Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija
 #494225   Rapolas
 17 Lie 2013 13:36
Raudės ten "čmokina" lapų apačioj ,o varlės- aidu atsiliepia :-D
 #494308   Edosius
 17 Lie 2013 19:27
Raudes ir ne kitaip..
 #500964   meskisz
 17 Rgp 2013 19:58
Sveiki, forumiečiai. Kaip jūs spiningaujant/museliaujant palei krantą nešiojat ir laikot pagautą legalią žuvį (lydekas, ešerius ir pan.)? Žuvį į maišą ir po to į tašę/kuprinę ar tampote kibirą su vandeniu pora kilometrų? Užmušat ją prieš dedami į maišą? :ks> Kaip ją teisingai užmušt, jei taip? Apie tokius dalykus kažkaip nerandu informacijos. Kaip būtų geriau daryt. :?: .
 #500966   Sokratas
 17 Rgp 2013 20:14
kalu per galvą su pagaliu kelis syk ir įkišu į dilgėles. Kartais grįždamas neberandu kažkodėl laimikio :lol:

Bet dar geriau, atkabini nuo kablio ir paleidi, ir galva nebeskauda kaip čia padarius, kad rastum, ar kad nesugestų jin...
 #504960   Arturijus
 04 Rgs 2013 19:45
meskisz rašė:Sveiki, forumiečiai. Kaip jūs spiningaujant/museliaujant palei krantą nešiojat ir laikot pagautą legalią žuvį (lydekas, ešerius ir pan.)? Žuvį į maišą ir po to į tašę/kuprinę ar tampote kibirą su vandeniu pora kilometrų? Užmušat ją prieš dedami į maišą? :ks> Kaip ją teisingai užmušt, jei taip? Apie tokius dalykus kažkaip nerandu informacijos. Kaip būtų geriau daryt. :?: .
Be vandens pati mirsta, nors keista, jei tokiu klausimu kila, arba mes kaip visuomene degraduojam, arba tau metu >18
 #506312   rusla02
 09 Rgs 2013 20:59
meskisz rašė:Sveiki, forumiečiai. Kaip jūs spiningaujant/museliaujant palei krantą nešiojat ir laikot pagautą legalią žuvį (lydekas, ešerius ir pan.)? Žuvį į maišą ir po to į tašę/kuprinę ar tampote kibirą su vandeniu pora kilometrų? Užmušat ją prieš dedami į maišą? :ks> Kaip ją teisingai užmušt, jei taip? Apie tokius dalykus kažkaip nerandu informacijos. Kaip būtų geriau daryt. :?: .
Kaip ir bobis raše geriausiai paleisti, bet jeigu jau labai alkanas, tai yra pirkti spec. muštuku, arba su storesniu pagaliu per kauša. Turek pinta krepši, išklok ji dilgelem arba turek skudura iš lino ir ji ja suviniok išdoruota žuvį.
 #506762   rimantasm
 11 Rgs 2013 11:02
Arturijus rašė: arba mes kaip visuomene degraduojam, arba tau metu >18
O tai ką, pasiimti legalią žuvį čia kažkoks nusikaltimas? Man pvz ženkliai virš 18, tačiau paprastai bent vieną laimikį legalų namo parnešu. Nes aš bent jau užtikrintas, kad tai daug labiau sveikesnė žuvis man ir mano šeimynai, nei ta, kur prekybos centre nuperkama (nežinia kiek stadijų jau praėjus nuo gyvos, užžsaldtytos, o po to jau file ir t.t.).

Jei mėgsti žuvį, ir laikaisi jų gaudymo taisyklių, tai nei čia degradavimas nei mažvaikystė.
 #507186   Sokratas
 12 Rgs 2013 09:52
ar naudojat kas prožektoriukus žvejyboj tamsoj pasišviest?. tokie, kur nuo paspaudimų užsikrauna, pažiūrėjau , šviečia gerai, kainuoja 25 lt, diodinės tos lemputės
 #507252   vava
 12 Rgs 2013 16:06
prozikus naudojam, bet normalius.. :)
 #507264   Sokratas
 12 Rgs 2013 17:11
o kodėl tą skaitai nenormaliu, kuom anas prastas?

turiu tokį ant gavos užtvirtinamą, tai šviesa gan silpnoka...
O čia pasirodė daug stipresė, nors velniai žino kaip ten būtų naktį...
 #507300   pensininkas
 12 Rgs 2013 19:20
pasikeist elementus - ir ne kitaip. Man 3 x aaa laiko sezona (apie 20-25 zukles)
 #507313   vava
 12 Rgs 2013 19:45
bobis rašė:o kodėl tą skaitai nenormaliu, kuom anas prastas?
as nezinau kuom anas prastas ar geras, bet tas uzpumpavimas , kad sviestu, tai gemorojus toks biski.
bobis rašė:
turiu tokį ant gavos užtvirtinamą, tai šviesa gan silpnoka...
tai nusipirk normalu. maniskis pvz Neries (biski auksciau Vilniaus) kitam krante medzius apsviecia
 #507324   rimantasm
 12 Rgs 2013 20:17
vava rašė: tai nusipirk normalu. maniskis pvz Neries (biski auksciau Vilniaus) kitam krante medzius apsviecia
Pakankamai normalu, vieno jau gero LED'o ant galvos ~35Lt galima rasti.
Reguliuojasi spindulys, keletas sviesos stiprumu. Man asmeniskai net kartais ir per sviesiai jis kala :)
O uzpompuoti bus nepatogu manau
 #507331   Sokratas
 12 Rgs 2013 20:24
bet batareijkių nerteiks keist :)
 #507342   pensininkas
 12 Rgs 2013 20:44
3 vnt tau kainuos iki 5 lt. Kiek tu ji tamsoj naudosi?
 #507356   Sokratas
 12 Rgs 2013 21:26
na nedaug, per šiuos metus tamsoj žvejojau iš viso apie 3 valandas :)
 #507408   pensininkas
 13 Rgs 2013 08:05
tai tokiais tempais per 10 metu karta batareikas tik pakeistum
 #507416   rimantasm
 13 Rgs 2013 08:14
Aš pasiėmęs iš senukų http://www.e-senukai.lt/laisvalaikis-sp ... ner_1.html
Nežinau, metus laikos aš naudoju, plius vaikas bent kartą savaitei nugriebia ir vaidina policininką visa dieną namie - elementai po šiai dienai veikia, šviečia gerai :)
Jei neimant su "cree LED" - tai dar ženkliai pigiau galima nusipirkti - tik gal prasčiau švies.
 #572786   Sokratas
 06 Bir 2014 12:38
šian ryte pagavau tokią raudę..Kas jai galėjo nutikt? Neatrodo kad čia lydekos darbas....
P1070736.JPG
 #572817   ramkis
 06 Bir 2014 15:23
kažkas iš povandeninkų bandė kaip skutasi po vandeniu :-D :-D :-D
 #572821   Sokratas
 06 Bir 2014 15:34
povandenininkui per mažas laimikis, manau, o apie tinklą man irgi pirmiausiai kilo mintis,...žiūrėjau žiūrėjau, bet kažkaip vistiek keistai atrodo ta oda nudirta...
 #572825   ramkis
 06 Bir 2014 15:55
bobis rašė:povandenininkui per mažas laimikis, manau, o apie tinklą man irgi pirmiausiai kilo mintis,...žiūrėjau žiūrėjau, bet kažkaip vistiek keistai atrodo ta oda nudirta...
Apie povandenininką aš pajuokavau, greičiausiai kokio paukščio arba vandens žvėrelio darbas. Tinklo sužalojimas būna ne toks,arba toks nebūna. Nežinau kaip tiksliai pasakyt :oops:
 #572827   Sokratas
 06 Bir 2014 16:08
gali būt laisvai, tas nupjovimas odos kaip su peiliu, tai gal su snapu paukštis...
 #578918   vaitko
 04 Lie 2014 23:21
http://m.lrytas.lt/naujiena.asp?id=1404 ... 7cXkL3frJt

sveiki kolegos, pasiskaitai gaila zmoniu... ir tuo paciu vercia susimastyt... aisku bijai vilko neik I miska bijai nukest zvejoj nuo kranto bet visgi... su bridkelnem juk kur kas daugiau galimybiu ir bent jau as kad ir nekazka plaukt moku bet gan drasiai Nemune tarpdambiuose jauciuos kai vandens iki kiaushiniu... bet visgi... paskaicius tokius straipsnius apie liemene susimastai nori nenori nesinoretu visgi palikt vaiku, zmonos ar kad ir tu paciu nepagautu zuvu Nemune del neatsargaus zingsnio ir pilnu bridkelniu...

Pasiteiraut noreciau pas didesne patirti turincius, esat tureje kokiu "nuotykiu" su brisemtom kelnem? Mano supratimu rimtesnis pavojus atsiranda stovint iki puses srovej? Ar devit liemenes? Man keista kad va zmones tarsi zvejai su patirtim bet kaip apmaudziai gavos... ibego vandens, susvirduliavo ir tiek buvo gana :( dekui is anksto uz pasidalintas patirtis/izvalgas ir saugiu zukliu visiems!
 #578939   kobriuxas
 05 Lie 2014 08:39
Man teko iluzti pas bebra......streso buvo pakankamai. Einant palei meldus, atsistojus kaip maniau ant tvirtu saku ismukau gilyn. Zinoma nebuvo nei sroves, nei gylis per daug didelis. Stovejau isibrides virs bambos, o kai iluzau gylis tapo ~2m. Bet kazkokiu budu atsispyrus nuo dugno padejau koja ant kietesnes zemes isikabinau i meldus ir islipau. Streso buvo dauug, nes bridkelnes labai greitai uzsipildo vandeniu ir traukia gilyn. Dabar jau zymiai atsargiau einu palei meldus kelis kart pasitikrinu ar dugnas tikrai kietas ir tvirtas.
To ivykio pasekme (aciu dievui) tik suslapusios cigaretes ir ziebtuvelis :)
 #578940   ramkis
 05 Lie 2014 08:49
Pirmiausiai ko reiktų, tai visiems jums subines su rykšte išvelti, o paskui reikėtų brydkelnes bent jau diržu susiveržti. Bent kiek padoresnio gamiontojo brydkelnės visos būna komplektuojamos su diržu, jis ten ne tam, kad gražiau ar, kad kelnės nesmuktų, jis yra būtent tam, kad susiveržutmėte ir sumažintumėte iki minimumo vandens patekimą esant ekstremaliai situacijai.
 #578943   ansanas
 05 Lie 2014 08:59
ne juokas su tom bridkelnem.. buna, kad eini dedi koja dar geras sprindis iki bridkelniu virsaus, o zingsnis i sona ir jau semia virsu, ar atsistojas smengi gilyn, tai gerai, kad dazniausiai tai nutinka kur nors ezere salia zoliu ar krumu i kuriuos galima isikibt, o upej tai visai ne kas. Galetu but kazkas gudriau sugalvota, kad bridkelniu virsus kazkaip sandariau uzsispaustu ir vandens taip lengvai nepraleistu.

a pasirodo pas normalias bridkelnes yra kazkas padoriau sugalvota. Pirma parasiau paskui Ramkio zinute perskaiciau :grin:
 #578946   ramkis
 05 Lie 2014 09:05
kobriuxas rašė:Na nezinau nezinau. Pas mane neoprenines bridkelnes, kaip ir ne pacios pigiausios, bet dirzo nera...
O galvoj košės ar yra? Nenoriu moralizuoti, ir nežinau kaip ten yra su neoprenu, bet pagal idėją, anos turi būti aptemtos "na net" , nes tokia ir yra jų pradinė paskirtis. Čia kaip su nardytojų rūbai iš tos pačios medžiagos. O jei diržo ir nėra, tai visada galima aną užsidėti. Arba liemenę užsidėti ir tada nereiks galvoti, nori palikti šeimą, vaikus ar žuvis upėje. Bet vat visada visi pamasto jau po to, kai kažkam nutinka nelaimė, arba patys vos išneša sveiką kailį. O iki to momento, visi masto, kad tai negali nutikti būtent jiems.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė