Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #697449   ramkis
 26 Geg 2017 21:50
Pritariu minboat, nei chacholas,o juo labiau ruskis,nieko.nėra gero padarę. Nu kad kokybiškai. Gerai sakė Paška Volia - жопарукие мы. :grin: Bet galiu ir klysti,gal stebuklingai viskas apsivertė per paskutinius 2 metus. Tiesa chacholai gerą vodkę daro, ką moka tai moka. Ruseliai tokios neišspaudžia. :grin:
 #697451   Vitolis
 26 Geg 2017 21:56
minBOAT rašė:RU ir UE gaminamoms valtims dėl jų deklaruojamos ir "kietai" kiekvienam kalamos kokybės. Naudojami beveik visi pardavimus skatinantys triukai, po kurių "atsilaikyti" yra sunku. Pilnas internetas filmukų, kuriuos susuko ir įkėlė "visiškai nesuinteresuoti" ir "paprasti" vartotojai.
Klausimas:
Ar daug yra filmukų apie ne RU ir UE gaminamas valtis?
Atrodo, kad jau atsakiau
Nereikėtų būt tokiam skeptiškam tam, ko nesate bandęs. Nesakau, kad tai šedevras kažkoks. Tai tik naujiena pas mus ir dar neaišku kokie atsiliepimai bus apie jas. Kiekvienam savo. Nieks nesako, kad kitokios valtys prastesnės. Na paprasčiausiai, jei jus tai erzina, ignoruokit. Nebūtina gi atsakinėti. Pagal jus, tai visi rusiški , baltarusiški, ukrainietiški žvejų forumai, kurių šimtai, yra suinteresuoti ??? :grin: :grin: :grin: O ten galybė gerų atsiliepimų apie tokios kategorijos valtis. Kalbu ne apie idealią kokybę, bet apie jos kitus privalumus. Todėl ir norėjosi išbandyt.
 #697455   minBOAT
 26 Geg 2017 22:08
alkanas rašė:Būk ramus, jei pergyvenciau tokios nepirkciau, ir sudo nemalu, daugeliui imponuoja svoris, valties surinkimo lengvumas, ir stovėti galima, faktas, o bus bėdų vistiek suklijuosi niekur nedingsi
Man nėra dėl ko pergyventi. Dėl tų valčių juo labiau!
Dėl tavo būsimosios bus atskira kalba arba nebus jokios. Jei tik supratai teisingai :lol:
 #697458   minBOAT
 26 Geg 2017 23:09
Vitolis rašė:
PelkiuSenis rašė:O tai Brig? ir chaholiskas kakutis? :)
Būtent. Vienos iš geriausių. vat jums ir chacholai :-D Niekuo neatsilieka nuo Bush
Vitoli, ir kuo tos Brig tokios panašios į Bush? Gal tik pirma markės raide...
Ar patogiau surinkti Brig fanerinį dugną kai visi skersiniai aliuminio profiliai palaidi? Kodėl bortų siūlės dažnai nelaiko oro? Čia įskaitant Brig Falcon RIBus!!! O oro vožtuvai?
 #697465   Edmis
 27 Geg 2017 08:55
Uzsisakiau ciuziniams pusti pompa nuo 12V. Tavo rekomenduota, tikiu-gera,bet labai jau man brangi ir sunki. Dabar ,cia pasiskaites,uzsinorejau inkaro pakelejo ant valties priekio .Valtis pas mane paprasta,pvc,ne motorinio tipo. Ilgis 3.10m..Kaskart putineju,pakuoju,tai noretusi, kokio patogaus daikto,nuimamo.Koks optimaliausias ir pigiausias variantas butu?
p.s. kas be ko,pas mane valtele Vulkan-ukrainietiska :) Tikiuosi nesumusit del to :D
O siaip,laivelis visai neblogas,po pries tai turetos prastesnes.Irklai ant aseliu,irkluosi lengvai,suoliukai stumdomi-man pakanka,kai mazai teplaukau.
 #697475   Edmis
 27 Geg 2017 11:38
Tai maciau,Dolcas,tavo fotkes ir kitur pasiziurejau.Del to ir pats uzsimaniau, to nuleidejo/pakelejo.Kiek suprantu,tavasis nepigus.Galvojau kazka paprasciau sumontuoti,kad ir paprasciausia ratuka priklijuoti priekyje.As labai mazai plaukioju,tai man nera labai aktualu tas pakelejas,todel nenoriu labai islaidauti,tuo labiau,kad visokiu priedu ir taip reikejo susikomplektuoti.
 #697631   meskauskas
 30 Geg 2017 08:49
Sveiki , gal galite patart? Renkuos PVC valtele, issirnkti modeliai Bush skate 380 ir 410 , pries tai naudojau Bush kaiman 300r su 9,9ag senu 2t YAMAHA varikliuku (3zm+ 15ltr kuro plius amunicija max32km/h) . Tai dabar noretus didesnes bet bijau prarasti maksimalu greiti :) Ar verta moket 150eu eu daugiau uz 410 ? uz papildomus 20cm viduje laisvos vietos ? Nors manau pilnai uztektu ir 380. Nors 410 atrodo isties ispudingai ir masyviai . Dazniausiai plaukiama 2-3zm. keista bet tryse pavyko su senaja valtele plaukti greiciau nei dviese keleta km/h :) Aciu uz patarimus ir jusu nuomone:)
 #697633   laisvis
 30 Geg 2017 09:01
meskauskas rašė:Sveiki , gal galite patart? Renkuos PVC valtele, issirnkti modeliai Bush skate 380 ir 410 , pries tai naudojau Bush kaiman 300r su 9,9ag senu 2t YAMAHA varikliuku (3zm+ 15ltr kuro plius amunicija max32km/h) . Tai dabar noretus didesnes bet bijau prarasti maksimalu greiti :) Ar verta moket 150eu eu daugiau uz 410 ? uz papildomus 20cm viduje laisvos vietos ? Nors manau pilnai uztektu ir 380. Nors 410 atrodo isties ispudingai ir masyviai . Dazniausiai plaukiama 2-3zm. keista bet tryse pavyko su senaja valtele plaukti greiciau nei dviese keleta km/h :) Aciu uz patarimus ir jusu nuomone:)
pas mane skate 410, du žmonės po 100kg plius visos šmutkės su Tohatsu 9.8 4T 27-28km/h. Ant gliso lipa akimirksniu. Jei žvejot tryse tai manau tik 410.
 #697634   meskauskas
 30 Geg 2017 09:11
na va geros zinios, as is vis noriu manyti kad pas mane jis 15 ukas, nes salmas 9,9ag uzdetas siek tiek per mazas yra , ir lyginant su senuoju 5ag varikliu visa konstrukcija vos ne trigubai didesne :D O kaip bangas sugeria taviske ? kazkaip man su kaiman 300 biski nejauku budavo atejus ant 30 kmh trenktis i banga sukelta kitos plaukiojimo priemones :S ir draugo ciut nepameciau :D pakilo gerokai nuo sedynes :D ar tiesa kad tarkim lyginant 380 su 410 tarkim su ta pacia ir galingumu kad su ilgesne valtim bus lengviau glisuoti ir pasiekti max greiti ?
 #697637   laisvis
 30 Geg 2017 09:48
meskauskas rašė:na va geros zinios, as is vis noriu manyti kad pas mane jis 15 ukas, nes salmas 9,9ag uzdetas siek tiek per mazas yra , ir lyginant su senuoju 5ag varikliu visa konstrukcija vos ne trigubai didesne :D O kaip bangas sugeria taviske ? kazkaip man su kaiman 300 biski nejauku budavo atejus ant 30 kmh trenktis i banga sukelta kitos plaukiojimo priemones :S ir draugo ciut nepameciau :D pakilo gerokai nuo sedynes :D ar tiesa kad tarkim lyginant 380 su 410 tarkim su ta pacia ir galingumu kad su ilgesne valtim bus lengviau glisuoti ir pasiekti max greiti ?
Pasiekti didesni greiti padeda mazesnis svoris. O 380 ir 410 svoris skiriasiai tik 7kg jei neklystu, kas manau labai dideles įtakos nesudaro.Per banga eina gerai, bet glisuojant per geras bangas jau grindys kazkiek vaikšto, buvo atveju, kad net stringeriai pasistumia i priekį
 #697642   meskauskas
 30 Geg 2017 11:09
tai gal 380 standesne butu ? I kauno marias neatvyksti paplaukiot ? :D relybeje smagu butu pamatyti :) sustangrinti dugno ploksciu kazkaip negalvoji ? is ko transas joje pagamintas ? aukstinai transa ?
 #697659   laisvis
 30 Geg 2017 16:25
meskauskas rašė:tai gal 380 standesne butu ? I kauno marias neatvyksti paplaukiot ? :D relybeje smagu butu pamatyti :) sustangrinti dugno ploksciu kazkaip negalvoji ? is ko transas joje pagamintas ? aukstinai transa ?
Nieko nedares, viskas standartas. Transo kelti nelabai ir reikia nes variklis kaba nei per aukstai nei per zemai.
 #697669   Dolcas
 30 Geg 2017 19:27
meskauskas rašė:Na uzsisakiau 410 Busha :) Laukiam kada galesim ismeginti :) Gal kas zino kur kaune numerius ir veliavas nupiest galetu tvarkingai ? :)
Yra valtinėj trafaretai su dažais pirkti.Nusipiešia puikiai
 #698269   Pioneer
 08 Bir 2017 19:55
Sveiki. Zodziu situacija tokia. Valtis pvc meluga 4,2m. Variklis honda 20. Siandien dviese mariose paplaukiojom tai pasiekus 27km/h grindis pradeda kelnotis,gazas nepilnas,bangos nedidelios. Gal kas turit foto kaip stringerius taisyklingai sudeti. Gal tame cia beda
 #698329   laisvis
 09 Bir 2017 10:48
Pioneer rašė:Sveiki. Zodziu situacija tokia. Valtis pvc meluga 4,2m. Variklis honda 20. Siandien dviese mariose paplaukiojom tai pasiekus 27km/h grindis pradeda kelnotis,gazas nepilnas,bangos nedidelios. Gal kas turit foto kaip stringerius taisyklingai sudeti. Gal tame cia beda
Mano bush skate-410 nuo 27 km/h per bangą irgi pradeda dugnas vaikščioti. Manau čia visoms ilgesnėms valtims taip yra
 #698534   laisvis
 13 Bir 2017 12:05
Vitolis rašė:Prisipūskit valtis kiek priklauso ir nieks nelakstys :gutgut
Naudoju el. pompa bravo bst-12 kuri pripucia tiek, kiek nustatai. Taip, kad slėgio trukumas atpuola.
 #698537   minBOAT
 13 Bir 2017 12:31
laisvis rašė:
Vitolis rašė:Prisipūskit valtis kiek priklauso ir nieks nelakstys :gutgut
Naudoju el. pompa bravo bst-12 kuri pripucia tiek, kiek nustatai. Taip, kad slėgio trukumas atpuola.
Laisvi, platink dugną. Šoninius aliuminio profilius paslink kokius 4-5 mm į išorę. Tada ir stringeriai bus labiau prispausti
 #698563   laisvis
 13 Bir 2017 14:36
minBOAT rašė:
laisvis rašė:
Vitolis rašė:Prisipūskit valtis kiek priklauso ir nieks nelakstys :gutgut
Naudoju el. pompa bravo bst-12 kuri pripucia tiek, kiek nustatai. Taip, kad slėgio trukumas atpuola.
Laisvi, platink dugną. Šoninius aliuminio profilius paslink kokius 4-5 mm į išorę. Tada ir stringeriai bus labiau prispausti
Jei labai jau erzins reikės kažką galvoti. Kolkas pasireiškia tik ant didesnių bangų
 #698620   ramkis
 13 Bir 2017 20:10
minBOAT rašė:RIBų dugnai nebanguoja
:-D Nu ribai ir mažiausiai patogus meškeriojimui,ir dar su mūsų infrastruktūra. Nors ir visos kitos pūslenkės meškeriojimui,yra hemorojus.
  • 1
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • 226
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė