buvo tikrai malonus.
Mazas klausimas Bush valciu turetojams - ar jums neatrodo, kad dugno surinkimas turetu buti lengvesnis nei jis yra dabar, ar butent crab tipo valtims tai budinga ? Nes pirmas jausmas renkant buvo, kad jis 3-4 cm per ilgas..
viskas ten gerai su tuom dugnu. Kai šaltas oras guma kietesnė ir sunkiau susideda. Kitas dalykas guma prasitampys ir bus ciki :/braj;
 #662714   Mr_G
 27 Bal 2016 14:47
Vakar dar karta surinkau valti kieme, ir gakiu pasakyti kad dugnas jau dedasi lengviau. Tai 3 kartas buvo. Skambinau i Latvija Bushui, tad tokia maloni moteris vardu Violeta paaiskino, kad 4-5 kartas tikrai parodys kad ten viskas telpa ir viskas susideda kaip priklauso. Tad dekoji Jums uz issakyta informacija. Nesuku galvos ir megaujuosi ka turiu ;-)

Tik gal klausimas ne sitoje temoje, bet gal kas turi uzmates kur galiu isigyti toki tipo vezimeli? Susiradau kas juos gamintoja, bet deja jau nebegamina tokiu.
 #662741   Mr_G
 27 Bal 2016 18:46
Mr_G rašė:Vakar dar karta surinkau valti kieme, ir gakiu pasakyti kad dugnas jau dedasi lengviau. Tai 3 kartas buvo. Skambinau i Latvija Bushui, tad tokia maloni moteris vardu Violeta paaiskino, kad 4-5 kartas tikrai parodys kad ten viskas telpa ir viskas susideda kaip priklauso. Tad dekoji Jums uz issakyta informacija. Nesuku galvos ir megaujuosi ka turiu ;-)

Tik gal klausimas ne sitoje temoje, bet gal kas turi uzmates kur galiu isigyti toki tipo vezimeli? Susiradau kas juos gamintoja, bet deja jau nebegamina tokiu.
Prikabinti failai
trolley.jpeg
trolley.jpeg (62.69 KiB) Peržiūrėta 5690 kartus(ų)
 #662993   minBOAT
 29 Bal 2016 20:35
Virgism rašė:Sveiki, norėčiau jūsų paklausti. Įsigijau pripučiamą PVC žvejybinę valtį ProMarine IPB250, išpakavau, bet neradau jokios instrukcijos. Klausimas - kiek ją reikia pūsti ? Ar "iš akies", kad kameros kietos būtų, o gal būna koks vožtuvas, kuris pripūtus nebeleidžia daugiau jų pūsti ?
Oro slėgio manometras į komplektaciją neįeina, tačiau Promarine.Lt galima nusipirkti atskirai. Rekomenduojamas slėgis 0,25 bar.
 #662996   minBOAT
 29 Bal 2016 20:43
...pirmas jausmas renkant buvo, kad jis 3-4 cm per ilgas..[/quote]

Bush valtims pasitaiko, kad dugnai būna ir per ilgi, ir per platūs...
PVC audinys ne kokia guma, kad lengvai išsitampytų! Ne vienai valčiai teko trumpinti, siaurinti, kylio vožtuvo angą koreguoti. Kitų gamintojų valtims tai pasitaiko labai retai
 #663771   zipas
 08 Geg 2016 10:45
Vakar nuluzo 1 pompos antgalio tvirtinimas i valti. Pripust vistiek eina, tik nemanau kad ilgai laikys. Kur nauja galima gaut nesisakant internetu? Ir ar jie visoms standartiniai yra, ka netycia netinkama nenusipirkt.
 #663774   alkanas
 08 Geg 2016 11:28
Yra zukles parduotuvese, rinkdamasis atkreipk demesi ar yra vintilio nuspaudimo skersinis antgalyje, as jau 3 sulauzes esu, dabar puciu visai be tu tvirtinimo kabliuku tiesiog prispaudziu ranka ir laikau, nepatogu bet kitos iseities nebematau
 #663778   zipas
 08 Geg 2016 13:05
Aaa, nu tada kitas reikalas :) nors ja pripust tai lengviausia. Va susidet lenteles ir galiausia atgal i maisa sukist, va cia tai pragaras... Trbt trecdali laiko uzima jos susukimas ir ikisimas i maisa, be jo ngl veziotis.
 #663797   alkanas
 08 Geg 2016 17:08
Basanaviciaus g. kur valtis pardavineja buvo be skersinio viduj, jei jis butinas nepirk, dar turguj pas Tada buvo su skersiniu voztuvo nuspaudimui, kitur neieskojau
 #663925   vyten
 09 Geg 2016 19:59
Sveiki, esu naujokas forume. Žvejoju senai, tačiau atėjo laikas įsigyti valtį. Iš forumo matyti, kad patirties pas jus tikrai esama. Tad klausimas, ką galėtumėte patarti. Išsirinkau: Runos GLIDE 330, Promarine pw 330, Melunga 320, Runos 320, Navigator 330, Kilibri KM333D. Reikalinga valtis žvejoti dviese, arba pramogai su šeima, apsisprendžiau kad reikia su kyliu. Biudžetas apie 800 e. Iš anksto Ačiū už patarimus.
 #663932   rusla02
 09 Geg 2016 21:29
Kiek sau žiurejau pirkti valty prieš 2 metus. Tai turbut supratau viena dalyka, kad visos ekonomines klases valtys gaminamos praktiškai ten pat ir iš tu pačiu medžiagų. Tai visiškai nera skirtumo kurios firmos imti, tiesiog imi ta kuri pačiam labiau patinka.
Pats šio metu plaukioju su Promarine IPB - 300. Ir Runos 380.
 #663945   Dolcas
 10 Geg 2016 07:09
Jei žadi plaukioti dviese ar su šeima, tai valtį reiktų pirkti ne mažiau kaip 360, nes tikrai bus žymiai patogiau, o kaina nelabai skiriasi.Pas mane Runos 360.Valtis kaip valtis.
 #664174   vyten
 11 Geg 2016 21:16
Gal kas žinot kur Kaune ar aplink jį būtų galima rasti valčių ekspozicijoje, pačiupinėti. Sumaišėt dabar mane, žiūriu kad kurios yra nuo 360 ilgio gaminamos platesnės. Bet kaip tokia plauks su 5 ar max 10 ag varikliu ?
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė