Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #472826   Sokratas
 30 Bal 2013 09:22
visiška tiesa.

tik žmonės neturėję tokių dalykų, mano kad, įsigiję galingesnį, bus žymiai pranašesni už Petrą, kuris turi silpnesnį...
O atsitinka dažniausiai prišingai...
 #472829   Andrius0522
 30 Bal 2013 09:26
bobis rašė:visiška tiesa.

tik žmonės neturėję tokių dalykų, mano kad, įsigiję galingesnį, bus žymiai pranašesni už Petrą, kuris turi silpnesnį...
O atsitinka dažniausiai prišingai...
bobi paskaityk ka rasaiau nuo pradziu,-plaukioja draugas salia su 30 lbs ,o as su 46 lbs,as uz jy pranasesnis jau pakilus siokiam tokiam vejui ir apie tai galiu gincytis iki numirimo,nes 80 % visu mano labai jau intesiviu zvejybu draugas salia su savo komplektuku plaukioja.uzkilus vejui jis eina pakrantem,as saunu tiesiai ir vargo nematau...
 #472832   Rapolas
 30 Bal 2013 09:32
Kleckas1978 rašė: P.S. mano poziuriu jei pirkti viena 50lbs tai jau geriau 2x30lbs :-D :-D :-D :-D velkiauji su vienu kai prireikia ir antra gali pasijungti :-D :-D :-D
nu ir berazumiai tie gamintojai, varytų vien tik 30-ties lbsų ir dar kainą numestų- išpirktų kaip mat po 2 ar net tris :-D
 #472845   Darukas85
 30 Bal 2013 09:48
Su manim viskas aisku imsiu tik el varikli,nes tikrai nezadu imt jokio benzo,kad net ir kaina buto jo geresne,be to va neseniai nusipirkau pvc valti (pries savaite),nes ansciau gyvenime jokios valties nesu turejas cia mano pirmoji:)

Tik dabar su el varikliu gal padesit?? nusiziurejau runos varikli 40lb, nes kainos visai padorios 560lt tik neaisku kaip su kokybe,gal kas zinot?? dar imesiu tinklapi galit pasiziuret
http://valtys.puslapiai.lt/elektriniai_ ... LIAI_RUNOS

be to akuma uz kokius 400lt gera galima paimt?
 #472846   Sokratas
 30 Bal 2013 09:52
Andrius0522 rašė:
bobis rašė:visiška tiesa.

tik žmonės neturėję tokių dalykų, mano kad, įsigiję galingesnį, bus žymiai pranašesni už Petrą, kuris turi silpnesnį...
O atsitinka dažniausiai prišingai...
bobi paskaityk ka rasaiau nuo pradziu,-plaukioja draugas salia su 30 lbs ,o as su 46 lbs,as uz jy pranasesnis jau pakilus siokiam tokiam vejui ir apie tai galiu gincytis iki numirimo,nes 80 % visu mano labai jau intesiviu zvejybu draugas salia su savo komplektuku plaukioja.uzkilus vejui jis eina pakrantem,as saunu tiesiai ir vargo nematau...
tą tavo nuomonę aš žinau , ir jau seniai.., prieš kelis metus esi ją paskelbęs.

Čia yra tiesos, bet tu neįsiskaitai, ką rašo kiti:

*kad galingesni- žymiai brangesni
*kad galingesni-greičiau nusodina akumą
*kad žvejybai normaliomis sąlygomis- geresnis yra mažiau galios turintis
 #472849   Andrius0522
 30 Bal 2013 10:03
o tu paskaityk bobi tada ko zmogus klause pirmamae savo klausime? :)ir kokiu as jam patarimu daviau ir pan...viskas pamineta ir ne tik mano zinutese :) kaina pamineta jei ne mano tai kito zmogaus,sodinimas akumo paminetas,ir pan,tereikia tik skaityti ;)
 #472851   Sokratas
 30 Bal 2013 10:14
teisingai sakai.
O į jo klausimą aš atsakyčiau, kaip ir Kleckas, pilnai pakanka 30 lbs...
Tu atsakytum kad, galingesnis geriau....

Žmogui belieka spręst ir rinktis. :)
 #472859   Andrius0522
 30 Bal 2013 10:34
bobis rašė:teisingai sakai.
O į jo klausimą aš atsakyčiau, kaip ir Kleckas, pilnai pakanka 30 lbs...
Tu atsakytum kad, galingesnis geriau....

Žmogui belieka spręst ir rinktis. :)
:gutgut
 #474280   Sokratas
 03 Geg 2013 22:33
įdomu įdomu, greičiau bandyk ir rezultatus įmest...
 #474325   upa
 04 Geg 2013 10:43
a koki rezultata duos 3 menciu propeleris ?
 #474421   Airis
 04 Geg 2013 22:09
siandien ismeginau nupirkta 34lbs varikliuka su 3 menciu sraigtu. pagal mane , sliubke greiciau plaukia, nei su 30lbs, 2 menciu sraigtu
 #474425   Sokratas
 04 Geg 2013 22:34
butų labai keista, jei plauktų lėčiau :)
 #474426   Andrius0522
 04 Geg 2013 22:35
tai daugiau vandens kabina,sukimo momentas geresnis,todel as ir greitesnis pries minikotas visa gyevnima :D o db prades man akis draskyti minikotistai :) ir nuruks :)
 #474444   Airis
 05 Geg 2013 04:54
Airis rašė:siandien ismeginau nupirkta 34lbs varikliuka su 3 menciu sraigtu. pagal mane , sliubke greiciau plaukia, nei su 30lbs, 2 menciu sraigtu
bet tuo paciu ir akuma greiciau sodina?
 #474543   Karalaitis
 05 Geg 2013 21:08
Andrius0522 rašė:nesu turejes dvieju menciu sraigto ,tai bent jau as negaliu sulyginti...
Tai jei elektra plaukioji, tai ka turi?
Esu amerikosu forume rades kadaise paskaiciavimus kiek ima minkota su savu sraigtu ir kiek su kipawa...teoriskai tarp galios ir sunaidojamos energijos galima det lygybe, bet praktika gali parodyt kita puse, kai reikia stumt sunkesne valti, ar susidurt su ekstremalesnemis oro salygomis. Siaip dar nespejau isbandyti, paciam ziauriai nekainavo, nes turiu gera drauga uz atlanto, o is teigiamu atsiliepimu esu skaites zvejys.lt forume - jei neklystu ir zmogus patenkintas.
 #477510   vezlys
 14 Geg 2013 16:17
Sveiki žiema pirkau ne nauja minkota varikli patikrinau viskas puikiai veike visos pavaros jungiasi gerai, o problema pastebėjau tik pirma karta išplaukęs su tuo varikliu, bėda tame kad yra trys pavaros į prieki ir penkios atgal, kai sukeičiu ant akumo klemas pliusą su minusu tai viskas tada būna gerai 5 i prieki 3 atgal bet taip neplaukioju nes bijau kad nesudeginčiau konors. ar kažkam iš turinčiu tokį varikli yra pasitaikę tokiu bedu ir gal žinot kaip jas pašalint. o gal galiu plaukiot sukeitęs pliusą su minusu ir nesukt dėl to galvos.
 #477520   Domas
 14 Geg 2013 16:46
Kaip suprantu čia arba brokas ir sumaišyti laidai, arba kažkas ardė ir surinkdamas sumaišė laidus. Tai manau tik toks ir "gedimas". Man atrodo kad tikrai neturėtum ko nors sudegint, bet kad padaryt tvarkingai, gali paprasčiausiai išsiardyt ir laidus sukeist, kad būtų taip kaip priklauso :)
Na gal kas geriau išmanantis pakomentuos..
 #477522   Domas
 14 Geg 2013 16:52
Karalaitis rašė:
Andrius0522 rašė:nesu turejes dvieju menciu sraigto ,tai bent jau as negaliu sulyginti...
Tai jei elektra plaukioji, tai ka turi?
Esu amerikosu forume rades kadaise paskaiciavimus kiek ima minkota su savu sraigtu ir kiek su kipawa...teoriskai tarp galios ir sunaidojamos energijos galima det lygybe, bet praktika gali parodyt kita puse, kai reikia stumt sunkesne valti, ar susidurt su ekstremalesnemis oro salygomis. Siaip dar nespejau isbandyti, paciam ziauriai nekainavo, nes turiu gera drauga uz atlanto, o is teigiamu atsiliepimu esu skaites zvejys.lt forume - jei neklystu ir zmogus patenkintas.
Na, ar jau išbandei? Įdomu kiek maždaug % greičiau plaukia, ir kaip tai atsiliepia akumo resursui. O kokie konkrečiau draugo atsiliepimai? (taip pat būtų įdomu sužinot su kokio galingumo varikliu ir kokia valtimi plaukioja).
 #477524   vezlys
 14 Geg 2013 17:01
Domas rašė:Kaip suprantu čia arba brokas ir sumaišyti laidai, arba kažkas ardė ir surinkdamas sumaišė laidus. Tai manau tik toks ir "gedimas". Man atrodo kad tikrai neturėtum ko nors sudegint, bet kad padaryt tvarkingai, gali paprasčiausiai išsiardyt ir laidus sukeist, kad būtų taip kaip priklauso :)
Na gal kas geriau išmanantis pakomentuos..
buvau issiardes laidai gerai sujungti raudonas pliusas juodas minusas.
 #477527   Domas
 14 Geg 2013 17:08
Tai gal kažkur giliai prie pat motoro sukeisti... Na turbūt gali arba plaukiot ir nesukt galvos, arba nuvežk meistrui kur el. variklius taiso, pažiūrės ir pasakys, jei reiks - sutvarkys.
 #477728   satamind
 15 Geg 2013 13:05
As ir galvoju nusipirkti kipawa triju menciu sraigta.Idomu ar jausis jo nauda.Pas mane 30 lbs varikliukas.
 #478496   Mangiz
 17 Geg 2013 09:25
As tokiu vienu turbut negudriu klausimu...:)

Kai grystat is zukles, is karto pakraunat akuma ane?
O tai jei vel plaukiu tarkim po kokiu 2 savaiciu, ji vel krauti? Nes kai ijungiu lyg rodo kad nuo kazkur 30proc vel krauna, tik pakrauna zymiai greiciau nei iskrauta.

p.s. akumas naujas!
 #478503   Andrius0522
 17 Geg 2013 09:36
Mangiz rašė:As tokiu vienu turbut negudriu klausimu...:)

Kai grystat is zukles, is karto pakraunat akuma ane?
O tai jei vel plaukiu tarkim po kokiu 2 savaiciu, ji vel krauti? Nes kai ijungiu lyg rodo kad nuo kazkur 30proc vel krauna, tik pakrauna zymiai greiciau nei iskrauta.

p.s. akumas naujas!
siaip kraunu iskart,nes daznai buna kad 2-3 dienos is eiles varau zvejoti.nzn po menesio nekroves esu plaukes,aisku gal ten minimaliai pakrenta ta srove,bet nesijausdavo...
 #478505   Mangiz
 17 Geg 2013 09:39
O tai mazdaug po kiek laiko nenaudojimo jau kaip ir reiktu vel ji pakrauti?
Nes kaip suprantu tie akumai ( pas mane minkotinis jei tai ka keicia ) turi tam tikra krovimu skaiciu.. nesinori ju veltui svaistyti jeigu taip :)
 #478506   Andrius0522
 17 Geg 2013 09:42
Mangiz rašė:O tai mazdaug po kiek laiko nenaudojimo jau kaip ir reiktu vel ji pakrauti?
Nes kaip suprantu tie akumai ( pas mane minkotinis jei tai ka keicia ) turi tam tikra krovimu skaiciu.. nesinori ju veltui svaistyti jeigu taip :)
nesu minnkotos turejes,ir aplamai turejau tik viena akuma zvejybini tai po 2-3 menesiu susidroze iki negaliu,tai nuo tada nebenaudoju reklaminiu nesamoniu,o ta minn kota zmogus turejo 2x100 vezdavosi y zvejyba,neysitekdavo diena.tai pradejo naudoti masininius virs 100 amperu,liko patenkintas.nors kaip kam cia gal nuskyla ar nzn...o issikrovimu skaicius tai manau nori gamintojas pasakyti apie 100 % iskrauto akumo krovimu skaiciu...
 #478508   Kleckas1978
 17 Geg 2013 09:47
akumui labiausiai kenke pilni iskrovimai ir iskrauto stovejimas - geriau lai stovi pilnai pakrautas nei pustuscias.
Gamintojai raso kad islaiko pvz 300 iskrovimu pilnu ir pakrovimu ir praranda ten kazkiek % talpos (cia pas normalius gamintojus)

Tai va jei iskrausi nepilnai ir pakrausi tai per tuos 300 ciklu tavo akumui zymiai maziau % sumazes talpos - t.y. tavo akumas nepilnai iskraunant ir vel pakraunat pilnai - gali atlaikyti ir 2x ir 3x daugiau nepilnu iskrovimo-pakrovimu ciklu nei kad tu iskrautum kaskart pilnai akuma.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kleckas1978. Iš viso redaguota 17 kartus.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 34
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė