Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Atviro ir poledinės žūklės sezonų reportažai telkiniuose, kuriems nėra sukurtos temos

 #8769   giedriuzzz
 07 Bir 2006 21:38
Na siandien man taip pat mazi lydziukai neblogai kapojo, bet kazkodel tik ant Salmo Bullhead 5cm vobleriuko. Kitais masalais maziau domejosi.

 #8807   Liuciferis
 08 Bir 2006 12:47
Nu as kaip visada veluodamas savaite :roll: : sestadieni su bendradarbiu isplaukem i Kursiu marias. Plaukem keturiese, pagrindinis tikslas karsiai, starkiauti net nebandeme. Isplaukem is Smilteles upes, praplaukem pro Kiaule nugara ir priartejom prie Nerijos. Uzsiinkarave dviem inkarais susimetem dugnines. Srove vidutine, is mariu, vejas vakaru stiprokas. Pirmieji kibimai ir pugzliai keliauja i valti :? Is karto keiciam vieta ir atsiduriam prie pat Kiaules "uzpakalio" :lol: Ten zuvys sustambeja- vidutiniai eseriokai, neblogos kuojos ir kapitonas pagaliau islupa karsioka ''plot Neilgai trukus dar viena. Kapitono dugnines arciausiai Kiaules, be to ans senas mariu vilkas ir matyt zino kaip tuos karsiokus ikalbineti tai jis traukia dar viena ir dar viena o mes tik smulkme. Pagaliau ir man kibimas ::liux Pakertu ir kazkas sunkaus keliauja link katerioko as jau mintyse sveriu :oops: (1,5 gal 2kg :lol: ) kai zuvis pusiaukeleje atitruksta :evil: Cia i zvejyba isijungia ir kolega kurio dugnines arciausiai kapitono. Istraukia viena karsi po dar kelis. O kapitonas pypkute ruko, jau per daug ir nebesistengia. Cia man dar vienas kibimas ir partraukiu nedideli karsioka. Tuo metu kapitonas islupa dar viena karsi ir uzpainioja kabliuka graibstelyje :x Visi man rekia - neskubek traukti palaikyk po vandeniu :) nu as ir laikau gal puse valandos :lol: galu gale "saciokas" atsilaisvina ir bandoma pagriebti mano karsi. Tik beda kad labai nevykusiai" is pradziu nepataikoma, po to karsis dar pastumiamiamas ir sis pasakes ate ate grizta namolio :twisted: Nu i zvejybos pabaiga siaip ne taip viena karsioka ir man pavyksta jau be nuotykiu i kateri ikrapstyti (trecias kartas nemelavo). Tai va kapitonas pagavo 7 salia jo sedejes 5 treciasis pagal eiliskuma kolega tenkinosi smulkesnem zuvelem, o as kaip jau rasiau dziaugiausi vienu karsiuku. Didziausias buvo gal 1,5 kg pora 0,5-0,6 kiti apie kila. Ale laikas praleistas sauniai- pora cerkikiu, biski alaus bei diena ant vandens - kaifas ;-var-var.
p.s. zvejojau be kepures tai sekmadieni pamaciau save veidrody ir issigandau :lol:

 #8895   Deividas
 11 Bir 2006 10:07
penktadieni nueinu iki zvejuko.nusiperku masala,tikedamas pagaut sapala.ir vakare as jau prie minijos.vos priejes antra vieta,uzkabinu ir nutraukiu,ot gaila....einu kitur.kabinu kita masala.ikertu keleta eseriuku ir praleidziu sapalo kibima....sunku man sapala spiningu ikirst,bet idomu.. :) einu vel kitur,ten kur anksciau buvau pagaves sapala spiningu.metau bet ramu..ir staigus kibimas,kitame valo gale nemazas priesininkas,bet jauciu ne sapalas.istraukiu,ogi 32cm eseriokas,paleidziu..per keleta metru paeinu i sali.vel metimai,kibimas ir taip pat nemaza zuvi jauciu.istraukiu 30cm eseriokas,paleidziu..dar pavaikstau po kelias vietas ir vel nutraukiu masaliuka,ot nesekminga diena...taip ir baiges penktadienis.sestadienio vakaras.puciu valtele ant minijos kranto.pradedu plaukt.ir is kokio 10 metimo kibimas kertu ir pirma lydekaite.ismatuoju 42cm,paleidziu...uz kokio pusvalanduko,gal daugiau vel kibimas,kibimo buta stipraus bet lydeka vos 45cm,paleidziu...dar vienoje vietoje bekeliant masala prisivijo lydeka taciau panasaus dydzio.tai taip ir baiges zvejyba.dar keleta eseriuku pagavau...dziaugiuos pagaliau isbandes nauja spininga.labai patenkintas :)
 #8904   Zvejukas
 11 Bir 2006 20:03
Sestadieni po darbo , keturiese pajudejom prie nemuno starkiu, prie vandens buvom 8h, pradejom apie puyse devyniu, draugas uz 5min isikiro jau starki liux, pradzia gera, man po keliu min lydeka sedo nuejo, puse 11 kibimas man starkis keliauja y kranta, vakare nieko ispudingo, nemuno zuvis nevaiksto, miega... ramus tykus, naktis, donkes su sliekais ir mailiumi tyli.. ryte rukas, vel zuvis tyli nei bulkt, ne kaip seniau virdavo, pasiemu museline ir bandau sapala ar auksle sumeskeriot, nieko vienas patempimas.. imu valtele ir plaukiu y kita sala. rasta nauja dambike, pirmas metimas starkis, bet atskabina, sekantis, yra vel sis keliauja y kranta, iki9h pagaunu 4 , diena karshta silta, miegas ima, sedziu metau nieko... sunervino salaciai pakdamai , imu abu gazia refflex sukre juoda, metimas smugis, nepakirtau, po keletos metimu vel, yra, 1.kg salacius jau ant kukano, po keliu min vel musimas dambos gale, vel metimas vel yra liux, drauguj skambutis kad keltusi ir lekstu cia, abudu jau ant dambos sukuojam, jis salaciais nesusikunde, starky isikirto parsitrauke liux, patenkintas, nes nebuvo dar be tos zvejybos pagaves starkiu, salultei kepinant rukom sedim ant valties, galingas salacio verpetas, draugo metimas yra, geras, bet po keliu minuciu nueijna. dar keletas smugiu mum ir vsio, imu vel dziga uazdambyje, keli stuktelimai , kaiciu masalus, perlamutras - metmas lydekaite apie 2kg smagu, kuo daugiau oras syla tuo norisi daugiau miego, tad dar pamete pusvalanduka, traukiam link namu. linxmai pagaudem, neispudingai, bet kaip pirma siu metu starkiu zvejyba pavyko.

 #8934   Agis
 12 Bir 2006 11:35
Viena is atostogu zvejybu.
Antradienis birzelio sesta diena.Nuo pat ryto atsibudes bastausi po kasmpus, apziurineju paskutines ystatytas duris, mastau kaip cia graziau paspakliavus, apvadus prikalus....isenu balkonan, jokio vejelio, nu negali buti...Skambutis Alvydui, sakau, varom.Jis perkelia savo darbus kiton dienon, atsifutbolina su klientais, as per ta laika aplankau Z|vejuka, surenku skurdzia informacija (visur nieko gero), paimu liucenzija, susimetu daiktus ir pakeliui paimu Alvyda ir i Rusne.Sy karta nutarem aplankyti Skirvyte.Pernai tokiu laiku, jau ant mailiaus starkai kabinejosi.Dar prie Silutes IKI gavome suprasti, kad ir siandien pus dtiprus siaures vakaru vejas, nu, bet kai viskas apziurima pro "ziuronus" tai ir tas vejas pasirode ne toks jau baisus.
Atvaziuojam, islipam.... staigiai knaisiojames po daiktus ir velkames megstiniais.Toliau susirisinejam meskeres ir .... dar po megstiny...uzsimetus uzsivelkamos striukes ir uzsimaunamos kepures.Draugelis kaip zinodamas insimete ziemine megsta, tai is manes juokesi, kai vejas kabindamas uz snapelio vis numesdavo beisbolke zemyn.
Pirmi metimai, traukimai, metimai... zodziu siemet tos vietos dugnas sudinas, zoles, plius dar nesami sapai. lapai....Pasilieku prie vienos dugnines ir varau su samteliu gaudyti mailiuko.Keli metimai, ir apie desetka mailiuko jau kibire.Tarp mailiuko papuole viena raudona dygle.Tokios dar nebuvau mates.Pareinu su mailiuku, o Alvydas jau esery padoru ant slieko islupes.Kabinam mailiukus ir ...sedim, knapsom tylu..
As neiskentes uz spiningo, pora galvakabliu su guminukais i kisene ir pirmyn ant betonkes.Zodziu metau, metau ir laiks nuo laiko vienoje vietoje lygtai kazkas stveria, bet po keliu rites apsisukimu paleidzia, ir taip kelis kartus.Perkabinu kita guminuka, metimas, yra.Zuvis staigiai varo pries srove, pamazu kildama aukstyn.Galvoju, sapalas, ne, jis aukstyn nekiltu..o gal salatis... mintyse pradedu galvoti, nu pagaliau ir man grazuolis papuole.Dedu visas pastangas, kad zuvis nenutruktu, priverzineju, atleidineju stabdy, suku vala ir kazkaip jauciu, kad keistai ta zuvis elgiasi, nu bet gal salaciai taip eina.
Po kiek laiko uz kokios desimties metru iskyla i pavirsiu... karsis, o guminukas isiseges jam i sona.Zinoma didelis mano nusivylimas, bet visviena norejosi istraukti, tik dabar dariau ta dar atsargiau, nes maciau kaip tarp sonkauliu sukinejosi mano galvakablis.Kai visiskai nuvarginau, jis gule ramiai ant sono ir buvo pakeltas ant betonkes.As uz laimikio ir patraukiau atgal prie masinu.Netrukus Alvydo komentaras "kam tu dar is viso tas dugnines veziojiesi, jai jau ir karsius su spiningu gaudai.Pasidairius pro "ziuronus" abu nutareme, kad reikia persikelti tenai, juo labiau, kad ir auksles tenai sokinejo ir zuvedros ratus suko, zodziu toje vietoje vire gyvybe, o kitur visiska tyla.
Susimetam meskeres is naujo, pirmas kibimas ir karsiokas jau pas mane, sumetu vel ir ..... tyla, tyla, tyla.Alvydas uzsimane dar kur nors pabandyti.Betraukiant meskeres ant vienos jis istrauke piestuka, kuris labai kulturingai buvo uzkibes, taigi greitai keliavo atgal.
Toliau bastymasis po Skirvyte, ieskojimas, klausinejimas, visur apart pugzliu nulis.Alvydas pasiziurejo nuleides akis, zodziu gryztam atgal.
Ta vakara dar buvo keletas nerimtu plakiu.
Po vakarienes as dar pasilikau ant betonkes, labai jau sedynei smagu, kai aplinkui salta, o is apacios sklinda siluma nuo ysilusio betono.Netrukus tolumoje skambutis.Einu tikrinti Alvydo meskeriu, bo tas jau buvo "Devintam danguj" patikrinu viena, tuscia, kita, tuscia, trecia, rodos kazkas yra.Istraukiu, oigi ten delninis plakis uz nugaros uzkabintas.Galvoju, nu ir duoda vaikis, su tokiu valu ir ritele, plius tokiu botkociu jis rimtai zuvei masala uzmetes.Ka gi palieku ta plaky ramybej ir uzmetu ta meskere vel.
Dar pora valandzikiu pasedziu ziuredamas i sviesele ir stebedamasis kaip is burnos birzelio menesy kvepuojan eina garai, pastebiu, kad kazkotai virsunele boluoti pradeda.Paciupineju, ogi serksnas.Nu *BLYN* galvoju, birzelio salna ir greitai susiraitau ant masinos sodyniu.
Rytas, pabundu nuo pacio saves drebejimo.Apsidairau, Alvydas jau gaudo.Taigi apsiverciu ant kito sono, nes kazkotai tingisi.Apie sesta islendu, pabegioju apsilimui, pasisnekam su Alvydu, o tas ir sako, "A tu turi proto toky zyvca ant tokios meskeres kabinti" Zodziu po ilgu aiskinimusi priejom isvados, kad as ji uz nugaros uzkabinau.Matyt si zvejyba buvo skirta man iskreiptais budais gaudyti.
Ryte dar sugaunamas sapaliukas ir pamazu susimete daiktus traukiame namo.
Pamastymui.Abu pagauti karsiai buvo karpuoti ir neisnerse ir visa tai birzely :!:

 #8967   Gedasas
 12 Bir 2006 20:03
tuomahaukas rašė: kitąkart bandysiu paprastą darbo dieną. O žmonos laukia rimtas revanšas :fingal:
Aš gerai žinau tas vietas...., kaip ne keista, bet Kardžuvės vieta tikrai geresnė, ko gero tai lemia dugnas, todėl žuvys aktyviau kimba..., man ten neblogai kibdavo.

 #8972   spiridonas
 12 Bir 2006 21:57
a negalejo buti taip, kad srove keules edala nunese kardzuvei, o kardzuves nuplauke dar siek toleliau, tode keula liko be zuvies? :2idea:

 #8987   tuomahaukas
 13 Bir 2006 08:39
Nu nie, Spiridonai, nenorėčiau sutikti :
prieš kiaulės vietą tamsesniu fonu yra pažymėta vaga- pagilėjimas ~1 m, ji prieš kardžuvės sektorių ir pasibaigia. Dėl jauko išplovimo ten nesutikčiau- srovė yra vos vos žymi, priedo ir ji pati jaukino. Pagaliau apibendrinus pas ją vyravo nedidelės raudės + viena įspūdinga kuoja, kuria ji mane "damušė", kai visas nervuotas buvau susirinkęs meškerę ir ruošiausi ją sutrypti [oj-me: :lol:
Gedasui: sunku su tavim ginčytis- pas tave tuose tvenkiniuose žūklės praktika žymiai didesnė. Galiu pasakyti tiek, kad "mano" vietoje tikimybė pagauti dobrą kuoją yra žymiai didesnė- kairiau jau zuja nedickos raudikės ir rimtesnis laimikis jau retesnis. Gražiausius egzempliorius išlupęs buvau būtent prie pat kelio (kur žvejai 'telikus" mailiui leidžia ;-) ).
Bandysiu ir toliau "iš principo" :twisted: laiks nuo laiko pasėdėti savo viečikėje, bet sveikas protas kužda kad reikia trauktis gerokai kairiau, į tarpus tarp meldynų :roll:
Sorry, kad ne visai į temą... jei labai trukdo- vėliau pratrinsiu ../;nzv

 #9200   kamstis
 18 Bir 2006 22:55
Stai ir atejo,ilgai lauktas savaitgalis,pagaliau isiruosiau i lynu zvejyba,deja lynai nekibo :evil: Teko tenkintis ivairia smulkme ir keliais karsiukais,dvi dienos intensyvios zvejybos norimo rezultato nedave,na bet nieko, reiks bandyti dar karta :twisted: :grin:

 #9201   mende
 19 Bir 2006 00:04
kamstis rašė:Stai ir atejo,ilgai lauktas savaitgalis,pagaliau isiruosiau i lynu zvejyba,deja lynai nekibo :evil: Teko tenkintis ivairia smulkme ir keliais karsiukais,dvi dienos intensyvios zvejybos norimo rezultato nedave,na bet nieko, reiks bandyti dar karta :twisted: :grin:
aciu dievui :-D ;-)

 #9202   tuomahaukas
 19 Bir 2006 02:40
Ir man :!fig! lynai parodė :oops:
Priedo sėdėjimas tamsoje vienut vienam prie donkės kažko nevež :evil:
Kitądien raudikių kibimas buvo, bet labai silpnas. Trečią dieną nuėjau prie Vokės aukšlių. Tėvams užteko- virš 100 vnt. per porą valandų ;-)

 #9237   alkanas
 19 Bir 2006 22:12
is sestadienio i sekmadieni zvejojau siauliu juroj. gaudziau dugnine. seriau kukuruzais, zirniais. sestadieni "0", ne krust- sauleta, jokio vejelio. per nakti irgi tas pats. apie 7 val ryte pakilo sioks toks vejelis, uzkibo pora plakiu, po to kazkas nutrauke pavadeli, supykes uzsidejau pinta pavadeli maniau, nu tik uzkibk, ir po kokiu 10 min uzkibo, ir isivaizduokit, nutrauke tada jau pagrindini. ant tos dugnines tie du kibimai ir tebuvo, o ant kitos pagavau tik 6 plakius, nors kibimu buvo zymiai daugiau. na manau, kad reiks atidziau pastudijuot ta vieta, dugna, gal sakau netycia aptikau koki didzuviu taka, nes dugnines meciau ne i viena viena, i sonus, ir toks ryskus skirtumas tarp kibimu :roll: nu tikrai kazka radau :roll: , zodziu studijuosiu dugna, ir kaip itariu, kur meciau viena dugnine, ten bus duobe :shock:
 #9243   Zvejukas
 20 Bir 2006 01:27
Sestadieni po darbo su bendradarbiu tiesiai pajudejom y silininkus, tixlas starkiai, draugo viskas, meskeriu kruva, dar y kelione zalty{koresas} prigrebem . prie vandens puse 8 jau, draugai bastosi kur zvejot, siulau y sala plaukt, neapsiprendzia, tad tenka vienam plaukt, ishvaro jie y zvejokliu meeta, na ka savos vietos, viskas zinoma, starkiu tikrai turetu buti... pirmi metimai, lauki smugio.. nieko taip pusvalandy nieko doro, eserys ir karshis uz sono.. pabosta metyt perplaukiu kelias dambas tuscia... jau ir vilties neber, galvoju jau kur apsinakvot, puse vienoliktos pirmas smugis, yra nueijna, po 5min dar yra ateijna, virsh kilo, ant kukano, keli metimai vel yra saunu nors tiek, dar keli stuktelimai ir tyla.. na ka vakarieniauju zadu prigult tik uzdambyje kaip medis y vandeny ivirstu - samas, imu spininga ir metau valanda dvi, per ta laika dar kelis sykius seklumoje ishsiverte, nervas ima, apie 1h nakties kibimas yra!... starkiukas nelegalas,ryte tuscia.. plaukiu kitur, ir nieko lyg ir geros vietos nenuvilia niekad... plaukiu ant kitu dambu, keli metimai yra, liux kita damba yra vel , bet maziukas po jo dar keli atkeliauja ir atgal keliauja... kibimas pastovus tik daug nelegalu, kas gaude su mailium tai trauke starkiukus ir eserius grazhius, tik vat nesupranta zmones kad 45cm leistini, o gal nenori suprast, gal ishbadeje, gal ish ju ir nusipreka suzumarus brigus ir veriklius... nzn, tnamo parsiveziau 5nkis starkius, pirmadienio vakaras po darbu su draugu prie kiaules nugaros nulekem kibimas diena buvo geras kas kas 10 kas 30 starkiu, su leektriniu varikliuku nepadreifuosi daug, keli uzplaukimai kibimas drauguj, nera, kibimas man yra, nusipurto, po kelesdesimt min vel, sedi apie 2kg smagu, matome kitose valtyse traukia, bet nelegalus, viens kits rimta isikreta bet kiek maciau nueijdavo... inkaruojamas, metimas pirmas yra, kilinis starkiukas keliau y valty.. na kaip per kokia 1h zvejybos valanda ir 1h irklavimo neblogai :)

 #9246   Deividas
 20 Bir 2006 10:39
vakar vakare ir siandien ryte buvau paspiningaut.tikslas sapalai.bet ne vieno sapalo kibimo ir tik keletas eseriuku...beje maciau kaip vos uz sprindi didesnis sapalas prisivijo mano "salmo" vobleriuka.aplamai kiek pastebejau tai nelabai sapalai duodasi,ta prasme negaudo vandens pavirsiuje ivairiausiu gyviu..gal todel kad vanduo labai jau zalias?

 #9297   kamstis
 21 Bir 2006 01:16
:grin:Taip jau ivyko ,kad sia naktele vyksta zveju varzybos :shock: Starkis &co. pries Kamstuka :twisted: Pakolkas (naujausios zinios)1:0 Starkio naudai bet Kamstukas sake kausis ;-)
Rezultatus paskelbsiu is ryto,palinkejau jiems sekmes :twisted: :grin:

 #9301   kamstis
 21 Bir 2006 07:32
:grin: Kaip ir zadejau skelbiu rezultata ;-) Turedami aisku kiekibini pranasuma,Starkis &CO. nelygioje kovoje iveike Kamstuka ;-) 2:0 Tiek ziniu :grin:

:)

 #9379   Zvejukas
 22 Bir 2006 11:57
Vakar 8h vakaro ishplaukiau y keule, su pazhystamu, greit nuskriejom prie laidu , nulis, uosto zonoje, vienas kibimas bet nuejo starkiukas, matome kad audra arte, plaukiam ant sava mylima "akmens" kelios donkes sumestos , ilgai laukt nereikia , po keliu min kibimas unguris keliauja y kranta tai iki shtormo per valanda pagavome 4 vienetus , nuo 600g iki ,3kg.

 #9426   Mike
 23 Bir 2006 10:19
Vakar buvom Neryje vienoje duobėje nuo 21.00 iki 1.00 val. Trise sumetėm devynias dugnines meškeres. Rezultate vienas apie 200 gr. ešerys. Gaudėm ir ant naktinių sliekų, ir ant varlyčių ir ant žuvyčių. Turėjau neblogą kliovą ant varlytės, bet kol per krūmus atbėgau iki meškerės, tai jau ir pavėlavau. Varlytė ant kablio kabojo, bet jau nebegyva. Gal koks šapalas griebė, nes dantų ir apibraižymų nesimatė. Sutemus neturėjom jokio kliovo. Reiks dar kartą ten nuvažiuoti, nes duobė nebloga, kokių 4 metrų, turėtų ten kas nors gyventi.

 #9454   alkanas
 24 Bir 2006 19:00
:grin: siauliu juroj radau duobe kuria tikejaus busiant :grin: siandien nuo 3,30 iki 12,00 val. dugnine dvi raudes (motinines) ir lyniukas. du pavadelius vel kazkas nutrauke. priseres buvau galingai, bet zuvis labai neaktyvi buvo :evil: raudes kibimo metu galejai cigarete suspet surukyt :grin:

 #9507   žVYNAS
 26 Bir 2006 23:20
O kur spiridono ir Donio aprasymas apie eseriu zukle? :roll: Kuo gaude, kaip, kiek pagavo, kai isruke kiek :'blud;/ :beer'2 nesuprantu :donknow'

 #9524   spiridonas
 27 Bir 2006 10:35
labai jau elementari ta eseriu zukle buvo :-) .. isplaukeme su Doniu apie 4 valanda ryte su mano varikliuku ir pasiskolinta medine valtimi, galiu pasakyti kad medine valti varikliukas tempia kur kas greiciau nei suzumarika, bet stabilumo atzvilgiu suzikas tikrai geresnis. plaukimo laikas truko apie 20-25 min. praplaukeme pro atmatos ziotis ir pasidaveme i marias. sustojome tik kai Donis atseke jam zinoma vieta, tik pagal jam suprantamus orentyrus. stojome ant farvaterio krasto ir masala meteme i farvateri. masalas naktinis sliekas. meskere dugnine, kuria beje buvau pasidares is spiningo. kibimai prasedejo tik po pusvalandzio. meskeria pastoviai laikiau rankose todel kibima labai gerai jusdavau, plius valas mano pintas.veliau ismeginau ir kitokias gudrybes. kaip kad masalo sokdinimas po valtimi ir naktinio slieko uzmovimas ant dziginio kablio ir dzigavimas kaip su riperiu. kibo visokiais budais bet labiausiai pasiteisines vistik buvo normalus dugnines principas, kai uzmeti ir lauki, jei nekimba kiek laiko (apie 1-2 min) rites rankenele siek tiek pasuki, kad masala patraukti arciau valties. is viso pagavome daug zuvies, didele dalis keliavo atgal, tik labiausiai suzaloti(nes eserys yra eserys ir ryja iki galo) keliavo i tinkliuka, nes buvome is anksto nusprende isbandyti Donio pramonine (apie 400ltr backa) rukykla. issirukinome 30 didziausiu eseriu.

 #9547   Vegys
 27 Bir 2006 14:12
sio savaitgalio ispudziai :

penktadienio vakare bandyta gaudyt sama. Nieko, ne krust.

Sestadieni vidury dienos apiplauktas Prapuntas - nulis. Vieni zvejai sugavo 5 kg lydeka (taip teige, pats nemaciau).

Sestadieni vakare isvaziuota samaut. Pradejo velniskai dauzytis salaciai. Pasiemiau spininga ir valandos begyje sugavau pirma gyvenime salati. Mazas, ~ 49 cm, gyvena toliau. Salacio kibimas - malonus jausmas ! Reiks dar bandyt juos paviliot. Vakarop sumetamos dugnines. Vienas kibimas - istrauktas (o veliau po fotosesijos paleistas) 40-45 cm samukas.

Sekmadieni diena bandom ten pat gaudyt salacius. Nesimeto, tik pora issimetimu. Draugas sugauna 56-57 cm salati. Jam tai irgi pirmas gyvenime.

Sekmadieni vakare - vel bandymas sugaut sama / salati. Salaciai tyli, keli issimetimai vidury upes. Samai is vis su mumis nebendravo. Gal ir vieta ne kokia - si savaitgali pirma kart ten gaudem. Rami vieta, ale panasu kad gylio ner daug.

Druskininku zukles parduotuveje sake kad samai jau kimba neblogai, ypac paskutine savaite. Sugauta keletas >10 kg. Didziausias gal 36 kg berods ... Reiks dar bandyt juos gaudyt ...

Beje, gerai kimba eseriai. Draugas gaude sestadieni - prigaude daugiau nei kad reikia. Dideliu nebuvo, bet tokiu 100-150 g nemazai. As pats ju negaudziau.

 #9548   Mike
 27 Bir 2006 14:59
Šeštadienio ryte nuo 8.30 iki 12.00 val. gaudžiau Strėvoje. Pradėjau bristi apie 3 km aukščiau paskutinio tilto per Strėvą, baigiau prie tilto. Tame ruože bridau pirmą kartą. Radau keletą neblogų upės tarpų. Viename ir pagavau visą tos dienos laimikį (jei taip galima pavadinti) - 6 ešeriokus. Du visai nedideli, trys po kokia 150 gr. ir vienas apie 300 gr. Visi keliavo atgal į upę. Kitos žuvies nepagavau, nors turėjau dar kelis grybštelėjimus, bet tikriausiai irgi ešeriokų. Ten, kur pusė metro gylio, masalo neįmanoma pravesti, nes vienos žolės. Be to, tas pačias žoles gabalais stipriai neša, todėl gaudymas problematiškas. Su vobleriuku beveik neįmanoma gaudyti. Ešeriokus pagavau ant 1 Nr. Mepps Aglia (varinė) su juodų siūlų uodegėle ir ant 1 Nr. Mepps Blach furry su raudonais taškais. Šiaip žuvies upėje yra. Vietinis, pas kurį buvau apsistojęs, savo reikmėms laiko tris bučiukus, tokius po metrą ilgio. Įlenda į juos ir kuojų, ir lynų, ir šapalų, ir dar visokio velnio. Nesmerkiu aš jo, mačiau kaip gaudo, jei žuveliokas mažas, nekepamas, tai ne katinui, ar ant kranto išmetimui, o atgal į upę. Pasakojo, kaip anksčiau brakūšų elektrikų laukdavo krūmuose pasislėpę su šautuvu. Sako, pykštenli į orą, riktelni garsiau, kad policija, tai lekia iš valčių į kitą krantą visas savo gėrybes palikę. Tai juoko būdavo. Dabar, sako jau retai praplaukia elektrikai, senai bematė.

 #9556   kamstis
 27 Bir 2006 18:59
:shock:Na ir savaitgalis ;-)
Ketvirtadieni vakare apie 20.00 jau viniojam meskeres ir veriam naktinius sliekus,kabliukai nemazi, tai po penkis,sesis naktinukus telpa ;-) Tikslas: zuvis milzine,upiu karalius,usuotasis pabaisa samas ;-)
Iki puses dvylikos viskas lyg ir ramu,jokio kliovo ,gurksnojam aluti dalinames ispudziais ,prisiminimais,tik staiga mano karpinis kotas sulinksta lyg pikeriukas,ir pradeda zviegti rite,tokio kibimo dar nebuvo teke matyti,prisoku kertu,pora smugiu ir viskas,istraukus meskere matau kad pinto valo pavadelis nutrukes,greiciausiai nusipjove i koki nors dugno kliuvini,gaila bet taokia realybe.
Nuplaunam nesekme keliais laseliais brendzio ir toliau zvejojam,0.45 vel kibimas ir rites stabdis vel kaukia ,si karta jau kamstuko meskere dainuoja,prisoku ,pakertu yra :grin: na ir prasidejo :shock: kadangi rites nemazos tai valo irgi apie 300m.telpa tai bandau leisti kiek galima,bet valo atsargoms mazejant pradedu laikyti po truputi,sis manevras sudirba,samas seda ant dugno,isvynioja kokius du simtus metru valo ne daugiau,siek tiek patasius vel pakyla ir tada jau pradedu ji vynioti link kranto,bet tai trunka neilgai ilgausis vel neria tolyn ir vel seda ant dugno,taip teko zaisti :shock: iki3.30val.nesunku suskaiciuoti kiek laiko :grin: Veliau buvo trumpas timtelejimas ir viskas tuo pasibaige zuvis atsikabino :evil: Tiek ispudziu is samu zukles ;-)

 #9563   Vegys
 27 Bir 2006 19:49
kamstis rašė:samas seda ant dugno,isvynioja kokius du simtus metru valo ne daugiau,siek tiek patasius vel pakyla ir tada jau pradedu ji vynioti link kranto
blyn kaip pavydziu !!! Smagu turejo buti ! O kad pabego - dzin. Svarbu pakovot, palaikyt toki samuka ! Aisku, dar pamatyt reiktu :) Dvi valandas kovot - manau monstras turejo but.

 #9582   Agis
 28 Bir 2006 09:23
Pamastymas garsiai
Siaip sito forumo tikslas, kad informacija butu konkreciai sudeliota i savo vietas.Kaip patys suprantate tam ir buvo uzvesta kruva temu "Ezerai". :upes" ir t.t.Kiekvienam atsiradusiam naujokui aiskiname, kad ieskok informacijos pagal temas, taciau... apart zvejybos aprasymu sitoje temoje praktiskai visur tylu, nors zvejojama ir Nevezy ir Neryje ir didziuosiuose ezewruose, Kursmarese, taciau viska stengiames aprasineti cia.Gal tada nereikalingos kitos temos ir manau tada jas paprasciausia reikia sunaikinti, kad maziau butu belebirdos.Man kazkaip noretusi, kad viskas butu deliojama pagal temas, o cia atsirastu tiktai kazkokios nezymios balos, arba trumpalaikes zvejybines akimirkos.Gal as neteisus, gal paprasciau viska rasyti vienoje temoje, taciau... ka atrasit po menesio, kito, noredami suzinoti apie konkretu vandens telkiny.Abejoju ar pulsit skaitineti sia tema nuo pradziu.
Sita klausima palieku atviram svarstymui sioje vietoje, o veliau susidarius nuomonei komentarus pratrinsiu.
Taigi, ka manote jus del tokios tvarkos, gal tikrai paliekam pora temu ir nesivarginam cia viska grupuodami, deliodami, pratrindami ir panasiai...
Laukiu tikrai nuosirdziu komentaru :!:

 #9605   Donis
 28 Bir 2006 19:44
Mano manimu nieko trinti nereikia,pasistenksime rasyti kas kur priklauso ;-)

 #9725   mende
 30 Bir 2006 18:03
sendien susiruosiau i kauno marias karsiu :-byta: bet kadangi tenai karsiu kaip ir neliko :!fig! tai turejau tenkintis 15 graziu karosu :conf atvaziavau apie 6 ryto susimeciau donkes ir iki 8 valandu :!fig! nei kliovo :piktaz permetinejant donkes viena susipainiojo ir karmuske nukrito uz kokiu 15-20 metru ispainiojes tingejau permesdinet tai palikau taip :roll: uz 5 minuciu kliovas ir pirmas karosas tinkliukyje !yeee! uzmetu vel prie kranto, kliovas vel karosas krante :roll: permetu dar viena meskere arciau ir ant tu dvieju kotu visas zuvis ir istraukiu ../;nzv dvi dugnines kurias palikau ant karsiniu masalu ir toliau uzmestas taip ir prastovejo be kliovo :piktaz p.s nuotrauka galerijoj :roll:

 #9786   mende
 02 Lie 2006 20:59
sestadieni buvau patkrint itin slapta dzukijos ezeriuka :-byta: siep karsiukai visai normaliai kabinejasi zmoniu dafiga zuvu ligotu nemaciau tik vieno bairio nesupratau kur dingo zoles :shock: toj ilankoj kuri yra tolimiausiam krante nuo gluko smukles pernai buvo dafiga zoliu siemet nei prie kranto nei toliau nuo jo ner nei vienos zoles :shock: visoj ilankoj dugne kaip dykumoj nei zolytes netgi prie upelio kuris jungia gluka su glukeliu ju nera :shock: tryse bandem speliot bet nieko kas butu nors arti tiesos nesugalvojom :oops: :roll: gal kas sugalvos kur jos dingo :shock: p.s nuotrauka galerijoje :oops:

 #9804   gio
 03 Lie 2006 08:03
buvau ir ash Gluke sheshtadieni vakare. Ant geltonai juodo guminuko nuo kranto apturejau du kibimus, viena lydekaite dasivilkau beveik iki saves, bet palei kojas atsikabino. :( kita jau beveik sutemus stvere, bet pavilkau tik pora metru ir atsikabino.
ryte nieko:(
kitu meshkeriu ir masalu net ir nesuspejau pasiimt, nes vaziavau ishkart po darbo.
jau planuoju ilgali savaitgali arba ant Lavyso arba ant Gluko.
tai tiek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė