Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #431602   SauliusM
 15 Gru 2012 16:40
DainiusM rašė:
SauliusM rašė:cia ne bass boat'as cia bay boat'as jeigu ka.
Tai as tavo varianto net nesiemiau svarstyt (kaip jau minejau nei tu nei as nesivazinejam naujais jaguarais). :)
nu bet padeveta parsivezt is statu gal ir realu kartais.
 #431618   DainiusM
 15 Gru 2012 17:13
Gal, klausimas tik ar ano reik ir kur zvejosi... :)
 #431769   alkanas
 16 Gru 2012 15:31
as tai isvis nesuprantu arba ginco arba jo esmes, bet mano manymu cia kalbama buvo apie valties stabiluma ir lyginama pustinuke su plastiku ar aliuminiu, tai mano manymu jei lygint tokio pat dydzio valtis, tai pustinuke visad bus stabilesne, tik speju kad nuo tam tikro dydzio nebeverta pirkt pustinukes, nes uztenka stabilumo ir bet kokioj kitoj
 #431849   SauliusM
 16 Gru 2012 19:37
o kam cia tu tasku reik? alkanas neblogai suformulavo kas del stabilumo. bet. yra valti renkantis ir kitokiu parametru. ir as tai ir toliau laikysiuos nuomone, kad pripuciamos valtys yra perkamos tik is varguoliskumo. o tas varguoliskumas nuosavas, nes normalios kitokios neiperki ar valstybinis, nes infrastrukturos kitokiom nera. tai cia kitas klausimas. o dar yra toks dalykas kaip komfortas zuklej, tai man vel neiroduysit, kad pripuciamoj gali but komfortiskiau, nei normalioj plastikinej su normaliu deniu kaip kokiam bass boat'e ar isvis kateri su kajute. nes nu jus pasakokit man ka norit velgi bet jei man reiks rinktis i jura eit su ribu kokiu ar su tokiu tarkim kateriuku kaip Aises mazieji, tai as tikrai ribo nepasirinkciau. ir tie patysribai musu salygom tai vidaus vandenim *PYP* nereikalingi, nes ner tokiu vandenu. o jurai tai cia variantas is biednumo, kai iki normalausale Aisinio kateriuko nedatrauki.
 #431866   alkanas
 16 Gru 2012 19:56
apie valtis rasom zvejybai, o ne poilsiui, kur kajute butina ar 2aukstu denis, ir zvejyba nesiriboja vien jura, cia tie kas zvejoja mazutese balose valtelemis (tebunie baleikomis plaukioja) jau kaip- nebezvejai, jiems Aisinio kateriuko ten reiketu :?:
zodziu sauliau, internete yra tu visokiu valciu ir laivu foto prideta, jauciu ir aurora rastume ir titanika, taip kad savo tuos paveikslelius su ubagiskais bay boat'ais pasilaikyk sau seilei pavarvint, manau niekam jie neidomus
 #431869   SauliusM
 16 Gru 2012 20:02
alkanas rašė:...jiems Aisinio kateriuko ten reiketu :?:
o RIBo ten irgi labai reik? jura ir Aisiniai kateriukai buvo kaip pavyzdys RIB'u gerbejam.

o vidaus vandenyse patogumo poziuriu tai jokia pripuciama ir niekada nebus patogesne uz bass boat'a su padoriu deniu ant kurio stabiliai atsistojes gali stovet geras pusmetris virs vandens.

nes nu jokioj gandonkej tu taip va patogiai nepazvejosi kaip sitam va filmuke pvz:
http://www.youtube.com/watch?v=r1gKICNqTJg
 #431877   alkanas
 16 Gru 2012 20:14
nezadu gincytis su tavim nes beprasmiska. jei bent zvejotum ne prie kompo, tada galetu svarstyt kas ir kaip. rado patoguma zvejybai pvz eseriukus gaudant is tokio laivo :lol: cia tas pats kas su kokiu keltu NIDA i menkiu zvejyba isvaryt :!: jei netiki, isvaryk pazvejot nors karta.
 #431881   SauliusM
 16 Gru 2012 20:20
alkanas rašė:nezadu gincytis su tavim nes beprasmiska. jei bent zvejotum ne prie kompo, tada galetu svarstyt kas ir kaip. rado patoguma zvejybai pvz eseriukus gaudant is tokio laivo :lol: cia tas pats kas su kokiu keltu NIDA i menkiu zvejyba isvaryt :!: jei netiki, isvaryk pazvejot nors karta.
o kas tave nuskriaude kad cia pavarei tokiam stiliuj? esu zvejojes ir is vieno ir is kito tipo valciuneviena karta. pagal patoguma bass boat tipo valtys lenkia visas pripuciamas nesulyginamai. jei tau tai yrakeltas NIDA, tai pats gal nors karta pazvejok is bass boato, tada rasyk vejus.
 #431889   alkanas
 16 Gru 2012 20:48
:lol: na tu kietas, tu gali parasyt kad ir su kokia pamela anderson mylejais :lol:
o jei is tikro zvejotum, zinotum kad zuvy kazkaip iskelt is vandes reikia, tai arba graibsta naudoti arba kabli, kad zvejojant aukstai pasilipus visad uzkibus zuviai reikai nuliopt zemyn norint ja pasiekti. dabar kas del valciu ar laivu, tai esu plaukiojes ir zvejojes dar krutesnia didesne brangesne- nu ir vacap. viskam savas panaudojimas, sava vieta, o ne tavo isivaizduojamas baibok`as
 #431993   Kleckas1978
 17 Gru 2012 09:42
Sauliui pritariu 100% is varguoliskumo viskas ir tiek, kai atsiranda didesnis kateriukas tai ir zvejoji didesniuose telkiniuose ir atsisijoja mazi prudukai ir t.t., vistiek visur nespesi pazvejoti.
bassboat tikrai vidaus vandenims :gutgut apart gal kursiu mariu, nors ir tai iki 5 m/s vejo butu galima drasiai zvejoti.

Kas del pripuciamu - per bangeles gali kepenis atidauzo visas + gryzti slapias nuo aptaskymu, purslu ir t.t. viduj vietos pas ju mazai, nes balionai uzima dafiga vietos, kur pasideti inkara, baka, liemenes, sacioka, ir t.t. - viskas viduj po kojom :/nek per banga glice plaukiant nuo dauzymosi viskas pradeda skraidyti :/nek
bassboats aliumininis koks istarnaus jum ir 50metu o kiek jusu PVC tems????? 5-10m????

PVC gerai tik ten kur nera galimybes nusileisti kazko normalaus ir tiek - o daugiau pas ja vieni minusai :/nek
juroj ribas irgi tik kaip su islyga kad nera galimybes su normaliu plastiku plaukioti ir tai ne maziau 5m ribas turi buti ir ne maziau 50ag jau gaunasi variklis, tai iki normlalaus katerio netaip jau ir toli belieka.
 #432003   vytiocha
 17 Gru 2012 10:17
I poneslas pi..a pa kockam.A raukiat ka snekat.Geresnio varianto po ezerus to boto nera fantastinis variantas.Geresnio Katerio i jura kaip Eigos ar raimio trolinginis nerasi.Kadangi Klecko nuomone botas SLABO mariose reikalingas nedidelis kateriukas.Tikrai maciau apie Kiaules nugara tevas su sunum labai graziu siuolaikisku zvejoja.Transatlantinese ribalkese sutiksit Eigos NE LYGIS.Vidutiniai lietuviai raunam kateri jachtike tai mum kaip du pirstus.Aliooooo Gagarino pasekejai jau rytas-gana sapnuot.
 #432044   SauliusM
 17 Gru 2012 11:36
vytiocha rašė:Vidutiniai lietuviai raunam kateri jachtike tai mum kaip du pirstus.
tai plia, taigi ir sakoma, kad visos tos gandonkes del pinigu neturejimo perkamos. nu dar del to kad normalios daug kur nenuleisi.
negi taip sunku suprast, kad esam vareguoliu tauta, tai su varguoliskom valtim ir plaukiojam del to, kad kitokiu neiperkam.
o ne del to, kad tos pripuciamos kazkuo geresnes uz plastikines. cia is technines puses isvis diskusija beprasmiska ir cia su tokiom diskusijom tai tik kazkoks kompleksas paslept bandomas, kad geda sau prisipazint, kad as geresnes neiperku, tai pavaizduosiu, kad ta kur iperku yra pati geriausia. marazmas...
 #432125   DainiusM
 17 Gru 2012 15:22
ale be krastutinumu ziuriu nei vienam neina :)
p.s. Sauliau, na su bassboatu gaudes ir ne karta- zier gut. Bet yra mazas bet. Mazesnese balose man 5-6m kreiseris per didelis ir per griozdiskas kazkaip jauciasi, su saviske daug smagiau jauciuosi.
 #432126   SauliusM
 17 Gru 2012 15:24
DainiusM rašė:Mazesnese balose man 5-6m kreiseris per didelis
kodel? komforto perdaug? ar?
 #432127   DainiusM
 17 Gru 2012 15:34
:) nu laineris ir tiek. kai reikia pasistumdyt apie kelmus, zoles, etc... gremezdiskas biski jaucias, mase didele-inercija automatiskai didele. aisku ant snukio elektrinis mators gerai, bet man smagiau su masesne nedideliuose telkiniuose. O kas link stabilumo, tai mano 3,6m nei kiek nenusileidizia 5,5m aliuminiam bassboatui (variantas ne tas kur i vidu vandens prisipila ir priskesta, bet labai stabilus patampa). Va dar isimesiu aukstai iskeliama sukama kede zvejybine ir bus visiskai viskas gerai.
p.s. del pasilenkimo problemos imant zuvi basboate tai ten kazkas irgi labai smarkiai perlenke- anei jokiu problemu tuo klausimu. :)
 #432128   SauliusM
 17 Gru 2012 15:37
DainiusM rašė:... gremezdiskas biski jaucias, mase didele-inercija automatiskai didele.
ne, nu plia... nu tai nereik ateit i kelma ant 90 km/h ir bandyt sustabdyt rezkai. siaip esu keliuose visai mazuose ezeriukuose plaukiojes, nu nieko man griozdisko nepasirode. cia gal isitikinimai tik labiau.
 #432188   vytiocha
 17 Gru 2012 19:27
Siaip cia gincas apie nieka.As i viska ziuriu is praktines puses,oponentai pasinese i teoriju isvedziojima.Basas gerai ezeruose bet netinka Kursiu mariom ir jurai.Audriaus Eigos liuks juroj,bet ka su juom veikt ezeruose.Man ka daryt jei noriu meskeriot ir Plateliu ezeruose,eseriukus padusint Venteje,menke ir lasiu juroi pavaikyt,karsiu ir starkiu Skirvytej paieskot.Garaze turi stovet basas,eigos na ir kokia nedidele pustinuke.Ar as ko nesuprantu.Ar visdelto isigyt daigta kuris leistu saugiai zuvaut ir savam prude ir juroi.Zmona daknisau savo kalbom tiek,kad ji leido pirk 580 karini hipalonini riba visa komplekta manau buc ilindes i 30-32t. lt.Ka noriu pasakyt man pirmoj vietoj praktinis daikto panaudojimas,o ne teoriniai svaiciojimai.Realiai kai pagalvoji ka veiksi Plateliu jachtklube su 600kg svoriu,ar prie Skirvytes... .Ar galu gale su basu juroj.
 #432206   DainiusM
 17 Gru 2012 20:42
su basu juroj teko menkiaut, beja... :)
 #432228   SauliusM
 17 Gru 2012 21:19
vytiocha rašė:Garaze turi stovet basas,eigos na ir kokia nedidele pustinuke.
cia idealiausias variantas. na o visi kiti variantai yra is biednumo, kai sitam variantu truksta pinigu.ka ir bandziau pasakyt.
vytiocha rašė: 580 karini hipalonini riba
nu ir kaip? zjbs toks daiktas yra itariu eseriukam mazam ezerely gaudyt kaip cia kazkas sake.
vien del galimybes gaudyt juroj dabar visur kitur tampytis ziauru marazma?
 #482660   WooHoo
 30 Geg 2013 15:22
Turmpas ir aiškus klausimas - stabiliausia ~4m valtis..? :)

Be pripučiamų. Biudžetas tarkim iki 7000 lt. Svoris dzin..
 #482673   DainiusM
 30 Geg 2013 15:46
Siaip jau RIBas... o jei nesinori pripuciamu bortu tai pasiziurek aliuminiu busteriu ar silveriu... bet tokioj kainoj ir tokiam dydyje kalbant apie stabiluma vistiek RIBas :)
 #482676   Kleckas1978
 30 Geg 2013 15:52
jei svoris dzn - kam tokius pinigus moketi uz plastika - nusipirk aliuminini progresa (atlaike jie jau po 30-40m ir dar tiek pat laikys - svoris 200kg pliko ir bus labai stabilus ir bortai auksti ir kainuos tik 1000-2000lt. ir visa komplekta su varikliu ir t.t. uz 7000lt laisvai nupirksi :-D :-D :-D
 #482689   WooHoo
 30 Geg 2013 16:36
Čia šiaip ne sau klausiu. Aš ir pats pripučiamą imčiau, nes tokio ilgio manau, kad nieko stabiliau nebūna. Žmogus tą valtį visada laikys įmerkęs tame pačiame ežere, nebent žiemai reikės partempti :)

O kur rasti tokių pirkti kaip sakot - aliuminiu busteriu, silveriu, progresų?

P.S. keistai čia 200 kg ir tik 1000 Lt :D Pridavus kaip aliuminį panašiai gautūsi :DD
 #482720   DainiusM
 30 Geg 2013 19:26
jami kazanke. 5AG pakaks stumdytis, glisu su 4m laivu vis tiek nebus nuo tokio birbalo. :) o aliumas, ypac laikant imerkta vis tiek geriau nei plastikas... ir rupintis nereikia tiek, gelkautu tepliot ir t.t.
 #482770   Kleckas1978
 30 Geg 2013 21:16
aliumas siuo poziuriu nr 1 pametei ir palikai iki kol prireiks - po marias aplink kiaules nugara kruvos plaukioja su 5 ag - greitis 11-12km/h ir plaukia jie ne ka prasciau nei eiline PVC ar plastikas - siaip pazystamas su 4 progresu ir 2,5ag parsunu tai plaukiojio visa sezona po kursiu marias aplink kiaules nugara kol teises issilaike ir vargo nemate ir t.t.

siaip jei 4m+ dydis plastikines-aliuminines valties tai ar ten 2,5 ar 5 ag - realus skirtumas plaukimo greityje bus 1-2 km/h nes i glica vistiek neiskels.

siaip prie ne glice plaukiojanciu valciu AG - KG santyki reikia skaiciuoti 1ag pastume apie 300kg svorio valti - tai 5 ag be problemu stumdys bet kokia valti + zmones jame iki 1500kg svorio :idea:

jei progresas svere 200kg + 3-4 zmones + rakandai tai net su 2,5ag varikliu nebus jokiu problemu :idea:

kad suprastum kas yra Progresas kaip pvz:
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/&keywor ... 1&facets=0
 #482858   DainiusM
 31 Geg 2013 08:23
nunu ne ka prasciau nei eiline pvc... tarpe kitko du nestambuoliai su quicksilveriu airdeckiniu 3,4m ilgio ir mano buvusiu dvitakciu 4AG merkuriuku nemune pries srove 23km/h, o pasroviui 28km/h plaukioja... tai apie neka prasciau gal nekalbekim. :)
bet butent siuo atveju as tikrai ziureciau i sena aliuma, o ne nauja plastika. be kita ko po kazkiek metu norint parduot seno aliumo kaina bus +/- ta pati kaip dabar perkant. :)
 #482903   Kleckas1978
 31 Geg 2013 10:01
itariu tas 4ag merkuriukas 2 cilindru su nemenka kubatura kaip 4ag varikliui arba abu zvejai po 60-70kg - stebuklu nebuna variklis koksten stebuklingas bebutu maksimum ka imanoma isspausti 1ag iskele i glica nu maksimum 50kg - toliau garantuotas 100% letas plaukimas.

Beje as niekad nebuvau ir nesu pries PVC valtis nusistates - kaip paciam atrodo :idea: - siaip galim surasti nemenkai pvz: kaip ir vienas zmogus su 5ag vos iseina i glica ir tai tik po idialiu varikliu isstatymu ir t.t.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė