Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įdomūs interneto puslapiai žūklės temomis

 #62154   saciokas
 05 Bir 2008 14:21
Visai nepereniausiai paleidom musu klubo puslapi. galit aplankyti ir ivertinti, bei forume palikti atsiliepima ;-) ar pasiulyma
www.vienamgalekablys.lt

 #100703   Kartmanas
 02 Kov 2009 13:23
Kas neabejingi StrikePro produkcijai, jau pradejo veikti www.strikepro.lt puslapis atstovu Lietuvoje.
Ten galima rasti kas siuo metu yra atvezta ir kur ta geri galima isigyti... ;-)
Siaip esu susijes su atstovais taip, kad prasom kreiptis siuo klausimu ir kuo galesiu tuo padesiu :-D

 #109559   espo
 07 Bal 2009 10:17
gal kas zino linka kur galima vienam gale kablys laidas internete pasiziureti???

 #109577   AndriusK
 07 Bal 2009 11:26
espo rašė:gal kas zino linka kur galima vienam gale kablys laidas internete pasiziureti???
www.6tv.lt

 #109580   espo
 07 Bal 2009 11:39
Ar jums rodo?man kazkodel ne...

 #118110   intelektas2009
 17 Geg 2009 09:30
Nauja laida apie žūklę "Žilvino atostogos"


Eteryje startuoja nauja laida apie žūklę!!! Anot projekto kūrėjų tai bus vienintelė kokybiška laida Lietuvos televizijose.

Startas birželio 7 !

Šį kartą savo pajėgas sujungė žūklės verslo elitas Rapala–Shimano kompanija ir Žilvinas Žitkus, ilgametis TV laidų dalyvis, eks TV pagalbininkas. Kartu jie patikino gelbėsią Lietuvą nuo prastų laidų apie žūklę. Laida "Žilvino atostogos" skirta žvejams ir žmonėms mėgstantiems gamtą, nuotykius bei keliones. Čia įdomiai ir išradingai supažindinsime žiūrovus su žūklės galimybėmis kaimyninių šalių vandenyse. Stengsimės kokybiškai perteikti gamtos grožį, bei "papirkti" žiūrovus savo atvirumu ir šiltumu. Bus pateikta visa vaizdinė informacija kur ir kokiais budais meškerioti, kur keliauti, kad pagaliau ne tik laidos vedėjo, bet ir žiūrovo laimikiai taptu rekordiniais.

Projekto unikalumas būtų ne "sausas" žūklės elementorius, ne tele parduotuvė, o vaizdais perteikiamas buvimo gamtoje malonumas, skatinant žiūrovus keliauti, patirti atradimo džiaugsmą, bei aplinkos apsaugos būtinumo suvokimą.
Laidos kūrėjai žada nustebinti žiūrovus dar viena "smulkmenėle" - "Žilvino atostogų" trukmė bus visa valanda. Per tiek laiko jums bus pateikta pakankama dozė nuotykių, emocijų ir adrenalino, kad su gera nuotaika lauktumėte kitos laidos. Dar daugiau – kūrėjai įsitikinę, kad privers ne vieną iš jūsų praleisti dalį atostogų ar bent kelis ateinančios vasaros savaitgalius gamtoje, žvejyboje.

"-Pačiam jau yra seniai atsibodę, sulaukus eilinės laidos apie žūklę, gauti brukamos reklaminės informacijos, teleparduotuvės kratinį su šiokiu tokiu žūklės prieskoniu. Taip jau yra, jog dauguma Lietuvos žūklės laidų negalvoja apie laidos turinį, o vykdo finansinių rėmėjų užduotis išparduoti prekes. Aš džiaugiuosi, jog su pagrindiniais laidos rėmėjais Rapala-Shimano išsyk buvo rastas bendras vardiklis - žiūrovas turi gauti nuotykių, meškeriojimo ir gerų emocijų pyragą, o deserto akcentas, arba kitaip - "vyšnaitė", bus "iš širdies į širdį", - mintimis dalinosi laidos bendraautorius ir vedėjas Žilvinas Žitkus.

" -Žūklauju nuo 7 metų ir tai užima visą mano laisvalaikį, televizinės patirties turiu sočiai, o kurti laidas apie gamtos grožį ir žūklę yra mano gyvenimo svajonė. Džiaugiuosi, kad įdėjus daug darbo svajonė pagaliau pildosi, o aš savo ruožtu pasistengsiu nei jos, nei žiūrovų nenuvilti."

Laida išeina į eterį sekmadieniais vakare, iškart po vakaro filmo per TV1, apie 22.30, sulaukite, pažiūrėkite ir jūsų sapnai bus gintariniai! Pirmoji laida pasirodys birželio 7 d.

p.s. Šio forumo dalyviams Žilvinas Žitkus dar žinomas kaip Zilka

 #127156   OMar
 01 Lie 2009 23:15
Kuriasi nauja e-parduotuve. Kiek maciau kainos padorios
www.fema-zukle.lt
 #185854   Vaidis
 09 Bal 2010 23:46
Rašyk į pm Vital - Vilnius, ten uždaras forumas, jeigu praeisi atranką, priims, ne, tai žvejosi ir be ulspiningas :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė