Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #705777   Pfk
 16 Spa 2017 07:51
Bandziau 1-2 skyles, skirtumas beveik nepastebimas, tad pasilikau prie 2. Bandziau ir 3, bet nedaug, tai tiksliai nepamenu. Irgi nieko gero nenutiko, tad vistiek pasilikau prie 2 varianto.
Pakisus po varikliu tuos 2cm ir priverzus to uzteks kad variklis nenuplauktu pats sau? Ta prasme laikosi pakankamai?
 #705855   robke13
 16 Spa 2017 16:56
Nieko nepajusite pakeles tuos 2 cm, sparnai tik gelbes, maciau cia yra "samodielnu" pvz ideta. Galit ir nusipirkt. An kiek jie greicio Jums sumazins tikrai nepajusit, nebent matuosite greiti, gal prarasit pora km. Arba "ilgink" valti :roll:
 #705898   Pfk
 16 Spa 2017 19:04
kad taip paprastai jos pasiilgintu ir susitrauktu reikalui esant... gailiuos truputi kam 3.5m nepirkau, bet jau ir su 3m taip sakant "pilnos rankos" ir smegenine mastymo kur ja laikyti.
 #705900   robke13
 16 Spa 2017 19:16
Belieka sparnai, tikrai pades. Mano mazas zodiakas, lygtai 275 ilgio visai nelipo i glisa su Suzukio 6 ag, tik sparnai ji pakelia i glisa :grin: Beje pas mane jie buvo fabrikiniai tokie is storo ABS plastiko, LT pirkau. Pries tai buvau isbandes ir lenteles kist kiek leidzia tvirtinimai ir variklio padeciu kaitaliojima, niekas nepadejo '''bum
 #705909   Pfk
 16 Spa 2017 20:21
esme kad man ne tiek ir daug truksta. kiek skaiciau cia ir ne cia, tai kiti sedi minute ar daugiau, laukia kol isglisuos. o mano atveju viskas vyksta momentaliai.
paskutiniai plaukimai buvo be daiktu. planuose yra uzkabinti inkara 6-7kg paciam priekyje ant nosies, sumesti smutkes i pirmagali ir tada ziureti gal tenais esamas papildomas svoris biski kobra nugesins; pasidaryti gazo rankenos prailginima kad butu patogu sedeti arciau suoliuko.
mane biski mutina tik tas kad reikia ne tik i prieki sestis, bet ir per viduri taikytis. jei ne tas, tai butu visai pofik. abydna dabar jau sitiek lesu ir laiko sukisus det apynauji daikta i turgu..
 #705932   Vitolis
 16 Spa 2017 22:22
Pfk rašė:esme kad man ne tiek ir daug truksta. kiek skaiciau cia ir ne cia, tai kiti sedi minute ar daugiau, laukia kol isglisuos. o mano atveju viskas vyksta momentaliai.
paskutiniai plaukimai buvo be daiktu. planuose yra uzkabinti inkara 6-7kg paciam priekyje ant nosies, sumesti smutkes i pirmagali ir tada ziureti gal tenais esamas papildomas svoris biski kobra nugesins; pasidaryti gazo rankenos prailginima kad butu patogu sedeti arciau suoliuko.
mane biski mutina tik tas kad reikia ne tik i prieki sestis, bet ir per viduri taikytis. jei ne tas, tai butu visai pofik. abydna dabar jau sitiek lesu ir laiko sukisus det apynauji daikta i turgu..
Tai šitam poste pats ir atsakei ko trūksta. jei eina iki 25, tai džiaukis, nes daugiau tu iš jo neišspausi. O kas liečia kobrą, tai tik tai ką ir pats rašai. Šmotkes priekin su visu inkaru(pats inkarą pakabinęs priekyje), pats irgi su prailgintoju kuo toliau nuo galo ir pilnos kelnės laimės. Jei nori, pasidaryk ir užsidėk sparną. Turėjau, kol su trumpute 271 ilgio plaukiojau ir varikliuku 2,5Aj. Dabar su suzukiu 6 jo nededu. Eina ir taip. O geriausia, tai keisk variklį į 9.9 ar 9.8 ir turėsi normalų komplektą. Sparno išmatavimus buvau indėjęs čia. Pasijieškok.
 #705936   dagys
 17 Spa 2017 06:31
Nieko nekainuos pakelti variklį 2 cm, kaip MinBoat sako, man tai pridėjo greičio kelis km/h, ar padės greičiau išglisuot nežinau. Sparnai nerimtas ir laikinas sprendimas. 9.9hp, paskui didesnė valtis, paskui...
 #705953   vytiocha
 17 Spa 2017 09:18
Jei truksta visai nedaug-sparnas ir nieko mandesnio nesugalvosi.Ciut didesniam laiveliui dar gerai yra tranco plokstes,bet tai daug kam trukdo.Dabar apie 5-6 ir 8-9.9ag.Ka pasirinkt.Jei 5-6ag galima rinktis ir 2t ir 4t.svoris nekritinis nei tu nei tu.Valtelei iki 3,2m nesamone yra 8-9.8ag 4-taktis motoriukas.Valteles iki tokio ilgio as skaitau lengvu komplektuku ir cia 26-27kg 2t motoriukas didziulis pliusas.Siaip geriausias variantas komplektuojantis-pasibandyti.Ko reikia realioje situacijoje.As pats dabar renkuosi mazaji komplektuka ilgam-kol finansai kazkiek leidzia noriu susitvarkyt ka veliau investicija butu tik i masalus.Nupirkau 2.9 ribuka.Sveria jis 50kg, pats 105kg,babaku dar 15-17kg.Gaunasi apie 200kg su motoriuku.Dabar bandysiu.Ideale butu gerai jei 5-6ag ar dvitaktis ar keturtaktis su vidiniu bakiuku eitu 21-23km/h.Cia be gidrofoilio neapsieisiu.Jei eis tik kokia 14-16km/h bandysiu 6-8-9.9ag dvitaktuka uzsimest.Cia bus 29-32km/h laisvai,bet ... bakas ,kriauses,slangai-kaip nesinori ka visa tai vadalotusi po valtele.Siaip dar reiketu ivertint koks atstumas bus plavinejamas netgi jei greitis kaip rasiau 14-16km/h.Na konkreciai man reikia gliso nes savo dideli laiveli tepsius tik menkiu ir lasiu baidymui.Kursiu marios liks mazyliui,o ten jau per diena susilaksto ir iki 25-30km. Per ziema susitvarkysiu rankini komplekteli uz kokius 650-700pinigu.Nuliovas zodiakiukas kainavo 220e ir motoriukui planuoju isleist ne daugiau 350-370e.
 #705959   AntanasM
 17 Spa 2017 10:10
Aš šį sekmadienį dariau jau antrą plaukimą-abkatkę SUZUKIUI DF6AS su BUSH KAIMAN 330 Kauno mariose. Banga didelė buvo , jau su tokiu laivu problema, bet normaliai, iš rumšiškių iki grabuciškių ir t.t. Ant transo uždėjau 2 cm fanieros (kaip patarė minboat) , viskas tinka, dar prisisuka variklis be jokių problemų, bet kadangi banga didelė, tai ir taip jau praplaukus 3 moto valandas, maksimaliai neišeina plaukt bandyt per tokias bangas, tai labai kažko pakomentuot negaliu. Pas mane variklio kampo kaištis ant pirmos padėties , tai kol kas taip ir plaukioju...
 #705996   opuokas
 17 Spa 2017 20:02
AntanasM rašė:Aš šį sekmadienį dariau jau antrą plaukimą-abkatkę SUZUKIUI DF6AS su BUSH KAIMAN 330 Kauno mariose. Banga didelė buvo , jau su tokiu laivu problema, bet normaliai, iš rumšiškių iki grabuciškių ir t.t. Ant transo uždėjau 2 cm fanieros (kaip patarė minboat) , viskas tinka, dar prisisuka variklis be jokių problemų, bet kadangi banga didelė, tai ir taip jau praplaukus 3 moto valandas, maksimaliai neišeina plaukt bandyt per tokias bangas, tai labai kažko pakomentuot negaliu. Pas mane variklio kampo kaištis ant pirmos padėties , tai kol kas taip ir plaukioju...
Po pirmu 3 val tu jau max greiti nori naudoti :?: :?: :shock: Rasoma net ir knygoje, berods po 7-8 valandu tik gali trumpai max gaza...As savaji max pabandziau tik po 12-13 val ir tai tik trumpam, ~30 sek.
Nesuprantu del tu 2 cm...Tipo atitolsta motoras 2cm nuo transo ir geriau pradeda traukti? :?: :idea:
Pas mane valtis Brig 3.3m, dviese su visa manta gaunas 200 kg be motoro svorio, tai neinam glisan...Vienas as ~80 kg su visa manta, ant puses gazo jau glise sedziu uz keliu sek ''plot :eek: ;-var-var.
 #706021   alkanas
 18 Spa 2017 06:46
Opuokas, 2 cm motorą reikia aukštyn kelti ne tolyn, ty ant tranco viršaus uždėti kaladuka ir ant viršaus kabinti motorą, gal galima ir aukščiau, tik žiūrėti kad prisisuktu motoras normaliai
 #706022   AntanasM
 18 Spa 2017 07:17
Po pirmu 3 val tu jau max greiti nori naudoti :?: :?: :shock: Rasoma net ir knygoje, berods po 7-8 valandu tik gali trumpai max gaza...As savaji max pabandziau tik po 12-13 val ir tai tik trumpam, ~30 sek.
Nesuprantu del tu 2 cm...Tipo atitolsta motoras 2cm nuo transo ir geriau pradeda traukti? :?: :idea:
Pas mane valtis Brig 3.3m, dviese su visa manta gaunas 200 kg be motoro svorio, tai neinam glisan...Vienas as ~80 kg su visa manta, ant puses gazo jau glise sedziu uz keliu sek ''plot :eek: ;-var-var.[/quote]

Ta prasme ne atitolsta nuo transo , o pasikelia aukštyn 2 cm...
Net ir knygutėje apie abkatkę rašo, kad pirmas tris valandas grubiai iki pusės gazo (tą patį paaiškino VALČIŲCENTRAS-SERVISAS) o kitas 7 abkatkės valandas įvairiais režimais, tik maksimaliais sūkiais ne ilgiau 5 minutes. Pats neišsigalvoju, kaip sakant pirmas mano variklis
O variklis toks pats DF6AS?
 #706091   opuokas
 18 Spa 2017 20:34
AntanasM rašė:Po pirmu 3 val tu jau max greiti nori naudoti :?: :?: :shock: Rasoma net ir knygoje, berods po 7-8 valandu tik gali trumpai max gaza...As savaji max pabandziau tik po 12-13 val ir tai tik trumpam, ~30 sek.
Nesuprantu del tu 2 cm...Tipo atitolsta motoras 2cm nuo transo ir geriau pradeda traukti? :?: :idea:
Pas mane valtis Brig 3.3m, dviese su visa manta gaunas 200 kg be motoro svorio, tai neinam glisan...Vienas as ~80 kg su visa manta, ant puses gazo jau glise sedziu uz keliu sek ''plot :eek: ;-var-var.
AntanasM rašė:Ta prasme ne atitolsta nuo transo , o pasikelia aukštyn 2 cm...
Net ir knygutėje apie abkatkę rašo, kad pirmas tris valandas grubiai iki pusės gazo (tą patį paaiškino VALČIŲCENTRAS-SERVISAS) o kitas 7 abkatkės valandas įvairiais režimais, tik maksimaliais sūkiais ne ilgiau 5 minutes. Pats neišsigalvoju, kaip sakant pirmas mano variklis
O variklis toks pats DF6AS?
Jo ir variklis toks pat ir is ten pat :-D :grin: ''plot
As jau buvau utenoj po apkatkes tepaliuku keistis :lol:
O siaip as graziai plaukiojau daug ilgiau, mano manymu apkatke labai gerai padariau... Dabar pamegint reiks pakelt ta motora ant kaladuku tuos 2 cm, gal dviese net i glisa eisim :ruko
 #706099   AntanasM
 19 Spa 2017 07:01
opuokas rašė:
ramkis rašė:Neisit :cool:
Tai nafik ta motora tada kelt? :-D
Teoriškai jis turi būti aukščiau,nes pas šituos variklius, lyg ir yamaha, turi 44cm iki kavitacinės plokštumos, o transas 38, gaunasi realiai 6-7 cm, o tipo turi būti iki 2,5cm. Man nieko nekonstruojant gaunasi padėti tuos 2 cm fanieros, tai teoriškai turėtų būti geriau. Ant to max aš bandžiau po trijų valandų pora kartų po 30 sek. Bet dar pastebėjau, gal specialiai taip padaryta (arba ne), kad sukant gazo rankeną ne iš karto pradeda reaguoti, nusiėmęs dangtį pažiūrėjau, kad maždaug pasuki kokius 5mm, tik tada trosas pradeda tą sklendę traukti. Sakau gal spec. nesureguliuoti trosai, kad to MAX ir nepasiektum....kol naujas abkatkinis motoras
 #706295   AntanasM
 20 Spa 2017 22:36
Pfk rašė:Man irgi su tokiu paciu matoru yra kazkoks jausmas, kad gazas turi liuftu.
Aš pas rusus žiūrėjau video, tipo buvo problema , kad nepasiekdamo max sūkių, tai tipo surado kad trosai neįtempti ar nesureguliuoti. Ten viskas labai paprasta, bet kol kas nemanau kad reikia ką daryti kol abkatkė. Kai vešiu į servisą tepalų keist ten pažiūrės kaip kas , pažiūrės apsukas.
 #706296   Pfk
 20 Spa 2017 23:48
Ziurejo, sake viskas tvarkoj. Gal as tiesiog prisigalvoju. Bet rankena turi ciut ciut laisvumo. Kai turesiu laiko pakrapstinesiu, nemanau kad ten rocket science.
 #706297   minBOAT
 21 Spa 2017 00:22
Pfk rašė:Ziurejo, sake viskas tvarkoj. Gal as tiesiog prisigalvoju. Bet rankena turi ciut ciut laisvumo. Kai turesiu laiko pakrapstinesiu, nemanau kad ten rocket science.
:grin:
 #706368   DomasD
 23 Spa 2017 10:44
minBOAT rašė:Daug svarbiau ar sklendė pilnai atsidaro kai gazas iki dugno
Taip vienoj rybalkoj po reguliavimo buvo pabege kokie 3 arkliai, :D nes sklende atsidarius any pilno buvo 2/3 :lol:
 #706455   Dovydas30
 24 Spa 2017 18:23
Sveiki kokio ilgio valteles uztektu 1 zvejoti pludine meskere,ieskausi lengvu variantu 2,10-2,50m ugis mano 193 galvojau apie airdeck, kad statyt kedute ,nes kitaip nugarai bus misios turbut :) zvejojama bus 90% ezeriukuose valti reiks pasinesti kartais 1/2km delto aktualus svoris man.
 #706456   PelkiuSenis
 24 Spa 2017 18:46
O irklais mojuosi ar varikliuka koki jungsi? Nes 500m nest yra ka veikti. Jei benzinini sakyciau su stacionariu transu, jei ne, galima galvoti ir apie paprastesni varianta. Man pliusas, kad bortai butu didesni, pvz nuo 40cm, tada ir be kedutes jau gana neblogai :) Zinoma, jei gali isideti gera sosta tai visai kita zvejyba :-D
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė