Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #658437   Negazdink
 21 Kov 2016 07:47
alkanas rašė:jei tik vidaus vandenyse, tai yra pakeitimu, nebreikia gelbejimo rato, nedegancio audeklo, su svartavimo virvem kazkokia nepaniatke, pats dar atidziai neskaiciau,bet pakeitimu yra
http://www.msa.lt/lt/viesosios-paslaugo ... -rgm2.html
Gelbejimo rato nereikia, jai pripuciama valtis, bet vietoi jo turi buti tokis guminis ziedas neskestantis. Virves vistiek reikia. (pripučiamuose laivuose – 30 m ilgio plūduriuojanti virvė su kilpa be gelbėjimo rato). Audeklo jau neberaso. Del svartliniu tai: jai laivas 5m tada 1- 25m, 1-16.5m, 1-8.5m. Kazkur. Tinka pospacios inkarines.
 #661597   mantesas
 17 Bal 2016 20:06
vytiocha rašė:Toks teorinis klausimas turiu praejes tech apziura C kategorijai.Apziura galiojanti.Keiciu varikli.Ar reikia is naujo praeidinet technikine.
pernai buvo tokia situaacija kalbejau su klaipedos inspektoriais sako faktiskai reikiai realiai niekas nesikabines jei variklis registruotas ir jo arkliai nevirsija valties leidziamu. gi bet kada gali pasakyt mano sugedo uzkabinau draugo laikinai.
 #665926   Natter
 31 Geg 2016 08:49
Pas mane tokia problema įvyko, draugas nupirko ir iš Rusijos ir atvežė valtikę, kuri neturi aišku :-( CE atitikties sertifikato, tai kaip suprantu kaip irklinę drąsiai galiu naudot, nes ji 2,5m ir tik 220kg keliamosios galios, bet registruot atsisakė kaip motorinę :-(. Aš suprantu, kad reikia remt savo EU gamintojus ir visa kita, bet kad nemačiau nei vienos valties, su man reikiamom savybėm katras turi šita - 2,5m, 25kg su kietu dugnu ir kyliu (nes plaukioju tik vienas ir man reikia lengvai ant auto stogo užsikelt). Bet dabar kame klausimas, aš planuoju gal ne šiemet, gal kitais metais pasigamint ultralengvą valtikę iš stiklo pluošto ar fanieros pats ir taip išeina, kad ir jos negalėsiu kaip motorinės užregistruot? Ar man reiks norint turėt vieną valtikę pagamint seriją iš 10-ties , 5-ias sudaužyt kraštestuose, kad praeit CE sertifikaciją??? Ar kaip aš jau kažko nesuprantu, nes dėdė savadarbę prieš kelis metus be problemų užregistravo kaip motorinę. Kitas klausimas, o jei aš su ja plaukioju (variklis aišku registruotas viskas kaip priklauso) ir mane patikrina laivybos inspekcija, o aš sakau kad laikinai užsidėjau variklį ant savo irklinės valties :-)? Suprantu prastas atmazas, bet kokią baudą galiu gaut?
 #665955   Arvis2
 31 Geg 2016 14:09
Na protingieji zmones paporinkt, prasau... Turiu valti (PVC), kuri registruota kaip irkline, o dabar noreciau perregistruot kaip motorine. Ar yra kazkokios supaprastintos proceduros? ar vistiek reik tempt valti i inspekcija?

Aciu
 #665962   Skumbrotas
 31 Geg 2016 16:42
Natter rašė:Nu mano 2,5 motoriukas sveria tik 13kg nemanau kad toks svoris net ir ultralengvai valtikei ką nors reiškia.
Kažkada dirbau gelbėtoju, stotyje buvo tokia lengvutė valtelė, skirta naktiniam budėtojui, kurią galima buvo vienam žmogui nesunikiai reikalui esant nusinešt iki vandens. Tai vieną sykį sugalvojom užsidėt nediduką "Vychr" varikliuką, kad paplaukt pažvejot neirkluojant - nepaplaukus nė minutes spūstelėjus daugiau gazo valtelė padarė "mirties kilpą" ir apsivožė. Teko panardyt kol varikliuiką ištraukėm... :)
Valtelė buvo šita:
Prikabinti failai
F2.jpg
 #665964   Skumbrotas
 31 Geg 2016 16:53
Arvis2 rašė:Na protingieji zmones paporinkt, prasau... Turiu valti (PVC), kuri registruota kaip irkline, o dabar noreciau perregistruot kaip motorine. Ar yra kazkokios supaprastintos proceduros? ar vistiek reik tempt valti i inspekcija?

Aciu
Pats protingiausias paporinimas mano galva būtu toks - paskambini tiesiai į kontorą ir pasiklausi to pareigūno kas tuom ir užsiims :) Ir ko gero greičiausias :roll: ...
 #667583   Negazdink
 16 Bir 2016 11:23
Arvis2 rašė:Na protingieji zmones paporinkt, prasau... Turiu valti (PVC), kuri registruota kaip irkline, o dabar noreciau perregistruot kaip motorine. Ar yra kazkokios supaprastintos proceduros? ar vistiek reik tempt valti i inspekcija?

Aciu
http://www.msa.lt/lt/viesosios-paslaugo ... -ghw5.html
paskambini savo rajono inspektoriui tas ir pasakys ka daryti. Jai valtis turi lentele su CE zenklu ir nurodyta kad skirta motorui turi isigyjimo dokumentus, Tai manau problemos nekiltu. Proceduros tikrai nera supaprastintos jos ir taip paprastos tik poierizma reikai susitvarkyi.
 #667592   DainiusM
 16 Bir 2016 11:56
jei registruota jokiu papildomu doku nereikia (jei tavo), viska jie jau turi duombazej. pasiimi reg.pazymejima, variklio dokus (gali ir pati varikli i bagaznika isimest) ir vaziuoji i mazuju laivu inspekcija. spiri koja i duris, sakai STOTmleREGISTRUOTmle... :ruko :lol:
 #667613   Negazdink
 16 Bir 2016 14:53
DainiusM rašė:jei registruota jokiu papildomu doku nereikia (jei tavo), viska jie jau turi duombazej. pasiimi reg.pazymejima, variklio dokus (gali ir pati varikli i bagaznika isimest) ir vaziuoji i mazuju laivu inspekcija. spiri koja i duris, sakai STOTmleREGISTRUOTmle... :ruko :lol:
Nu duru koja spadryti nereikia :lol: gali nesuprasti. neaisku kada registruota ta valtis jai priregistruota kaip irkline. Itariu vistiek inspektorius tures atlikti pirmine technine apziura. Tai arba laukti kol vazuos pro sona, arba atsivesti valti arba atsivesti inspektoriu prie valties. Bet prasima gali ir iskart nunesti. Arba uzpildyti internetu http://www.msa.lt/lt/naujienos/istaigos ... -442x.html :lol:
 #667619   DainiusM
 16 Bir 2016 15:49
tai, kad TA ir registravimas man rods nebais susija. be TA negalima plaukiot, bet jei laivo specifikacijose leidziama kabint motora- netikiu, kad negalima registruoti.
 #667635   Negazdink
 16 Bir 2016 17:38
DainiusM rašė:tai, kad TA ir registravimas man rods nebais susija. be TA negalima plaukiot, bet jei laivo specifikacijose leidziama kabint motora- netikiu, kad negalima registruoti.
Jai laivas pirma karta registruojamas tai reikia atlikti pirmine technine (nustatyti laivo gabaritus, zmoniu skaiciu, varikliu galingumus) apziura, iregistruoti laiva poto atlikti kasmetine technine apziura. Jai laivo specifikacija leidzia kabint motora tai galima registruoti. Neaisku kada ir kokiom aplinkybem buvo registruota kaip irkline ar yra duomenu bazeje duomenys apie sita laiva. :ks>
 #667743   Marius111
 17 Bir 2016 11:06
Sweiki ziurekit turiu valti aliumine rusu laiku ir noriu prisiregistruoti ji beveik 5 metru ilgio , galvoju restauruotis bet nzn ar priregistruosiu nes nei inditefikacijos nr nerandu ant jos nei jos domenu lenteles nzn ka daryt ar bus imanoma je priregistruot ? Gal eitu kaip savadarbe priregistruot ? Nesat susidure su tokiu reikalu ? :)
 #667769   Dolcas
 17 Bir 2016 15:16
Kaip savadarbę manau eitų, tik teks valties brėžinius darytis, o šiiap pasiskambink į laivybą ir tau pasakys ko reikia.Aš seniau Kadet jachtytę registravau, tai užteko nuotraukos ir brėžinių.Jokių pirkimopardavimo dokumentų neprašė, bet laikai keičiasi :grin:
 #667771   DainiusM
 17 Bir 2016 15:46
sakai nuknisi laiva, isdraskai numerius, lenteles- prisiregistruoji perdazes kaip savadarbi ir viskas liuks? tipo sistema ta leidzia? :)
 #667804   Negazdink
 17 Bir 2016 20:30
DainiusM rašė:sakai nuknisi laiva, isdraskai numerius, lenteles- prisiregistruoji perdazes kaip savadarbi ir viskas liuks? tipo sistema ta leidzia? :)
Sistema to neleis :lol: Nelabai irodysi kad pasigaminai koki progres 4. jai vatis anksciau buvo registruota ir yra registracijos dokumentai tai imanoma. Jai regitracijos dokumentai buvo pamesti bet registruota jau lietuvoje gali isiimti dublikta. Siap is lempos be jokiu popietiu nelabai registruos. Nes niekas nepatvirtins kad valtis nevokta. :ks>
 #667813   Marius111
 18 Bir 2016 00:35
Kad ji niekada nebuvo registruota nuosavam prude metes po to gulejo zmogelis padimire ir niekam ji nebuvp reikalinga , tai nzn kaip cia ka padaryt , kur kazi isvis ieskot tos lenteles ant tokios senienos gal niex nededavo :) pradejau sveisti je dazu sluoksiu belekiek :) ziurejau google yra tu valciu ir priregistruotu ir pavadinima turi :) nzn ar verta babkes merkt jei su irklais reikes varyt :) kaip matoras viskas yra :)
 #667829   DainiusM
 18 Bir 2016 09:29
manyciau neverta, ypac jei tai persenes progresas kuriam jau ir kniedes pasivaiksciojusios gali buti... :roll:
 #668288   vyten
 22 Bir 2016 15:05
Sveiki, gal kas žinote kokie turi būti vėliavos matmenys ir viena ant pripučiamos valties. Prieš ar po numerio ? Kokie matmenys ? Ačiū.
 #668299   Negazdink
 22 Bir 2016 16:51
vyten rašė:Sveiki, gal kas žinote kokie turi būti vėliavos matmenys ir viena ant pripučiamos valties. Prieš ar po numerio ? Kokie matmenys ? Ačiū.
Daryk mazdauk numerio dydzio, o pries ar po, svarbu kad gerai matytusi.
 #669756   PelkiuSenis
 11 Lie 2016 21:43
Sveiki,gal kas zinot ir patikslinsit, nes skaiciau msa.lt ir arba nemoku ten ieskot arba... Ar dvitakcius registruoja variklius ar ne? O tai parduotuvej aiskino,kad jau nebegalima kokie 5-6m.
Jei kur nuoroda yra numeskit -paskaitysiu,o tai mintys nesidelioja ar cia dvitakti pirkt ar keturtakti... :roll:
 #669779   DainiusM
 12 Lie 2016 08:35
nesu 100% tikras ar tas argumentas, bet kokiais 99% tai esu... jei gausi dvitakti nauja su CE- nekurdesis- registruos. Bet nemanau, kad gausi. :) o senus, jau registruotus, perregistruoja be problemu.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė