Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.
 #157753   kementa
 06 Gru 2009 19:25
Kas buvo neseniai norvegijoj? domina skrydzio informacija,dokumentai, kas skrydot kokiu dokumentu reik? gal kas skridot su www.norwegian.com ?. Kiek leidziama bagazo kg? ir pan.? Ar tik uztenka asmens tapatibes korteles?
 #157856   Dusia
 07 Gru 2009 10:28
Siaip,visa info buna ant bilieto.Asmens tapatybes korteles uztenka,bet geriau turet pasa.Rankinio bagazo 10kg,kito 20kg ir geriau nevirsyt,nes teks ismest :-D Skraidau karta i menesi,info patikrinta :-D
 #158072   Ignelis
 08 Gru 2009 11:57
skraidyt neskraidydavau bet kiek su auto vaziuodavau tai uzhtekdavo ir tapatybes korteles... ;uolrait velnias zino kodel bet jei sustabdydavo mobili muitine pasiziureje i asmens tapatybes kortele jie visad klausdavo ar paso neturiu pasakydavau kad neturiu ir nieko.. ... :cig.
 #168819   Ignelis
 28 Sau 2010 00:03
norvegijoje paso nereikia uztenka ID, juk sakau ne viena karta vaziavau (pries tai pasidomejes) ir buvau tikrintas. ir nieko... ;-) duociau i savo kepka pri....... jei kas netikit... :/braj;
 #168836   Agis
 28 Sau 2010 09:02
Tu Igneli su kepke tai atsargiai, o tai kas nors nusvilęs paprašys jos :lol:
Juk pats rašai aukščiau :
jei sustabdydavo mobili muitine pasiziureje i asmens tapatybes kortele jie visad klausdavo ar paso neturiu
Manau jei užduoda tokius klausimus, reiškiasi jiems tapatybės kortelės negana ir tai praktiškai tikriausia priklauso nuo pareigūno nuotaikos, kuri kartais mūsų tautiečiui gali būti ir priešiška.
 #168870   Dusia
 28 Sau 2010 10:43
As jau rasiau pries tai ,ka man pasake patys norgai.Kad korteles kartais gali but mazai,o jau jums sprest imt pasa ar ne :-D
Bet ir salta ant Lietuvos :shock:
 #168875   kamstis
 28 Sau 2010 11:05
Dusia ,tikrai teisus.Mus is Norges gryztant stabde,prase parodyt pasus,kas parode korteles,papildomai turejo lysti i tases ir traukti pasus,kai paklausem ,kodel neuztenka tik korteles ,tik nusisypsojo ir paprase parodyti pasa :!:
 #168898   Donis
 28 Sau 2010 11:56
As kazkaip dazniausiai ir vezuosi tik pasa,nes jis kaip sakoma rimtesni dokumentas,kortele palieku namie,nes jei kelioneje pamesciau,kad nelikciau i LT gryzes kaip bomzas
 #168931   Ignelis
 28 Sau 2010 12:50
na ir sugedinot mane db... :oops: spec 118skambinau ir patixlino mane kad uzhtenka tik tapatybes korteles :idea: tj dbr zinok.., ar sekanciai vasarai darytis pasa (beje kiek jis kainuoja pasidaryt?) ar ir toliau vadovautis savo nuoziura ir tiket 118 :? dal cia kaip kokiam regijone?
 #168932   Skumbrotas
 28 Sau 2010 13:04
Keistas tavo noras rizikuot, Igneli :donknow' Pasas yra pasas, ne karvę kainuoja, o garantija yra visais atvejais :!: Pats esu užsirovęs Švedijoj uoste ant vieno tokio skrupulo durniaus, kuris tris valandas mane išlaikė kol išsiaiškino jog užtenka kortelės. Po to vežuosi visad pasą ir nelošiu su asilais ruletės :-D
 #168935   Antas
 28 Sau 2010 13:22
Taigi galima ambasadai uzklausa padaryti ir viskas aisku bus. kadangi skandinavai priklauso sentgeno erdvei ir yra pasirase su eu pasieno kontrole ir kitas visas nesamones, todel pasu nereikia. bet pasu gali prasyti ir net vokeitijoje, cia jau priklauso nuo pacio zmogaus ka imsi ir ant ko ( tarnybinis asmuo) pakliusi ir kaip kalbesi, bet dauguma jau zino kad uztenka korteliu.
beje pas mus visos korteles yra skirtingos nuo pat korteliu ikurimo dienos :D todel ir klausia pasu matyt. gi mes lietuviai visur esame uzsirekomendave, taip pat is skandinavijoje.
 #169276   Airis
 29 Sau 2010 16:30
sia vasara kertant siena kalnuose is austrijos i italija, pasienietis paprase dar ir pasa parodyti.mano buvo pasibaiges ir su skylutemis, o naujo dar nebuvau gaves, tai uzteko ir senojo. manau jam butu ir teisiu uzteke,nes naujo pavyzdzio id kortelese tai tokios levos foto, rodnaja mat neuznala
 #169468   Stapis
 30 Sau 2010 22:32
kaip bent jau man paaiškino pasų poskyryje kortelė skirta vidaus teritorijoje. Pasas rimtesnis dokumentas. Kai buvau austrijoje lėktuvo bilieto su ID nepardavė, gavau traukt pasą.
 #175922   Sokratas
 03 Kov 2010 06:33
http://www.ryanair.com/lt

Nors nedirbu Ryanair, bet noriu pareklamuoti, parekomenduoti šios kompanijos skrydžius , ir ypač į Norvegiją, Oslo (Rygge)
taigi šiuo metu perkant bilietus gegužės birželio mėnesiams Kaunas- Oslo tesumokėsit 49 litus ir tiek pat perkant bilietą atgal.
Taigi, kelionė į abi puses tekainuos 49+49+35 litai
Pradedant nuo liepos mėnesio, kaina truputį didesnė bus 60 +60 +35 litai
Skris du kartus per savaitę, sekmadieniais ir trečiadieniais
Varykit vytai žvejoti ten ir galvos nekvaršinkit sau, kur čia man pažvejojus :)
Nepatiks žvejot, nudažysit kelis namukus norvegui kokiam ir užsidirbsit metų algą....

http://www.ryanair.com/lt
 #176014   Sokratas
 03 Kov 2010 13:06
Neina privilioti ir viskas....niekaip....
O kodėl nepasidarius meeto tenais,a? vandens- ,,navalom"...

http://www.ryanair.com/lt/airport-transfer/RYG

Sako, ir kimba biskutį geriau, nei čia...
Kauniečiams, tai iš vis: sėdo į lėktuvą, ir po valandos jau mirko meškeres... man biški blogiau tuo atžvilgiu, pirmiau iki Kauno reik prisikast :)
 #176081   Dusia
 03 Kov 2010 19:47
O kas sake,kad paims ir iskarto prasys...As nerizikuoju,visada turiu pasa,nesinori laukt kokias 3val kol kokia nors politi ,patikrins duomenis
 #179438   Dusia
 20 Kov 2010 16:20
Kiek zinau,tai reikalingas tipo kaip ir zvejo bilietas,galiojantis visoj norgej,o priedo licenzija arba leidimas atskiram telkiniui,Patrs nepirkau ,nes daugiausiai zvejoju juroj,o cia nereikia jokiu leidimu. :-D Nors kai anksciau zvejojau vienam ezere,tai pries tai atsiklausiau savininko,tas leido zvejot nemokamai ,be jokiu licenziju.Siaip,kiekvienoj zveju pardej,paaiskins, arba susirasi turistinfo,ten tikrai zinos.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė