Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #682021   Mykola
 19 Lap 2016 19:07
Rodys, rodys, visi ir taip ir dar gražiau už atitinkamą pinigų sumą :grin:
 #682024   Mykola
 19 Lap 2016 19:31
Demo man visai neinteriasna, čia vaizdai iš pasiplaukiojimų po Lietuvos vandenis. Mintinai nepasakysiu, bet yra iš Kauno marių, Kupiškio marių, Šiaulių jūros ir dar iš kažkur, dabar nebeatgaminu pagal datą.
 #682027   Cekasss
 19 Lap 2016 19:55
humminbird grazus dugno vaizdai bet lowrance kazkaip geriau zuvi parodo.
 #682029   Dolcas
 19 Lap 2016 20:07
PeVilius rašė:Raymarine'as ko gero niekada taip nerodys :D
Klysti.Raymarinas gali ir gražiau parodyti :grin: , tik, kad niekas foto neįmeta.Dauguma šiuolaikinių echolotų labai daug ir gražiai rodo, tik su nustatymais reikia pažaisti.Raymarinas gal tik su žemėlapiais sunkiau, o šiaip tikrai puikus echolotas.Ilgai rinkausi tarp Raymaryne ir Lowrance.Kainos panašios, funkcijos panašiai,pas Raymaryne ekranas geresnis, valdymas lengvesnis, bet su Lowrance su žemėlapių sudarymu paprasta(megėjiškai) ir šiaip, pasižiūrėjus filmus apie žvejybas(nesvarbu šalis), pas visus pagrinde įmontuoti Lowrance arba Simrad.Kadangi kitų gamintojų echolotais nesinaudoju, girti ar peikti nieko negaliu.Renkantis echolotą manau pirmiausiai akcentuojama į finansus, o po to jau reikia žiūrėti ką geriau už tą sumą nusipirkti.
 #682030   Dolcas
 19 Lap 2016 20:10
Cekasss rašė:humminbird grazus dugno vaizdai bet lowrance kazkaip geriau zuvi parodo.
Klysti.Šiandien plaukiojau ir fotkinau specialiai dugną.Nuotraukos rytoj, galėsi palygint :grin:
 #682036   Rolandas19
 19 Lap 2016 20:45
Mykola rašė:Demo man visai neinteriasna, čia vaizdai iš pasiplaukiojimų po Lietuvos vandenis. Mintinai nepasakysiu, bet yra iš Kauno marių, Kupiškio marių, Šiaulių jūros ir dar iš kažkur, dabar nebeatgaminu pagal datą.
Aj cia per sezona prisifotkiai :grin: as daba ir galvoju kur cia siuo metu vandens temp+20 :-D Vaisdai tai ''plot tik ir laimikius dar prie ju prideti galejei ;uolrait
 #682038   PeVilius
 19 Lap 2016 20:50
Tai ir nusipirkau 7pro, bet kazkaip sunkiai gaunasi su nustatymais ir vaizdu.. '''bum
Dolcas rašė:
PeVilius rašė:Raymarine'as ko gero niekada taip nerodys :D
Klysti.Raymarinas gali ir gražiau parodyti :grin: , tik, kad niekas foto neįmeta.Dauguma šiuolaikinių echolotų labai daug ir gražiai rodo, tik su nustatymais reikia pažaisti.Raymarinas gal tik su žemėlapiais sunkiau, o šiaip tikrai puikus echolotas.Ilgai rinkausi tarp Raymaryne ir Lowrance.Kainos panašios, funkcijos panašiai,pas Raymaryne ekranas geresnis, valdymas lengvesnis, bet su Lowrance su žemėlapių sudarymu paprasta(megėjiškai) ir šiaip, pasižiūrėjus filmus apie žvejybas(nesvarbu šalis), pas visus pagrinde įmontuoti Lowrance arba Simrad.Kadangi kitų gamintojų echolotais nesinaudoju, girti ar peikti nieko negaliu.Renkantis echolotą manau pirmiausiai akcentuojama į finansus, o po to jau reikia žiūrėti ką geriau už tą sumą nusipirkti.
 #682041   Dolcas
 19 Lap 2016 21:06
Draugas turi Raymarine, tiesa 4 PRO.Bet nustatymai tai turi būti vienodi, tik,kad ekrano dydis skyriasi, na gal dar funkcijų kažkokių daugiau.Negaliu tiksliai nieko pasakyti, bet pasižiūrėjus rodo neblogai.PasJus matyt su nustatymais kažkas.Būtų Lowrance, patarčiau,o dabar........?Šiaip visuose echolotuose pagrindą sudaro jautrumas, paletės parinkimas, tinkamas sonaro montavimas, dažnio parinkimas.Nu nėra ten kažkokio tai kosmoso. :-D
 #682045   Rolandas19
 19 Lap 2016 21:32
As ir turiu7pro ir viskas gerai aisku noretus ir geriau :-D dar ir si galetu buti juose :[anuol
 #682047   PeVilius
 19 Lap 2016 21:56
Gal gali pasidalinti kokie nustatymai pas tave?
Rolandas19 rašė:As ir turiu7pro ir viskas gerai aisku noretus ir geriau :-D dar ir si galetu buti juose :[anuol
 #682048   Cekasss
 19 Lap 2016 22:02
Dolcas rašė:
Cekasss rašė:humminbird grazus dugno vaizdai bet lowrance kazkaip geriau zuvi parodo.
Klysti.Šiandien plaukiojau ir fotkinau specialiai dugną.Nuotraukos rytoj, galėsi palygint :grin:
laukiu foto
 #682049   Mykola
 19 Lap 2016 22:05
Su laimikiais kitoj temoj kartais įdedu nuotraukų ;-) O jei turi minty atitinkamą echoloto vaizdą ir iš tos vietos būtent kažką pagautą -tai čia biški nevienareikšmiškai gaunas :roll: Būna, kad tik praplaukiu pro įdomesnę vietelę, padarau screenshotą ir toliau plaukiu naujų vaizdų ieškot. Būna,sustoju apmėtau, bet nekiekvienoj kažkuo išsiskiriančioj iš supančios aplinkos vietoj tupi kažkas arba jis tuo metu aktyvus yra. Pagaut esu sugavęs, bet kol kas nieko ypatingo. Ai, su laimikiais šiemet man apskritai nekas, tai tos temos nebeplėtokim :-D
Tiek humis, tiek lowrencijus ar rėjus turi savo firminę spalvų paletę. Na,bent jau aš taip esu pastebėjęs kiek teko peržiūrėt su šiais aparatais darytų vaizdų. Reikia tik šiek tiek su nustatymais pasižaist ir atrast sau ir savo akim priimtiniausią spalvinį profilį. Tuose vaizduose iš mano echoloto, ta spalvinė gama kažkaip man geriausiai susižiūrėjo. Nors pasižaidus su nustatymais ir kitoje gamoje galima išgauti akiai mielą vaizdą plius aišku detalumas dugno ir kas virš jo plaukioja. Su nespalvotu vaizdu irgi įdomu yra, tik dar labai nesigilinau į jį. Be to dažnis nustatytas ant 455, 800 vėl kitaip rodo ir galima pamatyt ką žemesnis dažnis neužfiksuoja.
Pasikartosiu ne vieną sykį, kas dar supranta rusiškai, apsilankykit rusfishing.ru forume ir konkrečiau echolotų temoj. Tai dar netokių povandeninių grožybių pamatysit, yra ir atskira tema -įdomūs paveikslėliai užfiksuoti echolotų su DI, SI ir kitomis panašiomis skanavimo funkcijomis.
 #682051   Rolandas19
 19 Lap 2016 22:27
PeVilius rašė:Gal gali pasidalinti kokie nustatymai pas tave?
Rolandas19 rašė:As ir turiu7pro ir viskas gerai aisku noretus ir geriau :-D dar ir si galetu buti juose :[anuol
Paskutini karta zvejojau minijoj tai buvo tokie Gain30 Contrast80 Noise filter70 jie truputi keicias pagal vieta.Nezinau ar jau labai super nusistatau bet eseri starki susirandu.
 #682060   Dolcas
 20 Lap 2016 09:00
Įkeliu kelias foto iš vakarykštės žvejybos.Čia žinoma galima spalvas pakaitalioti,bet man tokia spalva tinka, informacija suprantama.
shot002.png
shot002.png (336.72 KiB) Peržiūrėta 7460 kartus(ų)
shot004 3.png
shot004 3.png (299.16 KiB) Peržiūrėta 7460 kartus(ų)
shot005 2.png
shot005 2.png (252.05 KiB) Peržiūrėta 7460 kartus(ų)
shot007 2.png
shot007 2.png (178.53 KiB) Peržiūrėta 7460 kartus(ų)
Pažaidus su paletėm, jautrumais gal galima ir detalesnį vaizdą išgauti, bet man kol kas tinka :)
 #682555   DainiusM
 26 Lap 2016 16:53
kas link detalumo... man visai grazu ir suprantama (7ti):
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #682572   Dolcas
 26 Lap 2016 19:40
Aš vis skaitau tiek lietuviškus, tiek rusiškus forumus.Domiuosi ir kitų gamintojų echolotais.Visur nuomonių pilna, bet vieningos nuomonės nėra, ir žinoma negali būti, bet patebėjau vieną dalyką.Lowrance echolotu darytų "skrynų" žymiai daugiau nei kitų gamintojų.Kodėl taip yra, paasakyti negaliu.Šiaip jei dabar reiktų rinktis echolotą,nedvejodamas pasirinkčiiau Ti.Iš pradžių su valdymu gal problematiška, bet tikrai ne katastrofa.Vienintelė problema, kad aukštoka kaina, plius tikrai daugeliui vartotojų pilna nereikalingų funkcijų, bet čia manau pas visus gamintojus svarbu kuo daugiau prikišti, kad tik labiau nuplėšti :-D
Ir dar.Jūs pažiūrėkit kitų šalių forumus.Apie kiekvieną echolotą rasite atskyras temas, patarimus, nuomones, naudojimasi.Pabandykite tai rasti lietuviškuose forumuose.Čia lietuvio bruožas "vargau aš, varg ir tu"
 #682580   Qmas
 26 Lap 2016 20:49
Dolcas rašė:Aš vis skaitau tiek lietuviškus, tiek rusiškus forumus.Domiuosi ir kitų gamintojų echolotais.Visur nuomonių pilna, bet vieningos nuomonės nėra, ir žinoma negali būti, bet patebėjau vieną dalyką.Lowrance echolotu darytų "skrynų" žymiai daugiau nei kitų gamintojų.Kodėl taip yra, paasakyti negaliu.Šiaip jei dabar reiktų rinktis echolotą,nedvejodamas pasirinkčiiau Ti.Iš pradžių su valdymu gal problematiška, bet tikrai ne katastrofa.Vienintelė problema, kad aukštoka kaina, plius tikrai daugeliui vartotojų pilna nereikalingų funkcijų, bet čia manau pas visus gamintojus svarbu kuo daugiau prikišti, kad tik labiau nuplėšti :-D
Ir dar.Jūs pažiūrėkit kitų šalių forumus.Apie kiekvieną echolotą rasite atskyras temas, patarimus, nuomones, naudojimasi.Pabandykite tai rasti lietuviškuose forumuose.Čia lietuvio bruožas "vargau aš, varg ir tu"
Sweikas, jei jau sakai kad kitu saliu formumus pranagrinejes, - gal galetum linku pasidalint kur aprasoma ir apratinejama echoloto Raymarine Dragonfly 5PRO 5" problemos ir nustatymu ypatumai. Idealiausia butu en kalba, bet tiktu ir rusu kalba ... dekui is anksto
 #682581   grysa
 26 Lap 2016 20:49
Saip gal but laikas isskirt exolotus I temas kur humikai kur lowrancai
:cig.
 #682585   Dolcas
 26 Lap 2016 21:09
Qmas rašė:
Dolcas rašė:Aš vis skaitau tiek lietuviškus, tiek rusiškus forumus.Domiuosi ir kitų gamintojų echolotais.Visur nuomonių pilna, bet vieningos nuomonės nėra, ir žinoma negali būti, bet patebėjau vieną dalyką.Lowrance echolotu darytų "skrynų" žymiai daugiau nei kitų gamintojų.Kodėl taip yra, paasakyti negaliu.Šiaip jei dabar reiktų rinktis echolotą,nedvejodamas pasirinkčiiau Ti.Iš pradžių su valdymu gal problematiška, bet tikrai ne katastrofa.Vienintelė problema, kad aukštoka kaina, plius tikrai daugeliui vartotojų pilna nereikalingų funkcijų, bet čia manau pas visus gamintojus svarbu kuo daugiau prikišti, kad tik labiau nuplėšti :-D
Ir dar.Jūs pažiūrėkit kitų šalių forumus.Apie kiekvieną echolotą rasite atskyras temas, patarimus, nuomones, naudojimasi.Pabandykite tai rasti lietuviškuose forumuose.Čia lietuvio bruožas "vargau aš, varg ir tu"
Sweikas, jei jau sakai kad kitu saliu formumus pranagrinejes, - gal galetum linku pasidalint kur aprasoma ir apratinejama echoloto Raymarine Dragonfly 5PRO 5" problemos ir nustatymu ypatumai. Idealiausia butu en kalba, bet tiktu ir rusu kalba ... dekui is anksto

Prašom, tik spėk skaityti.Jei irklausi,atsakonuoširdžiai.http://www.rusfishing.ru/forum/forumdisplay.php?f=188
 #682587   Dolcas
 26 Lap 2016 21:20
grysa rašė:Saip gal but laikas isskirt exolotus I temas kur humikai kur lowrancai
:cig.

Nesutikčiau.Ne du gamintojai juk yra, be to, palyginimui vienoje temoje paprasčiau, gal tik reiktų temos apie vienų ar kitų echolotų praktinius naudojimus, o tai dabar nusiperki echolotą ir maigai, maigai,maigai.Nesuprantu, juk Lietuvoje naudojasi tūkstančiai žvejų įvairiais echolotais, tai kodėl nepasidalinus info.Man kai reikėjo, nieko neradau, viską aiškinausi po žingsnį ir pasidalinau, kad kitam nesurūkyti pokelio cigarečių kol iš vieno nustatymo pasikeisi į kitą.Pardavėjai aplamai jokios info nedalina, o instrukciją gavau rūsų kalba,kur aprašyta tik paviršutiniškai, o su kitomis kalbomis nelabai bendrauju.
 #682589   grysa
 26 Lap 2016 21:28
Tai ir blogai as va turiu hummingbird helix 10di tai n puslapiu perverciau pakol radau si bei ta Viskas suversta I kruva humminbird Lowrance bei kitos firmos
Vienu zodziu saltiena

:cig.
 #682590   Dolcas
 26 Lap 2016 21:41
Sukurti temas nesunku, tik kas rašys?Aš apie tiškę, ir Jūs apie savo helixsą?Modelių pilna.Manau geriau suskirstyti pagal kainas, o ne pagal gamintojus.Čia tema be pabaigos.Tai, kuom mes naudojamės šiandien, po metų bus seniena, technologijos sparčiai žengia į priekį :grin:
 #682665   grysa
 27 Lap 2016 20:03
geriau suskirstyti pagal kainas, o ne pagal gamintojus.

Na zmogau jus CIA ir skelet minti ''plot as kai suprantu mersas yra mersas BMW yra BMW kaip ir humikas ir lorikas at garminas bei kiti visi turi savo pavadinimus jie yra pastovus na o Kaina ? Siandien tokia po metu ?

:cig.
 #683437   lekas
 05 Gru 2016 17:17
Sveiki gal kas naudoja ziema PRAKTIK echolota kokie pliusai minusai aciu
 #684311   zimkaxxx
 15 Gru 2016 12:32
Kolegos gal kas naudojates garmin e Trex 20x navigatoriu,ant kiek naudingas taskams zymetis? :shock:
 #684413   mantesas
 15 Gru 2016 23:37
zimkaxxx rašė:Kolegos gal kas naudojates garmin e Trex 20x navigatoriu,ant kiek naudingas taskams zymetis? :shock:
kaip ir visi garmin paklaida plius minus 5 m
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 76
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė