Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės būdai, įrankiai, masalai, kt.
 #637042   Ramekas
 07 Rgs 2015 09:01
Nera vandens ne tik Vieciunuose, bet ir visur kitur. Pazystami sake lyg kilstelejo kazkiek, bet nedaug. Siaip usoriu paieskai gal ir neblogas toks vanduo, lengviau juos rast, daug ragu ir maziau jiems vietos kur maitintis. Reik bandyt..
 #637240   The hound
 08 Rgs 2015 18:15
Sveiki, patarkite masala usoriams , kol kas naudoju naktini slieka, girdejau jog galima gaudyti ir ant varles, ji turi buti negyva ar gyva? beje per kur nerti?
 #637723   The hound
 12 Rgs 2015 16:29
sveiki visi, radau upelį tokį sutvėrimą, interneto deka isiaiskinau jog tai upines neges lerva, ar draudziama ant ju zvejoti?
Prikabinti failai
american-brook-lamprey-from-riviere-rouge.jpg
american-brook-lamprey-from-riviere-rouge.jpg (27.64 KiB) Peržiūrėta 7343 kartus(ų)
 #637753   vava
 13 Rgs 2015 09:42
12. Draudžiama gaudyti:
12.1. šių rūšių žuvis:
12.1.1. skersnukius (Chondrostoma nasus);
12.1.2. vijūnus (Misgurnus fossilis);
12.1.3. jūrines nėges (Petromyzon marinus);
12.1.4. mažąsias nėges (Lampetra planeri) ir jų vingilius;
 #637756   dainiuška
 13 Rgs 2015 10:57
Man šiemet prastai su ūsoriais :roll: Triskart buvau - Paveikslėlis

Nors jų maitinimosi vietos pasiekiamos labai gerai, svareliai stovi kaip įbesti perspektyviausiose vietose, tačiau nesimaitina visai :roll: Tiesa, paskutinį kartą gaudžiau dar kai buvo šilta, paskutinėmis rugpjūčio dienomis. Kai orai atvėso - gal pasitaisė jų apetitas? :ruko
 #638202   Ramekas
 17 Rgs 2015 06:10
The hound rašė:kokio dydzio kabliukus naudojat? ir kokio ilgio pavadeli trumpesni ar ilgesni?
Didelius :grin: parasyta 2 dydis bet vieni didesni kiti mazesni. Dar priklauso ka naudosi masalui.
DSC_4374.JPG
Pavadzius darau ilgus ~50-70 cm.
 #638203   Ramekas
 17 Rgs 2015 06:12
The hound rašė:na dzukeliai ar gaudot kas ties Alytumi ? nes man tik egzotikos paduoda, tai samukas tai ungurys ir galiausiai starkis :shock: :shock:
Nu va prigaudo samu unguriu tai kam tau tie usai dar reikalingi :grin:
Klausk Dainiuskos jis ten vietinis usoriu specas.
 #638217   The hound
 17 Rgs 2015 09:21
samukai legalumo ribos neperkopia, keliauja atgal paugeti , o uso galios taip ir netenka pajausti :D nu as ir 2 numerio naudoju , bet kad du naktinius suvert man jie dar per mazi :D
 #638302   The hound
 18 Rgs 2015 09:47
Na va pagaliau atsidariau, ir usiukus pamaciau, trys per viena vakara , domisi naktiniu slieku , taciau susiduriau su problema jog kibimai labai atsargus vos keli stugsenimai , arba bloga sistemele pas mane , manau svinas uzstringa kur uz akmens ir emimo nematyti, naudoju sia sistemele , reikes pabandyti kita is triju daliu kur ant trumpo 15 - 20 cm pavadelio eina svinas ir sone ilgas pavadelis, o virsui pagrindinis valas.
tik pas mane pavadelis apie metra minimum
Prikabinti failai
vegeliusistemele2fz7.jpg
vegeliusistemele2fz7.jpg (13.3 KiB) Peržiūrėta 7108 kartus(ų)
 #638303   Ramekas
 18 Rgs 2015 10:17
Gera sistema, viena jautriausiu. O del atsargiu emimu, tai buna daznai, kad jei usas jaucia kazkoki itarima, pirma jis "ragauja" masala, ciumpa isspjauna, ciumpa isspjauna ir tik isitikines, kad saugu griebe. Man irgi taspats siemet buvo, taip tris kartus ragavo, galvojau kuoja jau pindraka ciulpe, bet po trecio atsargaus supurtymo uzsilenke meskere.
Siaip as naudoju paternoster sistema, tokiu atveju labai daznai pats pasikerta, tik aisku reikia vistiek buti prie meskeriu ar bent stabdi atleisti, nes po to gali but nekokiu pasekmiu. Dar vienas paternosterio pliusas yra toks, kad jeigu inesa i akmenis, didele tikimybe, kad usas anksciau ar veliau istrauks svina is kliuviniu.
Betkokiu atveju sveikinu su pirmais isluptais usais :gutgut
 #638315   Ramekas
 18 Rgs 2015 12:28
Cia gaidys kazkoks :-D nereikia to trigubo suktuko nes labai painiosis, tiesiog perlenki vala, mazdaug sprindzio atstumu uzmezgi astuonkes mazga, prie atvado darai kilpute pavadeliui prie tos sprindzio kilpos dedi suktuka su karabinu ir kabini svina.
kazkas panasaus kaip cia Paveikslėlis
tik nereikia to suktuko tarp atvado ir pavadelio.
 #638326   dainiuška
 18 Rgs 2015 14:34
Aš tai naudoju trišakį suktuką :roll: Stipri srovė dažnai susuka pavadėlį, kadangi laumžirgio lerva gan stambus masalas ir srovė jį suka aplink, tad suktukas reikalingas. Tik tarpas tarp trišakio suktuko bei svarelio turi būti nedidelis, kadangi šie valai linkę susisukti tarpusavyje.
Ramekai, įkelk savo sistemos foto, kad būtų aiškiau, kas ten pas tave per pribombasai.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė