Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės būdai, įrankiai, masalai, kt.
 #578393   pjuska
 02 Lie 2014 17:59
Jai matau usa kur jis stovi ir jau nepirma diena ji bandau suvylioti,bet jis nekreipe demesio, tai gal usas ten nesimaitina tik kad buna? ar tiesiog nepataikau tinkamo masalio ar momento? :?:
 #578409   Wytux
 02 Lie 2014 19:03
Speju, kad Sventojoj ? pamegink anksti ryte arba velai vakarop. O jei matai usa, tai jis tikrai tave anksciau mato- reiketu kad nepamatytu taves...
 #578508   Ramekas
 03 Lie 2014 08:01
Na usas yra gudri zuvis, jei jam kazkas kelia itarima, jis bus atsargus. Buna kad rades masala, kazka itaria negero, tada kelis kartus timtelna atsargiai ir arba palieka arba rauna meskere kaip reikalas.
 #585777   dainiuška
 24 Rgp 2014 10:11
Nebuvau tikras, ar gausiu nuotrauką, tačiau visgi ją atsiuntė, tad įdedu ir antrojo ūso nuotrauką. 3,60 kg + 3,20 kg, vakar, Nemunas ties Alytumi, masalas - laumžirgio lerva.

Paveikslėlis
 #585804   Ramekas
 24 Rgp 2014 16:40
O, cia jau grazu ;-var-var. Laukiu nauju feederiu, meginsiu ir as. Tik mastau gal siemet reikia pabandyt su pasarais padirbet.
Cia ryte kibimas?
 #585857   dainiuška
 24 Rgp 2014 21:11
Vietoje buvau tik apie 15 val. Ir vieta tai... Šimtą kartų pro šalį eičiau ir nestočiau pamėginti. Visiškai lygi, vientisa, greita srovė be jokių matomų akmenų, seklumų ar pan. Tačiau draugelis sakė, jog matė čia išsiverčiant ne vieną ūsuotį, tad reikia mėginti. Pirmas užkibo gan greit, tada gavau smagiai lietaus, susidėjau šmutkes, parlėkiau Alytun, čia pamačiau, kad jau nebelija, ir grįžau atgalios :-D Tik grįžus - užkibo antrasis. Dar keli išsivertė, tad kažkas jiems ten tam ruože tikrai patinka ;uolrait
Su pašaru rezultatai gali būti geresni, tik reik tokios konsistencijos ir tokios šėryklos, kad greit srovė neišplautų.
 #585863   zaltyzz
 24 Rgp 2014 21:45
O tie usorių "išsivertimai" į salačio panašūs būna, ar kaip? Nes anasyk buvau prie upės mačiau kaip kažkokia žuvis šokinėjo, davėsi kaip delfinas :), tai vis mastau kas ten per velnias galėjo būti :grin:
 #585874   Ramekas
 24 Rgp 2014 22:43
Na jo, panasiai usas ir issoka. Dazniausiai upes vagoj. Buna issoka 2-3 kartus is eiles, tik neaisku ten tas pats taip soka ar burelis eidamas. Daznai jo issokima galima atskirti ispudingu traskejimu, tik ne visa laika jis sutarska.
 #585953   dainiuška
 25 Rgp 2014 13:44
zaltyzz rašė:va būtent 2-3 iššoko kartus ir vagoj :) gal verta mėgint tokioj vietoj :roll:
Ar verta mėginti pagauti ūsorių tokioje vietoje, kurioje laikosi ūsoriai? :lol: Nu vat pats pagalvok :)
 #585997   dainiuška
 25 Rgp 2014 17:23
zaltyzz rašė:O tie usorių "išsivertimai" į salačio panašūs būna, ar kaip? Nes anasyk buvau prie upės mačiau kaip kažkokia žuvis šokinėjo, davėsi kaip delfinas :), tai vis mastau kas ten per velnias galėjo būti :grin:
Žiūrėti 1.42 min - bus nedidelio ūsiuko šuolis:

https://www.youtube.com/watch?v=HmjFYKv9NeM

Didesni ūsai visi į orą nešoka, iškiša tik geltoną kuprą, video rasti nepavyko.
 #586032   dainiuška
 25 Rgp 2014 21:46
Ramekas rašė:Dainiau gal netycia uzmatei ar pindrakai padoraus dydzio jau?
Nea, neieškojau, kol vanduo nepakilęs ir nešaltas bei galima prisirinkt laumžirgio lervų - pirmenybę teikiu joms.
 #586033   Ramekas
 25 Rgp 2014 21:49
As ju bijau :D:D o jei rimtai tik siaip paklausiau, nes dar sia savaite bandysiu pagaut karsiu ir manau uzdaryt karsiu sezona, kita savaite tureciau gaut naujus 4.20m feederius tada ir meginsiu, jei vanduo labai nepakils per siuos lietus ir nenes daug brudo.
 #587312   edma4000
 04 Rgs 2014 08:36
Ramekas rašė:Dainiau gal netycia uzmatei ar pindrakai padoraus dydzio jau?
Vakar rinkom tai yra ir padoriu dydziu. Buvau paziureti liepos viduryje tai buvau rades viena dideli, kaip rekomendavo idejau alksnio lapu, samanu ir i saldytuva, gyvena iki dabar. Penktadieni vaziuosiu i tavo krastus, i Vieciunus. Gal kas pasakys kokios formos bliombas naudojate.
 #587367   Ramekas
 04 Rgs 2014 13:03
Na buvau as irgi pindraku pasirinkti, radau tai dar nera tokie dideli, bet jau galima verti. Bet labus jie kapoja kaip reikalas :-D Buvau pora kartu kelioms valandoms pasedeti, iseidineja, bet vis neislaukiu, nes tai reik i namus lekt, tai zoles tragiskai nesa, tai vel kazkas. O dabar dar susirgau, temperatura, sloga, gerkle, kaulus lauzo tai isvis. Na gal sendien i vakara iseis islekti arba rytoj. O Svinus naudoju 110-140g ragus, jie gerai uz dugno kabinasi, bet kaikur vistiek neina islaikyti.
DSC_4050.JPG
Yra pas ramona ir pas aruna pardese druskininkuose ju pirkti.
 #587369   Ramekas
 04 Rgs 2014 13:04
Beje, yra po vieciunais graziu vietu, dar orai dabar tokie neblogi giedri, nes dazniausiai kiek esu pagaves usoriu, tai kai buna giedra. Gal cia ir sutapimas, net nezinau.
 #587424   dainiuška
 04 Rgs 2014 20:32
Aš mieliau naudoju apvalius arba slyvos formos svarelius su suktukais. Svoris - nuo 3 iki 5 uncijų. Jie gal ir prasčiau fiksuojasi dugne nei "ragai", tačiau ženkliai rečiau palaidojami dugne. Nervina rišinėti sistemas '''bum Anksčiau aplamai naudodavau perveriamą per vidų lašo formos svarelį, tačiau pakeitus į apvalius arba slyvinius ir rišant juos paternosterio sistema - laidojimo atvejų labai smarkiai sumažėjo.
 #587463   Ramekas
 04 Rgs 2014 23:38
Nezinau kur zuvis dingus. Pralekiau sendien savo vieteles, kur pagaudavau anksciau usoriu. Tyku kaip baloj, jokio judesio, jokio usoriaus suolio, vos pora kartu kazkas prie krasto suvaike, po to pora kuoju maciau issivercianciu ir daugiau tustuma.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė