Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #416526   toxpat
 22 Spa 2012 08:03
Gal kas galit patarti? Renkuosi elektrinį valties variklį ir ieškau geriausio kainos-kokybės santykio :)
Valtis 2,8m ilgio, plaukios vienu metu max 2 žmonės. Bus naudojamas labiau velkiavimui, nei trumpiems perplaukimams.
Kiek lbs reiketu varikliui ir kokio akumo jam?
 #416560   Sokratas
 22 Spa 2012 09:31
paskaitiėk šią temą , juk tiek prirašyta, ir pasidarysi išvadas. Nereikės laukti atsakymo ir dar neaišku kokio, nes vieni vienaip, kiti antraip varo,,,
 #416636   Andrius0522
 22 Spa 2012 17:01
bobis rašė:paskaitiėk šią temą , juk tiek prirašyta, ir pasidarysi išvadas. Nereikės laukti atsakymo ir dar neaišku kokio, nes vieni vienaip, kiti antraip varo,,,
:gutgut
 #416666   Karalaitis
 22 Spa 2012 19:24
toxpat rašė:Gal kas galit patarti? Renkuosi elektrinį valties variklį ir ieškau geriausio kainos-kokybės santykio :)
Valtis 2,8m ilgio, plaukios vienu metu max 2 žmonės. Bus naudojamas labiau velkiavimui, nei trumpiems perplaukimams.
Kiek lbs reiketu varikliui ir kokio akumo jam?
Kur plaukiosi? Jei sroveje ar telkiniuose virs 200ha tai manau verta mastyt apie 40lb ir daugiau, bei atitinkamai akumuliatoriu tarkim 120Ah. Jei mazose balose, tada pinigus galima ir pataupyt variklio lb saskaita, o akumuliatoriu manau vistiek pasiimt rimtesni...
 #416691   DainiusM
 22 Spa 2012 20:16
2-3AG benza pasiimk ir nemetyk pinigu tai elektrai... is gilios praktikos ir nuosirdziai as cia tau... ;)
 #416713   Sokratas
 22 Spa 2012 21:08
kažin kas būtų jei čia tuos 3 arklius privirinčiau :lol:

Paveikslėlis
 #416820   DainiusM
 23 Spa 2012 10:03
ant sitos tai nerizikuociau, bet yra tokio pat tipo PVC valteles, tai nebutu nieko blogo ant ju uzdejus koki dvikuina hondini oru ausinama.
 #416832   Vitolis
 23 Spa 2012 11:27
[quote="bobis"]kažin kas būtų jei čia tuos 3 arklius privirinčiau :lol:

Už tuos pinigi, PVC nupirkčiau vietoj tavo kandonkės bobi :-D
 #416973   Sokratas
 23 Spa 2012 20:58
Nelabai supratau už kokius pinigus. ...

ai, kol kas užtenka, o paskum matysim.... Nelabai aš mėgėjas plaukioti, jau kai reikia,kai be valties išeities nebėr, tada prisipučiu...
Nesakau , kad blogai PVC, bet va, iš kart problemos su tais laikymais jos...
Nors garažą turiu, bet ten graužkų netrūksta, kartais reikia koki poniškesnį žmogų pavežti, tai žvejybinį bardaką iškraunu garažan trumpam. tai migom būna sugraužti pašaro pakeliai...

Šiaip nieko valgomo ten nelaikau, bet sugeba jos iš kaimynų prisitatyt užuodusios kvapą matyt...
 #416983   DainiusM
 23 Spa 2012 21:18
PVC laikyt daug paprasciau nei guma... nei anai talko reik nei dziovint iki negalejimo kiekviena karta. pelesis ka neisimestu ir tiek bedos.
 #417027   Sokratas
 23 Spa 2012 23:16
nu nežinau, aš saviškės iš vis neprižiūriu. jei saulėta, išdžiūsta kol daiktus susikrauni, o jei lietutis, ar sutemę, su škuduriuku nušluostau ir nieko nebedarau iki sekančios žvejybos.
Preitą žiemą net iš bagažinės pamiršau išsiimti, taip ir prasivežiojau . o šalčiai buvo oj oj... Galvojau ragas, ogi nieko nenutiko... jai metų jau kokie 20-30 ir nei vieno lopo, na bet aišku, su kiekviena dien jau jos amžius trumpėja vistiek, guma, kaip bebūtų- retėja...

Kai rasčiau sugraužtą PVC, tikrai būtų abidna,gaila, o dėl jos- nei keik nepergyvenu...
 #417028   Andrius0522
 23 Spa 2012 23:19
bobis rašė:nu nežinau, aš saviškės iš vis neprižiūriu, Preitą žiemą net iš bagažinės pamiršau išsiimti, taip ir prasivežiojau . o šalčiai buvo oj oj... Galvojau ragas, ogi nieko nenutiko... jai metų jau kokie 20-30 ir nei vieno lopo, na bet aišku, su kiekviena dien jau jos amžius trumpėja vistiek, guma, kaip bebūtų- retėja...
6 metai savo PVC lankstau ir patikek labai daznai,kolkas nrm viskas,apie dziovinima nera jokiu minciu,zmones ziema laiko ant laiko pripustas,pavasari vendeni ispila y zvejyba :)
 #417031   Sokratas
 23 Spa 2012 23:29
tikiu.
Aš nesaku, kad PVC blogesnė, ne.
Tik sakau, kažin ar ji man reikalinga....

Kas labiausiai manojoje nepatinka, tai borto aukštis, Biški bangelė didesnė ir jau nesmagu. Prieš važiuodamas su valtim, būtunai pasižiūriu ,kokios krypties ir kokio stiprumo vėjas, kad be reikalo nerizikuot gyvybe
 #417128   Andrius0522
 24 Spa 2012 11:48
bobis rašė:tikiu.
Aš nesaku, kad PVC blogesnė, ne.
Tik sakau, kažin ar ji man reikalinga....

Kas labiausiai manojoje nepatinka, tai borto aukštis, Biški bangelė didesnė ir jau nesmagu. Prieš važiuodamas su valtim, būtunai pasižiūriu ,kokios krypties ir kokio stiprumo vėjas, kad be reikalo nerizikuot gyvybe
tai cia vienas is pagrindiniu dalyku,sedejimas-stovejimas valtyjemir Givy ;-var-var. be
 #417214   Sokratas
 24 Spa 2012 17:20
Andrius0522 rašė:
bobis rašė:tikiu.
Aš nesaku, kad PVC blogesnė, ne.
Tik sakau, kažin ar ji man reikalinga....

Kas labiausiai manojoje nepatinka, tai borto aukštis, Biški bangelė didesnė ir jau nesmagu. Prieš važiuodamas su valtim, būtunai pasižiūriu ,kokios krypties ir kokio stiprumo vėjas, kad be reikalo nerizikuot gyvybe
tai cia vienas is pagrindiniu dalyku,sedejimas-stovejimas valtyjemir Givy ;-var-var. be
Gal ne taip supratai, ne tą aš norėjau pasakyti...
Aš moku ir be valties pažvejot, pasirinkęs tam tinkamą vietą...
O su valtim, tokia kaip mano, tai tik tada, kai tikrai nebus pavojaus...
 #419413   marenas
 02 Lap 2012 21:54
DainiusM rašė:PVC laikyt daug paprasciau nei guma... nei anai talko reik nei dziovint iki negalejimo kiekviena karta. pelesis ka neisimestu ir tiek bedos.
a ka peliesis eda pvc,jau kai vasara pasibaige tai valtys nebeisdziusta,supakuoju slapia ir ispakuoju slapia,dugnas ir slapias,laikau namie skladuke,tai yra drabuzinei,ten dvi valtis telpa.o likusi vieta zmuonos,.kai atsals,prypusiu isvalysiu kambari ir lauksiu pavasario.pvc super matirjolas,panasei kaip bambalis :grin:
 #419439   looking4snow
 02 Lap 2012 23:46
bobis rašė:jai metų jau kokie 20-30
Turi stebuklinga valti. :gutgut Bet vistiek po tiek metu as ja ramia galva atiduociau i muzieju. Pats greiciausiai nenuskesi (nebent isplauksi i Plateliu vidury :grin: ), bet kai kuriuos daiktus paskui gali tekti ieskoti su naru pagalba...
 #433846   Domas
 26 Gru 2012 19:04
Sveiki,

Su praėjusiomis ir artėjančiomis šventėmis!
Vadovaujantis patarle "Roges ruošk vasarą, o bures žiemą.", žiūriu, kad daug kur šiuo metu vyksta Minn Kota akcijos, o aš kaip tik planavau pavasario/vasaros sezonui įsigyti komplektą (varikliklį + akumuliatorių + kroviklį). Paskaitinėjau šią temą, bet vistiek man sunku nuspręst koks derinys tinkamiausias.. Valtelė mano tai "Intex Mariner 4" (3,3m ilgio, svoris 32kg, yra šioks toks pripučiamas kylis), plaukia dažniausiai 1-2 žmonės, labai retu atveju 3).

1. Kiek mačiau yra galingumų nuo 30 iki 55 lbs - nelabai įsivaizduoju koks labiausiai tiktų.
2. Akumas - kokios talpos reikalingas, skaičiau kad netinkamai parinkus pagal variklį, tiesiog jis neišnaudojamas.
3. Dėl pakrovėjo - ar verta imti Minn Kota spec. pakrovėją būtent Minn Kota gilaus iškrovimo akumams? Rašo kad jis kažkaip krauna 3-mis ciklais ir prailgina akumuliatoriaus veikimo laiką 20% - ar čia realu ar pasakos? (nes šiaip tai turiu paprastą mašininį pakrovęją).

Iš anksto dėkui tam kas sutiks pasidalinti žiniomis/patirtimi/patarimais -:saliut
 #433878   Rimasx
 26 Gru 2012 21:30
Nu nezinau,vieni renkasi ta ,kiti ana,as jamsiu 30lbs kota ,zapo batareikes ,klaipedoj galima rasti uz 350 lt 100 amperu ,pakrovimas vyks su automobiliniu pakroveju.cia manau pigiausias varijantas ,aisku jei litu yra tai galima viska jamti mkota .
 #433887   Vitolis
 26 Gru 2012 22:07
30lbs bus per akis. Akumas ilgiau laikys. Akumą imk ne mažiau 100 A. Yra gerų akumų ir pigiau nei Mkotos. Tik pirk ne mašininius, o skirtus giliam iškrovimui. Tris metus naudojau Shnaider akumus. Laikė gerai. Dabar jau atidirbo tris sezonus Mutlu akumas 100A. Ir dar kitus metus tikrai atlaikys. Pakrovėją naudoju mašininį 22A. Bet jei gaučiau kas pigiai parduoda Mkotos pakrovėją, išbandyčiau. Bet kai jis nejuokingai brangus, tai apsieinu pilnai ir su dabartiniu.
 #433890   Domas
 26 Gru 2012 22:21
Aišku, nu jei sakot 30 lbs per akis, tai ko gero jį reikės ir imt. (šitoj temoj paskaitęs tai susidariau nuomonę kad kažkaip visi siūlo 40lbs kaip "optimalų").
Aš tai svarstau viską imt Minn Kota (variklį, akumą, kroviklį), vien dėl geriausio (galimai...) efektyvumo ir naudos, aišku tada gaunasi kad kokius 200-300Lt papildomai paklot reikia...

Minn Kota akumams tai dabar daug kur akcijos, o gal kas žino kur pigiau galima gaut variklių? Pigiausias MK Endura 30lbs kur randu tai 560Lt..
 #433915   viktas
 27 Gru 2012 08:59
Pigiausia MINKOTA, pas Gyty Kaune urmo bazei 460lt(cia kiek as apklausa dariau)...
 #433966   Domas
 27 Gru 2012 12:33
Airis rašė:pakroveja geriau prikti ctek 4,5 ar 7. zymiai geresnis daiktas uz minkotos
Ar jie irgi yra pritaikyti specialiai gilaus iškrovimo akumams? Kaina tai jų žiūriu tokia pati ar net didesnė nei Minn Kotos...
 #434025   Airis
 27 Gru 2012 17:42
jie tuom geri,kad gali palikti ijungta ilga laika ir jis pats impulsais pakraus akuma, turi 4-8 zingsniu automatini pakrovimo cikla
siaip ir paprastus masininius naudoja, bet jau reikia isjungineti paciam, jei jie neautomatiniai
 #434295   Domas
 28 Gru 2012 16:58
Nu va, pasidovanojau šiandien Minn Kota 30lbs motoriuką Kalėdų proga :) Kaune pas Gytį paėmiau už 480Lt (80Lt pigiau nei visur kitur).
Dėl akumo dar svarstau ką daryt, paklausiau pas jį apie Minn Kotos akumus, sako geriau neišmesk pinigų - pasak jo jie gana prasti, kinietiški ir dar brangūs. Jis siūlo geriau imt "Jenox Hobby" (pagaminti Lenkijoj), sakė iš patirties geriau/ilgiau laiko nei Minn Kotos. Kas mane vilioja, tai kad jų kaina ~300Lt, tai praktiškai du tokie išeina už vieno MK akumo kainą. Ką manot, ar verti jie dėmesio?
 #434313   ramkis
 28 Gru 2012 17:54
Domas rašė:Jis siūlo geriau imt "Jenox Hobby" (pagaminti Lenkijoj), sakė iš patirties geriau/ilgiau laiko nei Minn Kotos.
Nu cia tai tik Gytis ir galejo sitaip "pagydit" ;-var-var. ;-var-var. ;-var-var. Neklausyk jo. Totalus briedas.
 #434320   Domas
 28 Gru 2012 18:05
ramkis rašė:
Domas rašė:Jis siūlo geriau imt "Jenox Hobby" (pagaminti Lenkijoj), sakė iš patirties geriau/ilgiau laiko nei Minn Kotos.
Nu cia tai tik Gytis ir galejo sitaip "pagydit" ;-var-var. ;-var-var. ;-var-var. Neklausyk jo. Totalus briedas.
Matai, aš kaip neišmanantis tai ir nežinau kuo tikėt :) Tai dar neėmiau, sakiau aš jam, pagalvosiu.. :) Tai sakot Minn Kotos visgi geriau?
 #434327   viktas
 28 Gru 2012 18:35
Nu man cia ir pasistojo klausimas del tu akumu:
Lenkas 50%pigesnis(tupaciu parametru), ar tikrai tas Minkotinis 50%geresnis?, Ar tik nebus lenkas geresnis kainos/kokybes atzvilgiu. ;-) .Beje kaip su garantijom abieju?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 34
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė