Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #710238   ansanas
 01 Sau 2018 16:06
Sveiki, su Naujais! Seniai blizginu akis i deeper pro + gal yra turinciu ir galinciu pasakyt nesaliska savo nuomone vertas savo pinigu zaislas ar nelabai? Pagrinde spiningauju is valties ar kranto.Domina ar banguojant vandeniui tas burbulas nepameta rysio. Ir seip pliusai minusai. Turiu ir humminbird fishfinder 160, bet ans man nepatogus su savo laidais ir laikikliais gal 3- 4 kart panaudojau ir padejau i pavesi.
 #710384   wongas
 04 Sau 2018 14:27
Draugas turi. Sako nu ką aš žinau - pripratau. Iš snukio sprendžiant nelabai :) Tik tiek pastebėjau - labai jau daug skelbimų buvo kad parduoda - naudota keliose žvejybose :(
 #710393   Pfk
 04 Sau 2018 15:35
Su laidais ir laikikliais valty reikia protingai susitvarkyti ir nebus jokiu nepatogumu.
Is kitos puses, man asmeniskai nelabai patogu atrodo intensyviai spiningaujant naudoti telefona/plansete. Irgi reikia mastyti kur ji pasideti, kaip nenubrozdinti bei nepamirsti pasikrauti pries zvejyba.
 #710495   dagys
 05 Sau 2018 21:30
Spiningaujant nuo kranto žuvies reikia ieškot masalais, o ne echolotu. Spiningaujant iš valties deeperas iš viso nesusipratimas. Ne spiningautojo tai prietaisas, feederastui ar žieminėj žūklėj gal ir pritaikomas. Jei elementaraus echoloto laidai kelia keblumų, reikia kažką daryt su laidais arba su įgųdžiais. Greičiausiai ir su tuo ir su tuo.
 #710557   Vitolis
 07 Sau 2018 16:44
dagys rašė:Spiningaujant nuo kranto žuvies reikia ieškot masalais, o ne echolotu. Spiningaujant iš valties deeperas iš viso nesusipratimas. Ne spiningautojo tai prietaisas, feederastui ar žieminėj žūklėj gal ir pritaikomas. Jei elementaraus echoloto laidai kelia keblumų, reikia kažką daryt su laidais arba su įgųdžiais. Greičiausiai ir su tuo ir su tuo.
Žiemai va ko reik ir nafik visi echalotai. Tuo abiau diperis
https://vk.com/photo-140854559_456239441
 #710587   DainiusM
 08 Sau 2018 08:38
grysa rašė: It darysiu variklio valdyma pilnai ant exoloto ekrano , manu bus patogiau nei su distanciniu
nebus patogiau nei su distanciniu (is patirties), bet pvz kai pamirsti distancini- lieka variantas nevaziuot pasiimt (irgi is patirties).
 #710653   grysa
 08 Sau 2018 22:27
Na ka jau darysi teks priprast prie siu taip vadinamu nepatogumu

:e:e
 #712285   mamba7
 06 Vas 2018 21:57
sveiki , turiu klausima ,noriu nusipirkti echolota( lowrance HDS 7 3gen ) is amerikos gal kas esate susiduria ar cia pasmus jie veikia ar kaska reikia perdarineti
 #712286   Karalaitis
 06 Vas 2018 22:58
simba rašė:
03 Vas 2018 20:49
Smart Phone Fish Finder Wireless Sonar Fish Finder Sea Lake Fishing Detect iOS Android App Findfish Smart Sonar Echo Sounder
http://s.aliexpress.com/fUJZrmUF?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Gal kas turit,kaip atsiliepimai?
neturiu, bet ziemai su 90 laipsniu kampu nieko ant storo ledo nenuveiksi. Vitoli deeperis gerai ;-) tik kad telefono baterija nelaiko, tai blogai :evil:
 #712287   auriux
 06 Vas 2018 23:35
Sveiki gal yra naudojančių Garmin striker plius 7 ar 9 galėtume gal placiau papasakoti kaip jo sv nes nematea. Ir apskritai kaip echo garminai?
 #713131   wongas
 06 Kov 2018 09:21
Sveiki. Radau štai tokį būdą echoloto sonaro tvirtinimui. Tai nėra skirta guminėms valtims. (mano pvz laivas plastikas 7 m. Nesinori niekur gręžti ir t.t.t.) Ką manote ?

P.S. Manau kad kokius 5-10% gal ir prarandi. Bet ....
 #713144   Vitolis
 06 Kov 2018 17:33
Per plastiką turėtų rodyt geriau nei tame klipe. Ir undenio nereiks pilt Bet jei tavo plastikinės dugnas dvigubas (su oro tarpu ar dar kokiu užpildu) tai toks variantas tau tikrai netiks. Aš tvirtinčiau atskiru laikikliu. Variantų galima rast jutubėj.
 #713154   wongas
 07 Kov 2018 08:22
Vitolis rašė:
06 Kov 2018 17:33
Per plastiką turėtų rodyt geriau nei tame klipe. Ir undenio nereiks pilt Bet jei tavo plastikinės dugnas dvigubas (su oro tarpu ar dar kokiu užpildu) tai toks variantas tau tikrai netiks. Aš tvirtinčiau atskiru laikikliu. Variantų galima rast jutubėj.
Spėju pas mane dvigubas su užpildu. Bet kokiu atveju ši vasara man bus pirmas gyvenime laivybos sezonas. Tai reik gyvai pabandyti :) kas ir su kuom valgoma :)
 #713531   LUTCUS
 18 Kov 2018 09:43
auriux rašė:
06 Vas 2018 23:35
Sveiki gal yra naudojančių Garmin striker plius 7 ar 9 galėtume gal placiau papasakoti kaip jo sv nes nematea. Ir apskritai kaip echo garminai?
Sitas youtube video palyginimas su lowrance man dave suprast, kad i garmin puse nereiktu ziuret. Man susidare toks vaizdas, kad garminas kazkaip klastoja skaitmeniskai ta vaizda (arba info apdorojimo kodas neisdirbtas ir primytivus), nes rodo beleka, palyginus su lowrance: zuvies neparodo, medziu forma kazkoks nesusipratimas, neatspindi dugno strukturos. Zodziu toliau spresk pats:
 #713532   auriux
 18 Kov 2018 11:15
Pagal kokybę man ir lowrance gal geriau bet kad tik pusę funkcijų kuri turi lowrance nenaudojama man tai todėl ir galvoju ar verta permoketi už lowrance.
 #713552   svo
 18 Kov 2018 16:42
Sitas video nieko vertas. Taigi garmin su lowrance teisesi del patento tam tikro. Tai lowrance ir isleido sita lempini video ale pagaidinti garmina. O istikro puikiai matos, kad ir trajektorija skirtinga, ir garminas i pievas nureguliuotas, greiciausiai ir patys sonarai skirtingu klasiu/kalibru pajungti.
 #713565   auriux
 19 Kov 2018 09:28
Svo o ką pats naudoji? Nenoriu nusipirkti daikto su kuriuo du metus teka pyktis.
 #715268   Pfk
 01 Geg 2018 10:37
nusibaige mano niekam tikes akumas echolotui. teks pirkti nauja. uzmaciau keleta neblogu atsiliepimu apie YUASA agm vrla akumus, toki teks matyt ir ciupti. tik suabejojau truputi del talpos. svarstau, ar apsimoka imti 12AH(kaip turejau anksciau), ar imti 7AH - lengvesnis, pigesnis.
mano echolotas lowrance mark-5x chirp. gal kazkas zvejojat panasia iranga ir galit parasyti kiek laiko tarnauja 7AH akumas?
 #715272   Qmas
 01 Geg 2018 13:33
Naudoju Raymarine Dragonfly 5PRO su 7 ampervalandziu akumuliatoriuku. Dar nera issikroves bezvejojant... Nu teisybes delei reikia paminet kad mano iprastines zwejybos netrunka nuo ryto iki vakaro... Pusdienis geras ir pritruksta kantrybes mosikuot :grin:
 #715273   Qmas
 01 Geg 2018 13:37
Norejau pasireiraut vieno dalykelio. Nusipirkau svieziai Deeper Pro ir isbandziau ant vandens ji (is valties prie borto, kad patikrint ar i tema rodo). Ar toks svenlus klaksejimas ikisus deepery i vandeny yra normalu? Tas klaksejimas atsiranda tik vandeny atsiradus tiem dviem kontaktams... Bet kaip minejau svelnus toks tas klaksejimas...
 #715287   Ewro
 02 Geg 2018 08:57
normalu, gali perjungt į narrow spindulį ir tada jo nebegirdėsi :grin: :D
 #716004   Salmo
 31 Geg 2018 11:10
Sveiki, gal kas turit arba daugiau ka zinot apie Lowrance Elite 5 Ti?
Mane domina kaip yra su Lietuvos zemelapiais? Planuoju is UK pirkti. Aprasyme primesta visokiu zemelapiu...
Lake Insight™ and Nautic Insight™ PRO and HD, Insight Genesis™, Navionics® Gold and HotMaps® Premium, Fishing Hotspots® PRO and Jeppessen C-Map Max-N
Galima ir galva nusisukti su tiek makalynes, bandziau ieskoti Lowrance.com puslapy irgi daug info neradau.
Juos galima kazkur nemokamai gauti ar reikia pirkti, o gal imanoma is kokio draugo ar kito zvejo nusikopijuoti zemelapius? Gal kas galetu mane apsviesti sita tema?
Dekoju
 #716013   Mike
 31 Geg 2018 15:34
Pirktame iš UK nebus Lietuvos žemėlapių. Nusikopijuoti irgi nepavyks. Teks pirkti kažką iš šitų (nebūtinai iš šito pardavėjo):
https://www.zukles-ekspertai.lt/lt/navionics-2.html
Čia tame ir reikalas, kad perkant Lietuvoje TI kartu gaunamas ir žemėlapis. Aišku, iš Europos vis tiek pigiau gaunasi, net ir žemėlapį atskirai perkant.
 #716015   Salmo
 31 Geg 2018 15:44
Oho, liudnoka situacija :D Galvojau bus galima nusikopijuoti.... :/
O ten yra kazkoki social zemelapiai kur nubraizo patys zmones beplaukiodami ir kelia i interneta, o paskui ir pats gali kelti i interneta, tai gal tie bent veikia?
 #716017   grysa
 31 Geg 2018 19:21
Pirkau is Uk Humminbird helix 10 Lietuvos ezeru konturai yra

''plot
 #716025   wongas
 01 Bir 2018 10:53
wongas rašė:
06 Kov 2018 09:21
Sveiki. Radau štai tokį būdą echoloto sonaro tvirtinimui. Tai nėra skirta guminėms valtims. (mano pvz laivas plastikas 7 m. Nesinori niekur gręžti ir t.t.t.) Ką manote ?

P.S. Manau kad kokius 5-10% gal ir prarandi. Bet ....
Sveiki. Kagi įdėjau sonarą į kylio apačią iš vidaus. Ir ką dariau bandomąjį plaukimą - viskas ok. Muša per plastikinį korpusą kaip uoga. Rodo viską taip pat. Jokių trukdžių nepastebėta. Rodo net guminuko šokdinimą. Tik dėl vandens temp aišku tikslumą reiks patikrinti..... :)
 #716089   Dolcas
 04 Bir 2018 09:07
Salmo rašė:
31 Geg 2018 15:44
Oho, liudnoka situacija :D Galvojau bus galima nusikopijuoti.... :/
O ten yra kazkoki social zemelapiai kur nubraizo patys zmones beplaukiodami ir kelia i interneta, o paskui ir pats gali kelti i interneta, tai gal tie bent veikia?


Nukopijuoti nepavyks.Sudarant žemėlapius, ir įkeliant į internetą, reikia pažymėti, kad viešas, kitu atveju, žemėlapiu naudosis tik jį sukūręs naųdotojas.Aš asmeniškai darausi tik dėl savęs, kaip ir daugelis.Nelabai kas nori dalintis.
 #716093   Salmo
 04 Bir 2018 12:06
Dolcas rašė:
04 Bir 2018 09:07
Salmo rašė:
31 Geg 2018 15:44
Oho, liudnoka situacija :D Galvojau bus galima nusikopijuoti.... :/
O ten yra kazkoki social zemelapiai kur nubraizo patys zmones beplaukiodami ir kelia i interneta, o paskui ir pats gali kelti i interneta, tai gal tie bent veikia?


Nukopijuoti nepavyks.Sudarant žemėlapius, ir įkeliant į internetą, reikia pažymėti, kad viešas, kitu atveju, žemėlapiu naudosis tik jį sukūręs naųdotojas.Aš asmeniškai darausi tik dėl savęs, kaip ir daugelis.Nelabai kas nori dalintis.

O kai sau pasidarai tą žemėlapį ir nesidalini, kaip tu tarkim, tai teoriškai gali man jį perašyti ar ne?
Ir kitas klausimas iškilo, o tai iš karto jį tau braižo echolote (pvz kaip garmin striker plus) ar pažvejoji/paplaukioji ir grįžus namo jį išsiunti per wifi į insight genesis ir tau atsiunčia vėliau pilną subraižytą žemelapį, ten kur išplaukiojai?
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 76
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė