Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #303271   alkanas
 06 Rgs 2011 19:35
yra toks variantas- daraisi is lentuciu, surisdamas jas kokia nors medziaga, patogumas nebus kaip ant istisinio dugno, bet gal patogiau veziotis, arba issipjauni is faneros pagal valties dugno forma, as pats pasidares is dvieju daliu, tik valtis turist 3
 #303334   Sokratas
 06 Rgs 2011 21:53
aš dariau iš pjuvenų plokštės. Ne iš tos, kur baldus daro, o iš tos, kur namus stato . Teisingai supjausčiusm vienos lentos kraštas įsileidžia į kitą lentą.
Paskaičiavęs nusipirkau vieną, supjausčiau į tris dalis ir man buvo kaip tik. Teisingai supjausčiusm vienos lentos kraštas įsileidžia į kitą lentą. Kampus, kurie glaudžiasi prie vakties biški apipjoviau, , kad ne taip skaudžiai remtųsi į valties šonus, ir dar tuos kraštus nutepiau su epoksidke. Treti metai naudoju, jokių problemų neiškilo.
Čia šiek tiek matosi :

http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 7&start=30
 #303497   vaidasl
 07 Rgs 2011 14:56
Pas mane dugnas is presuotos(sluoksniuotos) faneros. Dugnas is trieju daliu. Krastus uzapvalinau, kad nebutu astrus. Plokstes nubeicuotos juodai. Siek tiek truksta tvirtumo, nes jos niekaip nesujungtos tarpusavyje, bet stovet tikrai galima. Mastau ka po plokstem pakist, kad gautusi sioks toks kylis. Tuo paciu ir plokstes sutvirtetu.
 #303782   Liveris
 08 Rgs 2011 14:13
Kylį daro iš plastikinio vamzdžio, perversk visą temą apie valtis, kazkas buvo imetes rusų linką su padarymo schema.
 #303788   Albaz
 08 Rgs 2011 14:28
O ziurekite kaip man to dugno brezinuka pasidaryti? apverst pripusta valti ir tada palei sonus bandyt ant popieriaus lapo dugno forma nusipiest ar kaip? :ks> ir kaip manot faniera tiktu? ar geriau koki kietesni daryt? pvz mates kazkada sloksniuota faniera yra ;uolrait
 #303819   Sokratas
 08 Rgs 2011 15:27
fanierų juk yra įvairių storių, kokį nori, toki renkies... Be to, yra fanieros, suklijuotos atspariais vandeniui klijais, bet jos- nepigios, todėl aš ir rinkausi tai, ką parašiau
 #303844   Sokratas
 08 Rgs 2011 16:22
iš kiek nori dalių, iš tiek ir daryk. Aš dariau iš 3-jų ir man liux.
Kai dariausi, atrodo kartoną kirpau, kad formą atitaikyt apvaliųjų dalių, nepamenu jau...
 #303854   vaidasl
 08 Rgs 2011 17:07
As dariau is tokios sluoksniuntos faneros( nezinau kaip ji vadinasi) 8mm ar 10mm nepamenu. Pas mane 3 daliu, patogiau transportuot, bet nukencia stabilumas. Ir dregmes man rodos nelabai bijo. Prisiputi valti nepilnai ir pagal dugna karpai kartona. Tada issipjauni fanera, pamatuoji ir dailini krastus kol telpa.
 #303885   savas
 08 Rgs 2011 19:11
Fanera galima rast paprasta (vandeniui neatsparia - tokios pilnos parduotuves), atsparia dregmei ir atsparia vandeniui. Pirmas variantas laikinas, antras variantas pakenciamai laikys kelis metus (jei briaunas gerai prisotinsi kokia epoksidke ir dar nudazysi), trecias variantas - pergyvens pora gumiaskiu...
Padarius is keliu daliu dugna, galima sekmingai sujungti jas tarpusavyje plastikinems dailylentems ar polikarbonato lapams jungti skirtu profiliu (H raides forma).
P.s. A kam tokiai valciai, katra tik minksta dugna teturejo, reikalingas kylis? Kylius darosi tik normalioms, kietais ar lenteliniais dugnais valtims, kad pakabinus geresni varikli, nebutu panasi i kiausinio luksta ant vandens... Ant paprastos gumiaskes vis tiek normalaus variklio nepadziausi, o gumiaske irkluot ar su kyliu, ar be jo - tas pats biesas. ;-)
 #303935   vaidasl
 08 Rgs 2011 21:06
As turiu dar ir transa pasidares. 44lbs elektrinukas puikiai nesa ta mano valtele tik tiek, kad be kylio ja sunkiau suvaldyt. Jei butu kylis gal labiau ji klausytu. Su normalia valtim aisku ner ko lygint. Vienam uztenka ir gumiaskes, o i rimtesne zvejyba tempiam rimtesne valti :-)
 #311773   p.arturas
 15 Spa 2011 09:53
tam kad sausa butu. tipo apsorbuoja maza dregme.
svarbiausia svari ir sausa, kad siuksliu nebutu ir neputu.
geriau laikyt pripusta, nelabai kietai, kad gumos nesiliestu.
jei tokiu salygu nera tai pries suviniojant labai sausai isvalyk.
 #403049   Sakys
 05 Rgs 2012 11:10
ufimkai yra atsiklijave juostu kampukai, norisi prisiklijuot. Nesenai klijavau neoprenines bridkelnes Seac Sub klijais, laiko :gutgut Tai galvoju gal jie tiktu ir gumai, girdėjau kažkas ir pvc valtis jais klijavo . Gal kas išmano apie klijus ir paprotins.
 #483866   Sokratas
 04 Bir 2013 00:20
Liūdna naujiena, nebėra liuxusinių klijų 88-M, ir svarbiausiai, kai jų man labiausiai reikia, kai mano Nyrokas paėjo šaibomis, liaudiškai tariant...
Gal kas nors matėt kur nors dar jų?
Dabar esu prisipirkęs bandymams:

88 CA (žalia tiubelė); gamintojas AO ANLĖS, Rusija, Sant-Peterburgas

Moment 88 osobopročnyj vodostojkij klej (raudina tiubelė), gamintojas OOO ,,Henkel rus"

Moment specialnyj rezinovyj vodostojkij klej (žalia tiubelė) OOO ,,Henkel rus"

Poliuretannovyj, (mėlyna tiubelė) , gamintojas AO ANLĖS, Rusija, Sant-Peterburgas

Apie rezultatus, vėliau, po bandymų. Vienas rezultatas jau yra, galva svaigsta kaip reikiant, o paskutiniai- tai dvokia nenusakomu dvoku, fuuuu... :)
 #485195   zvejysmegejas
 08 Bir 2013 08:53
vakar įsegiau žolinę blizgę į omegą, tai skylė priekyje atsirado, gal žinot, kur Klaipėdoje galėtų sutvarkyti?
 #487367   Sokratas
 14 Bir 2013 15:25
radau tokią Agiaus žinutę, rašyta 2006-ais metais, na kol jis dar žvejodavo, tiksliau, žvejodavo iš valties :), manau ne prošalį remontuojantiems bus
Agis rašė:Esu klyjaves, bet dar senais laikaiis.Nezinau ar dabar guma ta pati.Svarbiausia smulkiu sveitimo popieriumi susveiti abudu pavirsius.Tiek valties , tiek lopo.Paskui labai gerai nuriebini (as visados naudoju toki Wuurto flakonely, ant jo nupiesti masinos stabdziu diskai.Tai kol kas geriausia mano atrasta nuriebinimo priemone, nes tenka jos kartais sunaudoti ir po 20 l per men. :lol: )Tada plonu kliju sluoksniu patepi ir valty, pries tai atsizymejes lopo konturus ir lopa.Duodi padziuti keleta minuciu, po to jau daugiau uztepi kliju, palauki 2-3 min.(cia velgi pagal kliju naudojimo instrukcija) ir prispaudi gerai.Viskas.As naudojau tiek paprastus gumai klijus, tiek paprasta Momenta.Dabar neseniai gumai ir ne tik klijuoti teko isbandyti tuos klijus, kur prie sienu klijuoja kamstine apdailos medziaga.Anie irgi puikiai laiko.Daryk viska pagal kliju naudojimo instrukcija, nepadaugink ju kiekio tepdamas, iskauk skirta laika pries uzdedamas lopa ir viskas gausis gerai.
Pazystamas su paprastu Momentu yra priklijaves istrukusy irklo laikikly ir laiko po siol.
taip pat 1-am šios temos puslapį daug atsakymų, tik, pasikartosiu, nebėra 88 M klijų...
 #487688   Sokratas
 17 Bir 2013 04:54
Einu į pabaigą su remontais, atrodo viskas bus OK. Taigi apie klijavimus:

Patebėjimai mano tokie:

Agiaus rekomenduojamo Wurch nuriebalintojo kvapas labai panašus į Nefras. manau nedaug jie vienas nuo kito ir skiriasi...
Apie klijus:
klijavau su pirmoje ir trečioje eilutėje esančiais, abu gan neblogi. Na bent kol kas laiko gerai....
Gal būt geri ir antrieji, nzn: tenais siųloma tepti tik vienu sluoksniu....

Smulkiau apie paskutinius:

Poliuretanovyj, visiškai išdžiūsta, ir prispaudus lopą klijuojamą, jis paprasčiausiai nukrenta, lyg nieko nebūtum tepęs. Visas efektas, kad tik patepta vieta pakeičia spalvą, ir dar, kad - baisulinė smarvė pasklinda . Nepatingėjau, nunešiau atgalios, nenorėjo patikėt, kad taip gali būti... Sako, nieks nėra atnešęs, atsakau, nes visi tinginiai ir nenori vargintis, ir sau nervų gadintis dėl 4-ių litų, o aš- laiko turiu, o ir negimė dar toks ,kur galėtų mane maustys kada panorėjęs :). O ir juk ne tuose lituose čia esmė, o apgavystėje. Sakau, jei jūs ką nors suklijuosite iš ten išvardintų medžiagų, aš jums duosiu 10 lt premiją. Juoktis pradėjo. Atlikome bandymus tenais vietoje. Ir ką?, viskas tas pats, kitaip ir būt negalėjo... Principigumas ir tiesa nugalėjo...

Ir dar:

Buvau pažiūrėt po dienos, tebeguli lentynoje ta nesamonė. Priėjusi vadybininkė paaiškino, kad negali išimti, kol nepriimtas sprendimas iš aukščiau…
Praėjo apie 10 dienų, lentynoje tebeguli.
Manau, jei anksčiau jie teisinosi, kad kalti tiekėjai tokią prekę pristatę, bet vis tiek neišima iš prekybos, tai dabar pilnai kaltint galima ir Senukus, maustančius pirkėjus...
Gal reiks pasiųlyt žurnalistams, sakau, medžiagos apie tai... o gal dar kur rimčiau kreiptis, kad juos atvest į protą... :)
P1040311.JPG
gamyklinius priklijavimus irgi nesunkiai buvo nulupt:
P1040312.JPG
treniruoklis pilvo presui labai tiko privoluojimui
P1040316.JPG
pridėjau lopų ir kur reikia , ir kur nereikia :)
P1040324.JPG
P1040324.JPG (46.43 KiB) Peržiūrėta 9888 kartus(ų)
neužilgo plauksiu ,,jūron" :)
 #492604   Sokratas
 09 Lie 2013 12:05
jei mano išbandyti netinka, bandyk šiuos...
ar tu nori, kad aš išbandyčiau ir tau parašyčiau? :)
 #492616   Martiz
 09 Lie 2013 12:25
bobis rašė:jei mano išbandyti netinka, bandyk šiuos...
ar tu nori, kad aš išbandyčiau ir tau parašyčiau? :)
http://www.e-senukai.lt/statyba-remonta ... 0ml_2.html
Savybės : Atsparūs vandeniui, temperatūrai nuo -3 iki +10 ºC
manao auksciau ideta nuorada:
Savybės : Atsparumas temperatūrai nuo - 40 laipsnių iki +110 laipsnių. Klijai atsparūs vandeniui
 #492641   Sokratas
 09 Lie 2013 13:27
parašyt galima bet ką, nepabandęs, nežinosi///
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė