Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #664406   marenas
 13 Geg 2016 16:21
Ar moterims ar vyrams.taspatc s .gamta ir ta atima.nemuno delta irgi uz pabuvima turi susimokiet.ne tik uz zveJyba.o dar net nezynai tikslei reik nereik.liktai kaska nubaude uz zvejyba vilhelmo kanale.nes ten reik irgi kaskokio mokescio.jieskojau informacijos neradau.gali nezynodamas but nubaustas nes niera tikslios info.
 #665552   DainiusM
 26 Geg 2016 09:52
e kajakistai! kaip ten jura, vejas ir vejazuves? gal prognozes kas studijavot? visai butu neblogai ekspedicija pakartoti... :roll:
 #665567   tench
 26 Geg 2016 13:38
Aš užvakar vakare, po darbo buvau nulėkęs Į Karklę nuo kranto pamėtyt. Kibo pagrinde tik žolės kūšiai. Per porą valandų mačiau vieną vėjažuvės kibimą už kokių 6 metrų nuo kranto. Moškių kažkokių pajūri priviso, kandžiojasi skaudžiai... Silpnas rytų vėjelis, jūra buvo rami kaip ežeras - afigienas oras pasiplaukiojimu.
Jei orai leis, aš planuoju varyt sekmadienį (šeštadienį nelabai išeina). Galbūt į kažkur į Neringą. Dar jeigu gausis, gal nuo pirmadienio porą savaičių paatostogausiu, tai be vėjažuvės labai norėtusi pabandyt otą pagaut, kol draudimas neprasidėjo. Nu vėlgi, aišku, jeigu orai leis...
 #665569   DainiusM
 26 Geg 2016 13:50
Tai paliekam atvira klausima, visai megciau prisijungti... Gal dar kas i kompanija priliptu. :)
 #665581   tench
 26 Geg 2016 15:48
Ok. Rytoj vakarop reik pažiūrėt kokios prognozės šeštadieniui-sekmadieniui ir apsispręst. Jeigu bus taip kad šeštadieniui rodys silpnesnį vėją, pasistengsiu galėt šeštadienį :-D.
Nepamirškit pasirūpint dreifo inkarais, kad nebūtų taip kaip aną kartą :-D. Nors šiaip aną kartą jie nelabai būtų padėję - kai tokia srovė nuo marių pusės tas "parašiutas" dreifuoja kaip koks skudurėlis šalia kajako.
http://www.laivosandelis.lt/lt/svartavi ... ai?cat=125
 #665583   DainiusM
 26 Geg 2016 16:04
turiu kazkoki kitoki, bet sueis... klausimas kaip ten aplamai gyliai, gal paprasta inkariuka- grandine imset eina?
 #665587   tench
 26 Geg 2016 16:23
Aš galvoju pasiimt ir paprastą su 80m virvės. Tik kad aš byški dar šiku su juo jūroj inkaruotis kai bangos didelės :-D. Ir dar Karkėj, tuose akmenynuose...

Va čia gali gylius pažiūrėt https://webapp.navionics.com/?lang=en#@ ... kptsIkro_C Mėliną skrituliuką apačioj kairėj paspausk, pasirink SonarChart ir pazoomink žemėlapį su pelės ratuku.

p.s. Jei reikia, turiu tą navionics appsą androidui nukrekintą.
 #665602   DainiusM
 26 Geg 2016 19:12
nu okipoki, kuria diena, kelinta valanda ir kur buti. :ruko
p.s. o byciokai dar kimba? o ju ten apie karkle yra? :oops:
 #665630   tench
 26 Geg 2016 22:44
Man tinka sekmadienį. Airi, gal gali Marenui skambtelt, nes jis, jaučiu, kokių porą kartų per mėnesį tik užeina forumą paskaityt.

Linasykai, kaip dėl ekspedicijos? :-D
 #665677   DainiusM
 27 Geg 2016 15:31
Ka ten pagaut eina paskutiniu metu, kokius irankius/masalus pasiruosti? :roll:
 #665695   Airis
 28 Geg 2016 06:13
DainiusM rašė:Ka ten pagaut eina paskutiniu metu, kokius irankius/masalus pasiruosti? :roll:
imsiu spininga , gandrus gaudysiu. gali dar ir lasisaite uzkibti.
nuo dugno byciokai, pleksnes,gali ir uotas pasikabinti

kelinta valanda renkames?
 #665700   DainiusM
 28 Geg 2016 08:37
ok, vadinasi imu spininga vejazuvems koki ML... ir lengva cast`a su smirdukais ir ceburaskom i dugna pastuksent.
p.s. ka as zinau... ner ko temt i nakti, speju. tuoj kraunu kajaka ant masinos ir isminu sapalu, vakare gryzes uzsuksiu paziuret cia- kelinta ryt man isvaziuot reiks... :)
 #665816   marenas
 29 Geg 2016 21:32
kaip sekesi,db tik pamaciau,jo I foruma retai beuzsuku,turiu veiklos ,varkstu su kateriu :grin: ,turiu kateri o nuleist I vandeni sunku ,nes nier kur .tad senden starki jamiau mariose su pustinuke.trys ikabinau 2neblogi I imamas.
as kaip daugevaikis tevas ,biski laiko nebeturiu :grin: sodas,garazas.,kateris.baidares .valtis,2 motorai.bet parduot gaila,atrodo kad visur spiesiu.jo senden buvo rytu vejas,prie juros turiejo but super.
 #665824   tench
 29 Geg 2016 22:20
Trumpas atsakymas: prisiplaukiojom iki pilnos laimės. Nuo 10-os iki 18-os.
Ilgas atsakymas: nevienos vėjažuvės ekspedicija tradiciškai :-D nepagavo. Nu bet ne vėjažuvėse esmė. Nusispjovę į mitinę vėjažuvę, bandėm gaudyt invazinius dirbtiniais, o vėliau ir natūraliais (ištižusiais nuo karščio) masalais. Absoliutus lyderis invazinių gaudyme buvo DainiusM.Jis kažkaip įtartinai gerai kerta vertikalų mikrožigą. Tikriausiai jis tikrai geras spiningistas, nors negaliu 100% teigt, nes pats spiningistu tik apsimetu 2-3 kartus per porą metų :-D,
Po šios afigienos dienos dar norėčiau padėkoti tam žmogui, kuris sugalvojo, kad į mašinas reikia dėti kondicionierius, šaltai voniai, mano brangiajai, daktarei, apipurškusiai manę kažkuo šaldančiu ir ištepusiai kažkuo "po puikaus įdegio" :-D, pavėsiukuj terasoje, šaltam aluj... Žodžiu, viskas taip gerai, kad jau noriu vėl ten varyt :-D.
Prikabinti failai
DSCI0212.JPG
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 40
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė