Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Viskas apie žūklę tolimame ar artimame užsienyje, galiojančios taisykles ir kita.
 #351260   Muntelis
 14 Kov 2012 19:28
Sveiki Zvyno bloriai :)
Nesenai isigijau padore valti ir padoru varikli su visa iranga ir labai megstu spiningauti kadangi arteja pavasaris tai jau ruosiuosi po biski tam ir labai noreciau nuvygti i latvija I Daugavos upe nes Liepojos ezeras jau kaip ir zinomas kaip ir pape :) ar galetumete patarti Kur vaziuoti ? ta prasme i kokia vieta :) ? gal kur nakvoti ? kur geriau kimba na daugmaz :) ant ko ? kada ir kaip ? na bet kokia info butu malonu gauti apie sia upe ? o gal kas i draugija priimtu :) ?
Pats esu is klaipedos tai nuo klaipedos artimiauses ir geriauses marsutas koks butu ? ACIU
 #351387   rusla02
 14 Kov 2012 23:25
Apie šia upe esu ir aš girdejes. Pasižiurejus youtube filmukus, vos ne eldorado ten gaunas. Tai gal kas yra ten buvęs, pasidalinkit?
 #616569   HorseFly
 04 Kov 2015 19:21
Galvojam aplankyt Bartos upe paieskot eseriu. Domina ivairi info.

P.S. Nenorejau kurt naujos temos, gal moderatoriai galetu pervadint esama i Latvijos upes, kad nenumirtu tema, kaip sita.
 #617230   HorseFly
 08 Kov 2015 18:25
Buvom vakar ties Nica po kaire puse nuo tilto, srove didoka, vandens lygis pakiles, kibimo nebuvo. Atvaziavus dar su dugninem sedejo vietiniai, bet greitai issiskirste turbut nebuvo kybio...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė