Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #265053   vava
 16 Kov 2011 13:04
Šioje temoje lauksime ....-=tadis=-.... laimikių ir žūklės aprašymų ::hai-bai
 #279369   .....-=tadis=-.....
 05 Geg 2011 11:34
balandzio 30d
Iš pat ankstyvo ryto su draugu nusprendėm pazvejoti su pludine,bet nieko didelio nepagavau :roll: .Sugalvojom vakare pažvejoti iš valties lydekų 17h pradėjom žvejoti iš pirmo užsistatėm skritulius,ir užsikabines megstamiausia guminuka pradejau žvejoti po valandos pirmas kibimas,bet tik prisitempiau prie valties pabego '''bum ,labai nenusivyles :cool: žvejoju toliau po kelių valandų vėl kibimas,kertu,yra,bet jau mažesnė lydeka,pamatuoju 46cm.
Paveikslėlis

gegužes 1dbuvo planuota 8h žvejoti lydekas,bet lašnojo ir nesinorėjo sušlapti,kai aprimo lašnoti iškeliavom prie karjero.Vienas žmogus buvo pagaves lydeka apie 1kg tai galvojom,kad šiandien bus geras kibimas.Per 4h žvejybos sulaukiau vieno gero smūgio :shock: per nagus ir vienas lydekiokas užkibes ant skritulio pabego šalia valties :neutral: .
geguzes 2dPo gero savaitgalio su draugais sumastem po pamokų nuvažiuoti prie wilhemo kanalo,pazvejoti lydekų.Vienas draugas susirado tokia ramia vieta,bet jam toj vietoj niekas nekibo,tik aš atejau padariau kelis metimus ir uzkibo 45cm
Paveikslėlis
dar nežinojau naujo ženklo
Paveikslėlis
Geguzes 3dVel su draugais važiuojam prie wilhemo kanalo lydekų.Vienas draugas pagavo apie 1kg lydeka ir tiek.Draugas galvojo,kad įkabino į kokia žole po to sako tinklas ir aš tuo pačiu metu įkabinau į tinkla,kai traukėm tinkla draugai sako,jei bus žuvies dalinames,bet nieko nebuvo iš viso ištraukėm ir sudeginom apie 300metru tinklo.(gamtosaugininkams net nebandžiau skambinti,nes vistiek neatvažiuotu)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ta diena nieko nepagavau,bet smagiai jaučiaus,kai deginom tinklus. :[anuol
 #285627   .....-=tadis=-.....
 31 Geg 2011 14:03
Gegužės 26d
17h su keliais draugais išvažiavom prie Kuršiu mariu.Molo galas buvo užimtas '''bum tai isikurėm netoliese.Už pusvalandžio,draugui užkibo karšis,tik ištraukėm iš vandens,man kibimas :superšokas irgi užkibo karšis,draugas net nespejo iš graibšto ištraukti užstrigusio kabliuko,tai greitai nukando :-niak' pavadėli.
Po to,vėjas dingo 'viarkt ir tiktais vienas kitas ešeriukas te kibo :neutral: .Žmonių buvo labai daug :superšokas ,bet nesimate,kad kam kibtu :roll: .Apie 20h atsilaisvino galas ''plot ,o ten meti kimba :) ,aisku tik ešeriai :grin: .Vienam draugui nesiseke :? ,nes su savo meškerėm toli nenumesdavo,o arti niekas nekimba tai išvažiavo namo.Iki 23h dar kelis karšius ištraukiau :roll: ,baigėsi naktiniai sliekai :? ir su likusiu draugu išvažiavau namo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vienas karšis ne mano,visi karšiai standartiniai kaškur po 0,5kg.

Gegužes 27d
Vel su draugais važiuojam prie kvadrato.Kaip visa laika galas užimtas '''bum tai isikuriam netoliese.Pasedeje 3h nieko rimto nepagavom.Atsilaisvino galas ''plot ,bet ten irgi nieko gero :e:e .Matėsi pačiam kvadrate prie žolių kaškokios žuvys juda !yeee! ,tai metu ten ir palieku meškere,paskui pasižiuriu valas atsilaisvines :shock: ,kertu !-kliovas-! ir partraukiu karosa ;-var-var. .Daugiau nieko gero nebe ištraukėm.
Paveikslėlis
Karosas 29cm
Ešerys 24cm
 #285751   .....-=tadis=-.....
 31 Geg 2011 21:21
Gegužes 29d
Su draugais,per naujaja perkela kelemis į smiltyne.Persikele nezinojom geru vietu :? tai isikūrėm netoliese.Tik užsimečiau meškere,net nespėjau kitos susitvarkyti,kaškas staigiai suvirpino feederio galūne :shock: ,kertu ir jaučiu,kad užkibo kažkas didesnio ir ištraukiau karši.Po to kabinejos tik bičiokai ir ešeriukai.Jau po biški galvojom važiuoti namo ir dar užkibo vienas nedidelis karšiukas.
Paveikslėlis
Karšiai 0,5kg ir 1kg
Paveikslėlis

Gegužės 30d
4,20h su draugu :'blud;/ laukiam kelto,bet keltas labai vėlavo :-ug ,tai pajudejom tik 5,30h.Bortas net nespejo visiskai nusileisti jau senukai startavo :lol: ,kas greiciau nuvaziuos. Aš su draugu stoviu ../;nzv ir žiuriu į kuria puse daugiau žmonių važiuoja nu ir mes vytis !yeee! ,vienoi vietoj buvo statesnis kalniukas,tai iškart kokie 5 atkrito :wh.flag: .Palei viena žmogu važiavom,kol atvažiavom ir užsiemem pirma pasitaikiusia vieta.Apie 6h užsimete meskeres laukiam kibimo.Kiti žvejai laksto :-car pirmyn atgal,tikriausiai kliovo neranda :grin: .Ir staiga man suvirpa galūnė :superšokas ir keliauja link kranto,neblogas ešerys ;-var-var. .Vel nėra koki pusvalandi kibimo :roll: , vel suvirpa :shock: galūnė ir jau kažkas rimtesnio keliauja link kranto ''plot ,o tai buvo karšis.Vėl nėra kliovo koki pusvalandi,draugas šaukia: greičiau graibšta,padedu jam ištraukti karšioka.Ir vėl laukiu kibimo,permetinėju meškeres,ekspermentuoju kol užkibo puskilograminis karšis,žiuriu vieno žvejo meškerė maskatuojas belekaip :superšokas ,net rusiška rite prasisuka :shock: ,o žmogaus tai nėra :neutral: ,tai aš staigiai pribėgu ir pradedu traukti,jautėsi,kad kažkas keisto užkibo,prisitempiau prie kranto ir apakes žiuriu ungurys :/nu/n/x , šiaip taip įvariau ta unguri į graibšta,tik ištraukiau i kranta žmogus parėjo ir sako: kas čia buvo :?: buvau slieku išėjas.Gryžtu prie savo karšio,palikto ant kranto,o jo tai nėra :/nu/n/x ,tas per ta laika sugebejo nušuokuoti atgal i vandenį ir po to laiko tekibo bičiokai vienas kitas ešerys,net plekšne užkibo :eek: ir 16h baigėm žvejyba.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Karšis 37cm 600gr
Ešeriai nuo 23-26cm
 #286651   .....-=tadis=-.....
 04 Bir 2011 15:50
Birželio 2d
Pasitaike proga nuvažiuoti i gargždus,taigi iškart žinojau,kad žvejosiu Lynus ;-) .Susitare su pusbroliu 7,30h jau sedejom prie tvenkinio.Susimečiau,savo iš vakaro pasidaryta jauka ir laukiu lyno :cool: .Po 3h žvejybos niekas net nepajudino masalo '''bum ,tai pusbrolis pabego :( ,o aš pasilikau ilgiau,nes labai norejau ištraukti lyna :roll: ir 13,30h meškeres galiukas suvirpejo ;uolrait ,kertu ir iškart jautesi,kad užkibo nemažas egzempliorius,nes kur norejo ten plauke :shock: ,po 5min kovos ant kranto gulejo grazus lynas ;-var-var. ,net kojos drebejo :grin: ,senai buvau traukias galinga lyna :cool: .
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Lynas 37cm 1kg
Pirma karta,žvejojau lynus dugnine meskere,bet likau patenkintas ;-var-var. ,nereikia sekti pludes šokinejančios ant bangų.
Birželio 3d
Vėl pasikartojo sėkme pažvejoti,lynų mieste :grin: ,bet šykart vienas be draugo :( .Einu link žuklavietes ir matos :mėlynvarla ,kad kažkas sėdi geriausioj vietoj :twisted: ,tai jau galvoju pravalas,bet kai priejau,žmogelis sako:aš tau užleisiu vieta ;-var-var. .Bet sake,kad nieko nepagavo :eek: ,tai galvoju kaip man čia dabar bus,atejus tik 7h po to galvoju,užsimesiu savo superini jauka ir visi lynai bus mano :grin: .Brendu i vandeni įsmeikti pagali ir ant kažko užlipau :superšokas ,išpradžiu galvojau gal ant kokios skarbonkes užlipau,bet kai ištraukiau maišiuka ten buvo masalai ;-) .
Paveikslėlis
Taigi viska susiruošiau ir laukiu kibimo :gazieta: .Lynai skaitosi kaip ir labai atsargi žuvis,bet matesi,kaip plaukioja palei pakrante...........10h galiukas suvirpa :shock: aš kertu ir lynas jau keliauja link manes,bet labai nustebau :superšokas ,traukiu užkibusi lyna ir iš paskos plaukia dar vienas :/brazasista .Įsidejau lyna i sieteli ir prie jo vis atplaukdavo laisvi lynai............13h vel suvirpa galiukas šykart užkibo didesnis :v-ar ........ilgai nereikejo laukti ir 13,20h užkibo įspudingas lynas :,-wow su manim dare ka nori :grin: ,bet gan greitai ištraukiau.Kiek pastebejau dideli lynai neturi daug ištvermes :roll: ,bet jegos ...
Per 8h žvejybos apturejau 4kibimus ir iš jų relizavau 3 ;uolrait
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Lynai
32cm 700gr
35cm 900gr
42cm 1500gr
Birželio 4d
Dalyvavau varžybuose ;-) ,kur buvo rengiamos Klaipedoje.Galvojau,kad trinyčių tvenkinyje pagrinde smulkme :neutral: ,bet labai klydau :e:e .Taikiaus vien tik i smulkme,bet iš tikro reikejo žvejoti rimtas žuvis ir aplamai aš tam tvenkinyje pirma karta žvejojau,buvo galvota daryti treniruote,bet neišejo tuo momentu gaudžiau Lynus :cool: .Apturejau kelis rimtus kibimus,bet vienas pavadeli nutrauke :superšokas (tikriausiai karosas)ir antras atitruko nuo kabliuko '''bum .
Per 4h sugebejau pagauti 580gr smulkmes :grin: :grin: :grin: (prastai).
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė