Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Mėgėjiškos žūklės taisyklės, komentarai apie jas
 #696835   SauliusM
 17 Geg 2017 18:35
Vadovo pozicija nėra sąjungos pozicija. Kaip vadovas manau, kad natūralu, jog situacija, kuria lems oro sąlygos, iš anksto nuprognozuoti, kaip ir pačių oro sąlygų, neįmanoma.
 #696837   ramkis
 17 Geg 2017 18:46
Oro sąlygos buvo kokios buvo,ir jei buvo minčių tai daryti,jos jau brendo seniau. Aš ne prieš atidėjimą,gal netgi už. Bet tas neturi būti skelbiama paskutinę dieną,ypač prieš savaitgalį. Kuomet žmonės susiplanuoja kažką, išsinuomuoja laivelius, kambarius ir panašiai. Žodžiu išleidžia krūvas pinigų,pasiima laisvadienius ir kažkokio nukvakusio AM klerko neišsiblaiviusios smegenys ciską sujaukia. Vat kur bėda. Ir šitoj situacijoj,mano manymu,LiMS turėtu išreikšti savo poziciją. Tipo ”palaikom sprendimą,bet reikėtu apie tai paskelbti kiek ankstėliau,tarkim prieš savaitę”, arba panašiai.
 #696838   SauliusM
 17 Geg 2017 18:50
Kad paskelbt prieš savaitę, tai skelbimą reiktų pradėti ruošti prieš tris savaites. Iš taip toli nuspėti oro sąlygų neįmanoma. Aš suprantu, kad patekus į tokią situaciją, kaip patekai, yra apmaudu. Bet siūlau nustoti piktintis ir įjungti logiką.
 #696840   ramkis
 17 Geg 2017 19:00
Juokingiausia,kad aš nepatekau ir man giliai dzin. Taigi,pagal tavę ir šitą sprendimą paruošė prieš tris savaites. Įjunk logiką,jei paruošė prieš tris,tai ir paskelbt galėjo savaitėle ankščiau,ar tikėjosi kad atslinks tropiniai karščiai ir įsakymo neprireiks :-D Bet čia yra paprastas valdininkų požiūris į visus dalykus. *PYP* kada ir *PYP* kaip,bele parodyti,kad kažką darom.
 #696841   SauliusM
 17 Geg 2017 19:15
Šita sprendimą pradėjo ruost praeitą antradienį. T.y. daugiau nei prieš savaitę. Taip paruost ir priimti ministro įsakymą užtrunka laiko. Nes tam yra procedūros ir čia ne ant kalėdinės atvirutės pasirašyti. Tokie draudimu pakoregavimai pagal orą vyksta nebe pirmą kartą ir nematau ko zyst. Tikrai nemanau, kad leist nuo lizdų dubasint starkius būtų buvęs geresnis sprendimas.

Ir apskritai šita draudimą pratęsti iki birželio 1 reiktų ne tik šiemet metam pagal orą, o apskritai visiem laikams. Ir tam yra dvi priežastys.
1. Verslininkai nustotų cypt, kad jiem kursmarese leistų anksčiau tinklus statyt nes matai meškeriotojai nuo gegužės 20 gaudo o jiem tik nuo birželio 1 leidžia.
2. Ichtiologai jau ne pirmus metus garsiai rėkia, kad iškart po draudimo pabaigos nuo lizdų dauzantys starkius meškeriotojai starkių ištekliams daro labai didele žalą.
 #696843   ramkis
 17 Geg 2017 19:31
Su viskuo sutinku. Gali būt ir visada nuo 06.01 bet pats paskelbimo faktas,t.y. laikas kada jis bus paskelbtas. Pasikartosiu,kiek buvo atidėjimų niekada nebuvo prieš dieną ar dvi. Visada tai vykdavo anksčiau, pamenu daug atidėjimų,bet vuskas vyko kažkaip civilizuočiau. Nors koks skirtumas,bus kaip bus.
 #696848   ramkis
 17 Geg 2017 20:22
Aš nesakau,kad pirmas. Bet visada būdavo visi tie dalykai iš anksto žinomi. Tarkim vėluoja pavasaris,tuomet viską prailgindavo. Lydekos nuo 05.01,o starkiai atatinkamai nuo 06.01. Tai pasakydavo dar balandžiui neįpusėjui,ir tikrai ne prieš dieną ar dvi. Čia toks jausmas,kad kažkokiam ministerijos skyriui,kurie visą laiką bosį krapštė,reikėjo parodyti,kad kažką dirbo. Ir tas parodymas,išsirutuliojo į šitą įsakymą. Kurį ministeris pasirašys net nepasidomėjęs kur deda savo parašą. Tokie pastebėjimai ir tiek. Jei,anot,tavęs jie šitą sprendimą pradėjo ruošt praeitą antradienį,tai lygiai taip pat galėjo ruošti ir užpraeitą. Vėl kartosiuos,gal jie tikėjosi tropinių karščių ar dar kokios gamtos anomalijos. Buvo jau senai aišku,kad nerštas vėluos(o gal ir ne), todėl ir laikausi pozicijos,kad viską.galėjo padaryti civilizuotai,o ne šitaip. Beje pritarčiau padaryti atidėjimą lydekų iki 05.01 ir starkių - 06.01.
 #696854   giedriuks
 17 Geg 2017 22:30
ramkis, AM tau ne koks UAB, negi nesi niekad is arciau sisudures su biurokratizmu? :grin: ten viena savaite galvojo "gal reiketu pratest?", kita savaite ruose vieno lapo apimties isakyma (kuri beje paruose absoliuciai nevykusiai), trecia savaite rinko visu reikiamu skyriu vizas ir medziojo ministra parasui gaut. :grin: va ir uztruko biski. :grin:
 #696894   ramkis
 18 Geg 2017 14:55
Na čia realiai nieko neparašyta,kolei nėra įsakymas oficialiai paskelbtas „Teisės aktų registre”,kuriam būna įrašas nuo kada anas įsigalioja. Taip,kad laukim.
 #696895   ramkis
 18 Geg 2017 14:57
P.S. greičiausiai TAR bus paskelbtas rytoj. O juokingiausia bus,kai anas įsigalios nuo 22d. :-D Locheliai vėl bus apsikvailinę :-D
 #696907   ramkis
 18 Geg 2017 17:02
Vat giedriuzzz gaudo esmę. Kolei kas įsakymas niekinis,kolei nebus paskelbta nuo kada jis įsigalios. O paskelbtas jis bus TAR. Kada,jau čia kitas klausimas. Greičiausiai ryt.
 #696922   ramkis
 18 Geg 2017 19:53
Da vienas panikuotojas. Pasikartosiu,kol nėra e-tar.lt su visom įsigaliojimo datom,šitos rašliavos yra šūdo vertos.
Paskutinį kartą redagavo 1 ramkis. Iš viso redaguota 18 kartus.
 #696933   ramkis
 18 Geg 2017 20:47
Aš irgi pritariu. Nė kiek nepergyvenu dėl to. Bet,glumina laikas kada visa tai daroma ir tiek.
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė