Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #624407   Martiz
 27 Bal 2015 12:08
ramkis. nuleisk gara
kodel as turiu kledeti, jei pats ejau persirasyt doku ir man taip pasake, kad be pardavejo dokumento kopijos neformins.
pats buvau apstulbes, klausiau nuo kada cia tos naujoves, myke, ir nieko nepasake

masina perkant uztenka tik sutarties, o cia gan-donke su propeleriu, ir matai reik daugiau doku, vejai
 #624411   Martiz
 27 Bal 2015 12:39
gudreja valandom.
sako yra gi telekomunikacijos, gali e-pastu atsiust, atfaksuot, pastu atsiust ir t.t.
nu nieko, 1 kopija jau turiu, laukiu kitos, ir vel eisim
 #624412   ramkis
 27 Bal 2015 12:43
Martiz rašė:ramkis. nuleisk gara
kodel as turiu kledeti, jei pats ejau persirasyt doku ir man taip pasake, kad be pardavejo dokumento kopijos neformins.
pats buvau apstulbes, klausiau nuo kada cia tos naujoves, myke, ir nieko nepasake

masina perkant uztenka tik sutarties, o cia gan-donke su propeleriu, ir matai reik daugiau doku, vejai
Vat vat, ir visa tai aišku ant Klp. Nieko neįžeidžiant, bet jei viskas ten, tai jau net juokas neima. Pasakykit man, kas gali mane priversti, kažkokiam pašalaičiui duoti savo paso, ar ID kortelės kopiją? Tegu anie parodo konkrečiai kokiu norminiu dokumentu remiantia visa tai. Citata iš oficialaus puslapio:
Dokumentai, kuriuos reikia pateikti norint įregistruoti vidaus vandenų transporto priemonę ar pakabinamąjį variklį:
Prašymas (pirminės apžiūros aktas) įregistruoti pramoginį laivą arba pakabinamąjį variklį.
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento originalas ir kopija.
Nuosavybę įrodantis dokumentas (nuosavybės dokumentai)
Patvirtinimas, kad sumokėta įmoka.

Jie ten tyčiojasi, o klaipėdiškiai (jei tai Klaipėda, kaip aš manau) tyliai ir nuolankiai linguoja galvas kaip avys, susimoka į kišenę (tikriausiai tie suskiai to ir siekia to prašydami), ir paskui skundžiasi. Pažįstu keletą tos srities veikėjų, tik ne iš Klp., anie reto sukirpimo svolačiai, bet net jie nedrįsta tokių bajerių daryti :-D
Turite reikalauti, kad nurodytu kokiu pagrindu prašo vieno ar kito dokumento, ar jos kopijos, aišku kalba eina apie tuos dokumentu kurių nėra mano citatoje. Ir tegul raštiškai parašo kodėl atsisako registruoti, ir panašiai. Dažnai tuom viskas ir baigiasi.
 #624419   alkanas
 27 Bal 2015 13:32
nusipirkau nenauja valti be doku ir dabar galvoju reikes registruot kaip motorine, ar pries registruojant reik tex apziura jau turet, gal kas galite paaiskint kas tai yra, tas pirmines apziuros aktas :
"Prašymas (pirminės apžiūros aktas) įregistruoti pramoginį laivą arba pakabinamąjį variklį."
o cia matyt sita pastraipa vadovaujantis ir praso pardavejo kopijos, kai realiai suprantu kad cia pirkejo reik:
"Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento originalas ir kopija."
 #624423   ramkis
 27 Bal 2015 14:26
alkanas rašė:nusipirkau nenauja valti be doku ir dabar galvoju reikes registruot kaip motorine, ar pries registruojant reik tex apziura jau turet, gal kas galite paaiskint kas tai yra, tas pirmines apziuros aktas :
"Prašymas (pirminės apžiūros aktas) įregistruoti pramoginį laivą arba pakabinamąjį variklį."
o cia matyt sita pastraipa vadovaujantis ir praso pardavejo kopijos, kai realiai suprantu kad cia pirkejo reik:
"Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento originalas ir kopija."
Na tech apžiūros nereikia, kai priregistruosi. Pirminės apžiūros aktas, tai jie apžiūritą valtį, patikrina ar atitinka serijos numeris(pilnas briedas).
Paso kopija, tai čia būsimo sąvininko.
Pasikartosiu, nėra tokio įstatymo, kuriuo vadovaujantis aš turėčiau duoti savo asmens dokumento kopiją kiekvienam užsimaniusiam. Tad tegul nesvaigsta tie kas jų prašo. Į PP sutartį įrašomas pardavėjo a.k. ir berods adresas to pakanka.
 #624611   vwt3
 28 Bal 2015 17:22
ramki o gal teisetai jie praso kopijos?
istrauka is msa.
1.1. Perkant iš Lietuvos Respublikos piliečio ar turinčio teisę gyventi Lietuvos Respublikoje fizinio asmens:
1.1.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis, kurioje privalo būti nurodyta: sutarties sudarymo data ir vieta; pardavėjo ir pirkėjo vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, telefono numeris; įsigyjamo daikto modelis; korpuso / identifikacinis numeris; variklio galia kW; įsigijimo kaina; abiejų šalių parašai. Taip pat pardavėjas turi pateikti asmens tapatybės dokumento kopiją ir ankstesnius pirkimo ir pardavimo sandorius patvirtinančius dokumentus (kai transporto priemonė buvo perparduota Lietuvoje). Jeigu nėra išlikusių perpardavimą patvirtinančių dokumentų, tokiu atveju pateikiama pardavėjo rašytinė deklaracija, kurioje nurodoma, kokiu būdu jis įgijo teisinę nuosavybę į parduodamą daiktą.
 #624621   ramkis
 28 Bal 2015 18:10
Radau. Bet tame nėra jokios logikos. Susisiekiau su vienu SLA. Čia yra reikalaujama kuomet parduodamas daiktas ne registruotas LT. O pardavėjas LT pilietis. Na,tipo,kad nebūtu koks fuflovas vardas įrašytas ir a.k. Aišku šios kontoros veiksmuose logikos nereikia ieškoti,ten jos nėra ir nebus. Kai paklausiau,ar jis man duotų savi asmens dokumenti kopiją,pradėjo mykti keip teliukas. Aišku,kad ne :-D Ir aš neduočiau,ir nemanau kas kitas duotų. Bet kažkokio kvailio įsakymas yra. Šį reiktu nusiųsti kur reikia ir kam reikia. Įdomu kaip tada būtu.
 #624781   alkanas
 29 Bal 2015 19:55
ramki, o kaip manai bus, nusipirkau pries kelis metus nauja valti, neregistruota ir as neregistravau, dabar uzsimaniau registruot, bet neberandu nei dokumentu nei pirkimo cekio ? gal susidures ?
 #625024   Negazdink
 02 Geg 2015 08:17
Skiedi tu cia rimki . Jai registruoji valti turi atvykti su pardaveju, o jai neatvyksti su juo tai turi jo asmens dokumento kopija tureti, kap patikrins, kad tu pardavejo dumenis ne nuo ankapio nurasiai?
 #625025   Negazdink
 02 Geg 2015 08:21
alkanas rašė:ramki, o kaip manai bus, nusipirkau pries kelis metus nauja valti, neregistruota ir as neregistravau, dabar uzsimaniau registruot, bet neberandu nei dokumentu nei pirkimo cekio ? gal susidures ?
Jai valti pirkai is LT ati turetum sudaryti sutarti su zmogum is kurio pirkai, o pardavejas uzoildyti deklaracija kad kokiomis tai aplinkybemis pirko ta valti is kokiais tai budais pamete ar pragane dokumentus.
 #625043   ramkis
 02 Geg 2015 11:53
Negazdink rašė:Skiedi tu cia rimki . Jai registruoji valti turi atvykti su pardaveju, o jai neatvyksti su juo tai turi jo asmens dokumento kopija tureti, kap patikrins, kad tu pardavejo dumenis ne nuo ankapio nurasiai?
Nu čia dar kas per nesąmonė. Didesnio marazmo neesu girdėjęs. Viską parašiau paskutiniam savo poste. Dar kartą klausiu, o šeimos sudėties nereikia iš seniūnijos, ir jei turi nepilnamečių vaikų - ar nereikia pažymos iš kokios nors vaikų teisių apsaugos tarnybos, kad vaikai turės su kuom paplaukioti esant reikalui? O gal reikia ir visą šeimyną atsitįst į kontorą, kad kažkas galėtų iš manęs pirktą valtį galėtų prisiregistruot? Nu jei bohu, nerašinėkite nesąmonių,viskas paaiškinta:
ramkis rašė:Susisiekiau su vienu SLA. Čia yra reikalaujama kuomet parduodamas daiktas ne registruotas LT. O pardavėjas LT pilietis. Na,tipo,kad nebūtu koks fuflovas vardas įrašytas ir a.k.
O dabar pamodeliuokime paprastą situaciją, tu Negazdink iš manęs nuperki mano valtį. Ir sakai, gal palekiam iki Kauno, Klaipėdos ar kito miesto, nes žinai, reikia tavęs, kad priregistruoti. Kaip manai kokio atsąkymo sulauki iš manęs? Labai paprasto - nu tipo eik kur nors, krypti pats žinai. Tada tau lieka trys variantai:1. nusivežti ten mane jėga. Tai jau baudžiama BK, ir kvepia keletu metelių atostogų pasirinktame profilaktoriume(Pravieniškės, Marijampolė ir etc). 2. pasirenki nurodytą krypti. 3. bandai iš manęs gauti manos paso art ID kortelės kopiją. Aišku bandymas nevykęs, nes aš tavę matau pirmą kartą, ir pagal LT galiojančius įstaymus tu negali užtikrinti mano asmens duomenų apsaugos. Taigi vėl būni pasiųstas ta pačia kryptimi. Na ir realistiškas varianas, nudiperki valtį su PP, sutartimi, eini pas registratorių ir su ašaromis akyse pasakai, kad tas svolačius kuris pardavė man šitą valtį, jokiu būdu nesutiko man duoti savo paso ar ID kortelės kopijos, nes tai prieštarauja kažkokiem įstatymam. Registratorius nutaiso liūdną veidą, net susigraudina dėl tokio mano elgesio su tavimi ir kreivai šyptelėjęs, pasako, kad už papildomus 30 salyginius vienetus, jis neatkreips dėmesio į šitą smulkmeną. Ir abu laimingi išsiskirstote.
Tai tokios tokelės.
 #625044   Negazdink
 02 Geg 2015 12:28
Tai jai tu nesutiki nei vazuoti nei dokumento kopijos duoti tai paprasiausiai neperku as is tokio idijoto tos valies ir sedi su savo marazmais ir valties nepardaves. Is kur man zinoti gal tu ja pavoges. Masina perkant irgi turi priestai buves savininkas ja isregistruoti tam su savo dokumentu ir pardavimo sutartimi turi nusivilkti i regitra. Ar irgi reik suristi ir nuvesti?
 #625078   ramkis
 02 Geg 2015 20:26
Kada paskutinį kartą pirkai-pardavei auto? Nors lygini du sunkiai sulyginamus dalykus. Ai nu kam aš čia ginčijuosi. Dėka tokių kaip tu,jie prisigalokja dar daugiau visokių nesamonių,kad iš kvailių ištraukti viena kitą nelegalią dešimtine. Nes algą jie gauną ne kažin kokią. Vat iš tokių ir guvana. Pamatys,kad nuolankiai neša pinigėlius jiems į kišenę visi liurbiai,kifais metais LSA direktorius išleis įsakymą,kad reikia ir parduodančio žmogaus sutuoktinio(jei jis vedęs) leidimo ir asmens dokumento kopijos. Ir tai nebus nurodyta,ten kur surašyti reikalingi dokumentai,kaip ir dabar. Ten net nėra užuominos,dėl pardavėjo dokumento kopijos,o tai yra gudriai prislėpta. Nu,kad atvykęs neturėtum to poperėlio. Neturi varyk atgal,o taip norisi pasiplaukioti. Bet tačiau,griežtas dėdė sako ne. Tada nuraudęs bruki jam 20-30€ ir to popiergalio nelabai ir reikia. Taigi tu ieškok pardavėjo-idioto kuris tau duos savo asmens doko kopiją ir sėdėk be valties. Arba pasirašyk,su juo sutartį,kad jo asmens duomenų neperduosi tretiesiem asmenims ir kad nepanaudosi jų piktiems kėslams. Ir tada kiek gudresnis asmuo tave patrauks baudžiamojon atsakomybėn,nes tu jo dokumentą perduosi trečiajai šaliai. Matai koks jumoras. O jei bent nors vienas iš jūsų proto bokštai paimtumėte ir pasielgtimėte deramai,ir pamokytumėte korumpuotas išperas. Vat tai būtumėt vyrai rimti. O dabar...
 #625107   Negazdink
 03 Geg 2015 09:53
Matau kad tamsta priklausai viskuo nepatenkintu zmoniu grupei kuriems vis dar gaila sugriautu kolukiu. Kad ir kokia tvarka butu vistiek netiktu. Nieks gi nelepia tau atiduotdi savo paso kopijos, gali vazuot su pirkeju perregistravimui, jai jau tokia paranoja, ten beje laivu registravime Klaipedoi tetos labai malonios dirba gales ir LSLA duomenu apsaugos politika paaiskinti. Musu broliai Lietuvia perdauk pasizymeja voktu daiktu pardavime, kad leisti belekaip registruoti.
 #625236   ramkis
 04 Geg 2015 12:50
Negazdink rašė:Matau kad tamsta priklausai viskuo nepatenkintu zmoniu grupei kuriems vis dar gaila sugriautu kolukiu. Kad ir kokia tvarka butu vistiek netiktu. Nieks gi nelepia tau atiduotdi savo paso kopijos, gali vazuot su pirkeju perregistravimui, jai jau tokia paranoja, ten beje laivu registravime Klaipedoi tetos labai malonios dirba gales ir LSLA duomenu apsaugos politika paaiskinti. Musu broliai Lietuvia perdauk pasizymeja voktu daiktu pardavime, kad leisti belekaip registruoti.
Na matau, kad tamsta esate linkęs dėlioti etiketes. Kurios retsykiais ir labai prasilenkia su realybe. O apie Klaipėdos LSLA labai malonias ponias, tai vertėtų iš viso patylėti. Nes dar ne tokioj senoj praeity, jos tokių malkų yra priskaldžiusios, kad net dabar legendos sklinda.
Bet kaip matau diskusija pradeda krypti į asmeniškumus. O tai palieka nemalonų prieskonį, todėl kopijuokite asmens dokumentus, dalinkite juos į kairę ir į dešinę. Paskui, nesistebėkite, jei kitame LT gale jus pasikvies į vietinį PK, ir pareikalaus grąžinti išsinuomotą betono maišyklę, ar dar kokį šūdniekį. Tada galėsite aiškintis, kad šito reikėjo kai pardaviau savo valtį(variklį), ir doko kopiją pateikiau kažkokiam P.P. kuris pirko tą valtį(variklį). Paskui galėsite eiti į Klaipėdos LSLA pas malonias ponias, kurios, leidžiu prišikt į kepurę, net nežino apie Asmens duomenų apsaugos įstatymus, ir prašyti, kad suteiktų info, kas regino ar neregino jūsų valtį(variklį). Bet galite pasielgti ir visiškai kitaip. Bet, visada iškyla klausimas, ar viso šito reikia.
 #625293   Negazdink
 04 Geg 2015 21:09
Vistiek tamstai nedasyla. Temt gali savo paranoiska uzpaklai i LASA ir nereiks duoti dokumento kopijos niekam. Taipat dokumentus galima issiusti registruotu pastu, nuejai supildes popieriukus su pirkeju i pasta sudejai viska vokelin ir sisiunte. Dar gyzdami i bara uzsukat aplaistiti pirkinio.
 #625316   Airis
 05 Geg 2015 04:43
Kaip tamsta isivaizduoji,kad pardavejas atvaziuos is Vilniaus i Klaipeda,kad parodyti savo face? Nejuokauk.
Galetu padaryti taip,kaip yra regitroje. Pardavejas nueina su pardavimo sutartimi i lsla ir isregistruoja,o pirkejas pas save priregistruoja.
Kai as pirkau, tai abu pardavejai dave doku kopijas, vienas email atsiunte,kitas leido nufotografuoti.
Jei butu nedave, tai Klaipedoje buciau knises prota moteriskem
 #625318   Negazdink
 05 Geg 2015 05:59
Airis rašė:Kaip tamsta isivaizduoji,kad pardavejas atvaziuos is Vilniaus i Klaipeda,kad parodyti savo face? Nejuokauk.
Galetu padaryti taip,kaip yra regitroje. Pardavejas nueina su pardavimo sutartimi i lsla ir isregistruoja,o pirkejas pas save priregistruoja.
Kai as pirkau, tai abu pardavejai dave doku kopijas, vienas email atsiunte,kitas leido nufotografuoti.
Jei butu nedave, tai Klaipedoje buciau knises prota moteriskem
Galim ir Vilniui perregistruot ir dar nevienoi vietoi :) o pastas net ir mazuose kaimuose yra :) http://www.msa.lt/lt/viesosios-paslaugo ... -s9j7.html
Sutinku kad sistema netobula, tik ko cia bedavojates, yra gryztamo rysio anketos kurias galite uzpildyti gave paslaugas LSLA. Kazkaip daugumas patingi sueikvoti 3 min.
 #626587   auriux
 14 Geg 2015 22:09
Sveiki iškilo klausimas man ar mane čia durnelio vietoj bet likau nesupratęs nieko. Žodžiu situacija tokia kad šiandien bandžiau priregistruoti variklį ir pavartyti TA ir pasakė kol nebus ant variklio registracijos nr TA neleisiu čia tiesa ar mane apgavo? Dar klausimas kokiu daiktu reikia kad praeitų?
 #626670   vwt3
 15 Geg 2015 18:17
daiktu sarasas tikslus paziures lsla o kad nepraleido del to kad nera numerio ant variklio pirma karta girdziu nebent kokiu naujoviu prigalvojo. jei ant valties nebutu numerio sutikciau bet variklio....
 #626993   Negazdink
 18 Geg 2015 20:30
Teip jai varikli registruoji atskirai nuo valties tai turi buti ir registracijos numeris. a jum sunku pries registruojant pasiskaityti www.msa.lt? ten kiekviena procedura aprasyta.
 #627211   Cekasss
 20 Geg 2015 10:10
gal kas kokia nuoroda niekur nerandu kur atsispausdint deklaracija,kur reikia uzpyldit registruojant varikli jei nera isigijimo dokumentu
Dekui
 #627238   Negazdink
 20 Geg 2015 15:44
Nemanau,kad yra parsisiuti. Gali laisva forma surasyti, arb is LSLA laivu registravimo skyriaus gauti forma. Pabandyk emeilu parasyti, gal atsius.
 #627264   minBOAT
 20 Geg 2015 19:04
Cekasss rašė:gal kas kokia nuoroda niekur nerandu kur atsispausdint deklaracija,kur reikia uzpyldit registruojant varikli jei nera isigijimo dokumentu
Dekui
Atsiųsk man savo e-adresą ir e- paštu atsiųsiu deklaracijos formą

minboat.service@gmail.com
 #629322   justgytis
 08 Bir 2015 22:18
Sveiki, kur Klaipedoje reikia praeiti technine apziura? Sake kazkur minijos gatve vaziuot, sukti link mariu per gelezinkeli... Koks tikslus adresas gal kas zinot? Nesinori klaidziot :)
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė