Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #358526   vava
 04 Bal 2012 14:46
Šioje temoje lauksime Roko M laimikiu nuotrauku ir reportazu
 #369997   Rokas M
 06 Geg 2012 15:11
Sveiki, šį kartą įkelsiu nedidelį reportažą iš savaitgalio kaime.

Žvejybos vieta pasirinkau paprastą ir patogią. Niekur toli neėjau, užsimečiau meškerę tiesiog močiutės prūde :-D Penktadienį apie 20h aš jau sėdėjau ant kranto. Vandens paviršiuje matėsi visai nelogo dydžio žuvys. :gutgut pasidarau gylį 0,5m ir laukiu... Matau kaip jos suka ratus aplink pludę, bet nei viena nepasirašė :roll: . Pasididinu gylį iki ~2 metrų gylio, pludė šiek tiek prikilusi, masalas ant pačio dugno.
Paveikslėlis
Kibimo laukti nereikėjo ilgai :gutgut Matau kaip pludė po truputį gulasi ant vandens paviršiaus, kertu ir jaučiu , kad kažkas visai neblogai priešinasi :-D Gaudžiau su mikromasaliniu spiningėliu, valas 0,12 mono , traukiau 2 minutes, bet atrodė, jog visa amžinybė :-D (turiu viso proceso video, bet kokybė visai prasta.. ) Ištraukiu nedidelį karpiuką, nematuojam , nesveriam, pora nuotraukų ir leidžiam atgal.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vėliau, jau pradėjus temti dar kelis pagavau, tačiau jau nesimatė ką fotkinu :-D :-D Uodai nervino visą laiką, tai susirinkau daiktus ir nuvariau šiltos arbatos.. ../;nzv

Po savaites, gal truputį daugiau, manau jau normaliai pradėsiu žvejot. Neesu aš plūdinės gerbėjas, pasitaikius geresnei progai griebsiu spiningą į rankas.

Tai šiam kartui tiek, iki :/braj;
 #372619   Rokas M
 14 Geg 2012 20:01
Sveiki, šiandien grįžęs iš mokyklos niekaip nesugalvojau ką nuveikt.. Sumaniau nueiti iki tvenkinių, kurie yra pačiame mieste. Žinojau, kad su žuvim ten prastai, tačiau vistiek norėjau bent šiek tiek pamojuot ultralight'u. Šį kartą visai neėmiau mikro masalų. Pasiemiau tik vobleriukus. Aplink pilna plūdininkų, bet visi sėdi tik tam, kad namie nereikėtų sėdėt :-D :-D . Pas juos tuščia, taip pat kaip ir pas mane. Tiesa, vieną vis tik pavyko ištraukt. Vos didesnis už voblerį. Užkibo ant pontoon Alter Idem, kaip patys matot. :gutgut :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Šiam kartui reportažas nekoks, nes žuvies nelabai pagavau :-D Bus žuvies - bus įspūdžių. :gutgut
 #374588   Rokas M
 19 Geg 2012 22:54
Sveiki, šiandien pavyko išvažiuoti toliau nuo Vilniaus. Patikrinom Elektrėnų marias. Tikėjausi ešerių, buvau pasiruošęs drop shot, pasiemiau mažų vobleriukų. Dabar apie viską detaliau.

Iš ryto keliamės šiek tiek per vėlai - 5:00h. Vietoje apie 6:00h. Prisipučiam valtį, susikraunam į ją daiktus, kuriam variklį ir plaukiam. Telkinys ramus, vėjeli nedidelis, bangų nėra.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pasiėmiau savo Ultra-light'ą, užsidėjau LC pointer 48 DD. Truputį pavilkus masalą jaučiu smūgį. :gutgut Priešinosi tikrai smagiai, nors tik 0,9kg ir 50cm. Visgi kotas iki 5gr :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vėliau, truputį paplaukus toliau ant to pačio vobleriuko užkibo ešeriukas, kuris traukiant atsipurte :-D :-D :-D Toliau plaukiojam, tikrinam taškus, kuriuos susižymėjom ankščiau. Mailiaus echalotas rodė gana nemažai, tačiau didžiųjų ešerių ten neradom. Ieškom žuvies, nepaisydami, kad kibimas labai silpnas. Prisiplaukiojom šiandien į valias :-D, bet kibimų sulaukėm tik vienam tvenkinio gale.
Paveikslėlis
Pagaliau prakalbinau neseniai pirktą Zip Baits rigge. Tik uzsidėjus iš pirmo metimo beveik voblerio dydžio ešeriukas, kitu metimu dar toks pat :-D
Paveikslėlis
Vėliau ant LC areas spinerbaito užsikabino raudė visai nebloga. :gutgut (ne man -liežvis )
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Dar keli ešeriukai, bet gaila, kad ne klumpiniai, kurių ten tikrai yra :twisted:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nusibodo žaisti su mažesnėmis žuvimis, kol tuo metu matau, kaip kiti karts nuo karto ištraukia lydeką. Dedu Lc pointerį 100 pora metimų ir kažką įsegu.
Paveikslėlis.
Nuo tvenkinio "nusiėmėm" 21h . Grubiai 15h ant vandens :superšokas Viso pagavom 6 lydekas, dar dvigubai tiek turėjom kibimų. Didžiausia 1,6kg.
Šitos keliavo su mumis. :oops:
Paveikslėlis
Tai tiek šiam kartui, aš pats savo žvejybą užskaitau kaip visai vykusią. Smagiai pailsėjau, žuvies pagavau, ko dar mums reik? ;uolrait :-D

Iki kitų kartų :/braj; :/braj;
 #374701   Rokas M
 20 Geg 2012 20:38
Sveiki, šiandien su šeima važiavom į sodybą. Iš pradžių ūkio darbai, po to pusvalandis praleistas prie prūdo. Žvejojau tik šiaip sau :-D. Norėjau patikrinti ar po žiemos dar liko jame gyvybės :roll: Pasirodo dar ir kaip likę -:kiwl ;uolrait Žvejojau visai nuo paviršiaus ant gero gabalo batono :-D Man taip įdomiau, kada matai visą procesą :twisted:
Pagavau amūrą, porą karpiukų ir keletą karosų. Mažų karosų paviršiui nesimatė, turbūt lydekų darbas, nors net karpiuką viena kažkas bandė paragaut :-niak' Greita nuotrauka ir visas leidžiu atgal.
Paveikslėlis
Tik po to supratau, kad pamiršau su ženklu nuotrauką padaryt :superšokas Nu ką, pasiimu meškerę ir einu žvejot vėl :-D tik dabar į karosų pilną bebrų užtvanką.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Čia prabuvau kokias 5 minutes, nes skubėjom jau Vilniaus link. Greit pagaunu živcinį karosiuką , nuotrauka prie beretės ir leidžiu atgal.
Paveikslėlis

Šiandien tiek, iki kito karto :/brazasista
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė