Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #376978   vytiocha
 30 Geg 2012 07:22
Siaip pasiskaitinejus norisi staugt ir saukt ka jus darot su pinigais-a jus sikat jais ar ka.Bliamba kiek reikia irodinet,kad nauja varikli pirkt -nesamone griniausia.Vyrai paskaiciuokim jamaha 9.9 2004m pirkau uz 1900lt.Mercury 5ag 2011m pirkau uz 1550lt.Sudedam ir gaunasi 3500 grubiai.Uz kiek nuperkamas naujas variklis jamaha 5ag.Ar as blogai primeciau.
 #376984   Andrius0522
 30 Geg 2012 07:50
vytiocha rašė:Andriau jeigu is tikro variklio nekeisi tai reikia idealiai susitvarkyt jamahele.Varikliai pagal galia turi maziausiai 3 sraigtu tipus-krovininis,originalus,greitas.Tokio galingumo variklis greito turbut netures.Manau tavo yra originalus.Turetu tokiam varikliukui buti ir krovininis-mazesniu zingsniu sraigtas.Mano nuomone krovininis pagelbetu pakelt i glisa kokia 30-35kg.Tai esant ribiniam galingumui butu visai neblogai.Reikia ziuret kataloguose kokie stvi sraigtai ant kitu jamaheliu 4-6ag lyginti.Matai tai vel kainuos kokia 180-200 tautisku.Nu negali 5ag naujas variklis su 139cm kubatura nekelt.Nesamone kazkokia.Kursiu mariose siemet prisiziurejau kaip 5ag ir merkas ir honda,irsuzukis su neilgom valtelem kai rauna pirmyn malonu ziuret.Tau reikia issistatyt variklio auksti 1-1.5cm kvitacine kad butu zemiau trnso apacios.Pasvirima pamegink pareguluot-patarciau kai valtele ne vandeni horizontaliai idealiai padeta koja kad butu truputi nuo valties.Paaiskinu kodel kai valtele glisuoja visada priekis kokia 7-10 laipsniu nosim i virsu,jeigu koja buvo isstatant ja valciai esant idealiai horizontaliai kai pakils glisan ar tik kelsis sraigtas lips i virsu ir vandeni stums ne idealiausiu kampu.Tas pats kai koja palindus po transu kels gala.As issistatineju kojos padeti su gulsciuku ilgesniu.Kad padetos valties balionai butu idealiai horizintaliai.Pabandyt galima ir sparnus hidro. bet vel kainuos.Galeciau savo paskolint pabandymui.
is kur esi?cia apie paskolinima gera mintis...bet tik jei kur netoli manes blaskaisi,nes pastais arba autobusais siuntineti manau vaiku zaidimas :) snd apsitvarkau reikalus ,susirenku valti,metu ant priekabos ir varau su gulsciukais dirbti :D man Jura po langais tai snd dirbsiu po prakaitu manau :) tai vnz a duodu gazo ir turiu lipti glisan,taip supratau?bandysiu snd kisineti kazka po varikliu...
 #376994   vytiocha
 30 Geg 2012 08:21
Plungiskis cia visiem smegenis kompastiruoja.Siaip kas antra diena klaipedoj dirbu.Sugalvok varijanta prigaut sparnus pateiksiu.Da nedidelis pastebejimas jeigu tavo valtelej du suoliukai sedet reikia ne ant baliono ar galinio suoliuko,o ant piekinio butinai ir pripmpuot valtele ir kili reik tiek kad trekiant per baliona delnu suskambetu balionas.Aisku nesprokdik valteles,bek kietai.As varau i valtis tiek ,kad praeita zvejyba kilis sulauze ten tokiai fanera atramine cia airdec mazajai valtelei-maniau bomba po manim.
 #376998   Andrius0522
 30 Geg 2012 08:33
vytiocha rašė:Plungiskis cia visiem smegenis kompastiruoja.Siaip kas antra diena klaipedoj dirbu.Sugalvok varijanta prigaut sparnus pateiksiu.Da nedidelis pastebejimas jeigu tavo valtelej du suoliukai sedet reikia ne ant baliono ar galinio suoliuko,o ant piekinio butinai ir pripmpuot valtele ir kili reik tiek kad trekiant per baliona delnu suskambetu balionas.Aisku nesprokdik valteles,bek kietai.As varau i valtis tiek ,kad praeita zvejyba kilis sulauze ten tokiai fanera atramine cia airdec mazajai valtelei-maniau bomba po manim.
vienas suolas pas mane ir ant jo as sedziu kai plaukiu...siaip yra draugas kuris kursuoja is klp y taurage,jis gyvena klaipedoje,bet nepamirsta taurages...jei gali ymesk y pm savo numeriuka tel,kai kazka suziuresiu pasukciau tau...bet kad tu jas turi gali pasakyti,padeda jos ar ne...jei laikai ant variklio nenuemes manau blogiau nera?
Paskutinį kartą redagavo 1 Andrius0522. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #377002   Andrius0522
 30 Geg 2012 08:34
DainiusM rašė:Na is kart nelipsi, siek tiek pasibeget vis tiek turi. :)
suprantu tai,bet manau kai jau viskas daug maz gerai,neturetu reiketi laipioti ant priekinio borto ir dar pasiubuoti gerai kad pakeltu galines pusles... :)
 #377008   Andrius0522
 30 Geg 2012 08:49
matai 3 metrai valtis jau yra nemazas pliusas...bet faktas pas mane 5 ag ir neistraukia...na bus matyti,eisiu pasivalgysiu ir leksiu y garaza ziureti kas kiek cm po dugnu stovi...pafotografuosiu ir jums kad butu aiskiau kame bedos pas mane :)
 #377011   vytiocha
 30 Geg 2012 09:00
Jeigu atvirai nereikalingi jie mano varikliui del tos priezasties.Siaip ir taip labai stabili valtis didzioji tampa kaip skuteris su tais sparnais-eini 32-34km\h kaip prikaltas prie vandens.Siaip mano ant daba jau 15ag jamaheles paliktas 9.9 variklio originalus sraigtas ir jis pasidare 15tukui kaip ir super krovininis.Man reiketu det 9 1\2 ANT 11.O daba yra9 1\2 ant 9. Isivaizduojat kiek jegos papildomai pasidare 15tukui.Andriau grys mazoji pagelbes i pm telefa idet pats prie kompo jauciuosi kaip indenas pamates pirma traukini.
 #377030   Plikis
 30 Geg 2012 09:53
Skaitau ir nieko nebesuprantu. Stingrėjus 360, Honda 5ag išeidavau i glisa be problemos. Pats sveriu apie 96 kg dar prisikraudavau visokio šudo ir be problemos. Nu aišku nebudavo taip kad davei gazo ir jau leki. Dabar transa pakėliau 3,5cm, kavitacine plokste gavos zemiau dugno 1,5cm i glisa isenu lengviau ir greitis padidejo keliais km. Variklis su originaliu sraigtu, jokiu sparnu nedejau.
 #377033   vytiocha
 30 Geg 2012 10:05
Matau prie biznio tauragiskiai jau rauna nuo manes hidrofoilus.Matai mano verslo pasiulimas tau da finansiskai patrauklesnis-primatuoji netinka visai nieko ismest nereikes,grazinsi man.Sunus kazkada issiziojo pamates mano komplekta sako kaip is katalogo.Kas liks is variklio kai nuimsiu visai sparnus.A esi mates karve be ragu.Smulai atrodo-nori sugadint katalogini mano varianta.
 #377045   Andrius0522
 30 Geg 2012 10:39
Plikis rašė:Skaitau ir nieko nebesuprantu. Stingrėjus 360, Honda 5ag išeidavau i glisa be problemos. Pats sveriu apie 96 kg dar prisikraudavau visokio šudo ir be problemos. Nu aišku nebudavo taip kad davei gazo ir jau leki. Dabar transa pakėliau 3,5cm, kavitacine plokste gavos zemiau dugno 1,5cm i glisa isenu lengviau ir greitis padidejo keliais km. Variklis su originaliu sraigtu, jokiu sparnu nedejau.
tai va apie ka kalba ir eina,kad tavo vallties ilgis idealus,o mano yra 0.90 metro trumpesne,automatiskai priekis lengvesnis o subine gauna dideli visos valties svorio...
 #377052   vytiocha
 30 Geg 2012 10:57
Jo tai yra labai didelis tarpas.Manau pilnai pakelt neiseis nes maisys transo tvirtinimo plokstes.Kazka reiks daryt su tvirtinimo plokstelem.Pradziai maksimaliai pakaisiok lenteliu,kad tik variklis prisisuktu paskui matysi.Tas tarpas taip ir matuojamas tik da juostele medinuke ar metaline prie kavitacines plokstes pridejes pastumt iki variklio transo.
 #377053   Andrius0522
 30 Geg 2012 11:00
vytiocha rašė:Jo tai yra labai didelis tarpas.Manau pilnai pakelt neiseis nes maisys transo tvirtinimo plokstes.Kazka reiks daryt su tvirtinimo plokstelem.Pradziai maksimaliai pakaisiok lenteliu,kad tik variklis prisisuktu paskui matysi.Tas tarpas taip ir matuojamas tik da juostele medinuke ar metaline prie kavitacines plokstes pridejes pastumt iki variklio transo.
variklio transas,kas tas yra/ nesupyk bet geriau pasiklausiu,nei bandysiu pats israsti :D
 #377057   Andrius0522
 30 Geg 2012 11:05
vytiocha rašė:Daba is nuotraukos galiu paskyt,kad variklio pasvirimo kampas visai negeras.Reikia variklio koja stumti nuo valties atgal.Tai matosi ryskiai
as cia siaip pastaciau koja tiesiai kad butu matyti kiek cm negerai aukstis...o siaip bandziau visokiom padetim,nelabai kas gaunasi,siaip geriausiai man gaunasi kai koja kisu po valtimi...o ne tolyn nuo juos
Paskutinį kartą redagavo 1 Andrius0522. Iš viso redaguota 30 kartus.
 #377061   Andrius0522
 30 Geg 2012 11:14
kazkaip pradeda man pirstis tokia nuomone,kad reikes parduoti varikli ir atsisakyti placiuju vandenu laimikiu...nes kai pradesi su atsuktuvais aplink varikli ir valti suktis tai nekazkas manau...pasidarysiu LEGO modeli daugiau nieko...jau *PYP* nervai kilti pradeda... :-ug
 #377064   Andrius0522
 30 Geg 2012 11:18
Plikis rašė:As plaukdamas stengiuos visus babakus susimest i prieki ir pats kiek galima link priekio slenkuosi
siaip as irgi 10 kg inkara metu y prieki ir pats einu,bet nieko gero,tik kai sedu ant borto priekinio tada kyla...
 #377065   Plikis
 30 Geg 2012 11:21
Nesinervuok... Viskas bus ok, as irgi galvojau kaip ta transa paaukstint.Zadejau meistrams varyt, o paskui nusipirkau technines plasmase 3,5 x 4 cm ir prisabacinau. Gavos normaliai ir pinigų sutaupiau.
 #377067   Kleckas1978
 30 Geg 2012 11:28
kavitacine turi buti nuo 0 iki 25mm nuo dugno :!: jei zemiau - prarandamas galingumas,
jei varikli isstatyti i pirma padeti tai variklis lengviausiai kels i glica jei i 2 ir tolimesnes tai kuo toliau atkelinesi tuo sunkiau kels i glica bet plaukiant maziau valties lies vandeni ir bus del to didesnis greitis.
del to pas galingesnius variklius statosi trimai - kad iseinant i glica variklis buna prispaustas maks prie katerio o isejus i glica atkeli iki maks varikli ir vien del to atlenkimo gauni 4-5km papildomo greicio o kartais ir daugiau.

tavo atveju bandyciau varikli isstatyti ant 1cm nuo dugno ir pradeciau nuo 1 variklio atlosimo padeties jei eisi i glica, bandyk su 2 padetim jei iseisi i glica dasides ~2-3km/h maks greicio + pakils variklio apsukos, seip reiktu isejus i glica ziureti kokios maksimum apsukos yra ir gal variklis nedasuka ar persuka maksimales apsukas ir tada progai esant gali deti lengvesni ar sunkesni sraigta. bet cia 5ag varikliui tai dzn manau cia apsimoka zaisti tik su galingesniais varikliais ;-)
 #377068   Plikis
 30 Geg 2012 11:31
darbe esu, nebent rytoj. Tarp kitko sekmadieni lyg zadu i Taurage varyt.Matai as gimes ir auges Tauragėj tik dabar jau virs desim metu kaip klaipedoj gyvenu
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė