Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #358810   vava
 05 Bal 2012 09:04
Šioje temoje lauksime LOR'kiss laimikių ir žūklės aprašymų
 #369042   Lorenas
 02 Geg 2012 21:53
Sveiki, Tribūniečiai. Noriu visus pasveikinti sulaukus varžybų, tikiuosi būsite aktyvūs, patirsite gerų emocijų. Nei plūdės niurktelėjimo, nei viršūnės drebėjimo ;uolrait

2012-05-02.
Oras puikus, pučia silpnas vėjelis, laikas keliauti prie tvenkinio, bandysim linukų pagaudyt.

Atvykęs kiek nuliūdau, nėra žvejų, a nei vieno... O, bet, tačiau tvenkinys gerai pažįstamas, nusižiūriu vietelę, pirmyn -liežvis

Paveikslėlis

Pasišeriu savadarbiu pašaru, užmetu meškeres, prasideda laukimas.

Po pusvalandžio pirmasis lyniokas pasveikina mane ''plot

Paveikslėlis

Tik nukabinų šį, pažiūriu į plūdes, ogi viena lekia kaip išprotėjus, kirtimas ir krante nepageidaujamas svečias '''bum

Paveikslėlis

Ir tai kartojasi,kartojasi ir kartojasi.. Nutariau dar pajaukinti, atėjo vienas, ateis ir daugiau :cig. apie 20 valandą prasidėjo pats kibimas, atplaukė visgi :-D Nors ir maži, bet labai smagu, stiprios ir kovingos žuvys :/brazasista

Paveikslėlis

Rezultate: 6 lyniukai, kelios raudės, pora ešerių.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Du dydžiasieji keliauja su manimi, visi likusieji džiaugiasi gyvenimu ;uolrait

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Šiam kartui tiek :/braj;
 #369751   Lorenas
 04 Geg 2012 22:11
Sveikučiai ;-)

2012-05-04

Sėdėdamas mokykloje sugalvojau: reikia šiandien vėl lynų pagaudyt :gutgut Po praeitos žūklės nuotaika pakili, ruošiu meškeres, gaminu jauką, pasikasu sliekų ir pirmyn link tvenkinio, oras gražus, vėjo kaip ir nėra, saulėta, tyku, ramu...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

18:20 Jau sėdžiu savo vietelėje ;-var-var.
Pasijaukinu, užmetu pirmąją meškerę, tik paimu antrąją į rankas ir žiūriu - išvažiuoja...
Pirma mintis: nelaimėlis ešerys vėl aplankė mano namus :grin: ,tačiau likau maloniai nustebintas - aname gale suspurdo šis tas rimtesnio...

Paveikslėlis

Sliekų kuokštas vėl ant kabliuko, metu su tokia ugnele širdyje, atrodo, jog TURI kibti :[anuol
Praeina gal 10 minučių ir vėl kibimas, lėtas plūdės šokis tampo nervus, į kūną plūsta adrenalinas, mintys lenda į galvą: jau kirsti ar dar palaukti? :lol:
Štai ir įvykio kaltininkas ''plot

Paveikslėlis

Oras nesikeitė, buvo toks nejaukiai ramus, gamta tiesig groja pavasario melodijas, tylą retkarčiais pertraukia praskrendančios gulbės...

Paveikslėlis

Kibimas nesiliovė iki pat vakaro: tai didesnis, tai mažesnis lyniukas keliavo į krantą. Ir vėl staigus nėrimas, dar vienas karosas :cig.

Paveikslėlis

Kibimas liovėsi apie 21:30. Viskas sugauta ant sliekų, kukurūzai ir perlinės kruopos žuvų visai nedomino :mėlynvarla

Pagauta 16 lynų, 2 karosai ir keletas niekadėjų. 3 lynai ir karosai keliauja rūkyklon, likusiejji sulaukė fotosesijos ir keliavo į savus namus ;-var-var.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

::hai-bai
 #371646   Lorenas
 10 Geg 2012 22:14
Labas vakaras.

2012-05-10

Šiandien, kaip ir visuomet, vykau gaudyti lynų ;uolrait
Pasiruošiau nemažai jauko, įvairių masalų, nutariau rimtai pagaudyti :ruko
Žingsniuoju į žūklės vietą, žvalgausi po apylinkes, vėjas švilpia, pavasaris pabudęs, visur taip smagiai žalia. Prieinu telkinį ir iškarto pakilią nuotaiką pakeičia liūdesys. Mano pamėgtoje ir pastoviai jaukinamoje vietoje kažkas žvejoja '''bum - ką padarysi, tariu mintyse...
Kadangi atėjau, tai namo neketinu eiti. Bangos gan didelės, užmatau vieną išpjautą vietelę tarp nendrių. Imu tą darbą :grin:
O vieta štai tokia:

Paveikslėlis

Metu pašarus, tikiuosi bent kažką sugauti, neatrodo kad šiais metais čia kas nors žvejojo :(

Skleidžiu meškeres, pirmyn :cig.
Štai dar viena staigmena - gylis, jo čia beveik nėra, tik vargani 25-30 cm. :e:e
Na ką gi, bandyti reikia...
Praėjo galbūt 20 minučių ir pirmasis kibimas, kuris mane labai pradžiugina ;-var-var.

Paveikslėlis

Praėjo valanda, antra - nekimba :oops: keičiu masalus, bandau išrasti dviratį - nieko...

Paveikslėlis

Atėjo 20 valanda, užvirė vanduo, burbuliukai kyla, pasimato net gi žuvų pelekai :superšokas
Galvą net paskaudo nuo minčių, kaip ten jas į krantą išprašyti :tia-tau
Prasidėjo, pradėjo žuvys ir į masalus kreipti dėmesi, pirmasis po ilgos pertraukos ''iššauna'' kukurūzas, tiesiai į nendres, kertu ir man labai pasiseka, lynas krante, pavyko iškelti, nedidukas. :v-ar Ne už ilgo ''bėga'' sliekai, dar vienas žuviokas krante :gutgut
Kibimai eina it pašėlę, ištraukti nebesiseka, apsisuka aplink žoles, valas gan plonas, trūksta :liež-uvis . Po iš eilės 5 prarastų žuvų pradedu galvoti: reikia keisti valus, norint didesnias žuvis išprašyti iš nendryno :-ug Kibo net iki 22 valandos. paskutinis į krantą ištrauktas lyniukas užkibo 21:40 Vėliau stojo visiška tyla, nurimo vanduo ir supratau - laikas namolio :)
Neištiesėjau pažado parodyti kažką didesnio, teks kitą kartą labiau pasistengti, kitaip pasiruošti :v-ar

Va, tik tiek sugebėjau ištraukti, apmaudu, tiek lynų nutrūko. Visi žvejai žino tą jausmą, kai žuvis įplaukia į žoles ir nutrūksta - kraujas užverda :-ug

Paveikslėlis

Paveikslėlis

::hai-bai
 #373970   Lorenas
 17 Geg 2012 18:15
Sveiki visi, sėdintys namuose ir besidžiaugiantys tokiu ''nuostabiu'' oru :grin:

2012-05-17

16:30 pažiūriu pro langą, lynoja taip pat, kaip ir prieš 3 valandas... '''bum Tačiau nervai neišlaiko, apsirengiu, imu į rankas spiningą, kuprinę ir žingsniuoju telkinio pusėn :cig.
Praeinu apie kilometrą krantuo ruožo, žuvys lyg spjovę į visus masalus :/nek
Prieinu galutinį tašką, kurio nutariau nepražengti. Gamta, atrodo, juokiasi iš manęs, drebią į veidą lietų, pučia stiprus vėjas, šalta. :grin: Užsikabinu natūralios spalvos gumą (sidabrinė su žalsva nugara), prametu tris kartus, smūgis per nagus, kertu, yra ! ! ! Akys tik sužiba, širdis daužosi :/brazasista ;-var-var.

Paveikslėlis

Ne banginis, bet vis dėlto žuvis ''plot

Paveikslėlis

Nusifotrografuojam, pabučiuojam ir paleidžiam...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Susidūriau su viena problema - skubėdamas namo, nuo ateinančio rimto lietaus nepažiūrėjau į nuotraukos kokybę, tos, kurioje aš ir žuvis, aparatas sufokusavo arčiau esantį žolės lapą '''bum , todėl ją įkeliu tik kaip įrodymą, jog žuvį sugavau aš. :e:e

Paveikslėlis

::hai-bai

P.s. Moderatoriai, jei šis aprašymas neatitinka taisyklių, trinkite be jokių abejonių ;-)
 #376110   Lorenas
 25 Geg 2012 15:50
Sveiki kolegos, štai ir aš pasirodau po šiokios tokios pertraukos :)

2012-05-24

Eilinė diena, vėjas nestiprus, šiek tiek debesuota, susigundau nulėkt lynukų pagaudyt :ruko
Beeinant į galvą šauna įvarios fotografinės idėjos :-D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Taip fotografuojant kelias neprailgo, aš jau pakrantėje :gutgut
Jaukinu tik kapotais sliekais, nesinori mailiaus atakų :v-ar
Po pusvalandžio pirmasis kibimas, nedidukas krante, po jo dar vienas, ir dar, galiausiai pasikabina ir karosiokas :ruko Žuvys atrodo negražiai, vos tik išpyliau ant žemės, iškart pradėjo vartytis ir sukiotis kaip pašėlę :superšokas

Paveikslėlis


:gutgut Tik ištraukiau šį, lekia kita plūdė ''plot , kirtimas ir..... nieko '''bum :/nek tikriausiai koks ešerys pasišaipė iš manęs, bet nieko nepadarysi, visi nori gyventi -liežvis Permetu visas meškeres, praeina galbūt 5 minutės, vėl kibimas, plūdė siūbuodama neria į dugną... Taip, yra, kažkas stipresnis suspurdo aname gale, pirma mintis - karosas :gutgut Prisitraukiu prie kranto, o ten karpiukas, pirmasis mano gyvenima, ištrauktas plūdine meškere ;-var-var. Džiaugiuosi neapsakomai, iškarto darau fotosesiją :/brazasista

Paveikslėlis

Iš viso sugauti 4 lynai, 1 karosas ir 1 karpis :/braj;
 #376710   Lorenas
 28 Geg 2012 22:11
Labas vakaras :/braj;

2012-05-28

18:30 - ''Autopėškom'' traukiu prie mylimiausio tvenkinuko, spiningas rankoje, kuprinė masalų, taikinys - lydekos :gutgut
Valanda mosavimų - tuščia...
Gyliuose lydekos masalų negriebia, nusižiūriu įlankėlę, blizgutė jau pakeliui...

Paveikslėlis

Traukiu palei žolių liniją, viena kita lelija vis užkliudo masalą, lengvas prisilietimas ir valas lekia į šoną, kertu, smūgis per nagus - pasikirto ''plot Neria į žoles, bet pintas valas lydeką iš jų labai lengvai išprašo :gutgut

Paveikslėlis



Paveikslėlis

Ate, ate ...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Dar keletas metimų kitame sėkliuje, peiliukas iš visų jėgų purto meškerykočio galiuką :-D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Iki pasimatymo ;;yel
 #389528   Lorenas
 15 Lie 2012 20:07
Sveiki, Tribūniečiai !

Pagaliau galiu pasisveikinti ir sugrįžti į konkursą ''plot

2012-07-15.

Po ilgų laukimo dienų aš vėl prie vandens, meškerė rankoje, virpu jausmu, neapsakomai gera sugrįžti prie sąvo tvenkinio :ruko Maišau pašarus, linkuoju meškeres, pirmyn :gutgut
Oras ganėtinai permainingas, tai saulė šviečia, tai lietutis lynoja, kažko ypatingo nesitikiu, bet bandyti privalau -liežvis
Pirmasis mane pasveikina ešeriokas, mat jam nervai neišlaikė, niekaip negalėjo atsisakyt keletos sliekų :-ug

Paveikslėlis

Po šio nenaudėlio gan ilgai netūrėjau kibimo, tik po geros valandos pradėjo rinktis kuojos, ir šios labai jau ''skrumnos'' :neutral: Gal kažką ne taip padariau, ar nedadariau, bet man šiandien nekibo. :ks>

Paveikslėlis

Žuvytes atgal, pats namolio ::hai-bai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė