Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #709326   marenas
 12 Gru 2017 10:19
Jai nebrangei parduos gal reiktu paimt,nnes mano bušiukas dviem per mažas,o nuoris pasimt vaika dydiji tai kaška mastau.nors galiu ir nauja imt,bet zodiakas ir afrikoi zodiakas.
 #709330   vytiocha
 12 Gru 2017 11:06
JEIGU VIRINTI BALIONAI JAU PAVARGE..... .Ka as zinau.Tai valtele pasimokinimui klijuoti.Mano nuomone po visu klijavimo darbu ziurint i darbo rezultatus turi realiai matyt ka kitas tokia valtele pirks uz kokius 750e bent jau.Kitaip tai pirmasis variantas gautas uz aciu.Virinti balionai pripusti neturi leist visai oro netgi padeti atskirai nuo dugno-tranco.Del to per kiek issiskleidzia valtele-savaite laiko ant saules ir namo veziesi paskiras detales.Siaip as cia nevisai teisingai.Glijai prie tam tikros temperaturos keicia savo savybes..... .Dazniausiai tai buna apie 80-85 laipsniu.Virinta gi siule tai vientisas daiktas ir laikini karsti saules spinduliai nesugadins.... .Ilgalaikiai ultrafoletiniai reikalai sugadina pacia PVC-isgaruoja elementai darantys ja elastinga.Balionas pradeda trupeti.vIRINTAS BALIONAS GALI TIK.... SPROGTI.Marenai va turi daikta suklijuosi ir uz kiek pats ta daikta pirktum gerai sutvarkyta.
 #709407   minBOAT
 13 Gru 2017 16:25
... taisant Zodiac valtis, teko sutikti ir gamykloje klijuotas bortų siūles. Ten išilginės siūlės eina viršuje po borto virvių skiautere. Kaip pavyzdys Zodiac MK1 GT
 #709412   savas
 13 Gru 2017 18:02
Man rodos, kad su "Zodiac"o balionų siūlėm nereik sukt galvos.
Maniškio MK-1 siūlės atrodo šitaip:
Prikabinti failai
DSCF6552.JPG
Vaizdelis kaip atrodo baliono ir juostos skersinis pjūvis.
DSCF6548.JPG
Iš vidaus siūlė suvirinta su PVC juosta (raudona). Matosi išsilydžiusio ir ištryškusio balionų PVC sluoksnio kantas. Atplėšt šansų jokių.
DSCF6547.JPG
Atklijavus borto virvių skiauterę, matosi siūlė. Ten kur gerai sueina iškarpa - nieko nedaryta. Ten kur likęs 1,5mm tarpelis - persiūta eglute ir užlieta PVC.
Paskutinį kartą redagavo 1 savas. Iš viso redaguota 13 kartus.
 #709413   minBOAT
 13 Gru 2017 18:16
Dėl Zodiac siūlių aš irgi labai nedvejočiau. Žinoma, prieš perkant reikia pasižiūrėti kokia jų būklė. Kartais maža pirkimo kaina gali duoti nemažą remonto kainą. Tai geriau to išvengti.
Dar vienas pavyzdys. Pasitaikė pardavime Bombard C4 aliuminio dugno komplektas su tuo mediniu patentuotu kyliu. Nuvažiuoju tai pirkti ir klausiu kur pati valtis? Atveža valtį, o jos visos siūlės ir aksesuarai atsiklijavę... Įvertinau, kad naujai ją surinkti per brangu, nupirkau ir paleidau ant detalių. Nauda buvo didesnė
 #709704   Pfk
 20 Gru 2017 11:58
gal kas galit parekomenduoti koki jurini silikona/sandarikli?
naudojamas bus transo ploksteliu skylutems bei transo ratuku varztu skylems uzsandarinti.
toks daiktas tinka? gal zinot kur isigyti?
Paveikslėlis
 #709720   Guminis
 20 Gru 2017 18:34
Nauja valtis, ta skilute uzsidazysiu neproblema, o del kampeliu nesandariu ir seip itartinu vietu, galvoju is darbo pasimt wurth-klijai hermetikas, pasiteisines daiktas apdailoje ir seip ekstremaliose situacijose, ar geriau koki spec is valciu centro nusipirkt?
Prikabinti failai
20171214_192253.jpg
20171214_192322.jpg
 #709935   Aksas
 25 Gru 2017 17:37
Su šventėmis visus! Gal galite rekomenduoti du dalykus:
1. Kokią nors guminę dangą į pvc valtį. Noriu ant airdeck dugno papildomai uždėti, nes žiūriu, kad per vasarą sugebėjau adatos dydžio skylutę pasidaryti. Valtį visad pakuoju, tad galvoju kažką plono ir lengvo pasikloti.
2. Echoloto sonaro tvirtinimo mechanizmą iš valties šono. Seniau ant prikabinamo tranco tvirtinau, bet dabar ten eis el. variklis. Tai galvoju sonarą kelti į šoną.
 #710008   Tubausis
 26 Gru 2017 21:09
Gal pasidalins kas is patirties vertu demesio meskeriu laikliu i valti. Ir kur geriau tvirtinti, kad kuo maziau himarojaus butu? Ant suolo, ant transo, klijuot ant balionų? Uztektu dvieju, velkiauju labai retai, tad pagrindine paskirtis butu meskeriu laikymui valtyje. Valtis veziojama ant priekabos.

Kaip va pvz toks?
https://valtys24.lt/prekiu-katalogas/ak ... oling.html
Ar gaidys cia?
 #710039   PelkiuSenis
 27 Gru 2017 07:42
Pas mane keli draugai susipirko runos laikiklius ir ant transo prisuko. Jiem patogu. Cia kaip paciam patogiau, kiek atgal ziuret i meskeres, ar i klijuotas priekyje. Jei suolai stumdomi, ant tu begeliu galima det ale toki staliuka or tada papildoma laikikli. Panasus staliukas cia, tik esu mates kai apacioje akuma deda, o virsuje echolota, sioje nuorodoje, sakyciau, perplaukimo laikilis : http://valciucentras.lt/pripuciamos-val ... staliukas1
 #710041   Pfk
 27 Gru 2017 09:07
as mislyju deti pora klijuojamu laikikliu:

Paveikslėlis

pagrindine paskirtis meskerems laikyti plaukiant. velkiaut nevelkiauju, jeigu juos suklijuot statmenai, tai manau nelabai tam tikslui ir tiktu. gal kas turit kokiu pastebejimu, trukumu ar pns? greziot transa, klijuot platformas, pirkt brangesnius reguliuojamus stovus nelabai paslenku :roll:
 #710045   Mike
 27 Gru 2017 11:18
Labai nenorėjau kažką klijuoti ant valties, tai pasirinkau tokį daiktą.
Platforma: http://www.e-promarine.com/lt/valciu-pr ... 32-mm.html
Laikiklis: http://www.e-promarine.com/lt/valciu-pr ... orika.html
Montuojasi ant irklo. Naudojau tik rudens sezono metu. Nusiskundimų neturiu. Gerai yra tai, kad galima stumdyti į bet kurią irklo vietą. Prisitvirtina stabiliai, o ir nuo kranto atsiirti netrukdo.
 #710155   Tubausis
 29 Gru 2017 23:07
Reiks bandyt per ziema paciam susimeistraut toki staliuka su skylem kaip Pelkiu senio nuorodoj. Kazkaip nelinksta rankos uz scotty laikiklius 80 eur moket. O staliuko kaina visai gera tik toki jau ir paciam nesunku susikombinuit ir dar pagal poreikius dar visokiu pribumbasu prisimontuot. Dekui uz gera minti.
Tiesa, o kur buna prie klijuojamu platformu klijai komplekte, jie normalus, tinkami naudojimui?
 #710163   PelkiuSenis
 30 Gru 2017 11:25
Radau dar viena staliuka su pridetu ir echolotu bei akumuliatoriumi: http://boatshop.lt/lt/valtys/aksesuarai ... talog=1536
O laikikli tik echolotui esu pasidares, jei rasiu, imesiu foto veliau. :) Man rodos, kazkada buvau rades ir spec slides ant begeliu pirkti atskirai, gal ir dabar rastum, kad pasidaryt patogiai ir priimtinai :)
 #710167   PelkiuSenis
 30 Gru 2017 15:42
Kaip zadejau, savadarbis echoloto likiklis, gal net ir brezinukas buvo siame forume. Nelabai jis cia dailus, bet savo funkcija atlieka. Zinoma, plaukiant su benzinu, greiciausiai sokinetu kazkiek, maziau butu stabilumo. As dariau is vienos medines kaladeles, zinau, kad kiti daro is dvieju ir veliau suverzia varztais. Kad ir ant tokio is skardos galima zemiau padaryt akumuliaroriuko laikikli.
Prikabinti failai
DSC_0192.JPG
 #710695   Wytux
 09 Sau 2018 13:28
Noreciau del aliuminiu valciu pasiklausti. Galvoju apie tokios pirkima, taip vadinamos Jon boat. Tik niekad aliumo neturejes tai ir klausimas ar jos vertos demesio? Nes man patraukliai atrodo svoris apie 50 kg, tai kad gali nusitempt iki ezero be baimes pradurt ir t.t.. Plaukiosiu tik su irklais ir elektriniu varikliu ezeruose LT. Kiek skaiciau tai jos megsta 'eiti i dugna', bet kaip supratau cia del per daug 'uzlauzto' elektrinio variklio (nors gal ir klystu). Gal dar kazkokiu minusu yra? Borto aukstis 40 cm ne per mazas ? Didelis skirtumas ar korpusas virintas ar su 'zakliopkem'? 1,2mm storis pakankamas?
Prikabinti failai
valtis.jpg
valtis.jpg (29.09 KiB) Peržiūrėta 5459 kartus(ų)
 #710700   alkanas
 09 Sau 2018 14:10
Per bangas toks priekis sunkiau eis, valtis atrodo trumpa tai bus ir siaura ir lengva, tada truks stabilumo, sedesi gale nosis kils, per vidurį bent man nepatinka, virintas korpusas geriau nes kniedes per laiką gali išklibti nuo apkrovos, tik šiuo atveju gal ir ne nes nedauzysi, storis pakankamas
  • 1
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė