Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #358617   vava
 04 Bal 2012 19:29
Šioje temoje lauksime ZeMeR laimikių nuotraukų ir reportažų
 #372575   ZeMeR
 14 Geg 2012 18:52
Sveiki ponai žvejai!! Siaus ir vėl ZeMeR čia... :-D Pirmas blynas buvo prisvilęs, bet daugiau lepsusų tikėkimės nebus. :oops: :lol: Taigi kaip ir kiekvieną savaitgalį pirpinu į kaimą... Gailą tik ,kad ir vėl nuo šeštadienio popietės tik jame atsirandu. :-niak'
Nusprendęs ,kad reikia čiupti plūdinę meškerę einu pasikast sliekų... Pasikasęs čiumpu meškerę, kukurūzus, sliekus ir lekiu žvejoti.
Čia ZeMeRiS bajoriškai įsitaisęs. :koliorava
Paveikslėlis
Niom niom na ką užmetęs meškerę laukiu kibimo... Pusvalanduką pralaukęs apturiu tik vieną plūdės niurktelėjimą. :x Keičiu gylį kukūruzą išleidžiu į poilsį ,maunu slieką...
Plūdė niurkteli aš sureguoju, kertu! Opt kažkas bardenasi kitam gale, bet jaučiu ,kad nedidutis. O ten pasirodo kuoją. :)
Kibimo momentas.
Paveikslėlis
Su ženkliuku šį kartą neužmiršom. :cool:
Paveikslėlis
Auk didutė, buk gražutė...
Paveikslėlis
O vėliau prasidėjo mažųjų karoselių šou...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tokių buvo keliasdešimt... Visi buvo paleist iškart po sugavimo...
Didesnių nepasitaikė, vėjas vis keitėsi, nušalau nagus baigiau žūklę ir laukiau rytdienos ;-)
Rytojaus rytas, žadintuvą pramiegu geru pusvalandžiu... :? Taigi lekiu be jokių pusryčiu rinktis manta ir keliaut į plačiuosius vandenis... Didžiajame ežere buvo didžiulės bangos,:-ug tai pasirinkau ir vėl mažąjį.
Oras vėlgi darganotas, šalta, vėjus brrrr... :superšokas
Paveikslėlis
Susimašiau pašaro. Sumečiau jį į vandenuką, užmetu meškerę laukiu kibimo.
Keliasdešimt minučių palaukus pasirodo pirmieji kibimai...
Ešeriukai daugiausiai tokio dydžio.
Paveikslėlis
Dar vienas pikčiurna.
Paveikslėlis
Ir vieno dydžio visos kuojūkštės.
Paveikslėlis
Viso buvo sugautą 11 ešerių, 4 kuojos. :grin: Taigi rezultatai po truputį gerėja... Gailą man buvo tiktai ,kad galbūt reikėjo griebt spiningą ir pavaikyt lydzekas nes labai jau šaltą buvo. :x
Kitą kartą bus žuvelių nuotraukos visų nes dabar sietelio neturėjau pagaudavau iškart leisdavau atgal. ;-)
Kompaniją palaikė, šios gobšuolės, kurias šėriau batonų. :-D
Paveikslėlis
Varlytė šokinėjo pievoje, nenorėjo papozuot, bet kažkaip pavyko nutraukt kadrelį.
Paveikslėlis
Taigi šiam kartui tiek... Ir pozityviai mąstant kitas savaitgalis turi būt dar sėkmingesnis. Ar ne? :cool: ;uolrait
Atsiprašom su nuotraukų kokybę per tą skubėjimą kamera buvo palikta namuose... '''bum
 #375870   ZeMeR
 24 Geg 2012 15:16
Sveiki! Savaitgalį vėl buvau kaime... Tiesiog laiko stoka prieš egzaminus tai mini reportažiuką patalpinsiu dabar. :oops:
Viskas prasideda nuo gauto naujojo matcho ,kurį kirbėjo išbandyti..
Vat tokį ji gaunu.
Paveikslėlis
O čia jau išpakuotas. 4,2m. 5-20gr. užmetimas.
Paveikslėlis
Niežti nagučiai pasibandyt, tai užpartolinau tokią atliekamą ritę. Valo užvyniojau.Stabdukai,plūdė,svareliai,kabliukas tfuuu viskas užima apie 10minučių ir lekiu karosų paganyt...
Tai per dvi valandas prigaudytą apie 15 mažiučiuku karosų, kurie visi buvo amnestuoti... Nesuprantu,kur didieji dingo. :?
Paveikslėlis
Žvejas su mažyliu. :grin:
Paveikslėlis
Sekmadienį ryte buvau nusiteikęs atidaryt lydzekų sezoną, bet jau trečius metus iš eilės man pirmoje žūklėje ir vėl lydekos man parodo tik uodegas. -:kiwl Šį savaitgalį ruošiuosi revanšui ir tikriausiai skirsiu abi dienas lydekų žūklei. :twisted:
O čia mano akiai mielos nuotraukos...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė