Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įdomūs interneto puslapiai žūklės temomis
 #622450   vava
 13 Bal 2015 17:18
Daxidai, kad tavo klausimas keistai suformuluotas, nes ZT yra virs 7 tukstanciu, bangoj virs 2, o kitamkrante ir tukstancio vartotoju ner... Nu tai niekaip tie skaiciai nepanasus.
O atsakymas apie zvejamslt tai .... Sokratai, tu sazines turi??? :) Ten gi mires reikalas....
 #622684   Sokratas
 15 Bal 2015 06:50
vava rašė: O atsakymas apie zvejamslt tai .... Sokratai, tu sazines turi??? :) Ten gi mires reikalas....
Galbūt, senai ten lankiausi :oops:
O kibkit.lt pats neseniai pirmą syk užklydau, pavaikštinėjau, rašinėja žmonės yra šviežių žinučių....

Zvejokliai , žiūriu, irgi tebemiega žiemos miegu...
Nors jau ir anksčiau berasdavai tik Sigučio su Arunasbaze pasiskaldymus, dar Balciaus vieną kitą sakinį :grin:

Gal į lenkus pasiduok, ten rinka didelė, Daxidai :)
 #632054   vava
 08 Lie 2015 23:08
musu Forume taip pat yra skyreliai apie savadarbiu masalu gamyba bei irankiu remonta. Ten tikrai verta apsilankyt ir pasigilint savo zinias. Ir pas mus savo darbais, pastebejimais bei patarimais dalijasi nemazai zmoniu. Skirtingai nuo to, kas yra tamstos nuorodoje :)
Tad, jei reikalinga didesne auditorija pamastymams ar konsultacijoms, prasom cia:

viewforum.php?f=10
 #632099   Sukcnev
 09 Lie 2015 13:25
Sveiki
Aš čia pasidalijau viena iš forumų nuoroda ir iš karto jos peikti nereikia .
Tuo labiau neapsilankius ir plačiau nepanagrinėjus kas ten rašoma ir
rodoma . Skirtingai nei apsilankius Jūsų nurodytoje nuorodoje , čia
parodoma konkrečių darbų eiga nuotraukose , o ne nuorodos į kitus
forumus ar perkėlimai iš rusiškų ar kitų forumų . Arba kad ir Tamstos
patarimas " Jei turi čeki nunešk ritę į parduotuvę ....." Juokingai skamba
tokie patarimai . Na , be to čia ir puslapis "NUORODOS Į LIETUVIŠKUS ŽVEJYBINIUS
PUSLAPIUS , FORUMUS"
Ačiū už išsakytą nuomonę , bet vienas lauke ne karys ...
Viso
 #632102   Rapolas
 09 Lie 2015 14:15
Nesimato nei lauko ,nei to vieno kario.. :-D
Perskaičiau "straipsnį" apie ale sovietinę špagą ~285g svorio, nuorodos neatsidaro, bet ir nereikia, nes esu sočiai tokių matęs :-D senienos ir tiek ...
Dabar kotas su visa rite sveria ~220g, tai ta "špaga" nebent kokiai meškai :-D
Sorry, už off...
 #632105   Sukcnev
 09 Lie 2015 15:02
Norint pamatyti reikia prisiregistruoti , O tai daugeli gąsdina....
Aišku , gal tai vienas minusas , kai įėjęs į puslapį pasižvalgyti ,
be registracijos negali visko pamatyti .
Na ir čia taip pat teko registruotis . Kitaip neleido parašyti .
Tokia jau tvarka
Kas dėl "špagos " jeigu dar ateity kada užsuksi , tai pamatysi kam
reikalinga . Viskas dar bus .
 #632115   vava
 09 Lie 2015 17:38
prie ko cia registruoti nariai, kai tamsta davei nuoroda i savo asmenini skyreli, kuriame praktiskai pats su savim ir bendrauji ir pats tame skyrelyje del to bedavoji :)
Siaip matos, kad patirties kazka gamint yra tikrai daug, noro irgi netruksta. Tad sekmes ir toliau gamint, tobulint ir atrast neabejinga auditorija
 #632122   Sukcnev
 09 Lie 2015 18:17
vava rašė:prie ko cia registruoti nariai, kai tamsta davei nuoroda i savo asmenini skyreli, kuriame praktiskai pats su savim ir bendrauji ir pats tame skyrelyje del to bedavoji :)
Siaip matos, kad patirties kazka gamint yra tikrai daug, noro irgi netruksta. Tad sekmes ir toliau gamint, tobulint ir atrast neabejinga auditorija
Atsiprašau , bet Jūs truputį apsirinkat . Tai ne mano asmeninis skyrelis .
Jeigu būtumėt atidesnis , būtumėt pastebėjęs , kad užėjot į Žvejys.Lt.
http://forum.zvejys.lt/
O "Pasidaryk pats " per tris mėnesius aplankė virš 5500 skaitytojų .Skaičiuojami
registruoti "Žvejys.Lt" lankytojai . O ir darbelių kiekvienam puslapyje ne po vieną ir
ne po du . O dešimt kartų daugiau .
Apsilankiau ir Jūsų puslapiuose . Daugiau visur reklama . Daug darbų skolinti iš rusų .
Jurgelis Meistrelis per 10 metų neįstengė nieko geresnio parodyti . Iš viso 30 - 40 darbų,
ir tie neaprašyti kaip kas daroma . Galima įtarti , kad irgi skoliniai .
Kai žmogui ko reikia , jis susiranda ir padėkoja . Na , o jeigu žmogus iš anksto nusistatęs prieš ....
Aš kai čia užėjau , galvojau kad mane sutiks draugiškiau , O pasirodo kandžiojasi ...
Kas dėl narių , tai paskaityk ką rašei aukščiau prieš tris mėnesius .
 #632129   vava
 09 Lie 2015 19:56
Sukcnev rašė: Kas dėl narių , tai paskaityk ką rašei aukščiau prieš tris mėnesius .
paskaiciau :). Ir ka? Siandien ta pati parasyciau. A kodel tamstai tas mano parasymas uzkliuvo? :roll:
 #632133   Sukcnev
 09 Lie 2015 20:40
Neužkliuvo niekas . Iš ten supratau , kad Tamsta forumus vertini pagal narių skaičių,
skirstai pagal auditorijas , o ne pagal galima ten rasti informaciją . Todėl ir
į Tamstos klausimus atsakinėjau taip . Kas liečia skaičius , tai dar galiu pasakyti ,
kad esu gavęs beveik tris šimtus laiškų . Tarp jų daug prašymų pakalbėti viena
ar kita tema . O čia užklydau netyčia ir palikau nuoroda . Galvojau , būs kam
naudinga . Aišku , tik ne Rapolui . Nes jis pamatė žodį špaga ir nutarė kad tai
seniena . O nuotraukose ir brėžinuke , kuriuos mato registruoti forumo skaitytojai,
yra parodyta kaip nustatyti kokio diametro ar kojelės aukščio reikia , norint pastatyti
teisingai žiedus ant koto . Ir tai nebūtinai turi būti "špaga". :ks> Tad kaitykit atidžiau.
 #632135   Rapolas
 09 Lie 2015 21:03
Aš pamačiau ne "špagą" (nesiruošiu registruotis į nsują forumą, kad paveiksliykus pamatyč:D), bet vadinamo "koto" svorį ir bet koks noras praeina diskutuoti toliau. Jau rašiau ir dar pasikartosiu, kad šiuolaikiniai spinigo kotai sveria ~80g ,o ritės ~140g, o ir žiedeliai išdėstyti taip kaip reikia :-D
Taip kad tamsta visai teisus, manęs nesudominot su savo nuoroda.. bet gal kam nors ir reikalinga, jeigu dėl jos užsiregistravot Tribūnoj ;)
 #632137   Sukcnev
 09 Lie 2015 21:30
O , ačiū . Nežinojau . Galvojau , kad mano svarstyklės užsikirto ir
rodo mažiau . :lol:
Na į Pasidaryk pats ir nevertėjo Jums užsukti . Jūs pats nieko ir nedarot
tik daug rašot . Tikriausiai nieko ir nemokat daryt . Tas forumas tikrai ne Jums.
Geriau žaiskit savam kieme , savoj auditorijoj . Bet ir kitų nepeikit be reikalo
 #632141   vava
 09 Lie 2015 22:32
Sukcnev rašė:Neužkliuvo niekas . Iš ten supratau , kad Tamsta forumus vertini pagal narių skaičių,
nesamone. Ir as niekad taip nerasiau ir toj mano zinutej apie tai net nekalbama.
Tarkim, kad neteisingai supratai konteksta.
Bet kokiu atveju, kaip jau ir rasiau anksciau, linkiu Tamstai tik sekmes darbuose ;uolrait
Ir, jei bus kazkokiu idomybiu, ikelk ir musu Foruman, tikrai paziuresiu
 #632957   Rapolas
 20 Lie 2015 13:57
Sukcnev rašė: Na į Pasidaryk pats ir nevertėjo Jums užsukti . Jūs pats nieko ir nedarot
tik daug rašot . Tikriausiai nieko ir nemokat daryt . Tas forumas tikrai ne Jums.
Geriau žaiskit savam kieme , savoj auditorijoj . Bet ir kitų nepeikit be reikalo
Žaidimas savo kieme ir savoj auditorijoj :-D
Dzingu lingu - į sveikatėlę :-D
https://youtu.be/BJlYCdxiqRw
 #632993   Rapolas
 20 Lie 2015 18:34
turgis rašė:Rapolai :gutgut . Uzsakau toki atidarytuva be kabliu. Svorio centras gali but bet kur. Tikras zvejys turi toki turet :lol:
OK. Viarks Alandų lydekos :-D jei su svorio centru :-D
p.s.: kitas modelis bus su atsuktuvu :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė