Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #4521   Mike
 03 Bal 2006 09:00
Nugi pasidalinkime info. Niekada negaudžiau šitam kanale, bet šį savaitgalį man aprodė jį, todėl šiek tiek susidomėjau visu tuo reikalu. Beje, mačiau vieną jau bandantį gaudyti. Taigi, nuo kada ten galima pagauti, ant ko, kuriose vietose, kokią žuvį ir t.t. ir t.t.
 #13134   Gedasas
 24 Rgs 2006 19:49
rudenį šis šiltasis kanalas turėtų atsigauti..., kuojininkai turės darbo, beje pernai mačiau prie pat elektrinės chebra su naro kostiumais ungurius šaudė ir neblologai pavarė ....
 #13183   Vegys
 25 Rgs 2006 18:02
Gedasas rašė:rudenį šis šiltasis kanalas turėtų atsigauti..., kuojininkai turės darbo, beje pernai mačiau prie pat elektrinės chebra su naro kostiumais ungurius šaudė ir neblologai pavarė ....
Gedasai, a kokio dydzio kuojos kimba ? Ir kokiu daug maz laiku ? Kartais norisi trumpos zukles, bile kad meskere palaikyt, tam kanalas gan tinkama vieta - ne per daug toli, nereik didelio pasiruosimo ...

 #13191   Gedasas
 25 Rgs 2006 18:48
kuojos ten kimba įvairios, nuo živcinių iki mamyčių, kanale reikia pagaut momentą kai ateina didesnės kuojos, nes dabar gali užkankint aukšlės..., vėliau turėtų aukšlės nekibt, tada turėtų būti ok... Aš važiuoju ten pavasarį ir rudenį , bet šiaip prie Vilniaus yra geresnių kuojinių vietų ir prie šilto kanalo atsiduriu dėl nekibos senose vietose. Kimba dar ir šaltame kanale, bet ten situacijos nežinau..., sako, kad kartais užeina rudenį gerulių....
Dėl užkrėstų kuojų pirmą kartą girdžiu..., jei jos sirgtų, tai sirgtų elektrėnų mariose ir Strėvoje....

 #13215   Vegys
 26 Rgs 2006 08:53
Gedasas rašė: Dėl užkrėstų kuojų pirmą kartą girdžiu..., jei jos sirgtų, tai sirgtų elektrėnų mariose ir Strėvoje....
Esu sita girdejes kazkur, tipo visos jos uzkrestos, tik nepamenu kuom. Ale man dzin, vistiek paleidziu. Kuoja maistiniu poziuriu man nezuvis. Didesnes (>200g) gal ir butu galima valgyt, ale tokiu beveik nesugaunu

 #54314   Jara
 23 Kov 2008 00:04
Vegys rašė:
Gedasas rašė: Kuoja maistiniu poziuriu man nezuvis. Didesnes (>200g) gal ir butu galima valgyt, ale tokiu beveik nesugaunu
Vegy, jei pavasari atvarysi prie ,,Silto kanalo" tinkamu metu, zinuok pagausi tikrai didesniu nei 200g kuoju. :) Viena pavasari kolega is Elektrenu pasakojo,kad kanale kimba 400-600g kuojos :roll: . Pirma nepatikejau :nujau-ne :-kvankt ir vakare po darbo nuvarem paziuret. per pora val pagavom gal apie 10 kuoju kuriu svoris buvo nuo ~350 iki 600g. :-ou-je . Kas tada idomiausia buvo, kad ant dziko visiskai nieks nekibo, o tik ant ,,shitiku" :)

Idomu kokia siticija su kuojom dabar ten :?: :e:e

 #54428   Scorpas
 24 Kov 2008 17:12
Šiltam (paskutiniais metais vos vos šiltas :)) kanale anksti ryte galima pasigauti ant dzykelio keletą desėtkų aukšlių, kaip šitos, pagautos prieš keles dienas:
Paveikslėlis :-D
Šiandien, antrą velykų dieną, visi ežerai aplink po ledu, tame tarpe ir prie bažnyčios. Kanale gaudžiau aukšles, bet kibo labai atsargiai ir neaktyviai. Kitos žuvies kol kas čia nėra. :cry: Reik šilumos, va gal nuo savaitgalio...

 #54734   saniokas
 26 Kov 2008 16:37
Kur gaudei? arciau elektrines ar uz tilto prie ezero.

 #56972   Jara
 10 Bal 2008 20:20
Sveiki! Gal kas bande zvejuot ,,Siltam kanele" ? Kokia ten situacija? Kaip srove?

 #57363   saniokas
 14 Bal 2008 09:16
Penktadieni buvo draugelis,kibo retai bet stambios iki 400 gr. Dzikas+motylis,srove normali.

 #83897   Raupsuotas
 26 Lap 2008 14:10
skridzas rašė:Aš kažkaip naiviai tikėjausi jeigu ten šiltas vanduo,tai tada žuvis nepriklausomai nuo metu laiko turėtu but aktyvios? :roll:
Jis sovietmeciu buvo siltas, o dabar seniai atsales :-D Turiu drauga kuri nuolat ten vaziuoja zvejoti tai iskyrus auksles nieko geriau nesugauna.Sakau eiline bala ir tiek.Jau geriau tada kur nors i ezeriuka koki netoli Vilniaus :cool:

 #84047   Raimis09
 27 Lap 2008 08:01
Na kiek man teko zvejoti siame kanale, tai zuvies jame tikrai yra. Pagaudavau neblogu kuoju, linu, kimba karpiai iki 1 kg, ant mailiaus imanoma graziu eseriu pasigaudyti, taip pat lydeku. Yra karsiu, nors dideliu neteko pagauti. Ir dar siame kanale pilna naru. Vietiniai sneka, kad prie pat elektrines unguriu vyrai prisisaudo. Kiek tame tiesos, nezinau.

 #84053   hamis
 27 Lap 2008 08:42
senai senai tranzavau i vilnius su draugeliu. dar silti nuo kauno mariu keliuko ten nuo kruonio h.elektrines islinde buvo. niekas nestoja, liudna, kankina pahmelas, kiseneje pinigu, kad tik nuo vievio uzteks iki vln. sustoja vyras toks. siaip taip per alaus bundzes ilipam i vidu. as i prieki. ziuriu pas ta vyra klyne butelys alaus ir dar vienas rankos. visas siltas siltas. na mes tada kazkaip jau nebesistengem issilaisvinti :lol: tai va vaziuojam, o jis mums pasakoja kaip buvo susitikime su kazkokiu draugu nuo afgano laiku. poto klausia, ar zvejoti megstam. atsakom, kad taip tai ir pasipyle kaip is gausybes rago... :grin: jis mat is elektrenu ir naras yra. o zuvies tuose elektrenu elektrines kanaluose gal vietos narams nera ir visa jo pasakojima vainikavo pasakojimais kaip jis paneria, o ten tamsu tamsu, jis patyres naras, bet siek tiek pasimete zvalgos zvalgos. atsimine, kad turi prozektoriu, isijungia ji, o ten ji supa vien tik samai dideli ir visa sviesa uzdengia :-D
taip, kad ten dar samu yra, is vietinio girdejau :-D

 #112205   crazypapa
 19 Bal 2009 11:26
vakar buvau elektrenu mariose kanale tai 3kg padlesciku pagavau ir visi kaip nupaisyti po 100-150g bet kibo tik ant matyliaus. bandziau ir ant slieku ir ant dziku ir ant kukuruzu ir ant teslos jokio efekto tik matylius veike :)

 #129400   Jara
 14 Lie 2009 21:51
Dzedas rašė:Gal kas žinot ,kokia situacija EL kanale,labiau domina aukšles. Aciu.
EL kanale buvau pries savaite. bandziau zvejot su dugninem, tai pasitaiko viena kita didesne kuoja,150-300g karsiokai.masalas perlines kruopos, sliekas, dzikas. kaip su auksliu kibimu nzn, nebandziau zvejot, bet manau turetu kibt, nes ju ten pakankamai daug galima matyt nuo liepto vandens pavirsiuje. gal pries koki menesi ar pusantro mano :-grazi? visai nemazai pagavo auksliu ant dziko. :) o beto maciau kad vaikai kanale irgi kazka gaude ir visai smagiai.tik nzn ka, ar auksles ar eseriukus. :?:
 #268407   Donatelo
 29 Kov 2011 16:55
Kanale su pludinem galima zvejoti visa ziema, tik klausimas AR VERTA ?? ;-) Sekmadieni buau be meskeriu pasizvalgyti,, tai pacioj pradzio kanalo kazkokia givybe yra jau,, mazos aukslytes jau pliuskenasi pavirsiuj... Bet ar verta jau bandyt kuoju, tai manau kad tikrai dar ne...
 #277249   pensininkas
 26 Bal 2011 08:10
Buvau vakar, paciam gale. palei visa kanala zmoniu yra, auksles pliuskenasi, eseriai jas vaiko, kuoju ne kvapo. prasedejau ~3h, 2 eseriukai. poto link pabaigos bandziau auksles, ju prisigaudyt gali tiek, kiek netingi. tai taip ir nesupratau, ar jau buvo uzejusios kuojos, ar dar ne?
 #277332   Donatelo
 26 Bal 2011 11:04
Kazkaip ne taip gaudei :grin: Nes vakar vakarop,, tevu kaimynas,, su pikeriuku ir ant apsiuvu,, nemazai ir tikrai stambiu kuoju prigaude, ne paciam gale sake,, bet kazkur link pabaigos ;-) sake kibo nuo 18 val iki kol sutemo... pats nemaciau,, bet tevas sake kad kelios kuojos svere gerokai virs puskilio,, o ir kitos buvo vertos demesio...
 #277334   pensininkas
 26 Bal 2011 11:08
velnias, nusiploviau pries pat kibima - 17:45 jau susikroviau visus daiktus :) bandziau dzykais ir sliekais jas uzmetyt, irgi turejau pikeriuka ir pludine, bet per ta laika nieko nepesiau.
 #277337   Donatelo
 26 Bal 2011 11:18
Nu vat kanalas toks jau ir yra,, belenkokiu nedideliu zuvelioku gali praisigaudyti visada ir per visa kanala,, o vat pagauti demesio verto laimikiu,, tai reikia perprasti, ta atrodo paprata, siaura ir ilga kanala :grin: Pazistu zvejus, kurie vasara naktim ir karsiu ir lynu stambiu pagauna,, net vienas kitas samukas uzkimba.. Eseriu ir pats esu dideliu pagaves nemazai.. Zodziu,, galima pagauti ten visko,, tik reikia tam skirti daug laiko :grin:
 #305865   pensininkas
 16 Rgs 2011 14:14
ar jau gal juda idomaus kanale? Gal kas buvo neseniai, gali pasidalint ispudziais?
 #306238   pensininkas
 19 Rgs 2011 14:58
Sestadieni buvau biski uzsukes, su mikriukais pazaist, tai maciau, sedejo dviejuose vietose karpininkai :) ir beje, srove kanale atsiradus, 6 g svareli nese, teko det 10 g.
 #351035   Donatelo
 14 Kov 2012 10:37
Anksti dar kanale... labai anksti... kur kas veliau ten susirenka zuvys.. tikrai neverta dar ten vaziuoti,, na nebent po ziemos norisi normalia meskere rankose palaikyti... bet kazko tiketis,, galiu garantuoti kad nereikia... Pirmiausia elektrenuose kuojos susirenka vadinamoje treciojoje damboje,, prie baznycios... nu bet va ten tai kolkozas buna... galima pagalvoti kad visas Vilnius ten susirenka...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė