Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #408499   Kleckas1978
 22 Rgs 2012 16:48
jei zvejosi ne vienas tai mano poziuriu 330 butu kaip ir minimum.
tokia tampyti i 3 auksta nu ir nafik ir kiek ji tau vietos uzims namie - brrr.
grysi po lietaus visa slapia ir smelina kaip i namus temsi o ir po 10 zvejybu spjausi i ta reikala garantuotai.
ieskok pas ka garaze prisiglausti, kitaip nieko nebus.
del to kokia pirkti cia jau pacio skonio reikalas - firmines aisku geriau.
 #408504   kriukelis
 22 Rgs 2012 17:35
as galiu pabut tavo biciuliu,pas mane 4 garazai,vaziuosim kartu zvejot visada ''plot ;-var-var.
PelkiuSenis rašė:Aukstas 3 :)
Na, zvejosiu nevisada vienas. Bet va del variklio ir akumo tai cia jooo...kamary ne kazka, reiks ieskot garazo, arba biciulio, pas kuri vietos yra siem reikalam.
O kaip del paciu gamintoju? Kazkas gero blogo? :)
 #408587   Airis
 23 Rgs 2012 11:54
zvejojom dviese is 280 ilgio ir jokiu bedu nematem. geriau atkreipti demesi,kad dugnas visas butu uzdengtas lentelem.pvz kolibri lenteles eina nuo galo iki priekio ir ju nereikia uzkisineti uz kokiu dugno juostu. storm turi draugelis, tai lentuciu priekyje nera ir jas reikia uzkisti uz juosteliu
 #408591   PelkiuSenis
 23 Rgs 2012 12:07
O kaip del Kolibri kokybes? Ir tu paciu storm? Cia kazkur skaiciau, kad Kolibri paprastesni turejo varianta, be transo - tai lengvai kaip PVC pradure ar kazkas tokio.
O kai iki priekio eina lentutes patogiau, didesnis tvirtumas jauciamas?
Siaip tokiu net minciu buvo, kad gal siek tiek veliau ir patobulint galima, is kokio kieto polisterolo ar dar ko dasidaryt dugna. Ir siaip norisi su dideliais aerostatais, kad ant jo sedint butu patogu zvejot (mano ugis nemazas tai paskui pavargstu kai kojos daug sulenktos ar pats kaip klaustukas sedziu) :)
 #408635   kokonas
 23 Rgs 2012 15:22
pirkau shita.
http://www.batutai.lt/lt/katalogas/prip ... awk-ii.htm
tik mokejau 370 lt.uzh nauja. komplekte: irklai, pompa ir t.t. AKbinasi El. variklis. Draugelis tokia turi jau 2 metai. Ieshkojau ka nusipirkti tai jis man ir patare tokia. Bo jei mazhai plaukioji, plius gyveni bute, garazho ner, ieshkok pas ka laikyti, buti skolingam ir t.t. tai geriau va nusiperki ir vargo nematai. Plius rusyje pakabini ir vietos daug neuzhima.
Vienam zvejoti super, 2 irgi normaliai :) bet kai uzh tokius pinigus ir ishlekiant i metus 10 kartu su valtele tai manau ''plot
Tik dar nusipirksiu priklijuojamus priedus valtelei, kad sedeti ne ant pripustu sedyniu o ant aerostatu klijuojasi ideklai suoliukui, tada ish viso bus :ruko
 #408652   Airis
 23 Rgs 2012 17:00
PelkiuSenis rašė:O kaip del Kolibri kokybes? Ir tu paciu storm? Cia kazkur skaiciau, kad Kolibri paprastesni turejo varianta, be transo - tai lengvai kaip PVC pradure ar kazkas tokio.
O kai iki priekio eina lentutes patogiau, didesnis tvirtumas jauciamas?
Siaip tokiu net minciu buvo, kad gal siek tiek veliau ir patobulint galima, is kokio kieto polisterolo ar dar ko dasidaryt dugna. Ir siaip norisi su dideliais aerostatais, kad ant jo sedint butu patogu zvejot (mano ugis nemazas tai paskui pavargstu kai kojos daug sulenktos ar pats kaip klaustukas sedziu) :)
savaji kolibri pirkau jau naudota 4 metus. nei vieno lopo, nors matosi,kad valtis plaukiojo. dugno lenteles neissiaiziusios,niekas nenutruke. pvc tikrai storas. manasis su pridedamu transu. el. varikliui per akis. vienas pats nusinesu jei reikia prie upes. manau,jei negalvoji plaukioti su benzu, tai tikras transas kaip ir nereikalingas. su benzu jau ir kylio reikia ir kieto dugno. lenteles priekyje gerai,kai zvejoji dviese,tada kolega turi kur kojas pasideti. siaip nereikalingos
 #408729   morduzas
 24 Rgs 2012 06:34
As ir ta kolibri turiu. 2 metus gaudau. Viena lopuka turi, nes per durba galva praduriau :( O siaip nusiskundimu neturiu, gaudau atsistojes ant tu paciu lentuciu, nu dar neisgriuvau :)
 #409347   looking4snow
 25 Rgs 2012 19:38
Andrius0522 rašė:jei labai draugas noretu kartu,didelio diskomforto nepajustum ir toje valteleje ;)
Aj bet paskui pamaciau, kad ten pripuciamas dugnas, o ne is lentuciu...

Vieni pajustu, kiti gal ir nepajustu, nes komfortas yra subjektyvus dalykas. Kiek kartu maciau dviese gaudancius is visokiu Ufimku. :grin:
 #409438   Andrius0522
 25 Rgs 2012 21:42
Airis rašė:kas kokias pompas nuo 12v naudojat pvcuskems pripusti. senoji mano nepatempia
y lauzyna masinu vaziuok,geresnes pompos nerasi nei su ziburiu,maciau katamarano pusles pute su ta parduotuvine,na paskui manosios prase :Dnzn kad ten per dalis,vieni sako kazkoks kuro garu surinktuvas,kiti sako peciuko kazkokia dalis,pasijungsi laidus,pasijungsi salnga reikiamo ilgio,laidus storesnius plonesnius ,kisi antgali y slnga ir pompa nuo akumo jungiama turesi ziauriai gera;)mano dalis BMW.zinau zmones turi ir audi praktiskai ta pacia dali,tos dalies kaina pas mus lauzynyose apie 30-40 litu...net negalvok is parduotuves pirkti ;)surinkus valtele,tai nzn max 90 sek ir valtis pakankamai kieta...
 #409715   gerulis19
 26 Rgs 2012 20:11
looking4snow rašė:
Andrius0522 rašė:jei labai draugas noretu kartu,didelio diskomforto nepajustum ir toje valteleje ;)
Aj bet paskui pamaciau, kad ten pripuciamas dugnas, o ne is lentuciu...

Vieni pajustu, kiti gal ir nepajustu, nes komfortas yra subjektyvus dalykas. Kiek kartu maciau dviese gaudancius is visokiu Ufimku. :grin:
tai pas mane ir ufimka,tai kartais tenka ir dviese paplaukioti :shock:
tai nieko geo zinok :eek:
 #409747   Andrius0522
 26 Rgs 2012 21:01
vnz taip,kai pas mus y viena lauzyna nuvaziuoji ir pasakai duok pompa valciai tau iskart atnesa reikiama daikta :) o db pasukau draugui,o jis savo uosviui-jis pats vaziavo pirkti katamarano puslems pusti,uosvis visu galu meistras ir zino ka sako,taip kad cia yra 5 BMW peciuko variklis-puteklis ar pan...kokiu metu ar modelio negaliu pasakyti...meciau y google per vaizdus keliose foto matesi kazkas panasaus y manaji daikta...
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė