Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #435497   mepps
 03 Sau 2013 11:07
Diplimas

Dalyvio nikas už dalyvavimą „Žvejo tribūnos“ 2012 metų Didžiausių žuvų konkurse ir užėmusiam _______ vietą pagavus __________ zuvi sverusia _____ kg/cm.


Kaip manot ar uztenka tokio parasymo ar mandriau ka sugalvot?
 #435534   Rapolas
 03 Sau 2013 13:46
mepps rašė:...Kaip manot ar uztenka tokio parasymo ar mandriau ka sugalvot?
DIPLOMAS
„Žvejo Tribūna“ dalyviui __DALYVIO_NIKAS__
Užėmusiam 2012 metų „Didžiausių žuvų konkurse” _____ vietą,
už pagautą _______________ žuvį, kurios svoris _____ g ir ilgis ______ cm.
 #435548   mepps
 03 Sau 2013 14:20
Rapolas rašė:
mepps rašė:...Kaip manot ar uztenka tokio parasymo ar mandriau ka sugalvot?
DIPLOMAS
„Žvejo Tribūna“ dalyviui __DALYVIO_NIKAS__
Užėmusiam 2012 metų „Didžiausių žuvų konkurse” _____ vietą,
už pagautą _______________ žuvį, kurios svoris _____ g ir ilgis ______ cm.

Nu jo cia geriau :)
 #435749   Rapolas
 04 Sau 2013 08:08
ubuntu rašė:tik zodzio "žuvį" nereikia, nes kaip atrodys "už pagautą lydeka žuvį"
Jei spausdins viską su PC, t.y. ir pavadinimą , ir svorį, ir ilgį -tai tikrai nereikia..
O jei diplomų prisipausdins "tuščių" (nu kaip šablonų), o po to ranka gražiai (nu kaligrafiškai) įrašys informaciją, tai "žuvį" gal ir reiktų palikti, tik iškelti į priekį:D pvz.:
už pagautą žuvį _________ ir t.t. ;)
 #435769   Kairys
 04 Sau 2013 09:42
Tik geriau būtų ne "Žvejo Tribūna" dalyviui, o "Žvejo tribūnos" dalyviui, užėmusiam tokią ir tokią vietą, t.y. po žodžio "dalyviui" reikia padėti kablelį, o žodį "užėmusiam" rašyti mažąja raide. ;-)
 #435770   Rapolas
 04 Sau 2013 09:42
Ne, nu pats pagalvok..
Nejaugi kiekvienam nugalėtojui spausdinsi skirtingą diplomą su skirtingomis žuvimis. O pirmu atveju užtektų trijų skirtingų diplomų (pagal užimtas vietas, tik gal kitaip paspalvinti foną )ir gali pripleškinti nors ir keliems metams į priekį:D (aišku, jei metus ranka įrašinėt, t.y. vietoj 2012 palikt _____ m.).
 #435772   Kairys
 04 Sau 2013 09:47
Ir dar, man asmeniškai nelabai patinka tas pasakymas "Žvejo Tribūnos" dalyviui, gal geriau nariui ar forumiečiui. :roll: Ir, aišku, paderinam linksnius, pvz. dalyviui ar nariui Gedckai V., o ne Gedcka V. ;-) Gražesnis man 1 variantas.
 #435775   Rapolas
 04 Sau 2013 09:55
Kairys rašė:Tik geriau būtų ne "Žvejo Tribūna" dalyviui, o "Žvejo tribūnos" dalyviui, užėmusiam tokią ir tokią vietą, t.y. po žodžio "dalyviui" reikia padėti kablelį, o žodį "užėmusiam" rašyti mažąja raide. ;-)
Sutinku su pastabomis, išskyrus "Žvejo Tribūna", t.y. pavadinimas tarp kabučių nelinksniuojamas, pvz. Forumo "Žvejo Tribūna" nariui, o ne forumo "Žvejo tribūnos" nariui..
p.s.: NIKAI- nelinksniuojami :-D
 #435782   mepps
 04 Sau 2013 10:13
Gerai pataisysiu pagal pastabas ir veliau imesiu pataisyta :)
Del diplomu spalvu tai ant skirtingu spalvu popieriaus atspausdinsiu :)
 #435793   SauliusM
 04 Sau 2013 10:30
Rapolas rašė:
Kairys rašė:Tik geriau būtų ne "Žvejo Tribūna" dalyviui, o "Žvejo tribūnos" dalyviui, užėmusiam tokią ir tokią vietą, t.y. po žodžio "dalyviui" reikia padėti kablelį, o žodį "užėmusiam" rašyti mažąja raide. ;-)
Sutinku su pastabomis, išskyrus "Žvejo Tribūna", t.y. pavadinimas tarp kabučių nelinksniuojamas, pvz. Forumo "Žvejo Tribūna" nariui, o ne forumo "Žvejo tribūnos" nariui..
p.s.: NIKAI- nelinksniuojami :-D
nu ot bliamba filologai... :lol: o man irgi 1 variantas labiau patinka, tik ta taure fone gal blankesne daryciau, kad tekstas ant jos geriau matytusi.
 #435794   pensininkas
 04 Sau 2013 10:31
ir galima diplomui fona uzmest, pirmai vietai - auksinis atspalvis, antrai - sidabrinis, treciai - bronzinis
 #435800   mepps
 04 Sau 2013 10:47
pensininkas rašė:ir galima diplomui fona uzmest, pirmai vietai - auksinis atspalvis, antrai - sidabrinis, treciai - bronzinis
Budit zdelana :grin:
 #435843   Kairys
 04 Sau 2013 12:28
Rapolas rašė:
Kairys rašė:Tik geriau būtų ne "Žvejo Tribūna" dalyviui, o "Žvejo tribūnos" dalyviui, užėmusiam tokią ir tokią vietą, t.y. po žodžio "dalyviui" reikia padėti kablelį, o žodį "užėmusiam" rašyti mažąja raide. ;-)
Sutinku su pastabomis, išskyrus "Žvejo Tribūna", t.y. pavadinimas tarp kabučių nelinksniuojamas, pvz. Forumo "Žvejo Tribūna" nariui, o ne forumo "Žvejo tribūnos" nariui..
p.s.: NIKAI- nelinksniuojami :-D
Jeigu ant diplomo būtų parašyta "forumo "Žvejo Tribūna" nariui", tada sutinku, pavadinimo linksniuoti nereikėtų, bet dabar ant diplomo aš matau parašyta iš karto "Žvejo tribūna" nariui, tokiu atveju pavadinimą reikia linksniuoti. Čia tas pats, kas būtų parašyta krepšinio klubas "Lietuvos Rytas" šiandien nugalėjo, o kitas variantas "Lietuvos Ryto" varžovai buvo silpnesni. ;-) Tikiuosi, supratote mintį. ;-) O nikus, jeigu jie yra lietuviški, labai normaliai galim linksniuoti. ;-) Rapolas tam labai tinka. ;-) Na o visokius ten Wahoo ar Ubuntu geriau palikti autentiškus. ;uolrait
 #435856   Rapolas
 04 Sau 2013 12:55
Kairys rašė:...Tikiuosi, supratote mintį...
;-var-var. UHU ,aš (kurio nikas- "Rapolas") šiaip matematikas ,jei ką, todėl filologų pamokėlės būna retsykiais naudingos ir man.. :-D
 #436205   renaldas
 04 Sau 2013 23:24
Algi, laikas naujobems :) As uz pirma taipogi, tik gal tam pirmam varijante vietoj ZT naklejkos logo, deciau tiesiog ZT pilna didelesni uzrasa.
 #436219   Agis
 04 Sau 2013 23:43
Visados prašom, tik iš diplomų nepadarykit laikraščio ar knygutės vaikams ;-)

Tai kas apsiims suskaičiuoti kam skirsim prezentėlius, pensisinkas surašė berods ten koeficientus, bet aš nesigilinau kaip ten kas, tai nežinau, man paprasčiau būtų žinoti nugalėtojus, kad žinoti kiek ilgai reiks iš LIno Klubo sandėliuko rakto :lol:
 #441128   hamis
 18 Sau 2013 22:03
Kaip su diplomais reikalai?
As visgi buciau uz standartinius forumo diplomus, gal siek tiek patobulintus.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė