Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.
 #295098   Angler
 21 Lie 2011 20:58
Jo jo Fishermen per tokius orus tik situs filmukus ir ziuret :cry:
 #295118   miegas
 22 Lie 2011 01:31
Angler rašė:
miegas rašė: per valanda laiko 7 skumbres
Gal ir nedaug pagavote,bet net neabejoju,kad sios septynios bus simta kartu skanesnes negu tos kuriu kibira butumet prilupe :grin:
sendien buvau parodyt pazystamam vieta kinsale ant roksu, kai nuvaziavom jau zvejojo keli pazystami lietuviai, sake kad sunkiai kimba, na mes susiruosem, pazystamas pagavo pirmas, as uzsidejau sistemele ir ant galo dar blizgute, tai po keliu metimu full house, dar po poros metimu viena ir tuo pasibaige. visus apgaudziau :-D nors tezvejojom gal valanda.
 #295414   arvydka
 24 Lie 2011 00:20
Siandien buvau isplaukes su spiningu. Nieko gero. Tik viena lydeka apie 1kg isprasiau is zoliu. Visa lydeka buvo aplipusi parazitais, taigi reiskia jog lydekos neaktyvios stovi ilgai vienoje vietoje. Speju kad reikia lydekas porai menesiu palikti ramybeje, o kai ateis ruduo tada duoti joms per dantis. :cool:
 #295418   simask
 24 Lie 2011 01:14
turiu liudnu ziniu,as nezinau gal tie kas zvejoja juroi zino apie tai.sendien prilupom skumbriu ir visos isvaziavo i siukslyna,apie 20kg.ispjovem nezinau kiek ir visos buvo "sukirmejusios"esu pasiurpes.zinau kad kils klausimas kur gaudem,buvom uz sligo,nuomojomes laiva.polakai lig ir nieko,bet draugas pamates kas dedasi skumbrei sukiso visa savo laimiki i "bina" rasau ir ranka dreba-baisu
 #295419   andys
 24 Lie 2011 04:21
simask rašė:turiu liudnu ziniu,as nezinau gal tie kas zvejoja juroi zino apie tai.sendien prilupom skumbriu ir visos isvaziavo i siukslyna,apie 20kg.ispjovem nezinau kiek ir visos buvo "sukirmejusios"esu pasiurpes.zinau kad kils klausimas kur gaudem,buvom uz sligo,nuomojomes laiva.polakai lig ir nieko,bet draugas pamates kas dedasi skumbrei sukiso visa savo laimiki i "bina" rasau ir ranka dreba-baisu
Juros zuvise pasitaiko nemazai kirmeliu.Kai parduotuveje perkat zuvies file,tai kirmeliu jau nesimato,ir ta zuvis buna sekmingai suvalgita.Japonai zalia zuvi valgo ir nieko blogo nemato.
 #295435   Angler
 24 Lie 2011 11:24
Ir man teko girdeti apie kirmeles zuvu viduriuose,bet lygtai sako,kad jos zmogui nepavojingos :roll:
 #295444   petriukas
 24 Lie 2011 14:41
sveiki....
o pas mane viskas gerai.... net labai gerai vakar nuvariau iki barrow upes ir nuo ryto 6 iki 1 pagavau apie kokia 50 eseriu ir tris lidekiokus... siaip pagavau kelis per visa atkarpa kur zvejojau bet buvau uztikes vieta kur ju tikriausia didelis burys buvo tai kai dejau valandike gera viena po kito eserius vilkti...... ir kas svarbiausi tikrai geri eseriau dauguma sieke po 500 g. aisku pasitaike ir mazesniu keleta bet pasitaike keleta ir po kokius 800 g. (ir cia nespeliones as turejau svarstykles tik neturejau laiko kiekvieno sverti sveriau tik kelis) na o lidekiokai du isvis pieckeliai o vienas apie kila gal koky...
tai va kokia diena buvo vakar.... (zeeeebbbbaaaaaa) afigienai gera ribalke.......
<embed src="http://imageshack.us/slideshow/smilplayer.swf" width="426" height="320" name="smilplayer" id="smilplayer" bgcolor="FFFFFF" menu="false" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="id=imageshack/photo0298l.jpg"/>
 #295446   arvydka
 24 Lie 2011 14:46
Simask, jei jau nesiruoset valgyt tu skumbriu, tai galejot uzsaldyti ir rudeni - ziema sekmingai jas naudoti kaip masala lydekoms ant dugnines. Kitas dalykas, kita syk zuvi valykit ten kur zvejojot, ir jei reiks zuvi ismest, tai jas surys zuvedros t.y. ta pati maisto grandine ir nebus jokiu nuostoliu gamtai. O siaip tos mazos kirmeles tai tik papildomas proteinas ;)
 #295478   mindaugyte
 24 Lie 2011 20:11
petriukas rašė:sveiki....
o pas mane viskas gerai.... net labai gerai vakar nuvariau iki barrow upes ir nuo ryto 6 iki 1 pagavau apie kokia 50 eseriu ir tris lidekiokus... siaip pagavau kelis per visa atkarpa kur zvejojau bet buvau uztikes vieta kur ju tikriausia didelis burys buvo tai kai dejau valandike gera viena po kito eserius vilkti...... ir kas svarbiausi tikrai geri eseriau dauguma sieke po 500 g. aisku pasitaike ir mazesniu keleta bet pasitaike keleta ir po kokius 800 g. (ir cia nespeliones as turejau svarstykles tik neturejau laiko kiekvieno sverti sveriau tik kelis) na o lidekiokai du isvis pieckeliai o vienas apie kila gal koky...
tai va kokia diena buvo vakar.... (zeeeebbbbaaaaaa) afigienai gera ribalke.......
<embed src="http://imageshack.us/slideshow/smilplayer.swf" width="426" height="320" name="smilplayer" id="smilplayer" bgcolor="FFFFFF" menu="false" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="id=imageshack/photo0298l.jpg"/>
kur cia gaudei ties kuria vieta barow upeje as siandien buvau ties carlovu tai eseriukai tokie dektukiniai kaip isproteje vaikesi
mano mepsiukus keli buvo relizuoti bet keliavo atgalios ;-var-var.
 #295486   Angler
 24 Lie 2011 20:26
Nu Petriukas gerai tu cia sudavei :gutgut
 #295514   petriukas
 24 Lie 2011 23:09
zvejau tarp to athy ir carlovo ten kur kaskokia degaline pusiaukelej yra tai as ten masina palieku ir einu.... as irgi savo visus ten palikau tai tikiuosi kita kart vel bus ju..... :d nu gerai si syk praejo ribalke meginau dar ir video padaryt bet kad va telefonas pas mane ne toks ir geras tai labai prasta kokybe.... :d
 #295515   simask
 24 Lie 2011 23:36
arvydka rašė:Simask, jei jau nesiruoset valgyt tu skumbriu, tai galejot uzsaldyti ir rudeni - ziema sekmingai jas naudoti kaip masala lydekoms ant dugnines. Kitas dalykas, kita syk zuvi valykit ten kur zvejojot, ir jei reiks zuvi ismest, tai jas surys zuvedros t.y. ta pati maisto grandine ir nebus jokiu nuostoliu gamtai. O siaip tos mazos kirmeles tai tik papildomas proteinas ;)
tai dauguma zuvies ir isvalem plaukiant link kranto,tik kaskaip patingejom dabaikti,jei viska butumem isvale skubedami juroi tai ir nebutume pastebeje.dideliu skumbriu net i mesa buvo prilinde kirmeliuku,o polakai net tie kurie buvo po 2 kg. neturejo parazitu,mes nepagavom dideliu menkiu,bet sake ten dar baisiau pacioi mesoi gyvena kaskokios juodos kirmelytes,neskaitant tu kuris gyvena zarnyne. :mėlynvarla
 #295614   buzyss
 25 Lie 2011 18:30
simask rašė:
Angler rašė:To Vegys: nors esu totalus ne karpininkas,taciau galiu pasakyti,kad Airijoje karpiu gaudymas ne daznas reiskinys.Laukiniu cia nera,zvejojama tik privaciuose vandens telkiniuose,zodziu komercine zukle,kuri manes visai nezavi :-vimt
galiu papriestarauti,paskutiniai pagauti is ju du buvau ikeles buvo laukiniai,jai taip galima pavadinti,nes cia taip mazai ezeru kur yra karpiu kad kekvienas ypac neprivatus ezepas buna apgultas zveju,taigi karpiai pazysta zvejus,as zinau du isbandytus nemokamus ezeras ir du dar neisbandytus.
aisku nepasakysi konkreciai kur ju yra?
 #295629   simask
 25 Lie 2011 20:55
buzyss rašė:
simask rašė:
Angler rašė:To Vegys: nors esu totalus ne karpininkas,taciau galiu pasakyti,kad Airijoje karpiu gaudymas ne daznas reiskinys.Laukiniu cia nera,zvejojama tik privaciuose vandens telkiniuose,zodziu komercine zukle,kuri manes visai nezavi :-vimt
galiu papriestarauti,paskutiniai pagauti is ju du buvau ikeles buvo laukiniai,jai taip galima pavadinti,nes cia taip mazai ezeru kur yra karpiu kad kekvienas ypac neprivatus ezepas buna apgultas zveju,taigi karpiai pazysta zvejus,as zinau du isbandytus nemokamus ezeras ir du dar neisbandytus.
aisku nepasakysi konkreciai kur ju yra?
abu ezerai yra prie caritmacroso,vienas vadinasi lisnalisk o kitas nepamenu bet visai netoli jie vienas kito.
 #295674   buzyss
 25 Lie 2011 23:32
dekui tau simask,jei kada leksi salia mayo pasizvejot,tai patarsiu kur smagiai pasizvejoti
 #295677   simask
 26 Lie 2011 00:12
buzyss rašė:beja kur cia viskas randasi,kazkaip nesu girdejas tokios vietos?
jei neklystu tai co.louth,apie 80 km nuo Dublino siaures link,N2 kelias.Tiesa miestelio pavadinimas vienos klaidos turetu buti Carrickmacross.
 #296006   irmis
 28 Lie 2011 05:54
sveiki kas pasakys kada geriau skumbre gaudyt ryte,diena ar vakare,pakilus ar atslugus vandeniui?
 #296096   oli
 28 Lie 2011 14:37
nu vo,ishsipilde uzsleptas noras(pagauti bassa spinigu):

Paveikslėlis

kyla itarimu kad galiu pasikabint ant to,labai jau liksma buvo traukt ta veikeja(2,4kg) i kranta pliazu,da i spinigu ;-var-var. spinigistams rekomenduoju :lol:
 #296118   miegas
 28 Lie 2011 17:12
saunuolis oli ''plot tai isivaizduokit koks malonumas ant muselkos :twisted:
 #296161   Angler
 28 Lie 2011 20:47
Good man Oli :gutgut ,kas cia vobleris,neiziuriu :?:
 #296334   Angler
 29 Lie 2011 18:45
Blyn niekaip nesusiruosiu pavaziuot i pietus paspiningauti bass'u :oops: vis to laiko truksta :-ug ,oli papasakok biski kaip suviliojai si grazuoli,kokia taktika pasirinkai ,pakaitink krauja :lol:
 #296340   marius999
 29 Lie 2011 20:24
oli neblogas laimikis man pardoutuveje irgi siule kazkokiu vobleriu bet jau jie buvo tokie itartini kad as ju neemiau vakar apziurejau viena pleza lyg ir perspektyvus butu bet net neisivaizdouju nur pradet reike gal kas imesit informacijos nes tam pleze gylis visur svyrouja nou 1iki3metru / ika reik atsizvelkt renkant vieta
 #296341   blazer
 29 Lie 2011 20:35
O as rytoj bandysiu museline pamojuot. Prisimezgiau musiu, eisiu upetakiam siaubo ivarysiu su savo velniais :D
 #296356   miegas
 29 Lie 2011 23:01
blazer rašė:O as rytoj bandysiu museline pamojuot. Prisimezgiau musiu, eisiu upetakiam siaubo ivarysiu su savo velniais :D
imesk foto tu savo velniu. as pirmadieni vaziuosiu kur tai jai planai nepasikeis, o ryt po darbo nakti zadu i vietini upeli, gal pavyks koki didesni suviliot, o gal ir slakis pasirasys.
 #296369   blazer
 30 Lie 2011 00:56
miegas rašė: imesk foto tu savo velniu.
stai keletas. labai nepyzdavokit, nes cia mano pacios pirmosios muskes :D turiu ir daugiau prisirises, nenoriu cia forumo uzkraut tuom nuotraukom. rytoj uzsibrezes zvejoti tik ant savo ristu musiu, idomu ar sudirbs nors viena. Jei ne, tai nors busiu pasitreniraves mojuot :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #296376   Agis
 30 Lie 2011 08:29
NUotraukomis forumo neužkrausi, kadangi jos laikomos internetinėse talpyklose, kurių nuorodas ir sudedate, taigi netingėk, rodydamas savo darbelius :lol:
 #296386   oli
 30 Lie 2011 10:23
Angler rašė:Blyn niekaip nesusiruosiu pavaziuot i pietus paspiningauti bass'u :oops: vis to laiko truksta :-ug ,oli papasakok biski kaip suviliojai si grazuoli,kokia taktika pasirinkai ,pakaitink krauja :lol:
anokia chia taktika,vis dazniau vaziuodamas bassu isimetu ir spina,tai jau kokius tris kart net ish deklo buvau ishtraukes :lol: nu buvau tokioj vietoj kur vndeniui visai nusileidus reikia arba lipt nuo roksu su visa manta zemen ir zvejot nuo pliazo,abe laukt kol vanduo pakils,nu tai vo,tingejau ash ta manta zemyn rident,tai dai bl sakau ta spina pakursiu ir pametysiu,nu net vilchiu daug nedejau,nes airius machiau ten spiningaujant tik ant aukshto vandens,nu pramechiau kokia valanda,nieko,nuejau atsigeriau kavos vel metau,bangu beveik nera tas poperis graziai shokineja per pavirshiu,tik jauchiu pyst ir kauke rite,stabdziu ana neturi,sulauzinau,nu ishkart viskas aishku paliko kieno darbas,i varo skersai pliazo,nu shiaip netaip tratindamas ta rite parsitempiau ash ji,tai dabe panashu kad pasikabinsiu ash ant to spino,tik reiks koki susirast su mazesniu uzmetimu,tas kur turiu nelabai nori mest tos voblerius kurie 16-18g,nors ant spino rasho 10-40g uzmetimas,kazkoks jis netoks,su didesniu svoriu gerai aina,net 2oz buvau uzdejas jokios bedos,a vot su lengvais svoriais tai beda,gal kas koki gali pasiulyti? gal shita kas turi?- http://www.fishingmegastore.com/okuma-o ... 10053.html ir ishvis kaip "okumos" kaip spinigai?
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 188
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė