Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.
 #294234   miegas
 14 Lie 2011 23:32
simask rašė:
Angler rašė:
simask rašė:SVEIKI,GAL KASNORS ZINOT KANORS APIE KARPIU ZUKLE ISPANIJOI EBRO UPEI,PRAVERSTU BETKOKIA INFO
O tu pabandyk pagooglinti,ten turetum rasti sau naudingos info ;uolrait
prpblema ta,kad kazkodel niekas neparodo nei sistemeliu nei masalu,vietu tai taip nes ten 80 procentu upes privatus gabalai,as isnarsiau visa gogle ir nieko,tai ir kreipiuos i bendramincius.
na matai, cia mazai tu karpininku, o dar zvejojusiu Ispanijoj tai manau visai nerasi, teks mastytis kaip ta parseli i kranta issivilioti :)
 #294237   simask
 15 Lie 2011 00:49
kad karpininku mazai tai tikrai pastebejau,jei nieks nieko nepasufleruos tai teks paciam isradinet ka darysi,tuo labiau kad savaite laiko manau nemazas laiko tarpas eksperimentam,bet manau kekvienas nori laimikiu dziaugtis kuo greiciau.
 #294265   Vegys
 15 Lie 2011 08:17
Kuo sistema gaudant Ispanijoje turėtų skirtis nuo lietuviškos (ar airiškos) sistemos ? Kodėl ispaniškas karpis turėtų negriebt boilio, kurį valgo Lietuvoje (Airijoje) ? Galų gale boilius / paletes ten gali nusipirkt ...
http://www.youtube.com/watch?v=AUJUmXoz ... re=related - apie 2 min matosi sistema. Paprasčiausia.
 #294331   simask
 15 Lie 2011 11:41
Vegys rašė:Kuo sistema gaudant Ispanijoje turėtų skirtis nuo lietuviškos (ar airiškos) sistemos ? Kodėl ispaniškas karpis turėtų negriebt boilio, kurį valgo Lietuvoje (Airijoje) ? Galų gale boilius / paletes ten gali nusipirkt ...
http://www.youtube.com/watch?v=AUJUmXoz ... re=related - apie 2 min matosi sistema. Paprasčiausia.
mano sistemele cia Airijoi skiriasi nuo lietuviskos,as manau kad cia karpiai gudresni,o boiliai kekvienam telkinui skirtingo skonio,praeita vasara bandziau gaudyti parsivezes boilius is airijos tuos kurie cia pasiteisino tai lietuvoi nebuvau patenkintas rezultatais,teko pirktis is naujo,taspats ir su pasarais jai pataikysi tai liudeti neturetu tekti,tai irnoretusi konkretumo,is cia zadu vestis tik "tiger nuts" o visa kita planuoju isigyti ten (as kalbu apie boilius,paletes ir tt...)manau bus maziau sansu prasauti.
 #294385   Vegys
 15 Lie 2011 15:21
Įdomumui - kokią sistemėlę naudoji Airijoje ? Pas jus ten ko gero populiari karpių žūklė ar ne ?
 #294400   Alvius
 15 Lie 2011 16:47
Tai zmogau, kad toje pacioje lietuvoje, vienam ezere vienas masalas pasiteisina, kitam kitas. Ir jei karpis boiliu nemates( kalbu is savo skurdzios patirties :D) reiketu ji jais papratyti bent savaitele. Kas del sistemeliu, taip pat priklauso kokiam telkinyje gaudai. Renkiesi pagal dugna( kietas, dumbletas, zoletas ir pan.) Atspalviai taip pat priklauso kokius rinksiesi sistemai( svarelis, serykla, plaukas ir pan,) priklauso nuo vandens skaidrumo ) Cia galima be galo rasinet, bet kiekvienam vis kitaip ir vienos teisybes nera.
P.S. as megejas skaitineti nei rasineti :D
 #294403   Angler
 15 Lie 2011 16:55
Aurumas rašė:tau nesivaidena. manau zinuciu apie guines alu ar airiu manieras neieskosite per visus 100 suvirš puslapiu
Supratau :gutgut ,guinness'o alus tau ne prie sirdies :grin:
 #294406   Angler
 15 Lie 2011 17:02
To Vegys: nors esu totalus ne karpininkas,taciau galiu pasakyti,kad Airijoje karpiu gaudymas ne daznas reiskinys.Laukiniu cia nera,zvejojama tik privaciuose vandens telkiniuose,zodziu komercine zukle,kuri manes visai nezavi :-vimt
 #294411   Vegys
 15 Lie 2011 17:20
Hmz ... Pas anglus karpių gaudymas populiarus, galvojau ir Airijoj bus panašiai ...
 #294442   simask
 15 Lie 2011 20:04
Angler rašė:To Vegys: nors esu totalus ne karpininkas,taciau galiu pasakyti,kad Airijoje karpiu gaudymas ne daznas reiskinys.Laukiniu cia nera,zvejojama tik privaciuose vandens telkiniuose,zodziu komercine zukle,kuri manes visai nezavi :-vimt
galiu papriestarauti,paskutiniai pagauti is ju du buvau ikeles buvo laukiniai,jai taip galima pavadinti,nes cia taip mazai ezeru kur yra karpiu kad kekvienas ypac neprivatus ezepas buna apgultas zveju,taigi karpiai pazysta zvejus,as zinau du isbandytus nemokamus ezeras ir du dar neisbandytus.
 #294443   simask
 15 Lie 2011 20:09
Vegys rašė:Hmz ... Pas anglus karpių gaudymas populiarus, galvojau ir Airijoj bus panašiai ...
as domejausi kas per velnias ir kodel airijoi taip mazai vietu kur yra karpiai,pasirodo airijoi specialiai vengia karpiu,nes beprotiskai bijo kad jie pateks i upes ir isardys upetakiu nerstavietes.
 #294444   simask
 15 Lie 2011 20:10
Alvius rašė:Tai zmogau, kad toje pacioje lietuvoje, vienam ezere vienas masalas pasiteisina, kitam kitas. Ir jei karpis boiliu nemates( kalbu is savo skurdzios patirties :D) reiketu ji jais papratyti bent savaitele. Kas del sistemeliu, taip pat priklauso kokiam telkinyje gaudai. Renkiesi pagal dugna( kietas, dumbletas, zoletas ir pan.) Atspalviai taip pat priklauso kokius rinksiesi sistemai( svarelis, serykla, plaukas ir pan,) priklauso nuo vandens skaidrumo ) Cia galima be galo rasinet, bet kiekvienam vis kitaip ir vienos teisybes nera.
P.S. as megejas skaitineti nei rasineti :D
''plot kaip matau vis delto yra megeju pagaudyti karpi :gutgut
 #294447   Angler
 15 Lie 2011 20:28
TO simas: Karpiu negaudau ir informacijos del karpiu zvejybos nekaupiu,taciau kiek tenka nugirsti is kitu zveju,o ir is taves pacio susidaro toks vaizdas,kad Airijoje labai saugoma si zuvis,todel be zmogaus reguliavimo jiems nera kur plestis,o tie ezerai kuriuose jie zvejojami taip priziurimi,kad kitaip ir nepavadinsi ju kaip "komerciniai" tuo labiau,kad norint ten pazvejoti reikia susimoketi.
Tai tokie butu mano pamastymai :roll:
 #294462   simask
 15 Lie 2011 23:50
Angler rašė:TO simas: Karpiu negaudau ir informacijos del karpiu zvejybos nekaupiu,taciau kiek tenka nugirsti is kitu zveju,o ir is taves pacio susidaro toks vaizdas,kad Airijoje labai saugoma si zuvis,todel be zmogaus reguliavimo jiems nera kur plestis,o tie ezerai kuriuose jie zvejojami taip priziurimi,kad kitaip ir nepavadinsi ju kaip "komerciniai" tuo labiau,kad norint ten pazvejoti reikia susimoketi.
Tai tokie butu mano pamastymai :roll:
ne moketi ten nereikia ir priziuri juos patys zvejai,bet kad atrasti tuos ezerus man prireike beveik 4 metu,nes niekas ju neizduoda,net zukles parduotuvese anksciau apie tai su manim nekalbedavo,pasakysiu sunku pramust buvo ir ypac sunku buvo igaut pasitikejima nes uzsenietis tai jau zuvies zudikas 'viarkt ,negali atvaryti gaudyti karpiu be graibsto ir kilimelio atkabinimui nes busi uzpultas.kaskada senai pradejom airijoi bandyti karpius gaudyti tryse metam begant likau vianas nes atrode nerealu kanors suzinoti ir tuo labiau pagauti (neskaitant mokamu),bet pasirodo imanoma ir kartais nemazai.o is mokamu geriausias yra maynute ten yra karpiu iki 20kg.ezeras nedidelis ir pakankamai seklus bet jei galvoji kad atejai ir pagavai tai tikrai ne,ten karpiai zymei gudresni nei laukinei,nes jie zvejus pazysta is "veidu"
 #294468   arvydka
 16 Lie 2011 01:05
Siaip airiai visko bijo kas uzsienietiska. Paziurekt prekes parduotuvese, bene ant kas antros uzrasyta "irish". :) O ant kai kuriu "pure irish", pvz vandens litras uz 2 eur... :)
P.S. Rytoj su chebra turim isplauka su laivu i Atlanto placiuosius vandenis, bet dabar uz lango svilpia vejai, o rytojui pranesa "small craft warning". God damn it! '''bum
 #294472   simask
 16 Lie 2011 01:21
arvydka rašė:Siaip airiai visko bijo kas uzsienietiska. Paziurekt prekes parduotuvese, bene ant kas antros uzrasyta "irish". :) O ant kai kuriu "pure irish", pvz vandens litras uz 2 eur... :)
P.S. Rytoj su chebra turim isplauka su laivu i Atlanto placiuosius vandenis, bet dabar uz lango svilpia vejai, o rytojui pranesa "small craft warning". God damn it! '''bum
'viarkt tai todel ir as prie kompo o ne kazkur prie donegalo krantu
 #294519   Angler
 16 Lie 2011 13:03
Jo blyn,ir man oras sujauke planus :-ug,o ir forecast'as iki pat kitos savaites vidurio nekoks :(
 #294575   Fishermen
 16 Lie 2011 22:55
Buvau siadnen Barow upes apziureti ! )) Buvau nelabaj pasiroses ) Su spiningu meciau meciau,bet neko nepagavau,slegys ziaurus buvo sianden :-D Aplinkuj irgi buvo keli zvejai irgi neko :-D Seip upe labaj patiko ) Pasirizes ten vazioti dar ne vena karta )) Su pludine ten rojus ''plot Labaj patiko upe.
Kelias fotkes padariau :-D

http://imageshack.us/photo/my-images/402/p7150020.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/849/p7150022.jpg/
 #294602   Angler
 17 Lie 2011 11:04
Ties kuria vieta cia taip Barrow atrodo :?:
 #294614   Fishermen
 17 Lie 2011 12:25
Tarp primo tilto uz Carlow pre degalines )) Galim sakiti tarp vidurio Carlow ir Athy. :-D Ten kitroj pusej labaj placiai ,cia pre tiloko kelias foto padariau :-D
 #294618   dalius1984
 17 Lie 2011 14:57
cia nuo tilto kairiau biski-mes i desine eidawom kiek pamenu
 #294625   arvydka
 17 Lie 2011 17:56
Nu nepaisant oro salygu vakar buvom isplauke zvejot prie Mullaghmore's. Vejas ir bangos buvo didziules! Todel todel trainiojomes netoli kranto. Gylis 20-30 metru. Rezultatai: skumbres kiek didesnes nei per sprindi,
tik viena kita padori. Kazkaip pastebejau pernai metais skumbres buvo didesnes. Trys pollokai, didziausias is ju 2.5 kg, viena vegele, du gurnardai, vienas wrassas, viena "poor man cod". Zveju laive 9.
 #294631   Angler
 17 Lie 2011 18:36
Sakyciau kudoki rezultatai :( ,ar kartai ne su Peter'iu ijote i vandenyna :?:
 #294653   miegas
 18 Lie 2011 00:52
mes sendien buvom ranku miklint su muselkom, gainiojom vaivorikstukus viename is mokamu ezeru. diena ne pati geriausia, vejas ir lietus, bet musu nenubaide. buvo dvi valtys, vienoje "sliekininkai" kurie zvejojo ant slieku, o mes su muselem. Mano kompanjonas galima sakyt asas, parode mano klaidas ir dave kelis patarimus kuriu deka metimas pagerejo. gal po geros valandos pirmasis susidomejo musyte ir keliavo i valti, po to stojo tyla. keitem muses, keitem vietas, bet tylu. "slikininkai" per ta laika sugebejo gal 10 per abu isvilioti. Kaltinom bloga diena, kuri buvo is ties ne kokia nes vejas neleido normaliai metyti. po pietu situacija kiek pagerejo. Mano kolega zvejojo su skestanciu valu ir nuo dugno pavyko suvilioti margi. po keliu minuciu mano sausa nuo pavirsiaus, dar po pusvalandzio vel nuo dugno ir taip gal butumem apzaide "sliekininkus" ale jau reikejo namo vaziuot. diena praleista super.
 #294680   arvydka
 18 Lie 2011 10:46
Rezultatai buvo skystoki, bet kadangi tai kainavo po 20 eur, nes organizuota buvo is darbovietes, tai griekas skustis. Tuo labiau kad as sugavau du polokus.:) Del geresniu rezultatu reikia plaukt prie Innishmurray salos, ten kur vienuolynas anksciau buvo. Ten pernai gerai kibo polokai, plius buvom uzplauke ant burio coalfish, tai per 10 min pritusem tris dezes kaip kolhoze. :) Nu bet tai buvo pernai, o siemet visi sako kad vandenyne zuvies sumazeje. Gal del to kad vanduo saltokas?
 #294698   marius999
 18 Lie 2011 15:39
vyrai manytciau reik palaukti rugpjucio vidurio kada ataeis arciau golfo srove tada ir rezultatai turetu but geri na su aisku ir kitos egzotiskos zuvys parvarys bus kur akis paganyt
 #294989   miegas
 21 Lie 2011 00:07
nusiveziau sendien zmona papramogaut ant balicotono pierso, tai per valanda laiko 7 skumbres pagavo. ale lenku ir kitos liaudies tikrai daug, tikras kulkozas.
 #295096   Angler
 21 Lie 2011 20:53
miegas rašė: per valanda laiko 7 skumbres
Gal ir nedaug pagavote,bet net neabejoju,kad sios septynios bus simta kartu skanesnes negu tos kuriu kibira butumet prilupe :grin:
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 188
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė