Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #673237   Rimasx
 17 Rgp 2016 09:40
Ovidijus rašė:Sveiki visi. :/braj; Padėkit jei galit apsispręsti, kuris echolotas geriau. Noriu, kad vaizdas matytųsi gerai, kad GPS būtų ( su juo geriau orientuotis dideliuose telkiniuose ir taškus galima ateičiai susidėti ). Pirmas mano echolotas ir nenoriu nusivilti. :? Esu girdėjęs, kad Raymarine ilgai kraunasi, kai įjungi? Ar tai tiesa? O gal ir Lowrance ne ką trumpiau kraunasi..? Pateikiu iškart su tokiais palyginimais kokią info jie turi apie tuos echootus:
http://www.prisjakt.no/list.php?l=295439&view=c
pas mane rejus 6,apie 1 min kol uzsikrauna
 #673238   Rapolas
 17 Rgp 2016 09:52
Lorencas irgi ilgai kraunas ,jei su GPS (koordinates gaudo:D) :-D
Pas mane elit'as - irgi apie minutę (priklauso kokiam dar užkampy) vargsta :-D
 #673251   Ovidijus
 17 Rgp 2016 11:09
Jaučiu reikia bandyti imti Raymarine. Jo ekrano raiška geresnė... :)
 #673268   justgytis
 17 Rgp 2016 14:44
Na, pasiziurejus pardavimus visur matosi kad panaudoto raymarino realiai niekas nepardavineja - vadinas naudoja :) Lowreancu matosi tikrai yra (shirp modeliu) nesneku apie deeperi kuri visi pardavineja po keliu panaudojimu :)
 #673269   Rapolas
 17 Rgp 2016 14:49
justgytis rašė:Na, pasiziurejus pardavimus visur matosi kad panaudoto raymarino realiai niekas nepardavineja - vadinas naudoja :)
Išvada neteisinga ,gali būti ir kitas variantas- kad niekas neperka naujų ,tai nėr ką ir parduot panaudotų :-D
 #673277   Ovidijus
 17 Rgp 2016 17:15
Rapolas rašė:
justgytis rašė:Na, pasiziurejus pardavimus visur matosi kad panaudoto raymarino realiai niekas nepardavineja - vadinas naudoja :)
Išvada neteisinga ,gali būti ir kitas variantas- kad niekas neperka naujų ,tai nėr ką ir parduot panaudotų :-D
Rimasx turi, bet nesako nieko blogo.
 #673312   Rimasx
 17 Rgp 2016 21:12
Ovidijus rašė:
Rapolas rašė:
justgytis rašė:Na, pasiziurejus pardavimus visur matosi kad panaudoto raymarino realiai niekas nepardavineja - vadinas naudoja :)
Išvada neteisinga ,gali būti ir kitas variantas- kad niekas neperka naujų ,tai nėr ką ir parduot panaudotų :-D
Rimasx turi, bet nesako nieko blogo.
nezinau geri,negeri,draugas turejo man patiko,pasiemiau i as,rodo gerai praktiskai ant gamikliniu nustatimu,zemelapiu neturiu a i nereikia ,marios,atmata ,minija,pasizimet taskus i taip eina,minusas su ta jungtimi is galo,su tom adatelem,as pasidariau ,kad nereiketu atjunginet,pasidariau toki bariuka ,ikeli -iskeli is valties su viskuo,tik strupcina su davikliu nusuki nuo transo
 #673339   justgytis
 18 Rgp 2016 09:50
Turiu ir as 5 DVS. Su auto rezimu tik nereikia dirbti, nes rodo per daug slamsto. Reikia paciam nustatyt gain contrast noise. Viskas paprasta. Rodo tikrai gerai. O cia mano sonaro laikiklis, bent jau man labai patogus ir neuzima vietos isvis...
https://www.youtube.com/watch?v=1Ck4cBXeUfA
 #673343   Ovidijus
 18 Rgp 2016 10:19
Nu va dabar jau viskas aiskiau. Aciu labai vyrai uz info. Uzsisakiau vakar Raymarine Dragonfly 5 pro. Laukiu nesulaukiu kol isbandyti galesiu. :) justgytis gera minti davei, kaip ta laikikli pasidaryti. Kaip tik sukau galva, kaip prisikonstruot. Labai paprastas ir geras. ;uolrait :gutgut
 #675332   crg
 07 Rgs 2016 20:40
Sveiki.

Gal kas patarti gali, parduotuveje siulo Lowrance® Hook-7x, bet as paskaitnejes radau neblogus atsiliepimus apie Raymarine Dragonfly 5 pro, esu zalias laukiu patarimo kas butu geriau, kaina panasi kadangi Lowrance siulo uz 700 Eur panasiai ir Raymarine 650 eur. Cia bus pirmas pirkinys nesinori nudegti, aciu visiems atsiliepusiems
 #675410   varanas
 08 Rgs 2016 21:12
Aš visada buvau už lowrance, bet perėjau ant Raymarinė jo ekranas ryškiau rodo, nors abu geri. Čia aišku mano nuomonė, apie Lowrance nieko blogo irgi negaliu pasakyti.
 #675641   zimkaxxx
 12 Rgs 2016 12:03
justgytis rašė:Turiu ir as 5 DVS. Su auto rezimu tik nereikia dirbti, nes rodo per daug slamsto. Reikia paciam nustatyt gain contrast noise. Viskas paprasta. Rodo tikrai gerai. O cia mano sonaro laikiklis, bent jau man labai patogus ir neuzima vietos isvis...
https://www.youtube.com/watch?v=1Ck4cBXeUfA
:gutgut gal ir nieko ...bet nesinori transo grezioti-o tas ale uzdedamas kur atlenkt gali tai nepatinka, plaukiant labai tasko...galvoju jei ant transo klijuot kokia jurines faneros gabaliuka-o jau prie to gabaliuko sukt sonara, kad transsas nepasizeistu :shock:
 #675675   justgytis
 12 Rgs 2016 17:49
Na plaukiam ir nesitasko kazkaip :) Man geriau 2 skylutes mazas padaryt, jos nemaiso transui :) Butu noras kada nuimt, tai nuimi ir skylutes uztaisai ir nieko nebesimatys :) Klijuoti man neatrodo tvirta, nusilups su dazais :)
 #676379   Dolcas
 17 Rgs 2016 10:46
Sveiki žvejai.Pribrendo reikalas įsigyti echolotą.Daug forumų perskaityta tiek lietuviškų, tiek rusiškų renkantis echolotą.Su lietuviškais galiu pasakyti kūdai.Arba nenori dalintis informacija, arba tai, kas mane domino, nelabai daug kas ir turi.Iš pradžių žiūrėjau iš pigesnių variantų, bet paskaičius rūsų forumus tapo aišku, kad įsigyjus paprastesnį variantą, vis tiek norėsis kažko geresnio, tad teks parduoti į nuostolius, ir vėl pirkti.Galų gale liko du modeliai.Tai Dragonfly 7 ir Lowranse Elite 7T, juo labiau, kainos labai panašios.Ratas susiaurėjo, bet apsisprendimas dar pasunkėjo, juk kiekvienas norime to vienintelio, geriausio.Dar po ilgų skaitymų per rūsų (nes lietuviškose nieko neradau)forumus, prisižiūrėjus pina yuotube klipukų, vis dėl to apsisprendžiu pirkti Lowrance 7Ti Mid/High/TotalScan.Pas Raymarine ekranas ryškesnis, bet pas Lowrace daugiau funkcijų, kaip rusai sako, už tokią kainą tiesiog BOMBA :grin: Patiko, kad yra šoninis skenavimas, gali įrašinėti visą savo plaukimo istoriją, tiksliau viską ką piešia ecolotas ir vėliau peržiūrėti, į komplektą įeina žemėlapiai, gali ekraną dalinti į 4 dalis, ir gali keisti jų dydį.Vienu žodžiu patiko.Nežinau, ar pasirinkau teisingai, bet kai paplaukiosiu, pasinaudosiu praktiškai, tikrai info pasidalinsiu.
 #676481   Qmas
 18 Rgs 2016 17:30
Dolcas rašė:Sveiki žvejai.Pribrendo reikalas įsigyti echolotą.Daug forumų perskaityta tiek lietuviškų, tiek rusiškų renkantis echolotą.Su lietuviškais galiu pasakyti kūdai.Arba nenori dalintis informacija, arba tai, kas mane domino, nelabai daug kas ir turi.Iš pradžių žiūrėjau iš pigesnių variantų, bet paskaičius rūsų forumus tapo aišku, kad įsigyjus paprastesnį variantą, vis tiek norėsis kažko geresnio, tad teks parduoti į nuostolius, ir vėl pirkti.Galų gale liko du modeliai.Tai Dragonfly 7 ir Lowranse Elite 7T, juo labiau, kainos labai panašios.Ratas susiaurėjo, bet apsisprendimas dar pasunkėjo, juk kiekvienas norime to vienintelio, geriausio.Dar po ilgų skaitymų per rūsų (nes lietuviškose nieko neradau)forumus, prisižiūrėjus pina yuotube klipukų, vis dėl to apsisprendžiu pirkti Lowrance 7Ti Mid/High/TotalScan.Pas Raymarine ekranas ryškesnis, bet pas Lowrace daugiau funkcijų, kaip rusai sako, už tokią kainą tiesiog BOMBA :grin: Patiko, kad yra šoninis skenavimas, gali įrašinėti visą savo plaukimo istoriją, tiksliau viską ką piešia ecolotas ir vėliau peržiūrėti, į komplektą įeina žemėlapiai, gali ekraną dalinti į 4 dalis, ir gali keisti jų dydį.Vienu žodžiu patiko.Nežinau, ar pasirinkau teisingai, bet kai paplaukiosiu, pasinaudosiu praktiškai, tikrai info pasidalinsiu.
As ir neperseniausiai panasia dilema turejau ir rinkaus tarp Dragonfly ir Lowrance (tik as is 5-tuku ziurejau). Pasiemiau Dragonfly, keliose zvejybose plaukiojau jau - kolkas visapusiskai patenkintas, tik iki pilnos laimes teko su nustatymais (gain, contrast, filter) pazaist... dar nesu isitikines ar jau radau ta ausko viduriuka nustatymuose, bet bandymuose ir eksperimentuose slypi sekme - jauciu ....
Lauksim ir is taves atsiliepimu, kai pratestuosi savajy
 #676483   Qmas
 18 Rgs 2016 17:34
tiesa gal gali koki rimtesni rusisko forumo nuoroda imest? kur butu info apie dragonfly nustatymus informacijos.
 #676498   Mykola
 18 Rgs 2016 19:39
Rusfishing.ru apie savo ir ne tik rasi daug informacijos.
 #676850   Dolcas
 21 Rgs 2016 18:49
WP_20160921_19_00_05_Pro.jpg
Šiandien gavau savo naują žaislą :grin: Bandysiu aiškintis, įspūdžiais pasidalinsiu vėliau.Meniu lietuviškas, instrukcija rusiškai 120 lapų :-D Vienu žodžiu įsigyjau galvos skausmą, o patarimų bent jau lietuviškuose forumuse nėra.
 #676917   GeneroL
 22 Rgs 2016 07:48
Dolcas rašė:
WP_20160921_19_00_05_Pro.jpg
Šiandien gavau savo naują žaislą :grin: Bandysiu aiškintis, įspūdžiais pasidalinsiu vėliau.Meniu lietuviškas, instrukcija rusiškai 120 lapų :-D Vienu žodžiu įsigyjau galvos skausmą, o patarimų bent jau lietuviškuose forumuse nėra.
Gali pm kur pirkai ir kiek atsiejo tas malonumas ? ačiū ::hai-bai
 #677264   Dolcas
 26 Rgs 2016 17:01
Sveiki.Ar yra kas iš forumiečių,kurie yra suporavę savo planšetę ar mobilų tel.su echolotu Lowrance per Bluethoot?Mano echolotas su planšete vienas kitą mato, o rodyti nrodo.
 #677734   Dolcas
 01 Spa 2016 20:48
Ačiū už pagalbą :evil: Niekas taip ir net užuominos nenumetė :-D Su draugo pagaba pavyko pačiam suporuoti
WP_20161001_18_55_18_Pro.jpg
 #677829   GeneroL
 03 Spa 2016 12:39
;-var-var. cool , na kaip echalotas, ar jau išbandei žvejyboje? ;-)
 #677937   audriukas
 04 Spa 2016 12:37
Dolcas rašė:Ačiū už pagalbą :evil: Niekas taip ir net užuominos nenumetė :-D Su draugo pagaba pavyko pačiam suporuoti
WP_20161001_18_55_18_Pro.jpg
Akumukiatorius per silpnas tokiam :roll:
 #677938   Dolcas
 04 Spa 2016 12:43
Taip,išbandžiau, tik dar reikia su nustatymais pažaisti, bet tada nebus kada žvejoti :gutgut Puse funkcijų nereikalingos, bet nieko nepadarysi, nebent ateity kas katrį padovanotų.Iš pradžių su meniu buvo kebloka, bet dabar jau susigaudau daug maž.Kas patiko,kad ir iš planšetės gali valdyti patį echolotą, tik kartais planšetėj man vaizdas užstrikdavo.Keliosnuotraukos iš nedidelio vandens telkinuko :-D
shot007.png
Elite7Ti
shot007.png (400.37 KiB) Peržiūrėta 5701 kartus(ų)
shot012.png
Elite7Ti
shot012.png (346.3 KiB) Peržiūrėta 5701 kartus(ų)
shot014.png
Elite7Ti
shot014.png (330.99 KiB) Peržiūrėta 5701 kartus(ų)
 #677939   Dolcas
 04 Spa 2016 12:49
audriukas rašė:
Dolcas rašė:Ačiū už pagalbą :evil: Niekas taip ir net užuominos nenumetė :-D Su draugo pagaba pavyko pačiam suporuoti
WP_20161001_18_55_18_Pro.jpg
Akumukiatorius per silpnas tokiam :roll:


Vienai dienai sočiai, nes kai studijavau nustatymus, darbe dvi dienas laikiau įjungęs, ir tik antroj dienoj pavakary pranešė, kad silpsta akumuliatoriaus baterija.Čia gal dar nuo firmos priklauso kokį nusipirksi, nors žinoma, kuo galingesnis, tuo geriau, bet man kiek plaukiojau kol kas užteko.
 #677949   alkanas
 04 Spa 2016 14:04
Nustatymus koreguok dar, negi toks exas tiek teispaudzia, kaip tetris kažkoks, ar čia kažkoks fish id tipo ijungtas
 #677954   justgytis
 04 Spa 2016 14:26
Faktas kad niekas cia nereguliuota... Pilna slamsto rodo per visa ekrana... Mazink jautruma kol dings tas sniegas...
 #677965   Dolcas
 04 Spa 2016 15:40
Tai čia pirmoj nuotraukoj tik tas sniegas, po to bandžiau reguliuoti, bet, kai plauki, dar žiūri kur plaukti.Būčiau valtyje vienas, tai užsiinkaruočiau ir nustatinėčiau iki bent kiek padoresnio vaizdo.Žinau, kad iki todulumo dar labai toli, bet nėra ko norėti, kol kas tik keturis plaukiau ir tai neilgai, šiandien net sušalom.kas liečia dėl žuvies simbolių, tai gali nusistatyki kaip nori, gali ir visai žuvies simbolius panaikinti.Vienu žodžiu reikia dar studijuoti.Čia dariau nuotrauką telefonu, nes tai buvo pirmas plaukimas, ir dar nežinojau kaip su echo daryti, dabar žinau :!:
WP_20160924_12_54_14_Pro.jpg
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 76
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė