Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #63320   kumpis
 20 Bir 2008 10:00
Sveiki. Kokius inkarus naudojat stovinciam ir tekanciam vandeniui? Mano valtis PVC 3,8m. Kokie svoriai, tipai? Guminukei uztekdavo traktoriaus viksru po segmenta gale ir priekyje, bet su ja i Nemuna ir neplaukiau niekad :grin: Patarkit ka rinktis ir patirtim pasidalinkit :neutral:

 #63490   vatson
 24 Bir 2008 10:32
10 kg gumuotas stangos diskas.Yra tokiu maximose,senukuose ir t.t. Valtis 3,5m ir tokio inkaro pakanka pilnai.Dar gerai,kad plokscias,todel nesminga taip giliai i dumbla ;-)

 #63607   kumpis
 26 Bir 2008 12:32
dekui - apziuresiu. tik upei matyt teks pasieskoti kazko panasaus i pluga... velgi ten dydziai ivairus... gal turit minciu?

 #63614   Dusia
 26 Bir 2008 13:33
Maciau gariunuose pilna inkaru,ivairiu dydziu ir formu,manau rastum sau tinkama.

 #63799   kumpis
 28 Bir 2008 14:18
kad ir gyvenu toj Vilniaus pusej, bet kazkaip Gariunuose buvau pries n+1 metu. apziurejau 10kg svarmeni maximoj. 56lt/vnt, bet manau reikes imti - ispudi padare :gutgut

 #63971   kumpis
 01 Lie 2008 08:15
taip jau atsitiko, kad pas tevuka darbe radau metalini strypa ~18cm diametro, tai atpjovus 2 gabalus po ~10cm ir privirinus ausis, gavosi pora neblogu inkaru po 10kg. isbandem ant zmonisko vejo - laiko. Ir netgi dugnas toj vietoj buvo kietas.
o upei teks isigyti "pluga" viena, tik va del svorio klausimas... http://www.laivosandelis.lt/?lt=1168626 ... 1172755596

 #96219   Mike
 09 Vas 2009 15:29
Klausimas toks iškilo. Ant ko vyniojate inkaro virvę, bo pas mane pastovi problema - virvės kūšys valtyje, kurį nuolat reikia painioti?

 #96222   ramkis
 09 Vas 2009 15:53
Tam reikalui labai gerai tinka rites nuo el. arba tv kabelio.

 #96254   Urlys
 09 Vas 2009 20:19
Inkaro virves (du vienetus) susuku ant kanalizacijos vamzdžio kuriame laikau spiningus. Sutelpa bendroj sumoj apie 25 m., nesipainioja nesimaišo, greitai džiūna, o svarbiausiai ne pamirštu virvių inkarams ir kanalizacijos vamzdis gražiau atrodo :grin: . Tiesa reikia patobulinti virvių galų tvirtinimus, niekaip neparenku tinkamos gumos arba per silpna arba per trumpa - standi.

 #96283   Vitolis
 10 Vas 2009 00:03
Mike rašė:Klausimas toks iškilo. Ant ko vyniojate inkaro virvę, bo pas mane pastovi problema - virvės kūšys valtyje, kurį nuolat reikia painioti?
Nueik i "Senukus", jie pardavineja yvairaus diametro troselius suvytus ant plastmasiniu bugnu. Paprashyk ir duos norimo diametro, nes jie tas babinas ishmeta shiukshlynan. Per viduri tos babinos eina nemaza skyle. Tu ja paimk ir pripusk pilna montaziniu putu. Jos sudzius, kas per daug ish galu nupjausi ir turesi gera babina inkaro virvei susukt. Ant virshaus virves dar uzmauk gumos zieda, kad fiksuotu tau virve. Virve nesipainios po valti, o esant reikalui (isegei masala i kelma,o vieta kliovine, nenori ish jos pasitraukt) babina su virve ishmesi uz borto, ji neskes, virves daugiau neishsivynios, inkaro nereiks ishkelt. Atsilaisvinsi priplaukes savo masala ir vel gryshi i savo senaja vieta neishbaides zuvies. Praktishka. Man taip parode mano biciulis, uz ka jam esu dekingas. Gal nesupyks, kad pasidalinau jo patirtimi ir su kitais. Sekmes.

 #114751   nitrozzz
 30 Bal 2009 12:52
Ash tai sijos HEA 240 kokiu 25 cm ilgio gabala naudoju .

 #114780   Dreigas
 30 Bal 2009 14:21
As tai nuo kujo galvute nusiciupau, tam kartui gerai, veliau reiks normalu isigyti

Re:

 #188510   sigitas
 18 Bal 2010 09:54
kumpis rašė:dekui - apziuresiu. tik upei matyt teks pasieskoti kazko panasaus i pluga... velgi ten dydziai ivairus... gal turit minciu?
tikri inkarai www.zvejokpigiau.lt ir svarbiausia nebrangus.galingo svorio nereikia,esme ,kad uz ko nors uzsikabintu,tiek sroveje tiek uz zoliu ezera
 #189830   Pinokisss
 22 Bal 2010 00:58
sigitas rašė:
kumpis rašė:dekui - apziuresiu. tik upei matyt teks pasieskoti kazko panasaus i pluga... velgi ten dydziai ivairus... gal turit minciu?
tikri inkarai http://www.zvejokpigiau.lt ir svarbiausia nebrangus.galingo svorio nereikia,esme ,kad uz ko nors uzsikabintu,tiek sroveje tiek uz zoliu ezera
Ačiū už puslapį :)

Re:

 #190110   Vitolis
 22 Bal 2010 17:27
nitrozzz rašė:Ash tai sijos HEA 240 kokiu 25 cm ilgio gabala naudoju .
Dar traktoriaus vikshras labai madoj, maciau ir senovinio kryziaus gabala ir Traktoriaus vezimelio ratukas ir celofanine maksimine terba prigrusta akmenu, ko tik neprisigalvoja zmogai. :-D
Kol kas pats geriausias kuri naudoju su PVC valtimi, tai Minkotos inkaras. Laiko patikimai, o svarbiausia, kad saugus (aplietas plastiku) ir visada shvaru gali laikyt ishtraukus ish vandens. Gali net nekelt i vidu, o uzdedi ant borto ir jis puikiai laikosi, kad netersht valties. Na ash nepershu zinoma, taciau manau, kad tai vertas demesio ir savo kainos inkarelis.
 #190116   savas
 22 Bal 2010 17:46
Pas mane vienas is tu "tulpiu", ar kaip ten ja. Na ta kur cia auksciau nurode kaip stebukla :-D . Emiau siek tiek didesni nei priklauso pagal valties gabaritus, laiko Kursmarese be problemu. bet kazkur kur maza srove, reikia kas kazkoki laiko tarpa pasiirt kelis metrus ar po truputi padreifuot, tai (nepamenu kur skaiciau, gal pas rusus), kad labai patogus inkaras - per puse perpjautas senas hantelis: i nupjauta dali isriegiamas sriegis, isukamas varztas-ausis virvei ir psio. Laiko pakankamai, istraukt jokiu problemu, is vieno hantelio iseina du inkarai. Jei susikooperuot su draugu - perki skirtingo svorio pora hanteliu ir turi pora inkaru (pagal srove, veja ir poreikius) kiekvienas.
 #220781   Edmis
 14 Rgs 2010 21:29
BenasS rašė:Is patirties sakau -ne. Pas mane 2,8 ant gero vejo nesa
O tai pas tave tokiopat tipo inkaras,kaip kad mano duotoje nuorodoje?
 #220965   Xrapas
 15 Rgs 2010 17:22
Naudoju tokį "balvoną" iš 80 mm diametro geležies strypo. Dažytas milteliais, slidus, valties nedrąsko, purvai nelimpa :gutgut .
Pasidariau 6, 4 ir 2.5 kg- mažiausias kartais vėjy nenulaiko :? .

Paveikslėlis
 #221018   Edmis
 15 Rgs 2010 21:07
Maciau jau anksciau sita tavo "balvona"-inkara.Cia turbut taspats,kas i skarbonke svino prilydyti.Reikes veliau pasidaryti toki inkara(jau metus laiko zadu tai padaryti),o dabar paplaukiosiu su 2 plytom,po viena is galu,stovinciame vandenyje turetu buti per akis.
 #221158   Rolas
 16 Rgs 2010 17:26
Xrapai, sudomino tavo dazymas milteliniais dazais. Gal galetum placiau apie toki nudazyma?
 #221313   Xrapas
 17 Rgs 2010 13:55
Rolas rašė:...placiau apie toki nudazyma...
Dažymas pramoninis, ne namų sąlygom...
Tiesiog vežėm įmonės produkciją į dažyklą, tai pasinaudojau tarnybine padėtim... :oops: :lol:
 #227931   Skumbrotas
 22 Spa 2010 10:33
Antistatic rašė:o kaip tvirtinate kita inkaro virves gala prie PVC ?
Pas normaliai pagamintų PVC aplink eina saugos virvė, tad nusipirk statybinėse pardėse užsegimo spynelių (tipo tokių http://www.grene.com/shop/action/catego ... 0871G60873 ) ir kilpų pagalba galėsi patogiai prisegti betkurioj vietoj bet kurio ilgio inkaro virvę.
 #228061   Antistatic
 22 Spa 2010 20:28
kilpų pagalba galėsi patogiai prisegti betkurioj vietoj bet kurio ilgio inkaro virvę.
...Bet ka daryti jei inkara reikia dazniau iskelti ir vel nuleisti ir ne i 1 ar 5 metru gyli? ../ :neutral:
 #228062   Antistatic
 22 Spa 2010 20:33
Na siaip ar taip kazka reiks daryti.Nes jau norejau pirktis nuo "Larus" valties priekio toki inkaro laikikli kuris klijuojamas ant valties priekio,bet turbut teks atsisakyt ir imtis jusu (Skumbrotas) patarimo,tiesa jei atvirai as apie tas spyneles kazka ir galvojau bet pamaniau kad prie sono jei prisegsiu ne kas bus kai pus vejas ne i nugara o i viena zanda
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė