Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija

 #59788   tuomahaukas
 12 Geg 2008 13:45
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=28466
Sprendžiant pagal tekstą kur man siūlė galvon- turėtų būti šitas :roll:
Nedickas ežeriokas, šiaip nelabai jis man patiko- nemėgstu žūklaudamas į namų langus ant kalniuko žiūrėt. Nors pačioje pirmoje žūklėje esu jame pagavęs porelę labai gražių karosų (naujoko laimė), priedo žiemą esu suviliojęs padabnesnių ešerių nuo ledo. Tiesa, teko laidoti avižėlių- žūklavau pov. džiunglėse, bet laimikis viską atpirko. Kaip dabar ten situacija, nžn.
Galbūt šitiek žmonių dėl gražių karosų susirenka ? :roll:

 #59988   gelmės
 14 Geg 2008 09:33
Nesenai iškastose žvyrduobėse vyrai prigaudė nedickų lynelių. Ir nemažai. Ydomu iš kur jie prisiveisė? Žvyrduobės 3-4 senumo. Mes tikrai neprileidom.

 #59990   senelis
 14 Geg 2008 09:37
gelmes rašė:Nesenai iškastose žvyrduobėse vyrai prigaudė nedickų lynelių. Ir nemažai. Ydomu iš kur jie prisiveisė? Žvyrduobės 3-4 senumo. Mes tikrai neprileidom.
Ka reiskia "nedicku"? As prie 2 metus i musu pirties vado tvenkini ileidau ~20 10 cm dydzio lynuku.Idomu kokie jie per pora metu uzaugo? Mitybine baze tai tame prude nelabai.... Karosu knibzda... :?

 #59992   gelmės
 14 Geg 2008 09:59
Sprindiniai. Na, šiek tiek mažesni. Ir daug privarė. Virš 40. Suleido į savo duobes.

 #59993   gelmės
 14 Geg 2008 09:59
Ai, sakė ir pernai apie tiek štukų pagavo.

 #61479   gelmės
 28 Geg 2008 07:49
Cituoju :
Į marias neršti atplaukia ir į Lietuvos Raudonąją knygą įrašyta taškuota silkė - perpelė (Alosa fallax). Pastaraisiais metais jų kiekis labai sumažėjo, nes ši žuvis labai jautri vandens ekologinės sistemos pakitimams. Ją draudžiama gaudyti ištisus metus visais žvejybos įrankiais.

Dar cituoju :
Vienam iš šilutiškių priklausančioje motorinėje valtyje pasieniečiai rado apie 300 metrų ilgio tinklą bei neteisėtai sugautų žuvų: aštuoniasdešimt ešerių, šešiasdešimt penkias perpeles, 5 starkius ir dvi lydekas.

? Gal kas pakomentuos apie tas žuvis? Tai jos neršt plaukė ar kažkas čia kitas. :?: Aš iš vis apie jas nieko nežinojau iki šios minutės, blyn. Net gėda. :oops:

 #61482   Skumbrotas
 28 Geg 2008 08:01
Gelmes, perpelė yra praeivė žuvis, neršia mariose o paskui vėl grįžta į jūrą. Ji buvo beveik visai išnykusi, bet staiga vėl savaime jos populiacija atsistatė. Mokslininkai iki šiol to paaiškinti negali. Anot mokslininkų Kuršių marios yra bene vienintelė masinė šių žuvų neršto vieta. Išplaukusios į Baltiją jos labai plačiai migruoja - iki pat pietinės Švedijos krantų pietuose ir Botnijos įlankos šiaurėje.
Užauga stambios - Klaipėdos žuvies turguje esu pirkęs 2kg svorio perpelę. Kaip silkei tai gana įspūdingas dydis.

 #61483   eLPi
 28 Geg 2008 08:16
Siemet perpeliu verslininkai tiek pritrauke, kad jiems prekybininkai tik po 1 Lt uz kg tedave, nes nespedavo isparduoti. Zodziu, perpeliu jau yra. Bet kad jas kas megejiskai pagautu - negirdejau, tik tinklais juroje, o va brakonieriai parode, kad ir mariose ju pilna.

 #61484   gelmės
 28 Geg 2008 08:33
Ačiū, vyrai. ::liux

 #61486   Skumbrotas
 28 Geg 2008 09:00
eLPi rašė:... Zodziu, perpeliu jau yra. Bet kad jas kas megejiskai pagautu - negirdejau, ....
Esu pagaves keletą gaudydamas strimeles, esu matęs ir kad kiti ištraukdavo vieną kitą ant strimėlinių sistemėlių. Tik deja tie pagauti egzemplioriai nebuvo labai dideli, maždaug dvigubo strimelės dydžio.

 #61671   Skridžas
 30 Geg 2008 14:59
aš jau šeis metais ir perpeliu rukytu ir smozintu ir marynuoti prisiputes buvau labai daug kauliu tai yra ašakiu,tiesasa kanat apie tokias žuvis ir susinojau pirma karta valgidmanas man iš pamario karts nuo kartio atbogina rukiytu žuvičiu ,nes pats tai nepgauniu niekio :-D

 #61876   Agis
 03 Bir 2008 12:00
Gal jau kas girdejot : ar Skirvytej jau ozkos pasirode (Cia as apie zuvis) :-D Maciau parduotuvese jau yra, reiskiasi verslininkams jau papuola, ydomu ar jau ir Skirvyteje yra :roll:

 #62002   senelis
 04 Bir 2008 14:19
Apie ozkas kazko tylu... as,tiesa,ozku esu pagaves tik vaikysteje (suprask tuoj po karo) Sventosios upeje netoli Anyksciu...daugiau ir nebemaciau ozku :? Tada dar Sventojoje puikiai skersnukiai kibdavo,dabar ziuriu ogi anie i Raudonaja knyga irasyti...
Geriau pasnekam apie zemiskas zuvis ;-) Gal kas zino,ar jau ezeruose karsiu galima pagauti? Gal bande kas?

 #62010   Gintasas1
 04 Bir 2008 15:09
Bandysiu senelį šeštadienį per nakt iki sekmadienio su donke karšių ar dar ka nors pagauti, nori prisijungti ;-)

 #62011   senelis
 04 Bir 2008 15:13
Gintasas rašė:Bandysiu senelį šeštadienį per nakt iki sekmadienio su donke karšių ar dar ka nors pagauti, nori prisijungti ;-)
Davai pas mane maunam i sodyba? ;-)

 #62013   Gintasas1
 04 Bir 2008 15:17
Senelį o kiek iki tavo fazendos kelio ;-)
Šiaip ideja zamančivaja, nebijai kad sudeginta fazenda dar ir užkasim :-D
O jei rimtai tai susiskambinam, :lol:

 #62026   Airis
 04 Bir 2008 16:32
kadangi nuo birzelio 1 reikia vel registruotis pas pasieniecius, norint zvejoti Nemune, tai gal uzvesti tokia tema ir surasyti visus zinomus pasienieciu punktus ir tel. numerius. pvz. noriu zvejoti kur leite iteka i nemuna, kokiame punkte registruotis, kur jis randasi???

 #62034   lydekiukstis
 04 Bir 2008 18:04
Reikia info is pamareiciu ir ne tik. Kaip reikalai su dambomis, ar galima uzlipti? Kiek skaiciau Agis buvo su Spiridonu, tai is nuotrauku lyg pusiau su beda...? Ryt islekiu... :roll:

 #62045   Raupsuotas
 04 Bir 2008 18:27
airis rašė:kadangi nuo birzelio 1 reikia vel registruotis pas pasieniecius, norint zvejoti Nemune, tai gal uzvesti tokia tema ir surasyti visus zinomus pasienieciu punktus ir tel. numerius. pvz. noriu zvejoti kur leite iteka i nemuna, kokiame punkte registruotis, kur jis randasi???
Tas butina padaryti.Zvejoti vaziuojantys tik dekingi turetu delto buti.Atkristu eile nepatogumu.Reikia uzkardu budinciuju telefonu.Pradedant Viesvile ir baigiant pacia Rusne.Nors ten kada veikia tas punktas kada ne.Bet jei turi imesk kontaktus.Dekoju is anksto.

 #62046   Skumbrotas
 04 Bir 2008 18:32
airis rašė:kadangi nuo birzelio 1 reikia vel registruotis pas pasieniecius, norint zvejoti Nemune, tai gal uzvesti tokia tema ir surasyti visus zinomus pasienieciu punktus ir tel. numerius. pvz. noriu zvejoti kur leite iteka i nemuna, kokiame punkte registruotis, kur jis randasi???
O tai kam tie tel. numeriai :?: Negi galima telefonu užsiregistruoti :?:

 #62049   Agis
 04 Bir 2008 18:42
lydekiukstis rašė:Reikia info is pamareiciu ir ne tik. Kaip reikalai su dambomis, ar galima uzlipti? Kiek skaiciau Agis buvo su Spiridonu, tai is nuotrauku lyg pusiau su beda...? Ryt islekiu... :roll:
Tikejausi rasti zemesny vandeny, bet kaip sakai, pusiau su beda.Beda kitame, yra nuplautu dambu, tik zinodamas atrandi akmenis ysibridus iki rutuliu.Kur pernai dambos pradzia tik nezymiai paplauta buvo, siemet i tolimesne jos daly, kaip y sala jau dabristi kol kas neina.Pas pasieniecius buvau Vileikiuose.Jie sake, kad Skirvytes postas nebedirbs, tai ir vaziuojant i Skirvyte reiks sukti i Vileikius.Silininkai priklauso kitai pasienio uzkardai, berods ties Sausgalviais yra nauja uzkarda pastatyta, bet tiksliai pasakyti kol kas negaliu.Pamaciau, kad budetojas nelabai gaudosi, tai pripudrinau (Mikes pasiskaites) kad bet kuri uzkarda privalo israsyti leidima, tai anas ir paklause :lol: bet jauciu po pasitarimo kita karta jau taip nepraleksiu.
Rizikuoti neverta, nes anu ant kiekvieno kelio susikirtimo pilna, ir sutemus net su svytureliais stabdo.

 #62050   spiridonas
 04 Bir 2008 18:44
telefonas reikalingas tik tam, kad jei tavo leidimas skirtas 10 dienu nera pasibaiges, informuoji pasieniecius kad, atvykai. Bent seniau taip darydavome :roll: isplaukiant su valtim ( nors kazi, ar to reikia :?: )

 #62051   lydekiukstis
 04 Bir 2008 18:47
Dekavoju, Agis visada pirmas mane nusviecia dambu klausimais :/brazasista :-D Del uzkardos tai manau problemu nekils, zinau kur registruotis ;-) Tik tikiu dambos nors kiek bus prieinamos... !-kliovas-!

 #62054   Skumbrotas
 04 Bir 2008 18:57
spiridonas rašė:telefonas reikalingas tik tam, kad jei tavo leidimas skirtas 10 dienu nera pasibaiges, informuoji pasieniecius kad, atvykai. Bent seniau taip darydavome :roll: isplaukiant su valtim ( nors kazi, ar to reikia :?: )
Su valtim suprantu - išplaukiant reikalauja pranešti. Bet turint leidimą kam ir ką pranešinėti - nesuprantu. Jis juk pats savaime suteikia teisę ten būti, patikrinus reikia pateikti. O kiek kartų per tą 10 dienų aš įvažiavau ar išvažiavau - kieno koks reikalas.
Subalamutinot su tais telefonais, tad ir neaišku - galima UŽSIREGISTRUOTI TELEFONU, nevažiuojant asmeniškai, ar ne :?:

 #62056   spiridonas
 04 Bir 2008 19:01
nu tai ten nuvazeves pildai forma ir parasa dedi, manau per telefona to nepadarytum :roll:

 #62058   Agis
 04 Bir 2008 19:03
Jeigu tokia tvarka kaip ir anksciau, tai jokiu uzsakymu telefonu, cia ne pica :lol: be to prisiminkim, kad net drauga be jo buvimo salia neidavo yrasyti prie saves i leidima.Taigi toks variantas, kad uzsiimi vieta, palieki drauga, o pats varai leidimo irgi atkrenta manau, nors reiktu pasitikslinti.

 #62067   Airis
 04 Bir 2008 19:47
as del telefonu tik siaip parasiau. svarbiausia kur randasi pasienieciu postai, kokiuose kaimeliuose. iskraipete cia---uzsiregistruoti telefonuuuu, kaip per sugedusi telefona :grin:

 #62069   spiridonas
 04 Bir 2008 19:50
jo!... o kol leki leidimu i posta, tavo ta drauga (paskutiniu atveju as juo buvau) uztaso negyvai, nes jis neturi leidimo, o pasakimas, kad va tuoj atves leidimus gali ir nepraeiti :-D

 #62073   Airis
 04 Bir 2008 19:57
pagaliau, bet jei as noriu zvejoti prie leites, tai turiu varyti tolyn i viesvile, o rusneje nera posto, seniau lyg buvo netoli koloneles?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė