Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.
 #296387   miegas
 30 Lie 2011 10:31
saunuolis Blazer, man ir reiks pradet suktis tamsiais ziemos vakarais, tik as noriu pradet ant tubu sukti, anos universalesnes.
 #296437   blazer
 31 Lie 2011 00:01
Na, o man siandien nepasiteisino nei viena muse. aplamai esu piktas ant to upelio, nu neperkandu as jo niekaip. upetakiai sokineja kiaura diena jame, kazka rankioja nuo pavirsiaus, ore skraidancias muses issoke pasigauna, o i mano siulomas muses nereaguoja visiskai. jau ir pats vakar buvau pasigaves muse, skraidancia ten, apziurejau, susirisau kazka panasaus, vistiek zvejyba be rezultatu... bet anyway, oras ispuole neblogas. nei karsta, nei salta, vejo didelio nebuvo, tai nors su museline pastrategavau, pasipraktikavau.
 #296442   miegas
 31 Lie 2011 05:58
jmotejunai, grazus parsai :grin: ten juos seria kad tokie dydziai?
as vakar su pazystamu taranavom vietini upeli, zveju daug, dauguma vaikai ir emigrantai kurie ima viska kas juda. Kirsliokai dave vaizdu visa ta laika kiek zvejojom, gaude kazka issokdami is vandens ir pasirodydami kad ju tikrai yra.
as pradejau su slapia, bet paskuj pasikeiciau i sausa muse ir isgirdus kad salia issoko as pasiunciau muse i ta vieta ir po poros minuciu pirmas krante
Paveikslėlis
po gero pusvalandzio kodega pagavo ant slapios muses tokio pat dydzio, abu keliavo atgal augti, nes nelegalus. zvejojom nuo 9 iki 12 nakties.
 #296443   miegas
 31 Lie 2011 06:02
blazer rašė:Na, o man siandien nepasiteisino nei viena muse. aplamai esu piktas ant to upelio, nu neperkandu as jo niekaip. upetakiai sokineja kiaura diena jame, kazka rankioja nuo pavirsiaus, ore skraidancias muses issoke pasigauna, o i mano siulomas muses nereaguoja visiskai. jau ir pats vakar buvau pasigaves muse, skraidancia ten, apziurejau, susirisau kazka panasaus, vistiek zvejyba be rezultatu... bet anyway, oras ispuole neblogas. nei karsta, nei salta, vejo didelio nebuvo, tai nors su museline pastrategavau, pasipraktikavau.
jai ten slakiai tai diena beveik neimanoma juos pagauti, dar yra prikolas, kad kai kurie deda muses lerva ant musytes, taip uzkabinti kad ta butu gyvibinga ir raitytusi, tai tipo tada upetakiai eina is proto, nzn kiek cia tiesos, bet esu mates kaip zvejoja upetakius ant muses lervu
 #296450   Angler
 31 Lie 2011 11:30
Manau tikras muselininkas nukirstu ranka tam kuris ant muxos dar kazkoki gyvi kabina :grin:
 #296452   Angler
 31 Lie 2011 11:58
oli rašė:gal kas koki gali pasiulyti? kaip spinigai?
Kad cia niekas is musu nespiningauja bassu,tik visi apie tai daug sneka,todel niekas ir nepatars apie spiningus,tu pirmas pramusiai ledus :)
Pavasary buvau uzsideges su tais bassais,nusipirkau Berkley Sceletor 10ft 10-32gr. ir visokiu pribumbasu prie jo,kai pasigyriau apie tai local airiui kuris laikomas Dubline neblogas bassu medziotojas,tai jis islazdavojo mane,pasake kotas tinkama tik nebent slakiams nuo kranto gaudyti,jis man sako:kam toks ilgas imk 210cm ir busi happy,nu max 240cm,keisti ilgiai juroje spiningauti,pagalvojau :roll: ,su tokiais spiningais as upetakius zvejoju upeliose,taciau oli tau gerai zinoma,kad bassas kartais ateina labai arti kranto,todel tu tolimu metimu ir nereikia.Man sunku kanors sakyti kol pats nebandziau bassu zvejot,as cia porinu is bendro suprarimo :roll: ,gal tas airis ir teisus,nes visus topwater'ius tikrai lengviau valdyti su trumpu kotu negu su 3m ilgio botagu.O dar kitas dalykas jeigu sumastysi spiningauti su gumom,ten dar viskas kitaip.
Zodziu cia kaip visose zvejybos stiliuose,kiekvienas prisitaiko pagal save,vienam 210cm jau per ilgas,o kitam 300cm bus per trumpas :grin:
 #296454   jmotejunas
 31 Lie 2011 12:05
ten augrime kekviena savaite stokina upetakius o sia savaite buvo varzybos tai buvo prileista dideliu upetakiu apie 3-5 kg vakar pats maciau kaip vaikis nesesi upetaki mazdaug 3kg bet pas mane 5 klases museline tai ir su mazesniais kovos ispudiongos :) o del upiu tai reikia laukti kol upetakiai sukyla vo kai sukyla ir prasideda kibimas ziuriu kur judesys ten ir meti seip upeje daugiausia zvejoju sausa musele nes labai jau graziai atrodo kaip upetakiai jama nuo pavirsiaus bet seip labai geras dalykas pasiristi ir antra musele!
 #296458   miegas
 31 Lie 2011 12:32
nu nakti tai jokio skirtumo ar tu slapia ar tu sausa zvejoji, jai toliau uzmetes tai tu jos nematai, tai tik nuo taves priklausys ar tu laiku pakirsi. zvejojant dviem tai antra dedi nimfa? as kolkas tik ant nimfos esu bandes, su dviem ne. jai labai velai negrysiu, tai sendien vel eisiu slakiokus viliot, jie kad ir mazesni bet daug stipresni ir su #6 klases kotu ji traukt yra ka veikt.
 #296462   darius27632
 31 Lie 2011 13:21
darius27632 rašė:sveiki, ieskau kompanijos zvejybai,gyvenu Donegale
Gal kyta savaitgali butu galima kur nors pazuvauti,pasikeisti patirtim :lol:
 #296466   giedrasas
 31 Lie 2011 14:09
sveikas dariau27632 as gyvenu ballybofey , galim kada susiorganizuoti bendra zvejyba . Kurioj puse dazniau dazniau zvejoji ?
 #296514   darius27632
 31 Lie 2011 21:20
paciam virsuj :roll: man ten arciausiai nuo Letterkennio 30km.,bet neproblema ir toliau pavaziuoti.Parasyk kada gali,gal kaip nors suderisim
 #296525   oli
 31 Lie 2011 23:10
Angler rašė:
oli rašė:gal kas koki gali pasiulyti? kaip spinigai?
Kad cia niekas is musu nespiningauja bassu,tik visi apie tai daug sneka,todel niekas ir nepatars apie spiningus,tu pirmas pramusiai ledus :)
Pavasary buvau uzsideges su tais bassais,nusipirkau Berkley Sceletor 10ft 10-32gr. ir visokiu pribumbasu prie jo,kai pasigyriau apie tai local airiui kuris laikomas Dubline neblogas bassu medziotojas,tai jis islazdavojo mane,pasake kotas tinkama tik nebent slakiams nuo kranto gaudyti,jis man sako:kam toks ilgas imk 210cm ir busi happy,nu max 240cm,keisti ilgiai juroje spiningauti,pagalvojau :roll: ,su tokiais spiningais as upetakius zvejoju upeliose,taciau oli tau gerai zinoma,kad bassas kartais ateina labai arti kranto,todel tu tolimu metimu ir nereikia.Man sunku kanors sakyti kol pats nebandziau bassu zvejot,as cia porinu is bendro suprarimo :roll: ,gal tas airis ir teisus,nes visus topwater'ius tikrai lengviau valdyti su trumpu kotu negu su 3m ilgio botagu.O dar kitas dalykas jeigu sumastysi spiningauti su gumom,ten dar viskas kitaip.
Zodziu cia kaip visose zvejybos stiliuose,kiekvienas prisitaiko pagal save,vienam 210cm jau per ilgas,o kitam 300cm bus per trumpas :grin:
na matai ash kaip ir sakai atsirinksiu ko man reikia,tik man idomu kaip tas ar anas spinas ar rite atlieka savo darba,o sceletoras tavo geras stvolas,airiai giria shita spina,jo ilgis ne uzmetimo atstume esme,su tokiu nereiks iki puses sedet vadnedy,gali lengviau zymiai visas kliutis nuo roksu zvejodamas apeiti
 #296562   Angler
 01 Rgp 2011 12:32
Gal ir nebogas stvolas buvo,taciau nerades as jam paskirties pardaviau ;-)
 #296682   Angler
 01 Rgp 2011 21:29
Tai papasakok dariau kokiais masalais spiningauji juroje,kad toki stipru kota rekomenduoji :?:
 #296702   miegas
 01 Rgp 2011 22:47
ar kas buvot kur nors sendien zuva gaudyt? mes praleidome puse dienos valtyje, gaudem broun ir rainbow ale nei kibimo neturejom, buvo isbandytos visos muses visuose gyliuose ir nieko o davesi kaip isproteja po pavirsiu ir daug sokinejo ale nieko, nei bakcs :evil:
 #296716   oli
 01 Rgp 2011 23:04
darius27632 rašė:Berkley Sceletor 10ft 10-32gr Per lengvas jurinei zvejybai,30-70gr pats tas
tai gal ir patarsi kaip su tokiu uzmetimu metyti 12-18g masalus?nezadu zvejot tu makreliu ar tai polaku prisikabines ta girlenda ir shvino gabala,o gal chia kokys prikolas butent tokio uzmetimo spinai geriausiai meta 12-18g lurus ir popsus?
 #296721   simask
 02 Rgp 2011 00:07
miegas rašė:ar kas buvot kur nors sendien zuva gaudyt? mes praleidome puse dienos valtyje, gaudem broun ir rainbow ale nei kibimo neturejom, buvo isbandytos visos muses visuose gyliuose ir nieko o davesi kaip isproteja po pavirsiu ir daug sokinejo ale nieko, nei bakcs :evil:
na mes sendien irgi sedejom valtyje,tik gaudem lydekas ir eserius,yra buve ir geresniu dienu.
 #296847   Angler
 02 Rgp 2011 14:47
Buvau ir as vakar po pietu palekias iki Barrow,apart keliu delniniu eseriuku, keliu neaiskiu stuktelejimu ir aplink rekaujanciu lenku lyg kokiam Białystoko turguj :grin: ,daugiau nieko :cry:,niekaip as neuzeinu tu tikruju kupriu sioje upeje :twisted:
Paveikslėlis
 #296854   giedrasas
 02 Rgp 2011 15:13
dariau27632 ar tu zvejoji vien tik vandenyne ar gal esi kur bandes upese ar ezeruose pazvejoti kokiu lydeku ar ko kito ? O del zvejybos rasyk kada tau isena ir jei nieko pries tai ir varom.
 #296868   darius27632
 02 Rgp 2011 16:57
giedrasas rašė:dariau27632 ar tu zvejoji vien tik vandenyne ar gal esi kur bandes upese ar ezeruose pazvejoti kokiu lydeku ar ko kito ? O del zvejybos rasyk kada tau isena ir jei nieko pries tai ir varom.
as tau issiunciau savo skype varda,paskambink susitarsim
 #296869   oli
 02 Rgp 2011 16:59
Angler rašė:Buvau ir as vakar po pietu palekias iki Barrow,apart keliu delniniu eseriuku, keliu neaiskiu stuktelejimu ir aplink rekaujanciu lenku lyg kokiam Białystoko turguj :grin: ,daugiau nieko :cry:,niekaip as neuzeinu tu tikruju kupriu sioje upeje :twisted:
Paveikslėlis
nu ty gal jau susiruoshk i Corka,pabandysim tu didesniu paieshkot juroj :grin:
 #296880   Angler
 02 Rgp 2011 18:40
Aciu oli uz pasiulyma,taciau esu labai apribotas siuo metu,tuoj tuoj teks supuoti ateinanciu kartu zveja,todel niekur toli negaliu judet,o tai praleisiu idomiausia dali :-D,bet kazkada teks ten jumis aplankyti,gal dar iseis ir si sezona :gutgut
 #296907   Fishermen
 02 Rgp 2011 20:20
Angler rašė:Aciu oli uz pasiulyma,taciau esu labai apribotas siuo metu,tuoj tuoj teks supuoti ateinanciu kartu zveja,todel niekur toli negaliu judet,o tai praleisiu idomiausia dali :-D,bet kazkada teks ten jumis aplankyti,gal dar iseis ir si sezona :gutgut
Sveikinimaj ;-var-var. ''plot
 #296917   Angler
 02 Rgp 2011 20:54
Nesveikinkyte anksciau laiko ;uolrait
 #296969   oli
 03 Rgp 2011 01:16
Angler rašė:Aciu oli uz pasiulyma,taciau esu labai apribotas siuo metu,tuoj tuoj teks supuoti ateinanciu kartu zveja,todel niekur toli negaliu judet,o tai praleisiu idomiausia dali :-D,bet kazkada teks ten jumis aplankyti,gal dar iseis ir si sezona :gutgut
nu sakychiau liuks atmazke,jamam :lol:
 #296970   oli
 03 Rgp 2011 01:23
a mes su bratkum shiandien nulekem suduoti per bassus spinais,gavosi visai nieko:bratkus-2 bassai,as-4 ;-var-var. linkmybes ir tiek.... :lol:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #297045   marius999
 03 Rgp 2011 13:22
oli visai neblogi laimikei kaip suprantu gaudyti tu tuos grazuolius eini pries temstantir ant vobleriu
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 188
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė